XXVI Puchar Bałtykusob. 14.08.2021 14:22
UKS Siódemka RumiaRumia Reda Zbychowo
Wyniki z międyczasami - Etap 2stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
M21E (8)9,8 km 445 m28 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(113)2(131)3(128)4(103)5(104)6(107)7(106)8(108)9(109)10(132)11(110)12(112)13(116)14(117)
15(150)16(145)17(133)18(147)19(118)20(119)21(139)22(120)23(148)24(151)25(122)26(125)27(126)28(100)
Meta
 
11Danielsen Vegard1:07:591:122:416:458:5210:2314:5317:1018:2220:1922:2524:0125:3534:0036:28
Kristiansand OK1:121:294:042:071:314:302:171:121:572:061:361:348:252:28
37:5040:0041:2042:1244:2146:2547:4749:3255:0056:4658:071:02:141:05:571:07:30
1:222:101:200:522:092:041:221:455:281:461:214:073:431:33
1:07:59
0:29
22Kalata Michał1:17:281:233:087:5810:3712:1417:2219:4921:0423:5926:1328:0129:5840:1642:45
MKS Paulinum JG/10BKPanc1:231:454:502:391:375:082:271:152:552:141:481:5710:182:29
44:3846:5948:2949:2452:1654:3856:0857:531:03:161:05:081:07:361:11:291:15:081:16:52
1:532:211:300:552:522:221:301:455:231:522:283:533:391:44
1:17:28
0:36
36Dzioba Mateusz1:17:361:232:527:5010:0511:4318:0620:2221:3623:5226:1728:1030:0340:5243:29
MKS Paulinum JG/10BKPanc1:231:294:582:151:386:232:161:142:162:251:531:5310:492:37
45:1747:3949:0950:0252:4555:0956:3458:261:03:471:05:411:07:181:11:391:15:211:17:05
1:482:221:300:532:432:241:251:525:211:541:374:213:421:44
1:17:36
0:31
47Hewelt Maciej1:22:011:112:407:259:2711:0916:3919:2020:4023:0625:3527:3629:4842:2645:35
PKO Harpagan, Gdańsk1:111:294:452:021:425:302:411:202:262:292:012:1212:383:09
47:0349:0450:4851:5154:4857:1258:511:00:381:06:291:08:461:10:291:16:031:19:521:21:32
1:282:011:441:032:572:241:391:475:512:171:435:343:491:40
1:22:01
0:29
55Kraszewski Przemysław1:26:401:323:208:1010:3912:3718:0821:0422:2625:1227:4029:4732:0044:3147:23
WKS Śląsk / 10BKPanc1:321:484:502:291:585:312:561:222:462:282:072:1312:312:52
49:0151:1152:5053:5357:0359:331:01:051:02:531:08:341:10:401:12:151:17:221:23:541:26:02
1:382:101:391:033:102:301:321:485:412:061:355:076:322:08
1:26:40
0:38
64Gładecki Dawid1:28:361:262:547:279:3511:2218:0720:4222:0425:4328:0930:4032:5345:2748:23
UKS OSiR, Góra Kalwaria1:261:284:332:081:476:452:351:223:392:262:312:1312:342:56
50:4553:1955:2056:1259:071:01:391:03:201:05:071:11:091:13:161:15:501:21:031:26:111:28:10
2:222:342:010:522:552:321:411:476:022:072:345:135:081:59
1:28:36
0:26
710Wołowczyk Krzysztof1:51:131:393:4310:3314:0116:3324:4630:0831:5335:2738:3841:4245:0258:211:01:47
UNTS, Warszawa1:392:046:503:282:328:135:221:453:343:113:043:2013:193:26
1:03:411:06:281:08:421:09:521:13:431:17:021:18:581:21:041:27:391:30:271:33:071:42:471:48:101:50:32
1:542:472:141:103:513:191:562:066:352:482:409:405:232:22
1:51:13
0:41
83Grabowski Bogusz1:57:042:515:5216:2219:4421:4630:0333:4735:4838:3542:0044:3747:101:01:211:06:02
15.GBZ2:513:0110:303:222:028:173:442:012:473:252:372:3314:114:41
1:08:341:12:381:15:121:16:391:20:581:24:211:26:311:28:561:38:461:41:541:43:291:49:061:54:431:56:33
2:324:042:341:274:193:232:102:259:503:081:355:375:371:50
1:57:04
0:31
 
 
 
M20 (5)7,7 km 340 m16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(120)2(119)3(128)4(103)5(110)6(143)7(107)8(102)9(105)10(108)11(109)12(117)13(127)14(121)
15(129)16(100)Meta
 
