XXVI Puchar Bałtykusob. 14.08.2021 10:56
UKS Siódemka RumiaRumia Reda Zbychowo
Wyniki z międyczasami - Etap 1stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
M21E (8)6,5 km20 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(49)2(34)3(32)4(54)5(52)6(47)7(46)8(53)9(36)10(48)11(50)12(37)13(43)14(45)
15(42)16(41)17(39)18(44)19(51)20(100)Meta
 
12Kalata Michał44:372:133:034:366:488:339:1810:2811:5815:1817:0618:1220:3325:2427:40
MKS Paulinum JG/10BKPanc2:130:501:332:121:450:451:101:303:201:481:062:214:512:16
32:0735:3837:1840:1242:2844:0144:37
4:273:311:402:542:161:330:36
21Danielsen Vegard45:282:133:024:106:2712:1013:3914:4716:0419:0721:0222:0524:3328:4130:46
Kristiansand OK2:130:491:082:175:431:291:081:173:031:551:032:284:082:05
34:1937:2338:5141:3043:2844:5845:28
3:333:041:282:391:581:300:30
36Dzioba Mateusz46:572:122:594:396:398:269:3710:4012:0216:4319:4820:4423:3028:0930:29
MKS Paulinum JG/10BKPanc2:120:471:402:001:471:111:031:224:413:050:562:464:392:20
34:1137:3739:2642:2644:5046:2146:57
3:423:261:493:002:241:310:36
47Hewelt Maciej48:341:542:454:056:308:189:0210:0814:0717:3619:1520:1322:5929:2231:48
PKO Harpagan, Gdańsk1:540:511:202:251:480:441:063:593:291:390:582:466:232:26
35:1938:4440:4843:4946:2148:0148:34
3:313:252:043:012:321:400:32
55Kraszewski Przemysław49:072:133:225:137:279:2810:1511:4213:2218:3721:5022:5025:2630:1232:33
WKS Śląsk / 10BKPanc2:131:091:512:142:010:471:271:405:153:131:002:364:462:21
36:1239:4241:3244:2747:0248:3149:07
3:393:301:502:552:351:290:36
63Grabowski Bogusz1:01:583:194:226:2510:0812:1713:1214:5816:5522:5925:3126:4629:1834:5138:17
15.GBZ3:191:032:033:432:090:551:461:576:042:321:152:325:333:26
43:3950:0352:3556:2459:371:01:291:01:58
5:226:242:323:493:131:520:29
 
pk473Niewiedziała Robert50:252:083:044:319:2111:0911:5612:5914:3418:2520:3021:4324:1129:0531:37
UKS Siódemka, Rumia2:080:561:274:501:480:471:031:353:512:051:132:284:542:32
36:5240:5442:5445:5448:2649:5550:25
5:154:022:003:002:321:290:30
4Gładecki Dawidabs
UKS OSiR, Góra Kalwaria
 
 
 
M20 (5)5,1 km18 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(65)2(73)3(64)4(70)5(80)6(35)7(53)8(47)9(50)10(37)11(39)12(41)13(38)14(42)
15(57)16(75)17(51)18(100)Meta
 
112Pesta Piotr37:183:215:027:248:349:5511:0211:5713:2716:5419:3423:0624:5125:4128:42
UKS Azymut 45, Gdynia3:211:412:221:101:211:070:551:303:272:403:321:450:503:01
33:2734:2735:0436:4737:18
4:451:000:371:430:31
211Pierzchała Michał44:564:055:318:029:1710:5612:1813:1214:5818:4821:3325:1027:1728:0931:23
UNTS, Warszawa4:051:262:311:151:391:220:541:463:502:453:372:070:523:14
36:5639:3242:2844:1844:56
5:332:362:561:500:38
315Petersburski Krystian46:133:595:298:5110:0911:4513:0714:0815:5119:5922:4228:2330:2331:2635:44
UKS Azymut 45, Gdynia3:591:303:221:181:361:221:011:434:082:435:412:001:034:18
41:1242:3643:2045:3746:13
5:281:240:442:170:36
413Kubisiak Witold1:00:324:476:5711:0213:0915:2217:2418:5421:0429:0032:4239:0841:5443:0847:01
Skierniewickie Stowarzyszenie4:472:104:052:072:132:021:302:107:563:426:262:461:143:53
55:0556:4057:381:00:001:00:32
8:041:350:582:220:32
 
14Michalak Kacpernkl3:224:509:0710:3012:0913:2214:1916:1119:4423:1927:1429:1131:3234:31
UNTS, Warszawa3:221:284:171:231:391:130:571:523:333:353:551:572:212:59
39:3740:50-----42:5943:38
5:061:132:090:39
 
 
 
M18 (10)4,1 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(73)2(33)3(34)4(74)5(65)6(32)7(54)8(47)9(52)10(69)11(44)12(57)13(67)14(100)
Meta
 
127Sztranek Jan28:013:575:287:158:239:0513:3015:5717:4918:3221:5523:4125:0326:3627:34
UKS Azymut, Pabianice3:571:311:471:080:424:252:271:520:433:231:461:221:330:58
28:0112:40
0:27*33
224Wójtowicz Krzysztof32:164:456:288:269:4110:2214:3817:3920:0520:5024:4327:0128:3730:2931:40
UNTS, Warszawa4:451:431:581:150:414:163:012:260:453:532:181:361:521:11
32:16
0:36
319Nowak Grzegorz33:014:556:309:0410:1610:5414:2119:1121:1821:5826:0327:5029:1831:2132:30
UKS Siódemka, Rumia4:551:352:341:120:383:274:502:070:404:051:471:282:031:09
33:01
0:31
420Górski Patryk35:345:137:139:0310:3511:1715:2018:1621:3722:2326:4228:4730:3633:1734:53
UKS OSiR, Góra Kalwaria5:132:001:501:320:424:032:563:210:464:192:051:492:411:36
35:34
0:41
525Muller Wiktor37:425:086:428:4810:1511:1414:5921:5224:2625:1529:0631:3233:3035:4037:03
UMKS, Kwidzyn5:081:342:061:270:593:456:532:340:493:512:261:582:101:23
37:42
0:39
623Żesławski Mateusz43:598:1611:3013:3615:1415:5922:2527:1629:3030:1734:2037:0338:5642:0343:24
WKS Wawel, Kraków8:163:142:061:380:456:264:512:140:474:032:431:533:071:21
43:59
0:35
722Bielecki Michał44:505:007:269:5111:2412:2617:3125:3328:3129:2633:5936:4538:5342:3244:13
UKS Siódemka, Rumia5:002:262:251:331:025:058:022:580:554:332:462:083:391:41
44:50
0:37
818Sobiepanek Maksymilian46:287:009:2912:0913:4314:2919:0229:3033:1634:1638:0240:1442:0044:4945:54
UKS OSiR, Góra Kalwaria7:002:292:401:340:464:3310:283:461:003:462:121:462:491:05
46:28
0:34
926Rawluk Patryk1:13:1717:2120:5824:5226:2930:1342:4248:2452:1053:511:02:561:05:201:09:231:11:181:12:37
KOS BnO, Szczecin17:213:373:541:373:4412:295:423:461:419:052:244:031:551:19
1:13:1741:33
0:40*70
 
21Sobiński Adrianabs
MKS Paulinum, Jelenia Góra
 
 
 
M16 (14)3,5 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(49)2(70)3(64)4(34)5(35)6(53)7(46)8(47)9(36)10(72)11(67)12(100)Meta
 
143Podworski Kacper25:512:294:445:567:239:3310:2612:1213:5917:3021:5924:0725:2225:51
UKS OSiR, Góra Kalwaria2:292:151:121:272:100:531:461:473:314:292:081:150:29
237Żesławski Jakub31:013:015:357:088:5311:1112:1314:0916:0419:5525:2328:5030:2331:01
WKS Wawel, Kraków3:012:341:331:452:181:021:561:553:515:283:271:330:38
332Łącki Jakub32:014:087:549:0010:3713:1915:3917:2619:0022:5527:4630:1231:3132:01
UKS OSiR, Góra Kalwaria4:083:461:061:372:422:201:471:343:554:512:261:190:30
439Dąbrowski Karol32:112:104:115:276:438:449:3912:3314:3022:4927:4229:5931:3632:11
UKS OSiR, Góra Kalwaria2:102:011:161:162:010:552:541:578:194:532:171:370:35
4:46
*32
541Kozel Mikołaj32:282:314:546:237:399:3310:3816:2618:2423:5928:3530:5631:5932:28
PKO Harpagan, Gdańsk2:312:231:291:161:541:055:481:585:354:362:211:030:29
640Wesołowski Oskar34:293:105:508:159:3612:0813:0216:4418:4325:3330:4132:5033:5434:29
UKS Azymut, Pabianice3:102:402:251:212:320:543:421:596:505:082:091:040:35
744Kilichowski Kacper35:322:405:327:2211:4314:0315:0817:5720:2724:4730:5233:3535:0935:32
UKS Azymut 45, Gdynia2:402:521:504:212:201:052:492:304:206:052:431:340:23
831Sztranek Maciej36:053:015:457:329:0611:2913:0115:0916:5823:3330:2233:5235:2836:05
UKS Azymut, Pabianice3:012:441:471:342:231:322:081:496:356:493:301:360:37
933Krempiński Franciszek36:083:018:039:1710:5813:0814:1316:2118:4123:0029:3934:1235:3236:08
UKS Azymut, Pabianice3:015:021:141:412:101:052:082:204:196:394:331:200:36
35:3335:33
*100*100
1036Tywonek Jan37:352:374:336:197:349:4310:3212:5614:4128:4633:1435:3836:5837:35
UKS OSiR, Góra Kalwaria2:371:561:461:152:090:492:241:4514:054:282:241:200:37
1142Łubisz Dominik39:224:1211:4413:4515:3618:0319:0621:1924:2428:4534:5137:2038:4039:22
UKS Azymut, Pabianice4:127:322:011:512:271:032:133:054:216:062:291:200:42
7:23
*33
1234Wasilewski Mikołaj44:074:497:579:5612:2316:0918:0320:5022:4228:1637:1941:2843:3244:07
UKS OSiR, Góra Kalwaria4:493:081:592:273:461:542:471:525:349:034:092:040:35
1338Domagała Kacper50:204:069:5212:0714:2417:4719:5622:5428:5836:0944:1247:3449:4350:20
MKS Paulinum, Jelenia Góra4:065:462:152:173:232:092:586:047:118:033:222:090:37
1435Miłkowski Jakub1:05:436:5111:2813:2515:2019:3320:5223:3926:4340:5259:201:02:381:05:081:05:43
UKS Azymut 45, Gdynia6:514:371:571:554:131:192:473:0414:0918:283:182:300:35
 
 
 
M14 (25)3,0 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(33)4(74)5(49)6(35)7(69)8(72)9(43)10(67)11(100)Meta
 
157Drapella Stanisław22:213:465:546:459:2511:3814:0617:0217:5219:1520:4721:5022:21
PKO Harpagan, Gdańsk3:462:080:512:402:132:282:560:501:231:321:030:31
271Wodzicki Filip22:413:235:396:359:1811:3313:0416:1217:1618:5620:5322:0322:41
MKS MOS, Wrocław3:232:160:562:432:151:313:081:041:401:571:100:38
356Rygielski Wiktor24:404:447:238:3411:2813:3716:0819:0619:5321:2523:0024:0524:40
UMKS, Kwidzyn4:442:391:112:542:092:312:580:471:321:351:050:35
470Perfikowski Paweł25:003:536:447:5410:5413:4115:1518:1819:1621:1223:1624:3125:00
UMKS, Kwidzyn3:532:511:103:002:471:343:030:581:562:041:150:29
565Wiśniewski Jakub25:383:366:397:4910:5513:5115:5219:3220:2722:0823:5325:0925:38
UKS Azymut, Pabianice3:363:031:103:062:562:013:400:551:411:451:160:29
659Kociuba Wiktor26:363:266:267:4110:2912:4714:3020:0821:0022:4124:2225:5826:36
MKS MOS, Wrocław3:263:001:152:482:181:435:380:521:411:411:360:38
758Droń Wiktor28:584:097:499:1312:3115:1917:2520:5322:0624:4526:4128:2828:58
UMKS, Kwidzyn4:093:401:243:182:482:063:281:132:391:561:470:30
852Ukleja Krzysztof29:034:006:378:0611:4914:5116:5020:2221:5124:0026:3428:3129:03
UKS Azymut 45, Gdynia4:002:371:293:433:021:593:321:292:092:341:570:32
963Wasilewski Antoni31:584:567:328:5513:1816:1119:0723:5324:4927:3629:4831:2631:58
UKS OSiR, Góra Kalwaria4:562:361:234:232:532:564:460:562:472:121:380:32
1066Zaremba Adam32:124:197:369:1513:3619:4421:2124:5825:5628:0730:2831:4432:12
UMKS, Kwidzyn4:193:171:394:216:081:373:370:582:112:211:160:28
1162Szostakowski Krzysztof34:204:086:558:1913:5417:1721:0126:1027:1729:3531:4233:3634:20
PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz4:082:471:245:353:233:445:091:072:182:071:540:44
1253Motała Piotr36:506:028:4910:1515:5718:4822:4428:4429:5532:2734:4336:1136:50
UKS Siódemka, Rumia6:022:471:265:422:513:566:001:112:322:161:280:39
1373Gil Szymon37:105:289:4510:4914:2217:5523:0029:1930:4433:0935:2436:4237:10
MKS Paulinum, Jelenia Góra5:284:171:043:333:335:056:191:252:252:151:180:28
1451Stefańczak Tymon37:494:468:2010:1314:5720:3023:0027:4229:2733:0135:4237:1537:49
MKS MOS, Wrocław4:463:341:534:445:332:304:421:453:342:411:330:34
1564Pękal Mikołaj39:306:3210:2011:4120:1523:2525:1730:3831:3634:0836:4938:4539:30
UMKS, Kwidzyn6:323:481:218:343:101:525:210:582:322:411:560:45
1654Krawczyk Piotr46:075:049:5412:0315:4419:1623:3929:5734:0840:3443:4445:2846:07
UKS Azymut, Pabianice5:044:502:093:413:324:236:184:116:263:101:440:39
1768Jończy Michał50:096:4710:5412:0515:3018:1320:3126:2727:3738:4447:4849:3250:09
MKS Paulinum, Jelenia Góra6:474:071:113:252:432:185:561:1011:079:041:440:37
1874Tufekcis Leonidas51:473:2621:0122:3727:4931:0333:1540:0241:1046:3849:4351:2451:47
BKS Wataha, Warszawa3:2617:351:365:123:142:126:471:085:283:051:410:23
1972Maślanka Mateusz56:076:3320:4822:2930:0535:1637:3444:0345:1450:5053:5255:3156:0714:00
BKS Wataha, Warszawa6:3314:151:417:365:112:186:291:115:363:021:390:36*64
19:20
*70
2060Lendzioszek Roman1:00:573:5510:0311:5319:3227:3630:3535:5136:5954:3758:401:00:181:00:57
BKS Wataha, Warszawa3:556:081:507:398:042:595:161:0817:384:031:380:39
2161Górski Igor1:01:135:2514:1015:5638:1741:5446:5153:2054:4057:0159:181:00:401:01:13
MKS Paulinum, Jelenia Góra5:258:451:4622:213:374:576:291:202:212:171:220:33
2267Domarus Aleksander1:06:0116:3030:5032:2540:0945:1847:3653:5655:111:00:421:03:461:05:281:06:01
UKS Siódemka, Rumia16:3014:201:357:445:092:186:201:155:313:041:420:33
2355Chachurski Mieszko1:14:548:2512:5218:1127:5834:2743:0550:4752:051:04:561:09:061:11:101:14:541:14:16
UNTS, Warszawa8:254:275:199:476:298:387:421:1812:514:102:043:44*100
2450Szuwara Daniel1:21:3918:4522:5928:0537:5944:3253:061:00:441:02:001:14:511:18:541:21:041:21:39
AZS UMCS, Lublin18:454:145:069:546:338:347:381:1612:514:032:100:35
 
69Rawluk Alannkl--------------------10:1818:0326:1928:3034:5540:3343:0243:49
KOS BnO, Szczecin10:187:458:162:116:255:382:290:47
 
 
 
M12 (19)2,4 km8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(34)2(80)3(53)4(77)5(58)6(63)7(59)8(100)Meta
 
186Ładomirski Szymon20:213:557:089:4912:5014:2016:1217:4619:4520:216:44
MKS Paulinum, Jelenia Góra3:553:132:413:011:301:521:341:590:36*54
290Lemańczyk Witold20:534:326:328:0810:4115:1716:5718:2020:1920:53
PKO Harpagan, Gdańsk4:322:001:362:334:361:401:231:590:34
388Łubisz Łukasz23:405:558:5911:5114:3917:0118:5820:3722:5923:40
UKS Azymut, Pabianice5:553:042:522:482:221:571:392:220:41
491Pękal Paweł24:376:038:3811:2715:1417:2019:5121:4023:5324:37
UMKS, Kwidzyn6:032:352:493:472:062:311:492:130:44
595Wiśniewski Adam25:405:197:3313:3216:5318:5521:0222:5025:0225:40
UKS Azymut, Pabianice5:192:145:593:212:022:071:482:120:38
684Lipiec Gabriel26:468:1911:1213:2517:2119:2921:5223:4826:0726:46
PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz8:192:532:133:562:082:231:562:190:39
793Droń Wojciech33:077:2610:5014:1019:2623:0125:5128:3932:2133:07
UMKS, Kwidzyn7:263:243:205:163:352:502:483:420:46
887Bączek Jędrzej37:168:0511:0814:1420:5825:0229:2732:4936:2837:16
UKS Technik, Ruciane-Nida8:053:033:066:444:044:253:223:390:48
994Borczyk Dawid37:418:5313:5516:4320:2129:5432:2434:1336:5537:41
PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz8:535:022:483:389:332:301:492:420:46
1085Szuwara Eryk41:567:1115:2620:1926:1729:3234:5138:1441:1341:56
AZS UMCS, Lublin7:118:154:535:583:155:193:232:590:42
1192Gromadzki Wiktor50:2510:2315:1719:0126:0132:4041:1944:2849:4650:25
Stowarzyszenie Team 360 stopni10:234:543:447:006:398:393:095:180:39
1283Górski Seweryn52:579:3521:4433:5039:2843:1245:5848:3152:1852:57
UKS OSiR, Góra Kalwaria9:3512:0912:065:383:442:462:333:470:39
13457Kreft Adam1:01:576:5620:1644:3548:4452:2656:3258:361:01:201:01:57
UKS Siódemka, Rumia6:5613:2024:194:093:424:062:042:440:37
1489Bieńkowski Wojciech1:22:5235:4844:1255:091:01:591:05:411:12:461:15:501:22:111:22:52
PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz35:488:2410:576:503:427:053:046:210:41
15458Guenther Antoni1:23:4632:3441:0951:5557:451:00:231:13:391:16:491:22:591:23:46
UKS Siódemka, Rumia32:348:3510:465:502:3813:163:106:100:47
1696Kuźma Kacper1:24:5837:5146:1457:041:04:001:07:421:14:401:17:521:24:081:24:58
BKS Wataha, Warszawa37:518:2310:506:563:426:583:126:160:50
 
82Mikosza Juliusznkl-----13:1717:4823:2926:0839:2342:3048:4450:02
Stowarzyszenie Team 360 stopni13:174:315:412:3913:153:076:141:18
pk459Guenther Wojtek1:18:0647:1252:2457:541:02:351:05:521:08:421:10:491:17:211:18:06
UKS Siódemka, Rumia47:125:125:304:413:172:502:076:320:45
pk460Karoń Aleksander1:20:2149:1554:3159:561:04:341:07:511:10:381:12:521:19:421:20:21
UKS Siódemka, Rumia49:155:165:254:383:172:472:146:500:39
 
 
 
M10 (6)1,7 km7 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(60)2(78)3(61)4(58)5(77)6(59)7(100)Meta
 
1103Górski Krzesimir17:274:196:477:199:3713:0714:4416:5317:27
MKS Paulinum, Jelenia Góra4:192:280:322:183:301:372:090:34
2105Jędras Jakub20:426:539:0310:0112:2314:5117:0720:0720:42
UMKS, Kwidzyn6:532:100:582:222:282:163:000:35
3102Januszewicz Michał23:474:186:387:2910:0317:3019:3123:1323:47
UKS Azymut 45, Gdynia4:182:200:512:347:272:013:420:34
4101Tomaszewski Wojciech25:586:208:419:3312:1119:3721:3225:2325:58
UKS Włóczykij, Osiek6:202:210:522:387:261:553:510:35
5104Mikosza Antoni39:039:3212:2216:1220:2828:5532:5838:1039:03
Stowarzyszenie Team 360 stopni9:322:503:504:168:274:035:120:53
6100Marszałek Karol43:496:229:4510:4017:4527:2236:5343:0243:49
UKS Azymut 45, Gdynia6:223:230:557:059:379:316:090:47
 
 
 
M35 (17)5,1 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(40)2(33)3(32)4(31)5(54)6(37)7(50)8(48)9(69)10(39)11(38)12(45)13(51)14(100)
Meta
 
1115Kaczyński Piotr44:214:315:356:309:0010:5017:0820:0021:4827:0332:5335:0139:4041:4843:47
PKO Harpagan, Gdańsk4:311:040:552:301:506:182:521:485:155:502:084:392:081:59
44:21
0:34
2116From Piotr45:034:215:426:368:5312:1117:5520:2121:5826:3832:4135:2340:3342:4844:33
UMKS, Kwidzyn4:211:210:542:173:185:442:261:374:406:032:425:102:151:45
45:03
0:30
3122Łącki Łukasz45:084:015:036:018:2510:1216:0519:3321:3926:0832:2234:3440:0442:3844:35
UKS OSiR, Góra Kalwaria4:011:020:582:241:475:533:282:064:296:142:125:302:341:57
45:08
0:33
4112Kożyczkowski Edward46:474:095:176:118:2013:4819:5722:3624:4229:4034:2936:3041:4444:1846:12
UKS Siódemka, Rumia4:091:080:542:095:286:092:392:064:584:492:015:142:341:54
46:47
0:35
5117Pabich Tomasz49:436:417:578:5213:4515:3021:3724:1626:3932:3537:5340:0244:5547:1749:00
UKS Azymut, Pabianice6:411:160:554:531:456:072:392:235:565:182:094:532:221:43
49:43
0:43
6114Wójcik Łukasz52:205:206:397:5810:1912:2020:4824:3326:0931:1037:5640:4546:5549:5951:48
10 BKPanc5:201:191:192:212:018:283:451:365:016:462:496:103:041:49
52:20
0:32
7108Wdowczyk Piotr55:466:449:1410:2012:4815:2923:2626:3029:1935:0242:3144:3850:0552:5155:15
UMKS, Kwidzyn6:442:301:062:282:417:573:042:495:437:292:075:272:462:24
55:46
0:31
8118Muzioł Łukasz56:324:215:366:4712:1014:0920:5725:5928:1734:3641:5345:0150:2553:2055:57
indywidualnie4:211:151:115:231:596:485:022:186:197:173:085:242:552:37
56:32
0:35
9120Röhner Uwe59:355:497:258:4512:1814:3922:1425:5529:2734:4642:2946:5353:3956:4758:54
LOK Berlin5:491:361:203:332:217:353:413:325:197:434:246:463:082:07
59:35
0:41
10106Stężycki Grzegorz59:495:527:358:4013:4416:0725:4529:1231:3037:3446:2548:3554:2557:0159:13
10 BKPanc5:521:431:055:042:239:383:272:186:048:512:105:502:362:12
59:493:42
0:36*74
11111Kołucki Arkadiusz1:01:414:497:098:1510:4413:2122:3226:5329:0436:2446:4849:0856:0459:141:01:08
12 BZ4:492:201:062:292:379:114:212:117:2010:242:206:563:101:54
1:01:41
0:33
12113Frątczak Sławomir1:04:055:549:3810:3313:2217:1626:2631:1834:0240:4949:3152:2158:081:00:511:03:31
PKO Harpagan, Gdańsk5:543:440:552:493:549:104:522:446:478:422:505:472:432:40
1:04:05
0:34
13109Pisarski Patryk1:07:066:229:5511:3014:3218:0427:5031:1334:0840:3149:0552:1059:041:02:531:06:19
Indywidualni Pomorskie6:223:331:353:023:329:463:232:556:238:343:056:543:493:26
1:07:06
0:47
14107Krawczyk Marcin1:10:446:108:2910:0114:4417:4829:2534:4837:4444:2853:3256:501:04:391:07:331:10:05
UKS Azymut, Pabianice6:102:191:324:433:0411:375:232:566:449:043:187:492:542:32
1:10:44
0:39
15119Kowal Tomasz1:12:0512:2913:3315:2418:3121:2630:5536:2838:2345:3156:5359:441:06:021:09:061:11:37
12 BZ12:291:041:513:072:559:295:331:557:0811:222:516:183:042:31
1:12:05
0:28
16121Paruszewski Marek1:41:468:0910:1111:4415:2728:2243:1951:0154:401:09:231:19:111:23:091:32:301:36:291:41:01
Indywidualni Pomorskie8:092:021:333:4312:5514:577:423:3914:439:483:589:213:594:32
1:41:46
0:45
 