112Pesta Piotr1:06:373:115:4713:5917:2027:5329:1132:1934:3237:1140:2843:0651:3856:5558:39
UKS Azymut 45, Gdynia3:112:368:123:2110:331:183:082:132:393:172:388:325:171:44
1:02:081:06:101:06:37
3:294:020:27
214Michalak Kacper1:11:052:314:5912:1215:0925:2626:4429:4032:2535:1738:3143:0853:4159:471:04:05
UNTS, Warszawa2:312:287:132:5710:171:182:562:452:523:144:3710:336:064:18
1:06:351:10:301:11:05
2:303:550:35
311Pierzchała Michał1:16:332:255:4314:0718:1530:1433:2336:4939:1642:1946:0349:0759:151:05:401:08:13
UNTS, Warszawa2:253:188:244:0811:593:093:262:273:033:443:0410:086:252:33
1:11:061:15:571:16:33
2:534:510:36
415Petersburski Krystian1:29:163:046:1616:3921:1733:5335:5540:1242:4446:4651:2557:451:10:281:18:491:21:26
UKS Azymut 45, Gdynia3:043:1210:234:3812:362:024:172:324:024:396:2012:438:212:37
1:24:251:28:351:29:16
2:594:100:41
513Kubisiak Witold1:50:533:487:2423:1028:5746:5349:0656:3159:541:04:151:12:211:17:011:29:051:39:161:42:27
Skierniewickie Stowarzyszenie3:483:3615:465:4717:562:137:253:234:218:064:4012:0410:113:11
1:45:511:50:211:50:53
3:244:300:32
 
 
 
M18 (9)6,6 km 330 m16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(113)2(124)3(107)4(102)5(103)6(128)7(117)8(148)9(123)10(151)11(111)12(121)13(140)14(129)
15(126)16(100)Meta
 
119Nowak Grzegorz59:341:073:119:5211:4918:1820:2132:4135:1037:5642:2044:5848:2753:3154:59
UKS Siódemka, Rumia1:072:046:411:576:292:0312:202:292:464:242:383:295:041:28
57:1459:0459:34
2:151:500:30
227Sztranek Jan1:00:131:374:4612:0714:1121:2023:4838:4041:2544:2046:3049:3552:1753:3555:26
UKS Azymut, Pabianice1:373:097:212:047:092:2814:522:452:552:103:052:421:181:51
57:5459:381:00:13
2:281:440:35
325Muller Wiktor1:06:391:525:1413:1715:2922:3725:2340:4244:1046:5250:0152:5757:1158:511:01:33
UMKS, Kwidzyn1:523:228:032:127:082:4615:193:282:423:092:564:141:402:42
1:04:121:06:051:06:39
2:391:530:34
424Wójtowicz Krzysztof1:07:401:354:1512:4015:0623:3626:4442:4546:1950:0252:4956:0858:351:00:071:02:20
UNTS, Warszawa1:352:408:252:268:303:0816:013:343:432:473:192:271:322:13
1:05:011:07:001:07:40
2:411:590:40
520Górski Patryk1:24:571:284:0017:0619:3334:2838:0555:2558:541:03:031:05:391:09:011:12:151:15:051:17:46
UKS OSiR, Góra Kalwaria1:282:3213:062:2714:553:3717:203:294:092:363:223:142:502:41
1:21:561:24:141:24:57
4:102:180:43
618Sobiepanek Maksymilian1:25:331:405:1813:0215:1024:0227:0746:0050:0053:5558:091:01:311:13:581:15:091:19:20
UKS OSiR, Góra Kalwaria1:403:387:442:088:523:0518:534:003:554:143:2212:271:114:11
1:23:141:24:591:25:33
3:541:450:34
723Żesławski Mateusz1:29:041:264:1212:3615:0832:5335:2353:3458:421:02:351:05:321:09:391:15:321:18:021:21:16
WKS Wawel, Kraków1:262:468:242:3217:452:3018:115:083:532:574:075:532:303:14
1:26:161:28:241:29:04
5:002:080:40
822Bielecki Michał1:36:191:554:5215:1617:4933:3436:5259:071:03:401:08:081:10:591:17:321:22:071:23:501:27:42
UKS Siódemka, Rumia1:552:5710:242:3315:453:1822:154:334:282:516:334:351:433:52
1:32:511:35:311:36:19
5:092:400:48
926Rawluk Patryk2:11:492:0213:1628:0531:0449:0755:221:23:431:28:381:34:511:39:371:48:501:53:241:57:422:03:33
KOS BnO, Szczecin2:0211:1414:492:5918:036:1528:214:556:134:469:134:344:185:51
2:08:062:11:072:11:49
4:333:010:42
 
 
 
M16 (15)5,4 km 250 m17 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(81)2(131)3(104)4(107)5(143)6(109)7(145)8(147)9(118)10(144)11(111)12(140)13(130)14(129)
15(134)16(126)17(100)Meta
 
136Tywonek Jan51:421:204:287:5013:3017:2021:0228:1230:3533:4635:4539:0942:2745:1146:09
UKS OSiR, Góra Kalwaria1:203:083:225:403:503:427:102:233:111:593:243:182:440:58
48:5049:1551:0651:42
2:410:251:510:36
243Podworski Kacper54:261:163:127:3014:3718:3922:3529:0531:2034:3336:4241:3145:1348:0249:05
UKS OSiR, Góra Kalwaria1:161:564:187:074:023:566:302:153:132:094:493:422:491:03
51:3852:0753:5654:26
2:330:291:490:30
340Wesołowski Oskar56:041:323:437:3713:3517:3722:0828:0630:0733:2935:2939:1246:2048:0248:52
UKS Azymut, Pabianice1:322:113:545:584:024:315:582:013:222:003:437:081:420:50
53:1753:4255:3056:04
4:250:251:480:34
439Dąbrowski Karol57:051:083:547:3414:2218:3722:0728:5531:0338:2840:1045:0949:1650:2651:21
UKS OSiR, Góra Kalwaria1:082:463:406:484:153:306:482:087:251:424:594:071:100:55
54:2354:5456:3657:05
3:020:311:420:29
532Łącki Jakub57:452:364:088:3015:0719:2724:2531:4334:2738:2340:3043:4447:4450:3651:49
UKS OSiR, Góra Kalwaria2:361:324:226:374:204:587:182:443:562:073:144:002:521:13
54:5455:2057:1257:45
3:050:261:520:33
641Kozel Mikołaj59:591:163:157:4815:2920:3324:4232:2534:5039:1041:5448:1852:2253:3154:22
PKO Harpagan, Gdańsk1:161:594:337:415:044:097:432:254:202:446:244:041:090:51
57:0557:3559:2659:59
2:430:301:510:33
733Krempiński Franciszek1:03:231:233:389:0715:4020:4625:1331:5834:5638:5241:4447:1153:2855:0956:22
UKS Azymut, Pabianice1:232:155:296:335:064:276:452:583:562:525:276:171:411:13
1:00:221:00:581:02:481:03:231:02:491:02:49
4:000:361:500:35*100*100
831Sztranek Maciej1:09:073:065:0710:0916:3821:0125:4633:1335:4439:4142:0649:2456:2059:051:00:15
UKS Azymut, Pabianice3:062:015:026:294:234:457:272:313:572:257:186:562:451:10
1:05:541:06:261:08:341:09:071:00
5:390:322:080:33*135
942Łubisz Dominik1:21:401:323:268:1324:1729:3438:0946:1749:1253:4356:181:01:391:08:221:12:491:14:17
UKS Azymut, Pabianice1:321:544:4716:045:178:358:082:554:312:355:216:434:271:28
1:17:461:18:271:20:561:21:40
3:290:412:290:44
1034Wasilewski Mikołaj1:37:201:544:5412:2924:2031:1441:0151:0255:201:01:291:05:081:11:111:17:121:24:541:26:52
UKS OSiR, Góra Kalwaria1:543:007:3511:516:549:4710:014:186:093:396:036:017:421:58
1:31:131:32:071:36:511:37:20
4:210:544:440:29
1138Domagała Kacper1:46:375:157:4613:3232:4540:4450:0459:591:04:261:10:461:14:031:20:171:26:191:33:591:35:59
MKS Paulinum, Jelenia Góra5:152:315:4619:137:599:209:554:276:203:176:146:027:402:00
1:40:181:41:091:45:571:46:37
4:190:514:480:40
1244Kilichowski Kacper1:56:282:254:308:5723:0333:5344:571:01:241:06:131:12:561:17:101:32:551:39:351:46:001:48:15
UKS Azymut 45, Gdynia2:252:054:2714:0610:5011:0416:274:496:434:1415:456:406:252:15
1:52:521:53:351:56:061:56:28
4:370:432:310:22
1335Miłkowski Jakub2:16:052:034:4310:1122:3744:2151:291:19:331:24:011:31:041:35:181:48:091:58:042:04:102:06:07
UKS Azymut 45, Gdynia2:032:405:2812:2621:447:0828:044:287:034:1412:519:556:061:57
2:10:552:11:482:15:282:16:05
4:480:533:400:37
 
37Żesławski Jakubnkl1:335:2110:3218:0222:1827:1637:3040:0146:0849:14-----1:16:181:20:211:22:01
WKS Wawel, Kraków1:333:485:117:304:164:5810:142:316:073:0627:044:031:40
1:28:081:29:191:32:341:33:17
6:071:113:150:43
48Mioduszewski Władysławabs
Stowarzyszenie Team 360 stopni
 
 
 
M14 (25)3,3 km 150 m10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(153)2(152)3(146)4(119)5(139)6(141)7(144)8(129)9(126)10(100)Meta
 