110Bartnik Konradabs
KU AZS WAT, Warszawa
 
 
 
M40 (24)4,5 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(70)2(33)3(40)4(74)5(49)6(35)7(47)8(52)9(36)10(50)11(48)12(69)13(72)14(75)
15(67)16(100)Meta
 
1135Tadejewski Paweł32:113:315:256:377:369:1610:5913:0313:3917:5619:4522:0426:4627:4329:42
UMKS ORKAN, Ostróda3:311:541:120:591:401:432:040:364:171:492:194:420:571:59
30:2931:3532:11
0:471:060:36
2462Lehman Karsten36:434:326:278:349:4412:0114:0016:5217:3221:0923:3025:3430:3531:2433:59
USV TU Dresden4:321:552:071:102:171:592:520:403:372:212:045:010:492:35
34:5236:0536:4332:48
0:531:130:38*59
3128Lehman Piotr37:384:126:468:309:3412:2114:0616:3217:2220:4823:0324:4630:0830:5034:18
indywidualnie4:122:341:441:042:471:452:260:503:262:151:435:220:423:28
35:3437:1137:38
1:161:370:27
4127Golinowski Paweł37:504:236:077:378:4412:1113:3817:4818:3223:0224:5726:4031:2432:1234:36
10 BKPanc4:231:441:301:073:271:274:100:444:301:551:434:440:482:24
35:5137:0737:50
1:151:160:43
5131Jędras Przemysław39:394:025:487:308:3210:5112:0914:5315:4419:2222:3324:3228:5529:4536:46
UMKS, Kwidzyn4:021:461:421:022:191:182:440:513:383:111:594:230:507:01
37:4739:0339:39
1:011:160:36
6138Dutkiewicz Damian42:115:287:569:4711:0013:2515:0218:3419:2123:1926:1928:4535:0635:5938:55
MKS Paulinum, Jelenia Góra5:282:281:511:132:251:373:320:473:583:002:266:210:532:56
40:0441:3542:11
1:091:310:36
7142Zimmer Łukasz43:594:076:167:438:4711:1712:4518:2319:0926:5629:2631:3937:2338:2641:22
PACKMAN TEAM4:072:091:271:042:301:285:380:467:472:302:135:441:032:56
41:5843:3143:59
0:361:330:28
8141Bek Michał46:315:337:569:5511:2414:2717:0620:1521:2026:1129:2831:5838:2939:3543:01
Indywidualny Łódzkie5:332:231:591:293:032:393:091:054:513:172:306:311:063:26
44:0545:5146:31
1:041:460:40
9136Kociuba Marek47:174:1011:4513:3014:5217:0118:3321:3723:0127:0231:0333:0139:5740:5643:35
KU AZS WAT, Warszawa4:107:351:451:222:091:323:041:244:014:011:586:560:592:39
44:5646:3847:175:19
1:211:420:39*64
10144Patrejko Andrzej47:208:5110:5012:2513:3515:4317:1120:4121:3725:4228:0630:2439:1340:0443:22
UKS Azymut 45, Gdynia8:511:591:351:102:081:283:300:564:052:242:188:490:513:18
44:2246:4347:20
1:002:210:37
11139Rzosiński Dariusz47:385:057:239:5211:1813:5515:5819:3520:3825:2228:3930:5438:1439:2343:44
Brak5:052:182:291:262:372:033:371:034:443:172:157:201:094:21
45:1746:5447:38
1:331:370:44
12140Sitnicki Mariusz48:004:459:4811:3112:4315:1616:4622:2623:1330:5733:2935:4041:2742:2745:22
10 BKPanc4:455:031:431:122:331:305:400:477:442:322:115:471:002:55
46:0647:3348:00
0:441:270:27
13143Kubisiak Marek48:585:007:319:1710:4513:1515:1418:3519:3327:4732:1634:4041:1142:0145:39
Skierniewickie Stowarzyszenie5:002:311:461:282:301:593:210:588:144:292:246:310:503:38
46:3748:2048:58
0:581:430:38
14134MUSIAŁ Krzysztof51:535:247:499:5011:0814:1015:5122:3123:2129:0031:5536:0041:1542:1344:49
8 Pułk Przeciwlotniczy Koszali5:242:252:011:183:021:416:400:505:392:554:055:150:582:36
48:5851:2251:53
4:092:240:31
15452Suchenia Piotr53:336:3411:5113:2414:5517:3319:2222:2823:2129:4832:3735:0646:1447:1350:16
UKS Siódemka, Rumia6:345:171:331:312:381:493:060:536:272:492:2911:080:593:03
51:3252:5253:33
1:161:200:41
16137Damazyn Damian54:124:316:589:0411:4015:4417:2221:0222:0527:5331:5434:3542:2444:1251:27
JW11094:312:272:062:364:041:383:401:035:484:012:417:491:487:15
52:0353:3754:12
0:361:340:35
17126iefymenko oleksandr55:258:2811:2913:3915:0518:3220:2823:3624:4029:3534:0939:0646:1147:2751:01
indywidualnie8:283:012:101:263:271:563:081:044:554:344:577:051:163:34
53:1454:4555:25
2:131:310:40
18125Włodarczyk Łukasz59:245:009:4011:5112:5516:1517:4823:5824:5537:5341:1143:1349:0552:4655:30
UKS Traper, Złocieniec5:004:402:111:043:201:336:100:5712:583:182:025:523:412:44
56:5458:5359:24
1:241:590:31
19146Fankidejski Artur1:02:104:236:358:0110:2815:2316:5320:1921:0124:5028:0630:0448:4949:5658:47
UKS Włóczykij, Osiek4:232:121:262:274:551:303:260:423:493:161:5818:451:078:51
59:541:01:291:02:10
1:071:350:41
20129Łapuć Krzysztof1:10:4121:1523:5325:5327:1530:4733:1237:1337:5942:2545:1347:211:02:161:03:151:07:48
ORT21:152:382:001:223:322:254:010:464:262:482:0814:550:594:33
1:08:441:10:091:10:41
0:561:250:32
21132Szuwara Piotr1:22:0611:3615:0921:1623:1027:3029:4634:1736:0943:0146:1449:131:09:261:11:071:15:16
CSIL Polska11:363:336:071:544:202:164:311:526:523:132:5920:131:414:09
1:19:281:21:151:22:06
4:121:470:51
22130Mikosza Marcin1:40:5812:0217:4025:2629:5135:2239:0659:101:00:391:09:191:17:051:20:401:28:471:30:461:37:25
Stowarzyszenie Team 360 stopni12:025:387:464:255:313:4420:041:298:407:463:358:071:596:39
1:38:291:40:161:40:5843:15
1:041:470:42*71
 
145Famulski Cezaryabs
8 Pułk Przeciwlotniczy Koszali
133Droń Grzegorzabs
UMKS, Kwidzyn
 
 
 
M45 (22)4,2 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(33)2(73)3(65)4(74)5(70)6(46)7(47)8(48)9(36)10(37)11(69)12(44)13(51)14(67)
15(100)Meta
 
1163Nowak Remigiusz32:164:596:558:279:1412:0913:4115:1517:5519:2920:2624:5227:0029:4630:26
KS Hades, Poznań4:591:561:320:472:551:321:342:401:340:574:262:082:460:40
31:3732:16
1:110:39
2174Krasuski Marcin34:406:028:079:4110:3213:4815:2917:0419:5221:5822:5227:0629:1832:2733:07
OK! Sport, Warszawa6:022:051:340:513:161:411:352:482:060:544:142:123:090:40
34:1134:40
1:040:29
3157Jończy Daniel37:064:187:218:539:5216:0017:4020:5923:2825:1226:0130:2632:1834:5435:35
MKS Paulinum, Jelenia Góra4:183:031:320:596:081:403:192:291:440:494:251:522:360:41
36:3437:06
0:590:32
4159Banach Krzysztof38:184:357:138:509:5313:3115:3117:4521:2623:4824:5229:5531:5835:4236:30
UMKS ORKAN, Ostróda4:352:381:371:033:382:002:143:412:221:045:032:033:440:48
37:4738:18
1:170:30
5160Sędłak Krystian42:219:5812:2814:2215:1518:3020:2023:5026:4328:2329:2534:2436:2639:3240:19
OK! Sport, Warszawa9:582:301:540:533:151:503:302:531:401:024:592:023:060:47
41:4242:21
1:230:39
6166Mol Krzysztof44:245:5510:1811:5812:5116:3218:4820:4923:4529:4530:4935:3338:0241:4842:29
HKS Azymut, Mochy5:554:231:400:533:412:162:012:566:001:044:442:293:460:41
43:5544:24
1:260:29
7161Mientki Sebastian45:097:139:4611:4612:5217:2519:3822:0825:3927:4228:5635:0137:5642:1643:10
UMKS ORKAN, Ostróda7:132:332:001:064:332:132:303:312:031:146:052:554:200:54
44:3645:09
1:260:33
8153Trzasko Bogusław45:346:279:2511:1312:1216:3919:1021:2024:3229:5131:4336:5139:2743:0043:46
PKO Harpagan, Gdańsk6:272:581:480:594:272:312:103:125:191:525:082:363:330:46
45:0245:34
1:160:32
9150Krempiński Piotr45:449:2912:3714:1515:1018:4921:0524:3727:5629:5931:0936:2538:4442:4743:37
UKS Azymut, Pabianice9:293:081:380:553:392:163:323:192:031:105:162:194:030:50
45:1045:44
1:330:34
10151Kalsztein Karol47:006:459:4311:3512:4016:4219:2022:0125:5828:2729:3336:2439:2244:1545:00
PKO Harpagan, Gdańsk6:452:581:521:054:022:382:413:572:291:066:512:584:530:45
46:2447:00
1:240:36
11169Serocki Wojciech50:138:1911:4914:0414:5720:3022:3824:5427:5930:2032:2638:3541:2147:0048:04
UMKS, Kwidzyn8:193:302:150:535:332:082:163:052:212:066:092:465:391:04
49:3850:13
1:340:35
12156Duda Tomasz51:548:1111:1014:3015:2821:4523:5926:2229:4231:5533:1238:3044:1349:1449:58
UKS Traper, Złocieniec8:112:593:200:586:172:142:233:202:131:175:185:435:010:44
51:2051:54
1:220:34
13168Lemańczyk Dariusz52:137:1810:3812:4713:4822:2824:5427:1030:5133:5235:2341:1444:0849:0350:12
PKO Harpagan, Gdańsk7:183:202:091:018:402:262:163:413:011:315:512:544:551:09
51:4152:13
1:290:32
14165Mikhaylov Victor53:257:3110:3812:4913:5918:4421:3925:1529:0632:0533:4940:3244:5449:5250:51
Odessa Team7:313:072:111:104:452:553:363:512:591:446:434:224:580:59
52:3853:25
1:470:47
15152Wieczorek Piotr53:539:5913:3015:3216:4821:3824:4526:5731:3234:3637:2444:0646:5751:0251:54
Indywidualny Mazowsze9:593:312:021:164:503:072:124:353:042:486:422:514:050:52
53:2253:53
1:280:31
16149Filipiak Marek55:049:1512:2115:1516:2621:1824:3227:0532:1234:3635:5642:3345:2451:3552:30
KS Hades, Poznań9:153:062:541:114:523:142:335:072:241:206:372:516:110:55
54:2255:0450:06
1:520:42*75
17158Benesz Rafał59:319:2314:0917:1018:1725:0728:0230:3534:1537:1439:5146:2549:4955:4756:54
Stowarzyszenie Team 360 stopni9:234:463:011:076:502:552:333:402:592:376:343:245:581:07
58:5059:31
1:560:41
18154Preuss Andrzej1:02:257:3714:5317:1018:1329:4732:0835:4038:5541:3543:0049:0353:0059:071:00:10
indywidualnie7:377:162:171:0311:342:213:323:152:401:256:033:576:071:03
1:01:481:02:25
1:380:37
19162Mosiewicz Andrzej1:08:5412:3218:0321:3523:0829:2832:3436:1840:5045:0146:3353:0756:251:02:181:03:28
indywidualnie12:325:313:321:336:203:063:444:324:111:326:343:185:531:10
1:08:081:08:54
4:400:46
20167Biskupski Michał1:12:0113:3916:1419:2520:1630:2936:3139:0242:0848:4349:3557:441:00:111:05:571:07:36
WKS Wawel, Kraków13:392:353:110:5110:136:022:313:066:350:528:092:275:461:39
1:11:231:12:01
3:470:38
 