171Wodzicki Filip29:061:083:588:2914:1916:1817:1219:2723:2226:2928:2529:06
MKS MOS, Wrocław1:082:504:315:501:590:542:153:553:071:560:41
265Wiśniewski Jakub30:521:093:469:1915:3817:2718:1920:3725:2928:2930:2230:52
UKS Azymut, Pabianice1:092:375:336:191:490:522:184:523:001:530:30
357Drapella Stanisław31:111:034:168:5515:1116:4717:3520:1225:5528:3830:3831:11
PKO Harpagan, Gdańsk1:033:134:396:161:360:482:375:432:432:000:33
459Kociuba Wiktor33:181:043:529:1315:5217:5020:5023:1227:0030:3932:3933:18
MKS MOS, Wrocław1:042:485:216:391:583:002:223:483:392:000:39
558Droń Wiktor35:091:204:5211:1917:5920:0221:0323:5328:5432:1434:3835:09
UMKS, Kwidzyn1:203:326:276:402:031:012:505:013:202:240:31
673Gil Szymon35:461:514:4910:3818:0720:1121:1424:0728:2132:4735:1635:46
MKS Paulinum, Jelenia Góra1:512:585:497:292:041:032:534:144:262:290:30
752Ukleja Krzysztof36:041:234:4911:2418:3821:0222:0624:5529:2233:1135:3436:04
UKS Azymut 45, Gdynia1:233:266:357:142:241:042:494:273:492:230:30
863Wasilewski Antoni36:061:165:1312:4819:3321:3322:2725:1129:1533:1735:3236:06
UKS OSiR, Góra Kalwaria1:163:577:356:452:000:542:444:044:022:150:34
970Perfikowski Paweł36:091:394:4611:1921:4423:2524:1226:1830:0233:3335:3536:09
UMKS, Kwidzyn1:393:076:3310:251:410:472:063:443:312:020:34
1061Górski Igor36:131:114:189:5416:2819:5320:4323:5428:2731:2635:3736:13
MKS Paulinum, Jelenia Góra1:113:075:366:343:250:503:114:332:594:110:36
1160Lendzioszek Roman37:131:115:0210:4217:4920:1621:3724:4829:3334:1336:3737:13
BKS Wataha, Warszawa1:113:515:407:072:271:213:114:454:402:240:36
1266Zaremba Adam38:301:355:5912:1021:1823:2224:2327:0232:0135:3238:0338:30
UMKS, Kwidzyn1:354:246:119:082:041:012:394:593:312:310:27
1367Domarus Aleksander41:311:596:2315:2124:2426:2827:2230:1235:1138:3840:5641:31
UKS Siódemka, Rumia1:594:248:589:032:040:542:504:593:272:180:35
1464Pękal Mikołaj44:401:274:5011:1118:5621:1822:1530:2935:5740:3644:0344:40
UMKS, Kwidzyn1:273:236:217:452:220:578:145:284:393:270:37
1556Rygielski Wiktor46:011:254:2611:1522:3623:5624:4635:0840:2443:3545:2546:01
UMKS, Kwidzyn1:253:016:4911:211:200:5010:225:163:111:500:36
1651Stefańczak Tymon47:483:428:1515:0725:1328:0729:4432:5938:5944:3247:1547:48
MKS MOS, Wrocław3:424:336:5210:062:541:373:156:005:332:430:33
1774Tufekcis Leonidas48:101:194:2812:1718:2731:5333:0036:0440:4345:1547:4648:10
BKS Wataha, Warszawa1:193:097:496:1013:261:073:044:394:322:310:24
1853Motała Piotr50:081:385:1613:0226:5930:0231:0435:2741:3246:3849:3350:08
UKS Siódemka, Rumia1:383:387:4613:573:031:024:236:055:062:550:35
1962Szostakowski Krzysztof50:251:295:2519:2332:0134:1535:4638:3043:2647:1249:4250:25
PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz1:293:5613:5812:382:141:312:444:563:462:300:43
2068Jończy Michał50:551:294:5012:4625:3627:3828:4236:2142:4246:4650:0850:55
MKS Paulinum, Jelenia Góra1:293:217:5612:502:021:047:396:214:043:220:47
2172Maślanka Mateusz53:173:427:4922:4035:0637:1938:5541:3746:3450:2052:4053:17
BKS Wataha, Warszawa3:424:0714:5112:262:131:362:424:573:462:200:37
2255Chachurski Mieszko59:211:446:0523:2632:0935:5644:5047:3352:3156:1858:4659:21
UNTS, Warszawa1:444:2117:218:433:478:542:434:583:472:280:35
2354Krawczyk Piotr1:09:202:036:1229:4743:3046:0347:1055:161:00:321:05:231:08:381:09:20
UKS Azymut, Pabianice2:034:0923:3513:432:331:078:065:164:513:150:42
2469Rawluk Alan1:10:562:258:1716:5437:0542:4844:5149:0359:571:06:141:10:191:10:56
KOS BnO, Szczecin2:255:528:3720:115:432:034:1210:546:174:050:37
2550Szuwara Daniel1:14:141:187:3433:4047:2850:4051:5755:501:04:271:10:381:13:371:14:14
AZS UMCS, Lublin1:186:1626:0613:483:121:173:538:376:112:590:37
 
 
 