164Wiśniewski Pawelabs
WKS Wawel, Kraków
155Stroiński Cezaryabs
HKS Azymut, Mochy
 
 
 
M50 (16)4,0 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(49)2(74)3(33)4(64)5(70)6(35)7(53)8(46)9(47)10(52)11(69)12(44)13(45)14(75)
15(67)16(100)Meta
 
1186Moszkowicz Paweł30:152:354:316:387:148:4111:2712:2113:5615:2816:1020:4322:2824:2427:36
WKS Wawel, Kraków2:351:562:070:361:272:460:541:351:320:424:331:451:563:12
28:3829:4230:15
1:021:040:33
2189Dzik Mirosław33:102:364:307:047:419:1012:2613:3015:2917:2018:0523:0126:2528:4630:37
LKS Górzanka, Nawojowa Góra2:361:542:340:371:293:161:041:591:510:454:563:242:211:51
31:4232:4033:10
1:050:580:30
3184Rycerski Bogdan34:222:374:447:368:2610:1314:1315:2418:0719:4620:4424:4426:4029:0731:32
KS Artemis, Wrocław2:372:072:520:501:474:001:112:431:390:584:001:562:272:25
32:3933:4434:22
1:071:050:38
4188Bartczak Jarosław34:312:585:058:309:1010:4114:0215:1217:2919:1520:0824:0926:2828:4330:43
UMKS ORKAN, Ostróda2:582:073:250:401:313:211:102:171:460:534:012:192:152:00
32:3333:5034:31
1:501:170:40
5190Urbánek Lumír38:302:545:239:229:5912:1215:4316:5619:0921:4022:3427:2529:5732:4735:10
SKOB Ostrov, Czech Republic2:542:293:590:372:133:311:132:132:310:544:512:322:502:23
36:2037:4438:30
1:101:240:46
6448Nadera Dariusz40:492:345:429:4510:3012:1215:5717:2319:4922:2723:3627:3732:3635:0337:29
CX80 Kalisz2:343:084:030:451:423:451:262:262:381:094:014:592:272:26
39:0540:1240:49
1:361:070:37
7177Novotný Tomáš41:223:105:4411:2412:1314:1017:3418:5321:0924:1725:1229:5432:3535:0838:03
TJ Zlaté Hory3:102:345:400:491:573:241:192:163:080:554:422:412:332:55
39:2540:4141:22
1:221:160:41
8178Witkowski Adam41:425:217:5011:2712:1713:5517:1818:2620:1722:1223:0929:3231:3734:0837:51
UKS Azymut 45, Gdynia5:212:293:370:501:383:231:081:511:550:576:232:052:313:43
39:3841:1041:42
1:471:320:32
9183Krasuski Bartłomiej42:343:556:4610:3611:2113:5017:5719:3922:3224:4725:5431:1833:4636:2839:17
Stowarzyszenie Team 360 stopni3:552:513:500:452:294:071:422:532:151:075:242:282:422:49
40:4041:5242:34
1:231:120:42
10182Żesławski Wojciech44:585:548:5112:1613:0314:5119:1320:2922:1426:1327:2932:3335:3038:1941:51
WKS Wawel, Kraków5:542:573:250:471:484:221:161:453:591:165:042:572:493:32
43:0644:2144:58
1:151:150:37
11179Kosicki Tomasz46:083:296:2811:0612:1014:2619:4221:1324:1226:4428:0533:2736:3539:2242:36
OK! Sport, Warszawa3:292:594:381:042:165:161:312:592:321:215:223:082:473:14
43:5945:2446:08
1:231:250:44
12187Szczygieł Marcin47:105:319:1312:5713:5517:0221:3023:1726:0328:4429:4534:4437:4440:3943:21
WKS Śląsk, Wrocław5:313:423:440:583:074:281:472:462:411:014:593:002:552:42
45:0646:2447:10
1:451:180:46
13185Sztranek Paweł49:114:326:5310:0511:1313:2117:3719:0921:3124:0025:1630:1135:1637:4544:05
UKS Azymut, Pabianice4:322:213:121:082:084:161:322:222:291:164:555:052:296:20
47:1448:3649:11
3:091:220:35
 
191Pesta Adamnkl2:444:527:228:089:4113:5014:5116:4118:40-----22:5129:1331:0735:52
UKS Azymut 45, Gdynia2:442:082:300:461:334:091:011:501:594:116:221:544:45
36:5838:1338:5223:3933:55
1:061:150:39*72*51
180Grajek Grzegorzabs
Indywidualny Kujawsko-Pomorski
181Meier Wolfgangabs
Stowarzyszenie Team 360 stopni
 
 
 
M55 (10)3,4 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(49)2(70)3(64)4(33)5(74)6(34)7(46)8(53)9(71)10(69)11(72)12(75)13(100)Meta
 
1200Morawski Paweł30:423:335:507:198:1111:0812:5615:5018:0619:5723:1024:1027:4730:0130:42
Indywidualni Pomorskie3:332:171:290:522:571:482:542:161:513:131:003:372:140:41
2201Bączek Dariusz31:123:266:037:408:3612:0313:5517:0919:4321:3823:5525:0128:1030:3831:12
UKS Technik, Ruciane-Nida3:262:371:370:563:271:523:142:341:552:171:063:092:280:34
3198Depta Piotr32:182:486:398:068:5812:0213:5517:1619:3421:3925:1326:1529:1231:3632:18
MKS Paulinum, Jelenia Góra2:483:511:270:523:041:533:212:182:053:341:022:572:240:42
4195Niessner Piotr34:132:585:306:547:4510:5112:5717:2719:4521:4827:1828:2431:0633:3834:13
WKS Wawel, Kraków2:582:321:240:513:062:064:302:182:035:301:062:422:320:35
5203Drągowski Marek41:583:598:3110:1811:1615:3118:1522:5226:0828:4332:3334:0338:1441:1741:58
OK! Sport, Warszawa3:594:321:470:584:152:444:373:162:353:501:304:113:030:41
6199Deptulski Tomasz42:394:338:0210:1911:1115:1217:5822:0225:5528:5733:2034:3138:5841:4842:39
Tczewskie Stowarzyszenie Radio4:333:292:170:524:012:464:043:533:024:231:114:272:500:51
7451Życki Wojciech48:354:438:0210:0411:1116:0019:2323:5927:3930:4138:2840:0444:3247:4848:35
CSIL Polska4:433:192:021:074:493:234:363:403:027:471:364:283:160:47
8202Szulżycki Kazimierz53:436:4311:4315:3217:0621:5425:2431:3335:2738:2341:4744:4548:4452:3153:43
UMKS ORKAN, Ostróda6:435:003:491:344:483:306:093:542:563:242:583:593:471:12
9197Król Adrian55:386:3611:3314:0415:1919:1521:5926:3231:0134:3639:2041:0448:4754:5955:38
BnO Tworóg6:364:572:311:153:562:444:334:293:354:441:447:436:120:39
10196Parfianowicz Marcin55:574:2816:3720:1121:3025:5228:5033:0737:5840:3144:5748:0052:0755:1055:57
Warszawa4:2812:093:341:194:222:584:174:512:334:263:034:073:030:47
 
 
 
M60 (9)3,2 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(74)2(40)3(32)4(31)5(54)6(46)7(52)8(36)9(69)10(72)11(43)12(100)Meta
 
1207Lech Bogdan31:033:275:006:5810:0112:2213:5316:2620:3925:3526:3028:1730:3231:03
UMKS ORKAN, Ostróda3:271:331:583:032:211:312:334:134:560:551:472:150:31
2209Kraśniewski Krzysztof37:243:375:137:4811:3115:0816:5919:5025:0230:3431:4834:0036:4237:24
UMKS ORKAN, Ostróda3:371:362:353:433:371:512:515:125:321:142:122:420:42
3204Mikielski Marek40:184:376:109:4313:2115:4917:5520:3224:4633:2134:2436:2339:4340:18
UMKS ORKAN, Ostróda4:371:333:333:382:282:062:374:148:351:031:593:200:35
4211Andrzejewski Leszek49:294:597:1415:4218:4821:2424:0026:2332:1538:5840:1345:2148:5249:29
UKS Azymut 45, Gdynia4:592:158:283:062:362:362:235:526:431:155:083:310:37
5205Olech Andrzej49:488:3310:3015:3219:3623:0125:1428:0333:1641:0542:1645:5548:5149:48
PKO Harpagan, Gdańsk8:331:575:024:043:252:132:495:137:491:113:392:560:57
6210Krochmal Grzegorz1:03:004:366:3110:3214:2717:4920:0023:4129:5652:1853:1958:101:01:181:03:00
KU AZS WAT, Warszawa4:361:554:013:553:222:113:416:1522:221:014:513:081:42
7206Kret Jacek1:08:375:217:4511:2315:2727:4130:1134:3842:0749:4152:271:04:281:07:441:08:37
LKS Górzanka, Nawojowa Góra5:212:243:384:0412:142:304:277:297:342:4612:013:160:53
8212Polewski Dariusz1:28:534:5811:0915:5027:3055:3658:291:03:021:11:261:18:161:19:421:21:531:25:211:28:53
Indywidualny Opolskie4:586:114:4111:4028:062:534:338:246:501:262:113:283:32
 
208Sikora Tomaszabs
Indywidualni Zachodniopomorski
 
 
 
M65 (11)3,1 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(49)2(31)3(40)4(33)5(54)6(52)7(69)8(44)9(51)10(67)11(100)Meta
 
1215Miszewski Romuald32:044:185:057:059:2013:3816:1121:2024:0128:2129:3231:2032:04
Indywidualni Pomorskie4:180:472:002:154:182:335:092:414:201:111:480:44
2222Bohaczek Janusz34:395:055:468:1411:0515:5919:4524:1027:1031:2832:3334:0034:39
UMKS ORKAN, Ostróda5:050:412:282:514:543:464:253:004:181:051:270:39
3216Mientki Tadeusz38:364:074:479:1011:4319:0422:3027:3830:4435:0636:1137:5538:36
UMKS ORKAN, Ostróda4:070:404:232:337:213:265:083:064:221:051:440:41
4213Wierciński Piotr40:104:525:308:5311:0417:2020:5827:1230:3736:2637:3639:2240:10
MKS Metalowiec, Łódź4:520:383:232:116:163:386:143:255:491:101:460:48
5214Świerczyński Bogdan41:074:266:4211:2012:5519:0022:3028:2931:1436:3537:5740:1541:07
PKO Harpagan, Gdańsk4:262:164:381:356:053:305:592:455:211:222:180:52
6223Pietrusiński Marek41:263:474:357:319:2321:0524:5430:1433:2037:5838:5940:4041:26
KS Artemis, Wrocław3:470:482:561:5211:423:495:203:064:381:011:410:46
7221Szczepański Marek42:033:023:506:348:2423:1526:2531:0334:1038:1839:0841:3042:03
UKS Technik, Ruciane-Nida3:020:482:441:5014:513:104:383:074:080:502:220:33
8220Gackowski Bogdan47:286:297:1310:0416:2324:5128:3334:2238:1443:3844:4746:4347:28
PKO Harpagan, Gdańsk6:290:442:516:198:283:425:493:525:241:091:560:45
9217Olbrycht Janusz48:285:167:3711:0313:2121:3225:4833:1937:2143:3645:2147:3448:28
Indywidualny Mazowsze5:162:213:262:188:114:167:314:026:151:452:130:54
10218Łuński Zbigniew48:295:3311:5414:2218:4724:0527:4133:0240:2345:0046:0247:3748:29
UMKS ORKAN, Ostróda5:336:212:284:255:183:365:217:214:371:021:350:52
 
219Krochmal Andrzejabs
KOS Warszawa
 
 
 
M70 (9)2,8 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(74)3(40)4(34)5(46)6(53)7(71)8(69)9(72)10(67)11(100)Meta
 
1225Kmieciński Józef32:004:266:528:4611:2815:2718:3421:0224:3825:5129:2331:1332:00
PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz4:262:261:542:423:593:072:283:361:133:321:500:47
2233Michael Frenzel33:264:427:209:1011:3015:1818:3320:4924:1927:0130:1232:4333:26
LOK Berlin4:422:381:502:203:483:152:163:302:423:112:310:43
3229Genderjahn Ludwig33:344:447:419:4211:4616:2119:3022:1625:4827:1230:5632:4933:34
LOK Berlin4:442:572:012:044:353:092:463:321:243:441:530:45
4230Łapanowski Jacenty36:455:2810:1912:1014:1018:1422:2325:1229:2930:3533:4935:5736:45
KU AZS WAT, Warszawa5:284:511:512:004:044:092:494:171:063:142:080:48
5232Ziesche Juergen38:194:478:2410:2315:4820:1723:2826:0729:5831:0435:1637:1838:19
LOK Berlin4:473:371:595:254:293:112:393:511:064:122:021:01
6228Gliński Henryk42:097:0116:4318:3720:4224:3027:2929:5335:3336:3639:4441:2942:09
KS Artemis, Wrocław7:019:421:542:053:482:592:245:401:033:081:450:40
7226Kruczek Stanisław47:145:288:5811:1313:2017:5221:4825:3928:4239:4943:2546:1447:14
WKS Wawel, Kraków5:283:302:152:074:323:563:513:0311:073:362:491:00
8231Woźniak Henryk47:566:039:4812:5715:4221:5527:1931:1236:3238:3643:3146:3947:56
UMKS ORKAN, Ostróda6:033:453:092:456:135:243:535:202:044:553:081:17
 
227Patejko Tadeuszabs
KOS Warszawa
 
 
 
M75 (1)2,6 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(70)3(46)4(47)5(53)6(35)7(71)8(69)9(72)10(43)11(100)Meta
 
1234Wasilewski Stanisław31:474:196:569:3012:4115:0616:3619:4123:2925:4327:5131:0131:47
PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz4:192:372:343:112:251:303:053:482:142:083:100:46
 
 
 
M80 (1)2,0 km9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(49)2(35)3(53)4(71)5(69)6(72)7(43)8(67)9(100)Meta
 
235Czabański Edwardabs
indywidualnie
 
 
 
K21E (9)4,5 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(33)4(34)5(35)6(46)7(47)8(48)9(36)10(37)11(43)12(44)13(45)14(100)
Meta
 
1240Pabich Maria37:443:245:366:418:5011:0213:1815:1018:1120:1021:1827:3130:1333:1037:06
UKS Azymut, Pabianice3:242:121:052:092:122:161:523:011:591:086:132:422:573:56
37:44
0:38
2461Konkol-Klimczak Wioletta39:154:216:528:0610:1112:2814:5016:4120:0422:0823:2829:3932:2835:0138:44
UKS Siódemka, Rumia4:212:311:142:052:172:221:513:232:041:206:112:492:333:43
39:15
0:31
3236Wieleba Marlena39:163:395:296:598:5911:1113:3315:1619:0120:5622:1131:0533:3435:2638:41
PKO Harpagan, Gdańsk3:391:501:302:002:122:221:433:451:551:158:542:291:523:15
39:16
0:35
4241Morawska Anna41:063:215:436:518:5811:1413:4615:3918:5320:5225:0531:4834:3036:4340:24
Indywidualni Pomorskie3:212:221:082:072:162:321:533:141:594:136:432:422:133:41
41:06
0:42
5449Durzyńska Katarzyna41:223:216:197:199:3411:3913:5415:3018:1926:2927:2932:3335:1737:1440:45
HKS Azymut, Mochy3:212:581:002:152:052:151:362:498:101:005:042:441:573:31
41:22
0:37
6239Panaszek Justyna45:354:116:177:309:5412:1615:0017:0420:1422:1623:1634:2637:3040:0344:58
10 BKPanc4:112:061:132:242:222:442:043:102:021:0011:103:042:334:55
45:35
0:37
7238Gruchala Natalia46:404:126:327:439:4412:1814:4718:3321:2423:1924:4837:4440:4242:4746:10
PKO Harpagan, Gdańsk4:122:201:112:012:342:293:462:511:551:2912:562:582:053:23
46:40
0:30
8237Pacek Karolina1:11:503:4212:4815:5818:0820:4923:3037:4540:5246:5048:2059:321:02:441:06:181:11:08
OK! Sport, Warszawa3:429:063:102:102:412:4114:153:075:581:3011:123:123:344:50
1:11:50
0:42
 
242Hiszczyńska Aleksandraabs
CSSP Koszalin
 
 
 
K20 (2)3,9 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(33)2(32)3(35)4(53)5(46)6(47)7(48)8(50)9(37)10(36)11(69)12(43)13(67)14(100)
Meta
 
1245Melzer Zofia56:376:338:0414:2216:0922:0325:4930:3433:4039:5941:2548:0350:5553:3655:56
UKS Siódemka, Rumia6:331:316:181:475:543:464:453:066:191:266:382:522:412:20
56:37
0:40
2244Patassiova Michaela1:19:118:049:2114:5116:4227:1530:4734:4538:0842:4344:361:10:211:13:191:16:511:18:33
UKS Azymut 45, Gdynia8:041:175:301:5110:333:323:583:234:351:5325:452:583:321:42
1:19:11
0:38
 
 
 
K18 (9)3,7 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(65)2(64)3(70)4(54)5(31)6(34)7(46)8(47)9(37)10(72)11(43)12(100)Meta
 
1253Perfikowska Hanna35:175:329:3511:0913:3015:3516:2319:3321:4426:3230:5332:4234:4835:17
UMKS, Kwidzyn5:324:031:342:212:050:483:102:114:484:211:492:060:29
2250Wrześniak Zofia39:006:009:4311:1113:4815:4416:3319:4922:4728:3633:5236:0238:2639:00
BKS Wataha, Warszawa6:003:431:282:371:560:493:162:585:495:162:102:240:34
3251Powichrowska Ilona40:345:309:5611:3213:5417:3718:2622:0325:5430:4135:1537:1639:5940:34
UKS OSiR, Góra Kalwaria5:304:261:362:223:430:493:373:514:474:342:012:430:35
4249Grochowalska Alicja41:236:5011:4213:2515:4518:2919:2723:3726:1731:1035:5838:0540:4141:23
UKS Azymut, Pabianice6:504:521:432:202:440:584:102:404:534:482:072:360:42
5254Filipiak Adrianna44:255:4413:3615:2718:1120:5021:3225:0927:4733:2038:3340:4443:3444:25
KS Hades, Poznań5:447:521:512:442:390:423:372:385:335:132:112:500:51
6248Chabiera Lena47:037:1513:1815:4618:1520:4921:4325:5028:3235:2640:5542:5846:1447:03
UNTS, Warszawa7:156:032:282:292:340:544:072:426:545:292:033:160:49
7247Pesta Anna47:276:1911:3814:0320:0322:1423:0727:2429:5435:0840:4743:3346:5347:27
UKS Azymut 45, Gdynia6:195:192:256:002:110:534:172:305:145:392:463:200:34
8246Dobosz Aleksandra1:17:3811:2820:0922:5431:3036:5738:0543:1051:4059:301:05:081:12:111:17:091:17:38
UKS OSiR, Góra Kalwaria11:288:412:458:365:271:085:058:307:505:387:034:580:29
9252Gendek Marta1:49:507:4218:5836:2441:2446:2847:3656:191:25:151:34:071:41:491:45:031:49:051:49:50
UNTS, Warszawa7:4211:1617:265:005:041:088:4328:568:527:423:144:020:45
 
 
 
K16 (16)3,1 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(70)2(33)3(40)4(34)5(46)6(53)7(71)8(69)9(72)10(51)11(100)Meta
 