M12 (19)2,3 km 105 m8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(81)2(152)3(82)4(139)5(141)6(142)7(134)8(100)Meta
 
186Ładomirski Szymon19:331:374:055:5010:2911:2613:3216:0718:5919:33
MKS Paulinum, Jelenia Góra1:372:281:454:390:572:062:352:520:34
290Lemańczyk Witold19:501:323:545:3310:5811:5414:0816:5019:1819:50
PKO Harpagan, Gdańsk1:322:221:395:250:562:142:422:280:32
395Wiśniewski Adam20:111:223:575:3510:2711:3114:4017:3319:3820:11
UKS Azymut, Pabianice1:222:351:384:521:043:092:532:050:33
484Lipiec Gabriel22:512:037:088:5213:4314:4016:4119:1022:1022:51
PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz2:035:051:444:510:572:012:293:000:41
588Łubisz Łukasz23:232:245:287:5712:5313:4816:5419:4522:4823:23
UKS Azymut, Pabianice2:243:042:294:560:553:062:513:030:35
691Pękal Paweł24:151:535:257:1813:4414:4117:1620:4923:3124:15
UMKS, Kwidzyn1:533:321:536:260:572:353:332:420:44
793Droń Wojciech31:541:565:287:3417:1018:2522:1027:3131:1031:54
UMKS, Kwidzyn1:563:322:069:361:153:455:213:390:44
885Szuwara Eryk32:072:296:279:2817:3219:0422:2627:4931:2832:07
AZS UMCS, Lublin2:293:583:018:041:323:225:233:390:39
9457Krefft Adam33:254:378:0310:3116:5318:5523:5128:0132:4833:25
UKS Siódemka, Rumia4:373:262:286:222:024:564:104:470:37
1089Bieńkowski Wojciech34:022:085:449:4818:0319:3723:4429:1533:2734:02
PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz2:083:364:048:151:344:075:314:120:35
1194Borczyk Dawid36:156:5910:3712:4022:2624:5128:4432:2035:4036:15
PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz6:593:382:039:462:253:533:363:200:35
1283Górski Seweryn39:1410:0513:5115:4825:3627:5231:5335:2138:3939:14
UKS OSiR, Góra Kalwaria10:053:461:579:482:164:013:283:180:35
1387Bączek Jędrzej40:384:008:2010:5223:1026:3231:5036:0940:0340:3829:25
UKS Technik, Ruciane-Nida4:004:202:3212:183:225:184:193:540:35*120
14458Guenther Antoni41:4910:1714:5318:1626:4428:4432:0337:3741:0641:49
UKS Siódemka, Rumia10:174:363:238:282:003:195:343:290:43
1592Gromadzki Wiktor52:243:078:1814:4727:2428:5036:4846:4151:5052:242:05
Stowarzyszenie Team 360 stopni3:075:116:2912:371:267:589:535:090:34*135
1682Mikosza Juliusz1:03:185:3210:0015:1740:2542:0751:5157:551:02:211:03:18
Stowarzyszenie Team 360 stopni5:324:285:1725:081:429:446:044:260:57
1796Kuźma Kacper1:05:278:3012:5818:1943:2745:0554:451:01:001:04:371:05:27
BKS Wataha, Warszawa8:304:285:2125:081:389:406:153:370:50
 
pk460Karoń Aleksander38:447:1411:5515:0723:3825:4229:0534:2838:0538:44
UKS Siódemka, Rumia7:144:413:128:312:043:235:233:370:39
pk459Guenther Wojteknkl-----5:26-----30:0731:08----------49:3250:092:0013:0927:0335:26
UKS Siódemka, Rumia5:2624:411:0118:240:37*153*146*119*144
41:3746:38
*129*126
 
 
 
M10 (6)1,8 km 45 m7 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(81)2(136)3(82)4(139)5(141)6(138)7(100)Meta
 
1103Górski Krzesimir13:301:372:223:128:349:2810:4112:5513:30
MKS Paulinum, Jelenia Góra1:370:450:505:220:541:132:140:35
2105Jędras Jakub18:061:462:323:3610:4212:3014:0917:3118:06
UMKS, Kwidzyn1:460:461:047:061:481:393:220:35
3102Januszewicz Michał19:072:203:174:3112:3613:4415:1518:2919:07
UKS Azymut 45, Gdynia2:200:571:148:051:081:313:140:38
4104Mikosza Antoni30:234:004:596:2117:2120:1624:3329:3230:23
Stowarzyszenie Team 360 stopni4:000:591:2211:002:554:174:590:51
5100Marszałek Karol36:146:437:5910:0223:0526:1430:3235:3536:14
UKS Azymut 45, Gdynia6:431:162:0313:033:094:185:030:39
6101Tomaszewski Wojciech38:115:547:088:2424:5127:1730:4637:3838:11
UKS Włóczykij, Osiek5:541:141:1616:272:263:296:520:33
 
 
 