1267Kurtycz Natalia29:504:568:2910:2812:0815:1617:4919:5222:1923:2027:0229:1329:50
WKS Wawel, Kraków4:563:331:591:403:082:332:032:271:013:422:110:37
2263Muller Iga30:075:527:569:5111:3215:0017:3619:4522:3623:4227:0029:1830:07
UMKS, Kwidzyn5:522:041:551:413:282:362:092:511:063:182:180:49
3259Niessner Pola30:504:507:139:4411:2714:3817:2219:2622:0323:0828:0130:1230:50
WKS Wawel, Kraków4:502:232:311:433:112:442:042:371:054:532:110:38
4271Urbánková Eva31:405:418:1411:4713:0716:1518:3620:3124:4425:4729:0531:0231:40
SKOB Ostrov, Czech Republic5:412:333:331:203:082:211:554:131:033:181:570:38
5258Młynarczyk Kaja33:296:519:1511:4513:2916:4019:2721:3024:0525:1030:0832:5033:29
UKS Azymut, Pabianice6:512:242:301:443:112:472:032:351:054:582:420:39
6269Kozuń Marika35:177:2310:0312:1913:5918:0220:5922:5525:3527:0032:3434:4835:17
UKS Azymut, Pabianice7:232:402:161:404:032:571:562:401:255:342:140:29
7270Ukleja Patrycja35:309:3112:0714:2515:5719:4822:5425:1428:1129:1533:0034:5835:30
UKS Azymut 45, Gdynia9:312:362:181:323:513:062:202:571:043:451:580:32
8262Kasprzyk Marta35:556:038:129:5411:4419:3722:3325:0428:2429:1833:0435:1735:55
UKS OSiR, Góra Kalwaria6:032:091:421:507:532:562:313:200:543:462:130:38
9260Dzwonkowska Paulina36:116:3210:0915:1716:5320:3223:4625:5028:3329:4233:0435:2936:11
UKS OSiR, Góra Kalwaria6:323:375:081:363:393:142:042:431:093:222:250:42
10261Rygielska Kinga36:218:0210:1912:2514:4418:3021:4424:0026:5728:0632:5935:4136:21
UMKS, Kwidzyn8:022:172:062:193:463:142:162:571:094:532:420:40
11265Michno Marta36:316:2010:0113:5115:2919:0721:5524:0126:4627:4932:3635:5036:31
WKS Wawel, Kraków6:203:413:501:383:382:482:062:451:034:473:140:41
12264Holíková Simona37:567:2211:1215:3517:2221:1924:1726:1028:3529:3634:1137:0637:56
SKOB Ostrov, Czech Republic7:223:504:231:473:572:581:532:251:014:352:550:50
13268Nowak Anna38:495:167:189:1310:4914:0816:4718:4822:1323:1336:1138:1038:49
UKS Siódemka, Rumia5:162:021:551:363:192:392:013:251:0012:581:590:39
14257Wojtaczka Weronika44:548:5411:2113:5817:4325:1028:5231:5234:3935:4341:0944:1644:54
MKS Paulinum, Jelenia Góra8:542:272:373:457:273:423:002:471:045:263:070:38
15272Uciechowska Amelia47:279:2813:0518:2820:1524:4828:0931:5435:4237:0044:3246:5247:27
UKS Arkady, Raszków9:283:375:231:474:333:213:453:481:187:322:200:35
16266Muchaczow Hanna59:2917:0625:4230:3132:1036:5040:0943:5747:4548:5856:3558:5459:29
MKS Paulinum, Jelenia Góra17:068:364:491:394:403:193:483:481:137:372:190:35
 
 
 
K14 (29)3,0 km10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(40)2(33)3(64)4(35)5(53)6(46)7(49)8(43)9(67)10(100)Meta
 
1298Biskupska Julia29:346:197:438:2314:0915:4817:4420:5425:2927:2128:5429:34
WKS Wawel, Kraków6:191:240:405:461:391:563:104:351:521:330:40
2280Włodarczyk Wiktoria31:026:578:249:0415:5417:0519:0022:1827:2129:0030:2431:02
UKS Traper, Złocieniec6:571:270:406:501:111:553:185:031:391:240:38
3294Mianowska Antonina31:295:176:407:3412:1413:4416:0219:2227:2929:0430:5231:2922:51
UNTS, Warszawa5:171:230:544:401:302:183:208:071:351:480:37*77
4279Durka Martyna33:048:4810:2611:0317:5219:0821:0224:2329:1731:0232:2633:04
MKS Paulinum, Jelenia Góra8:481:380:376:491:161:543:214:541:451:240:38
5302Kraszewska Olga35:519:2911:1712:1318:1719:4622:3526:4131:4833:5735:1835:51
MKS MOS, Wrocław9:291:480:566:041:292:494:065:072:091:210:33
6303Moszkowicz Julia38:236:418:489:4419:0020:1422:3826:3232:2336:0637:4038:23
WKS Wawel, Kraków6:412:070:569:161:142:243:545:513:431:340:43
7295Dargacz Paulina38:4311:1713:3214:1320:1721:4524:1328:3434:0836:2338:0438:4332:22
PKO Harpagan, Gdańsk11:172:150:416:041:282:284:215:342:151:410:39*77
8297Dutkiewicz Wiktoria38:5211:0612:4513:4420:0021:4124:2428:1833:2636:0638:1438:52
MKS Paulinum, Jelenia Góra11:061:390:596:161:412:433:545:082:402:080:38
9300Chabiera Filomena39:127:4210:2711:2219:5821:5324:3130:1835:0837:1738:4039:1234:21
UNTS, Warszawa7:422:450:558:361:552:385:474:502:091:230:32*77
10293Rokita Antonina39:449:0810:4711:5718:4020:2227:1830:5335:3237:2739:0639:44
PKO Harpagan, Gdańsk9:081:391:106:431:426:563:354:391:551:390:38
11292Porzycz Małgorzata39:5212:2715:0816:1122:0423:0725:2829:4635:5237:3439:1039:52
UKS Siódemka, Rumia12:272:411:035:531:032:214:186:061:421:360:42
12301Lewkowicz Julia42:0711:4714:1315:4323:0124:1126:4330:2636:2240:0841:3442:07
MKS Paulinum, Jelenia Góra11:472:261:307:181:102:323:435:563:461:260:33
13283Klimczak Olimpia44:048:4610:3412:0017:2620:0422:5726:4237:5041:3543:2944:04
UKS Siódemka, Rumia8:461:481:265:262:382:533:4511:083:451:540:35
14285Kuciel Hanna44:576:428:469:4519:0123:0725:5129:4139:5242:3244:1944:5736:10
MKS MOS, Wrocław6:422:040:599:164:062:443:5010:112:401:470:38*77
15306Sądej Zofia45:076:2811:4012:5320:2322:1925:5230:4838:5842:0944:3645:07
UKS Siódemka, Rumia6:285:121:137:301:563:334:568:103:112:270:31
16305Szczygieł Hanna46:077:3910:2711:1018:3622:5326:3830:5938:4543:3345:2346:0717:03
MKS MOS, Wrocław7:392:480:437:264:173:454:217:464:481:500:44*54
17290Wejtko Diana46:449:5913:1315:3621:2623:1926:2831:5941:4844:0946:0446:44
UMKS, Kwidzyn9:593:142:235:501:533:095:319:492:211:550:40
18288Bielecka Marta48:1820:2023:1724:0730:0631:1233:3337:4944:1145:5647:4348:18
UKS Siódemka, Rumia20:202:570:505:591:062:214:166:221:451:470:35
19291Staniec Julia48:3913:2014:5515:4623:0124:4827:4533:3641:4345:3647:5348:3911:17
MKS MOS, Wrocław13:201:350:517:151:472:575:518:073:532:170:46*65
20287Łącka Julia50:2921:1923:0123:4631:0432:4935:4739:5546:0848:1149:5650:29
UKS OSiR, Góra Kalwaria21:191:420:457:181:452:584:086:132:031:450:33
21282Trzasko Alicja50:5715:2317:3718:5325:0726:5231:0437:1845:1348:0950:2950:57
PKO Harpagan, Gdańsk15:232:141:166:141:454:126:147:552:562:200:28
22289Marciniak Weronika51:0517:2119:0519:4827:0228:4731:4237:3345:2848:3550:2951:05
MKS MOS, Wrocław17:211:440:437:141:452:555:517:553:071:540:36
23284Wasilewska Olga54:5311:5215:3316:5925:2727:2334:1940:2048:1251:0954:1354:53
UKS OSiR, Góra Kalwaria11:523:411:268:281:566:566:017:522:573:040:40
24281Lewandowska Antonina1:00:5215:3421:3822:4931:1533:1840:2246:1053:5857:001:00:081:00:52
UKS Siódemka, Rumia15:346:041:118:262:037:045:487:483:023:080:44
 
296Winiarek Laurankl--------------------17:18--------------------30:1430:51
UKS Azymut 45, Gdynia17:1812:560:37
304Nowak Zofiankl25:5830:3932:2542:1645:0050:0357:35-----1:13:571:16:331:17:17
KS Hades, Poznań25:584:411:469:512:445:037:3216:222:360:44
286Szmidtka Martynankl20:4722:3823:5330:5633:49-----56:12----------1:18:191:19:02
UKS Siódemka, Rumia20:471:511:157:032:5322:2322:070:43
278Sałacka Joannankl25:5837:4340:1550:5453:461:02:051:16:10---------------
UNTS, Warszawa25:5811:452:3210:392:528:1914:05
299Kamińska Aleksandraabs
MKS Paulinum, Jelenia Góra
 
 
 
K12 (15)2,3 km7 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(49)2(80)3(53)4(58)5(63)6(62)7(100)Meta
 
1313Wójtowicz Hanna30:267:0110:1613:4618:2221:4425:2429:4830:26
UNTS, Warszawa7:013:153:304:363:223:404:240:38
2315Biskupska Małgorzata32:009:0313:1616:5320:5023:1726:0531:2332:00
WKS Wawel, Kraków9:034:133:373:572:272:485:180:37
3321Marciniak Klaudia32:594:358:2112:1518:0520:4026:0032:2232:59
UMKS, Kwidzyn4:353:463:545:502:355:206:220:37
4314Jażdżyk Aniela34:004:5715:1818:5522:5325:1428:0233:2034:00
MKS MOS, Wrocław4:5710:213:373:582:212:485:180:40
5323Rombel Gabriela34:2911:0414:1517:4222:3225:5429:2533:4734:29
UMKS, Kwidzyn11:043:113:274:503:223:314:220:42
6322Klimczak Oksana36:214:5513:1616:0920:2423:1031:2835:4436:21
UKS Siódemka, Rumia4:558:212:534:152:468:184:160:37
7318Uciechowska Oliwia42:598:1813:1015:5718:5821:1537:5042:2042:59
UKS Arkady, Raszków8:184:522:473:012:1716:354:300:39
8319Rzosińska Julia44:4810:5219:1422:5529:0934:2137:5244:0544:48
Brak10:528:223:416:145:123:316:130:43
9309Pakulska Natalia46:384:568:0911:5017:3321:2540:2045:4946:38
BKS Wataha, Warszawa4:563:133:415:433:5218:555:290:49
10311Sandomierska Iga53:0014:2028:2831:5937:5640:3545:5652:2353:00
UMKS, Kwidzyn14:2014:083:315:572:395:216:270:37
11312Muchaczow Julia56:0217:2333:1936:0440:2943:0851:3055:2856:02
MKS Paulinum, Jelenia Góra17:2315:562:454:252:398:223:580:34
12310Waśko Anna59:1716:1729:1132:0037:0641:1453:4858:3859:17
UKS Arkady, Raszków16:1712:542:495:064:0812:344:500:39
13320Marszałek Marta1:05:4224:3433:3539:5044:0548:2552:191:05:081:05:42
UKS Azymut 45, Gdynia24:349:016:154:154:203:5412:490:34
 
317Breksa Blankaabs
WKS Wawel, Kraków
316Wysocka Michalinaabs
MKS MOS, Wrocław
 
 
 
K10 (12)1,5 km5 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(79)2(78)3(58)4(59)5(100)Meta
 
1337Gromadzka Lena17:535:378:1911:5314:3017:1717:53
Stowarzyszenie Team 360 stopni5:372:423:342:372:470:36
2336Pabich Hanna19:437:2410:2413:2016:2119:0619:43
UKS Azymut, Pabianice7:243:002:563:012:450:37
3339Szlachta Wiktoria21:164:417:5212:2117:0620:3921:16
MKS Paulinum, Jelenia Góra4:413:114:294:453:330:37
4333Wejtko Paula23:055:088:5712:1816:0122:2223:05
UMKS, Kwidzyn5:083:493:213:436:210:43
5341Kaczyńska Amelia23:279:0313:0215:3819:4322:5523:27
PKO Harpagan, Gdańsk9:033:592:364:053:120:32
6330Ładomirska Maja23:587:1810:3215:3019:3623:2023:58
MKS Paulinum, Jelenia Góra7:183:144:584:063:440:38
7340Lorenc Sara24:136:1910:0714:0419:2023:3024:13
UKS Azymut, Pabianice6:193:483:575:164:100:43
8332Trzasko Martyna24:484:308:3414:2417:5824:1524:48
PKO Harpagan, Gdańsk4:304:045:503:346:170:33
9334Fankidejska Julia27:095:429:1516:0420:4226:2827:09
UKS Włóczykij, Osiek5:423:336:494:385:460:41
10338Jaros Abigail28:0910:1514:1517:4823:1527:2828:09
UKS Azymut, Pabianice10:154:003:335:274:130:41
11331Benesz Olga38:2515:1025:4030:4234:5437:5038:25
Stowarzyszenie Team 360 stopni15:1010:305:024:122:560:35
 
344Mioduszewska Janinaabs
Stowarzyszenie Team 360 stopni
 
 
 
K35 (10)3,5 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(49)2(73)3(65)4(34)5(32)6(46)7(47)8(52)9(71)10(72)11(51)12(100)Meta
 
1352Ratajczak Izabela35:443:207:119:1312:1514:3818:1421:2422:2225:4428:5532:2334:5835:44
UKS Siódemka, Rumia3:203:512:023:022:233:363:100:583:223:113:282:350:46
2355Alabrudzińska Agnieszka35:523:217:148:5412:3114:4818:2820:3121:4925:3529:1132:5535:1735:52
KOS BnO, Szczecin3:213:531:403:372:173:402:031:183:463:363:442:220:35
3354Maj-Roksz Maria36:384:508:4611:0914:2216:3119:4622:1823:2226:5330:0133:3435:5336:38
UKS Siódemka, Rumia4:503:562:233:132:093:152:321:043:313:083:332:190:45
4353Machowska-Krupa Weronika40:193:4910:2213:3516:3718:5022:4825:0626:1329:4333:2337:0139:3240:19
UKS OSiR, Góra Kalwaria3:496:333:133:022:133:582:181:073:303:403:382:310:47
5350Porzycz Agnieszka41:203:0811:3713:2917:2720:1223:5126:4627:5131:0234:3737:5840:3341:20
UKS Siódemka, Rumia3:088:291:523:582:453:392:551:053:113:353:212:350:47
6347Bańska-Bodziona Aneta42:163:299:5013:3216:5619:2624:0226:0227:1931:2335:2339:2241:4142:16
10 BKPanc3:296:213:423:242:304:362:001:174:044:003:592:190:35
7346Zając Honorata51:254:1911:3715:4219:4323:3728:3032:1333:3637:3242:2947:4950:4151:25
WKS Wawel, Kraków4:197:184:054:013:544:533:431:233:564:575:202:520:44
25:21
*70
8349Januszewicz Katarzyna1:06:475:4419:0621:4326:1933:2639:0942:3343:5449:0556:011:02:571:06:021:06:47
UKS Azymut 45, Gdynia5:4413:222:374:367:075:433:241:215:116:566:563:050:45
9348Mikosza Ewelina1:11:549:2222:0428:1533:2137:4043:5748:5150:0455:141:01:271:08:021:11:081:11:54
Stowarzyszenie Team 360 stopni9:2212:426:115:064:196:174:541:135:106:136:353:060:46
 
351Dominik Joannnaabs
UKS Siódemka, Rumia
 
 
 
K40 (13)3,4 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(33)2(32)3(31)4(65)5(73)6(35)7(71)8(69)9(72)10(43)11(100)Meta
 
1367Karnia-Biskupska Anna36:146:247:5611:2514:5217:1523:3825:4428:4129:4532:0835:2936:14
WKS Wawel, Kraków6:241:323:293:272:236:232:062:571:042:233:210:45
2361Urbánková Jana44:026:518:4416:1821:2623:4329:3331:4537:2038:1840:2743:1244:027:49
SKOB Ostrov, Czech Republic6:511:537:345:082:175:502:125:350:582:092:450:50*64
3363Zbroja-Nowak Justyna48:417:479:4914:0821:0423:3431:0333:4637:5639:2144:2247:4748:41
KS Hades, Poznań7:472:024:196:562:307:292:434:101:255:013:250:54
4364Marszałek Maria55:4211:1513:0617:2924:3228:0236:0738:5643:2245:0348:4355:0255:42
UKS Azymut 45, Gdynia11:151:514:237:033:308:052:494:261:413:406:190:40
5360Włodarczyk Agnieszka1:01:0117:3519:2525:3630:4434:1046:4850:1853:0054:1356:191:00:111:01:01
UKS Traper, Złocieniec17:351:506:115:083:2612:383:302:421:132:063:520:50
6359Szymańska Zuzanna1:04:0711:4614:2121:0527:2030:5041:2746:0050:5152:3457:451:03:301:04:07
Stowarzyszenie Team 360 stopni11:462:356:446:153:3010:374:334:511:435:115:450:37
7368Michałowska Agata1:08:5317:5120:4726:2732:0535:5548:3052:0458:0159:351:04:321:08:051:08:53
PKO Harpagan, Gdańsk17:512:565:405:383:5012:353:345:571:344:573:330:48
8365Margol-Szuwara Agnieszka1:17:5616:3518:1322:0939:4354:491:02:061:05:121:10:141:11:301:14:031:17:141:17:56
1 batalion drogowo-mostowy Dęb16:351:383:5617:3415:067:173:065:021:162:333:110:42
9358Sienkiewicz Monika1:24:4914:3125:1432:2538:2544:271:00:411:04:501:10:091:12:291:16:081:21:141:24:49
Brak14:3110:437:116:006:0216:144:095:192:203:395:063:35
10356Różycka-Pustkowska Barbara1:57:2821:0825:0734:0746:581:08:181:23:251:29:431:37:401:41:011:49:461:56:301:57:28
PKO Harpagan, Gdańsk21:083:599:0012:5121:2015:076:187:573:218:456:440:58
 
362Dubińska Monikankl14:4917:3622:1654:3357:56------------------------------1:19:27
Stowarzyszenie Team 360 stopni14:492:474:4032:173:2321:31
366Ukleja Ewaabs
UKS Azymut 45, Gdynia
357Turska Magdalenaabs
Stowarzyszenie Team 360 stopni
 
 
 
K45 (12)3,4 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(33)4(34)5(74)6(73)7(54)8(35)9(71)10(69)11(67)12(100)Meta
 
1375Nowak Beata27:053:395:516:589:0510:4912:3217:0318:0919:4622:0525:0926:2827:05
UKS Siódemka, Rumia3:392:121:072:071:441:434:311:061:372:193:041:190:37
2377Bączek-Motała Barbara28:474:116:407:479:5311:4013:2418:1619:3021:0923:4226:4828:1128:47
WKS Wawel, Kraków4:112:291:072:061:471:444:521:141:392:333:061:230:36
3373Kulicka Agata32:097:159:5911:0613:1514:5216:3121:0022:2623:5026:2929:5431:3132:09
Skierniewickie Stowarzyszenie7:152:441:072:091:371:394:291:261:242:393:251:370:38
4374Konc Katarzyna42:506:4912:2913:5817:1419:4522:3228:3029:5432:0035:1540:3442:0742:50
UKS Azymut, Pabianice6:495:401:293:162:312:475:581:242:063:155:191:330:43
5372Lemańczyk Aleksandra43:395:5010:3513:0015:3518:1820:5428:0329:5132:2936:2941:0642:5943:39
PKO Harpagan, Gdańsk5:504:452:252:352:432:367:091:482:384:004:371:530:40
6472Bielecka Kornelia44:145:559:2811:2114:2516:4719:4227:1329:2132:2236:4141:3743:2744:14
UKS Siódemka, Rumia5:553:331:533:042:222:557:312:083:014:194:561:500:47
7370Wójtowicz Katarzyna47:526:5111:2613:4117:1120:0323:1931:4633:4336:4140:3445:1747:1347:52
UNTS, Warszawa6:514:352:153:302:523:168:271:572:583:534:431:560:39
8378Filipiak Agnieszka1:00:377:5112:0114:1418:2821:5431:4340:4543:1746:3150:3657:4859:461:00:37
KS Hades, Poznań7:514:102:134:143:269:499:022:323:144:057:121:580:51
9376Trykozko Urszula1:01:296:5611:4013:3517:1820:2023:5440:4242:5046:5351:2358:211:00:551:01:29
Stowarzyszenie Team 360 stopni6:564:441:553:433:023:3416:482:084:034:306:582:340:33
10371Sztranek Iwona1:06:128:2612:3715:0718:4723:0034:0347:0649:2252:5457:121:02:411:05:181:06:12
UKS Azymut, Pabianice8:264:112:303:404:1311:0313:032:163:324:185:292:370:54
 
369Grzywacz Agnieszkankl5:2116:1524:3828:2732:3944:29------------------------------1:05:59
Stowarzyszenie Team 360 stopni5:2110:548:233:494:1211:5021:29
379Perfikowska Aleksandrankl23:4640:3543:091:05:061:08:001:17:17-------------------------2:03:472:04:31
UMKS, Kwidzyn23:4616:492:3421:572:549:1746:300:44
 
 
 
K50 (7)2,9 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(65)2(40)3(34)4(70)5(35)6(53)7(71)8(72)9(57)10(51)11(67)12(100)Meta
 
1384Depta Monika26:085:096:448:0610:0813:3114:4916:2219:2521:3123:1724:0725:2826:08
MKS Paulinum, Jelenia Góra5:091:351:222:023:231:181:333:032:061:460:501:210:40
25:29
*100
2386Morawska Irena31:124:576:428:2410:5314:1315:3117:5121:2624:2628:1029:0730:2731:12
Indywidualni Pomorskie4:571:451:422:293:201:182:203:353:003:440:571:200:45
3387Wysocka Joanna31:375:047:208:5011:3615:1317:0219:1722:4725:3228:1129:1330:5031:37
WKS Śląsk, Wrocław5:042:161:302:463:371:492:153:302:452:391:021:370:47
4385Witkowska Izabela35:207:108:4910:4013:0316:2817:4320:2726:5029:3632:0433:1434:4435:20
UKS Azymut 45, Gdynia7:101:391:512:233:251:152:446:232:462:281:101:300:36
5388Bugaj Teresa45:337:4610:0517:0720:0424:5726:2629:0734:3238:2341:0443:1744:4945:33
WKS Wawel, Kraków7:462:197:022:574:531:292:415:253:512:412:131:320:44
13:24
*74
6447Nadera Agata48:2010:2613:2115:3518:5224:1426:5130:0936:2740:2443:5745:1547:2248:20
CX80 Kalisz10:262:552:143:175:222:373:186:183:573:331:182:070:58
7389Deptulska Agnieszka1:00:148:5713:4217:1321:0326:2728:4132:4437:5842:2051:2156:4359:211:00:14
Tczewskie Stowarzyszenie Radio8:574:453:313:505:242:144:035:144:229:015:222:380:53
 
 
 
K60 (2)2,5 km10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(49)2(34)3(74)4(40)5(70)6(54)7(53)8(71)9(43)10(100)Meta
 
1390Mikielska Danuta41:164:427:0111:1013:3219:3723:3726:1229:2336:0640:3141:16
UMKS ORKAN, Ostróda4:422:194:092:226:054:002:353:116:434:250:45
2391Krochmal Małgorzata55:089:0611:1717:3520:2832:3837:0039:0043:3949:4853:5955:08
KU AZS WAT, Warszawa9:062:116:182:5312:104:222:004:396:094:111:09
 
 
 
K65 (4)2,4 km10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(34)2(70)3(80)4(46)5(47)6(52)7(53)8(71)9(43)10(100)Meta
 