M35 (17)7,4 km 375 m18 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(133)2(147)3(116)4(115)5(114)6(109)7(108)8(143)9(107)10(102)11(128)12(119)13(127)14(123)
15(122)16(125)17(126)18(100)Meta
 
1117Pabich Tomasz1:08:185:556:5010:0812:5817:3020:5224:2325:5829:2931:4939:3148:4551:3854:53
UKS Azymut, Pabianice5:550:553:182:504:323:223:311:353:312:207:429:142:533:15
56:371:01:451:05:471:07:381:08:1851:20
1:445:084:021:510:40*144
2112Kożyczkowski Edward1:14:155:436:3811:0114:3018:5722:4825:4727:2730:2132:4040:1449:3453:131:00:39
UKS Siódemka, Rumia5:430:554:233:294:273:512:591:402:542:197:349:203:397:26
1:02:441:07:271:11:571:13:401:14:15
2:054:434:301:430:35
3116From Piotr1:16:056:247:1810:5915:0121:3424:5828:3330:1333:1735:4844:2754:4458:061:02:48
UMKS, Kwidzyn6:240:543:414:026:333:243:351:403:042:318:3910:173:224:42
1:05:101:09:491:13:571:15:341:16:05
2:224:394:081:370:31
4122Łącki Łukasz1:18:506:027:0011:0014:0718:5223:3627:0828:5932:5535:1546:1055:411:00:031:03:50
UKS OSiR, Góra Kalwaria6:020:584:003:074:454:443:321:513:562:2010:559:314:223:47
1:06:061:12:001:16:241:18:151:18:50
2:165:544:241:510:35
5115Kaczyński Piotr1:19:526:027:0510:4114:3619:1824:1127:3529:2533:3635:5044:4753:5056:581:01:09
PKO Harpagan, Gdańsk6:021:033:363:554:424:533:241:504:112:148:579:033:084:11
1:03:341:11:561:16:571:19:211:19:5256:38
2:258:225:012:240:31*144
6114Wójcik Łukasz1:28:286:287:3011:2419:0923:2127:3930:5833:0836:2839:0551:051:00:071:03:231:08:47
10 BKPanc6:281:023:547:454:124:183:192:103:202:3712:009:023:165:24
1:11:391:21:421:26:151:27:581:28:28
2:5210:034:331:430:30
7106Stężycki Grzegorz1:40:196:267:3012:2720:0726:0530:2234:1036:0939:2841:5350:491:01:551:05:461:13:15
10 BKPanc6:261:044:577:405:584:173:481:593:192:258:5611:063:517:29
1:15:411:32:081:37:381:39:401:40:19
2:2616:275:302:020:39
8120Röhner Uwe1:44:046:397:4912:4918:2824:3631:0835:3737:4542:3045:5757:251:10:081:16:171:21:51
LOK Berlin6:391:105:005:396:086:324:292:084:453:2711:2812:436:095:34
1:25:061:33:031:40:251:43:201:44:04
3:157:577:222:550:44
9118Muzioł Łukasz1:45:247:578:5413:1719:5326:2231:2635:0437:0448:2451:461:02:401:14:021:19:141:25:06
indywidualnie7:570:574:236:366:295:043:382:0011:203:2210:5411:225:125:52
1:28:131:35:271:41:181:44:481:45:24
3:077:145:513:300:36
10109Pisarski Patryk1:48:088:109:1915:2020:3727:3333:1337:4640:0545:0748:341:01:511:15:541:20:081:24:42
Indywidualni Pomorskie8:101:096:015:176:565:404:332:195:023:2713:1714:034:144:34
1:28:151:35:521:44:301:47:241:48:081:19:40
3:337:378:382:540:44*144
11119Kowal Tomasz1:53:457:539:1914:3322:5228:5433:4338:0540:3246:2949:201:00:401:11:421:15:341:26:15
12 BZ7:531:265:148:196:024:494:222:275:572:5111:2011:023:5210:41
1:33:341:41:191:51:101:53:181:53:451:15:12
7:197:459:512:080:27*144
 
111Kołucki Arkadiusznkl7:108:2512:1519:1925:2530:3034:40-----51:0453:591:07:491:20:451:38:531:44:07
12 BZ7:101:153:507:046:065:054:1016:242:5513:5012:5618:085:14
1:47:591:56:162:02:492:05:522:06:25
3:528:176:333:030:33
107Krawczyk Marcinnkl11:2312:5340:5653:551:00:471:07:321:12:211:15:311:26:131:29:541:45:53---------------
UKS Azymut, Pabianice11:231:3028:0312:596:526:454:493:1010:423:4115:59
--------------------
124Mioduszewski Mateuszabs
Stowarzyszenie Team 360 stopni
108Wdowczyk Piotrabs
UMKS, Kwidzyn
110Bartnik Konradabs
KU AZS WAT, Warszawa
113Frątczak Sławomirabs
PKO Harpagan, Gdańsk
 
 
 