1395Lewoń Ewa37:327:1811:5214:3417:4920:4022:1624:5028:0033:0736:4137:32
UMKS ORKAN, Ostróda7:184:342:423:152:511:362:343:105:073:340:51
2393Łuńska Regina41:488:2112:2017:1521:5324:4226:0728:5432:0337:1440:4741:48
UMKS ORKAN, Ostróda8:213:594:554:382:491:252:473:095:113:331:01
3394Olbrycht Anna1:13:199:4317:4525:0231:2842:3845:4551:3257:261:05:071:11:401:13:19
Indywidualny Mazowsze9:438:027:176:2611:103:075:475:547:416:331:39
 
392Czabańska Małgorzataabs
indywidualnie
 
 
 
M21S (12)3,7 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(49)2(34)3(73)4(74)5(64)6(46)7(54)8(52)9(69)10(44)11(57)12(67)13(100)Meta
 
1406Wensław Mateusz25:552:193:114:456:148:4611:5513:2115:1918:5420:4822:2524:1025:1825:55
UKS Azymut 45, Gdynia2:190:521:341:292:323:091:261:583:351:541:371:451:080:37
2397Przyworski Kamil30:132:404:106:037:5410:5014:1215:4518:1522:1524:2726:3028:2429:3630:13
HKS Azymut, Mochy2:401:301:531:512:563:221:332:304:002:122:031:541:120:37
29:3729:37
*100*100
3465Melzer Szymon34:102:383:485:498:0511:2714:3516:1018:5022:5625:3627:3632:0833:3834:10
UKS Siódemka, Rumia2:381:102:012:163:223:081:352:404:062:402:004:321:300:32
4398Jakubczyk Arkadiusz40:263:064:336:398:3612:0018:2920:3724:0529:5332:5535:2938:0239:4640:26
UKS Technik, Ruciane-Nida3:061:272:061:573:246:292:083:285:483:022:342:331:440:40
5400Krupa Łukasz40:503:284:517:2212:2415:4719:3622:4127:0931:5434:3836:3738:5840:1540:50
UKS OSiR, Góra Kalwaria3:281:232:315:023:233:493:054:284:452:441:592:211:170:35
6401Patejko Przemysław41:003:104:597:159:2413:2120:3522:5425:4831:2734:1336:2938:4940:1441:00
KOS Warszawa3:101:492:162:093:577:142:192:545:392:462:162:201:250:46
7405Kurek Jarosław49:026:569:0716:3618:3222:5328:3030:2832:4238:4741:0245:2147:0548:3449:02
KU AZS WAT, Warszawa6:562:117:291:564:215:371:582:146:052:154:191:441:290:28
8396Jakubczyk Damian49:174:185:2811:3020:1623:3727:4930:3233:3040:0742:4344:4947:1048:3549:17
UKS Technik, Ruciane-Nida4:181:106:028:463:214:122:432:586:372:362:062:211:250:42
9402Zając Bartosz57:074:476:289:1511:2815:1019:0827:0930:1237:2140:3647:2653:5956:2257:07
5bdow4:471:412:472:133:423:588:013:037:093:156:506:332:230:45
10403Parfianowicz Adam1:29:184:005:2411:4014:0218:2435:4438:1954:481:01:021:05:091:16:051:25:401:28:351:29:18
Warszawa4:001:246:162:224:2217:202:3516:296:144:0710:569:352:550:43
1:09:43
*45
 
407Wesołowski Sebastianabs
9BKPanc
404Piersa Jakubabs
UKS Technik, Ruciane-Nida
 
 
 
K21S (11)2,9 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(34)3(65)4(73)5(64)6(70)7(35)8(71)9(43)10(67)11(100)Meta
 
1410Miśkiewicz Martyna32:424:285:269:0011:2116:1018:2721:5824:1227:3930:0332:0132:42
UKS Siódemka, Rumia4:280:583:342:214:492:173:312:143:272:241:580:40
2421Patejko Patrycja33:434:315:218:4311:0214:5817:0522:1924:2228:3631:1732:5733:4327:23
KOS Warszawa4:310:503:222:193:562:075:142:034:142:411:400:46*77
3420Kalata Agnieszka34:113:524:507:249:4016:2918:4022:4325:1729:3432:0133:2934:11
10 BKPanc3:520:582:342:166:492:114:032:344:172:271:280:42
4454Parfianowicz Katarzyna34:175:055:468:0810:3419:1521:2225:0127:1430:3032:2433:3934:17
Indywidualny Mazowsze5:050:412:222:268:412:073:392:133:161:541:150:38
5414Bąkowska Dominika39:444:135:099:4712:4221:3923:4428:1931:0235:1337:2839:0139:44
PKO Harpagan, Gdańsk4:130:564:382:558:572:054:352:434:112:151:330:43
6418Dettlaff Anna46:535:336:3314:3821:1925:2528:4434:0536:5241:1944:0846:0546:53
UKS Włóczykij, Osiek5:331:008:056:414:063:195:212:474:272:491:570:48
7419Sekta Marta58:235:056:4010:0815:2729:0231:3136:4540:1245:4455:4657:4858:23
15.GBZ5:051:353:285:1913:352:295:143:275:3210:022:020:35
8416Szczęsna Daria58:429:3510:2818:0323:5635:0339:5346:0048:5953:2656:2358:0858:42
IWsp SZ9:350:537:355:5311:074:506:072:594:272:571:450:34
9413Grabowska Paulina1:14:264:315:3517:1723:3549:4752:5758:111:01:081:07:491:11:171:13:431:14:26
15.GBZ4:311:0411:426:1826:123:105:142:576:413:282:260:43
 
417Skarłubowicz Karolinaabs
17 Wielkopolska Brygada Zmecha
412Chęcińska Angelikaabs
UKS Azymut 45, Gdynia
 
 
 
10R (14)1,9 km7 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(79)2(60)3(76)4(61)5(58)6(59)7(100)Meta
 
1469Ciarkowska Magdalena32:404:206:4216:0719:2822:4126:5631:0932:40
15.GBZ4:202:229:253:213:134:154:131:30
2432Gajda Szczepan36:576:2210:3118:4822:1425:5931:4936:1636:57
UNTS, Warszawa6:224:098:173:263:455:504:270:41
3470Sipak Kacper39:104:577:4414:5719:5824:0435:1938:2239:1038:24
PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz4:572:477:135:014:0611:153:030:48*100
4463Urbaniak Dominika43:3318:0119:4128:2731:1133:5340:0142:5443:33
MKS Paulinum, Jelenia Góra18:011:408:462:442:426:082:530:39
5464Krefft Szymon43:4110:5813:3321:3128:2532:3837:5942:4243:41
UKS Siódemka, Rumia10:582:357:586:544:135:214:430:59
6434Włodarczyk Alicja45:336:2310:3921:0129:5435:1241:2644:5045:33
UKS Traper, Złocieniec6:234:1610:228:535:186:143:240:42
7426Patejko Zuzanna45:468:2712:5320:3629:2033:4139:3345:0345:46
KOS Warszawa8:274:267:438:444:215:525:300:43
8433Patejko Jan46:378:3712:1921:1129:0633:2040:2945:4246:37
KOS Warszawa8:373:428:527:554:147:095:130:54
9431Porzycz Jaś48:358:2212:2120:3729:1432:5440:3545:5848:35
UKS Siódemka, Rumia8:223:598:168:373:407:415:232:36
10425Pustkowski Wojciech52:099:4712:5522:0627:1232:1642:1149:0952:09
PKO Harpagan, Gdańsk9:473:089:115:065:049:556:583:00
11467Dutkiewicz Szymon59:5410:1415:0626:3234:5739:5547:1957:3659:54
MKS Paulinum, Jelenia Góra10:144:5211:268:254:587:2410:172:18
 
430Dubińska Annankl-----------------------------------
Stowarzyszenie Team 360 stopni
429Ratajczak Piotrabs
UMKS ORKAN, Ostróda
427Konkol Aleksanderabs
UKS Siódemka, Rumia
 
 
 
10N (9)1,9 km7 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(79)2(60)3(76)4(61)5(58)6(59)7(100)Meta
 
1438Lipiec Błazej29:305:137:5812:2616:5819:4724:4928:5129:30
PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz5:132:454:284:322:495:024:020:39
2440Gos Łukasz29:325:167:5312:2716:5119:4324:4928:4929:32
PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz5:162:374:344:242:525:064:000:43
3428Tadejewski Nikodem31:047:289:3013:5719:2624:0527:3630:2031:04
UMKS ORKAN, Ostróda7:282:024:275:294:393:312:440:44
4335Biskupska Maria32:147:049:3516:0720:0223:0327:2831:3332:14
WKS Wawel, Kraków7:042:316:323:553:014:254:050:41
5342Moszkowicz Aleksandra33:335:11-----11:3815:4218:0724:3627:5228:33
WKS Wawel, Kraków5:116:274:042:256:293:160:41
6435Trzasko Oleg36:597:4810:2214:1624:1328:0132:1836:1936:59
PKO Harpagan, Gdańsk7:482:343:549:573:484:174:010:40
7439Wojda Katarzyna49:538:2311:1028:3236:1739:3344:3549:0749:53
UNTS, Warszawa8:232:4717:227:453:165:024:320:46
8436Dwojak Jan1:02:4210:47-----22:2639:2344:2152:3257:0157:42
MKS Paulinum, Jelenia Góra10:4711:3916:574:588:114:290:41
 
437Januszewicz Jan4:43------------------------------
UKS Azymut 45, Gdynia4:43
 
 
 
Krótka (9)2,3 km9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(60)2(34)3(80)4(53)5(61)6(58)7(77)8(59)9(100)Meta
 
1399Krzyżanowski Bartłomiej23:054:336:289:2211:4013:3615:3817:4319:5922:2223:05
Warszawa4:331:552:542:181:562:022:052:162:230:43
2466Melzer Anna25:223:115:148:2311:4213:1616:3419:1321:2624:4325:22
UKS Siódemka, Rumia3:112:033:093:191:343:182:392:133:170:39
3444Lubicki Paweł1:34:5518:5231:0842:2852:0558:471:08:231:16:581:24:211:34:041:34:55
UKS Azymut 45, Gdynia18:5212:1611:209:376:429:368:357:239:430:51
4456Fischbach Nadia1:34:5718:4628:3434:1944:4558:241:08:251:17:351:24:321:33:561:34:57
UKS Azymut 45, Gdynia18:469:485:4510:2613:3910:019:106:579:241:01
5445Lubicki Szymon1:35:0018:5531:0442:4952:1058:421:08:411:17:161:24:301:34:101:35:00
UKS Azymut 45, Gdynia18:5512:0911:459:216:329:598:357:149:400:49
6455Marszałek Michał1:35:1819:0431:1242:4952:0958:421:08:441:17:381:24:361:34:041:35:18
UKS Azymut 45, Gdynia19:0412:0811:379:206:3310:028:546:589:281:13
 
446Uciechowska Annankl6:2610:1335:1041:3645:3149:53-----1:28:541:34:111:36:04
UKS Arkady, Raszków6:263:4724:576:263:554:2239:015:171:53
441Łubisz Beatankl51:21-----1:01:271:23:471:27:57-----1:40:55-----2:05:122:07:0040:35
UKS Azymut, Pabianice51:2110:0622:204:1012:5824:171:48*34
442Drągowski Pawełabs
OK! Sport, Warszawa
 
 
 
D3uga (2)3,8 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(70)2(33)3(40)4(34)5(35)6(47)7(46)8(53)9(69)10(44)11(75)12(67)13(100)Meta
 
1468Plesiński Mariusz59:567:5810:5113:1215:0118:4625:4028:5632:1737:5943:1256:2957:4059:1859:56
indywidualnie7:582:532:211:493:456:543:163:215:425:1313:171:111:380:38
2471Kąkol Michał1:01:447:189:2813:2514:3818:2025:0427:0736:0641:0048:1051:4959:381:01:141:01:44
UKS Siódemka, Rumia7:182:103:571:133:426:442:038:594:547:103:397:491:360:30