M40 (24)6,7 km 275 m17 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(152)2(128)3(104)4(102)5(112)6(143)7(109)8(117)9(148)10(123)11(151)12(125)13(129)14(121)
15(127)16(120)17(100)Meta
 
1135Tadejewski Paweł50:581:594:527:3811:0514:0816:1519:2628:4431:1833:3635:2439:4541:1743:35
UMKS ORKAN, Ostróda1:592:532:463:273:032:073:119:182:342:181:484:211:322:18
45:4547:0150:2650:58
2:101:163:250:32
2127Golinowski Paweł1:03:233:047:5511:1615:3018:5821:3526:5536:2639:0942:0644:3050:1252:0754:58
10 BKPanc3:044:513:214:143:282:375:209:312:432:572:245:421:552:51
57:1258:471:02:491:03:23
2:141:354:020:34
3128Lehman Piotr1:04:332:186:059:3514:0417:5220:1126:1634:4037:4940:3043:1848:5751:0954:13
indywidualnie2:183:473:304:293:482:196:058:243:092:412:485:392:123:04
58:251:00:161:04:091:04:33
4:121:513:530:24
4462Lehman Karsten1:06:022:205:158:0612:2216:2118:4725:1735:0038:0941:0444:4649:4451:5255:34
USV TU Dresden2:202:552:514:163:592:266:309:433:092:553:424:582:083:42
57:521:01:451:05:231:06:02
2:183:533:380:39
5131Jędras Przemysław1:06:122:046:179:3314:0018:1020:3925:1135:3938:4842:1844:3952:1954:4157:46
UMKS, Kwidzyn2:044:133:164:274:102:294:3210:283:093:302:217:402:223:05
59:531:01:401:05:391:06:12
2:071:473:590:33
6134MUSIAŁ Krzysztof1:12:042:348:0612:2416:4620:4323:3328:0038:1043:1246:5949:4455:1558:501:02:46
8 Pułk Przeciwlotniczy Koszali2:345:324:184:223:572:504:2710:105:023:472:455:313:353:56
1:04:511:07:061:11:301:12:04
2:052:154:240:34
7138Dutkiewicz Damian1:13:573:099:2413:3418:5623:1425:4330:0841:5845:0548:5051:2357:0959:341:03:21
MKS Paulinum, Jelenia Góra3:096:154:105:224:182:294:2511:503:073:452:335:462:253:47
1:06:241:08:281:13:151:13:57
3:032:044:470:42
8146Fankidejski Artur1:14:002:136:5210:0514:3818:3421:0125:2236:4743:4547:4452:4659:551:01:431:04:28
UKS Włóczykij, Osiek2:134:393:134:333:562:274:2111:256:583:595:027:091:482:45
1:07:511:09:301:13:331:14:00
3:231:394:030:27
9142Zimmer Łukasz1:17:192:316:2210:0514:2925:2728:1434:4243:4147:1750:4953:491:01:461:04:191:06:54
PACKMAN TEAM2:313:513:434:2410:582:476:288:593:363:323:007:572:332:35
1:09:121:13:031:16:491:17:19
2:183:513:460:30
10143Kubisiak Marek1:19:162:496:2210:3015:2220:0122:4227:5037:4043:1546:0949:271:03:491:06:501:09:37
Skierniewickie Stowarzyszenie2:493:334:084:524:392:415:089:505:352:543:1814:223:012:47
1:11:371:14:561:18:401:19:16
2:003:193:440:36
11144Patrejko Andrzej1:21:143:427:5411:3216:0120:2323:0127:0938:5842:2847:2351:0156:431:08:511:12:02
UKS Azymut 45, Gdynia3:424:123:384:294:222:384:0811:493:304:553:385:4212:083:11
1:14:231:16:401:20:371:21:14
2:212:173:570:37
12139Rzosiński Dariusz1:21:213:528:3514:2918:4823:5427:4132:2745:3652:1455:5158:491:04:381:06:511:10:51
Brak3:524:435:544:195:063:474:4613:096:383:372:585:492:134:00
1:13:461:16:121:20:411:21:21
2:552:264:290:40
13125Włodarczyk Łukasz1:22:522:145:3910:3716:3521:1323:4628:1940:4946:1649:0354:021:06:391:09:221:12:30
UKS Traper, Złocieniec2:143:254:585:584:382:334:3312:305:272:474:5912:372:433:08
1:14:441:17:441:22:181:22:52
2:143:004:340:34
14141Bek Michał1:26:353:368:4513:4019:5425:1328:5934:3346:3150:4654:421:00:081:08:111:10:451:14:53
Indywidualny Łódzkie3:365:094:556:145:193:465:3411:584:153:565:268:032:344:08
1:17:571:20:181:25:551:26:35
3:042:215:370:40
15129Łapuć Krzysztof1:27:104:267:5512:4117:3421:3124:1328:4539:3642:3445:5952:071:08:301:11:071:14:42
ORT4:263:294:464:533:572:424:3210:512:583:256:0816:232:373:35
1:17:111:21:521:26:271:27:10
2:294:414:350:43
16452Suchenia Piotr1:30:145:159:3314:2819:3824:2627:3132:0044:3549:0954:3157:571:05:331:08:451:14:59
UKS Siódemka, Rumia5:154:184:555:104:483:054:2912:354:345:223:267:363:126:14
1:18:081:23:591:29:241:30:14
3:095:515:250:50
17126iefymenko oleksandr1:30:152:538:3513:2919:3025:2428:3034:1351:5855:4859:591:03:171:10:351:13:131:17:35
indywidualnie2:535:424:546:015:543:065:4317:453:504:113:187:182:384:22
1:21:141:23:401:29:381:30:15
3:392:265:580:37
18140Sitnicki Mariusz1:35:573:159:2212:5817:0920:4723:1127:3340:5245:4248:4851:0058:051:07:351:16:59
10 BKPanc3:156:073:364:113:382:244:2213:194:503:062:127:059:309:24
1:18:561:30:341:35:111:35:571:02:041:32:351:34:11
1:5711:384:370:46*126*138*137
19137Damazyn Damian1:55:413:036:2010:3317:3841:3944:4549:211:07:081:11:161:16:491:23:581:39:431:42:211:45:45
JW11093:033:174:137:0524:013:064:3617:474:085:337:0915:452:383:24
1:47:531:51:011:55:021:55:41
2:083:084:010:39
20132Szuwara Piotr2:00:214:4910:1316:4222:1430:2935:3040:3756:491:08:241:12:591:21:331:36:111:39:181:43:44
CSIL Polska4:495:246:295:328:155:015:0716:1211:354:358:3414:383:074:26
1:47:321:53:081:59:362:00:21
3:485:366:280:45
21130Mikosza Marcin2:25:226:3614:2722:5733:2341:1145:2351:251:11:581:23:311:28:481:43:401:54:421:58:252:03:53
Stowarzyszenie Team 360 stopni6:367:518:3010:267:484:126:0220:3311:335:1714:5211:023:435:28
2:08:442:15:052:24:342:25:22
4:516:219:290:48
 
136Kociuba Mareknkl3:0315:34------------------------------------------------------------
KU AZS WAT, Warszawa3:0312:31
-----27:0532:2633:16
11:315:210:50
145Famulski Cezaryabs
8 Pułk Przeciwlotniczy Koszali
133Droń Grzegorzabs
UMKS, Kwidzyn
 
 
 
M45 (25)5,5 km 235 m16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(113)2(131)3(124)4(110)5(112)6(107)7(106)8(109)9(145)10(147)11(118)12(127)13(121)14(140)
15(134)16(100)Meta
 
1157Jończy Daniel43:481:193:044:5713:1715:1216:4219:3322:4928:5831:1234:0335:3637:3738:57
MKS Paulinum, Jelenia Góra1:191:451:538:201:551:302:513:166:092:142:511:332:011:20
41:3243:2343:48
2:351:510:25
2174Krasuski Marcin47:371:273:265:2413:3615:4317:0620:1024:1131:1933:2837:0538:4340:5342:15
OK! Sport, Warszawa1:271:591:588:122:071:233:044:017:082:093:371:382:101:22
45:1447:0947:37
2:591:550:28
3163Nowak Remigiusz48:431:233:064:5513:0115:0916:0019:0522:5130:3833:2036:5538:4340:5042:47
KS Hades, Poznań1:231:431:498:062:080:513:053:467:472:423:351:482:071:57
45:5248:0248:43
3:052:100:41
4160Sędłak Krystian49:101:313:325:3514:1116:1617:2920:3524:2331:3833:4636:4338:3041:5743:24
OK! Sport, Warszawa1:312:012:038:362:051:133:063:487:152:082:571:473:271:27
46:3148:3249:10
3:072:010:38
5159Banach Krzysztof50:001:303:335:3414:3417:1118:1821:5025:2631:5634:3437:4139:2642:0444:21
UMKS ORKAN, Ostróda1:302:032:019:002:371:073:323:366:302:383:071:452:382:17
47:3149:2850:00
3:101:570:32
6151Kalsztein Karol57:101:504:226:2816:0918:5120:1423:5328:0736:1839:0843:1245:1747:5449:50
PKO Harpagan, Gdańsk1:502:322:069:412:421:233:394:148:112:504:042:052:371:56
54:0256:3757:10
4:122:350:33
7175Mianowski Rafał58:111:463:506:1515:2717:3318:5923:2727:4636:0238:3843:5546:0049:4451:28
UNTS, Warszawa1:462:042:259:122:061:264:284:198:162:365:172:053:441:44
55:0657:3158:11
3:382:250:40
8153Trzasko Bogusław1:00:222:013:556:0317:1819:5821:1126:2331:5939:0041:3546:5648:4952:3754:21
PKO Harpagan, Gdańsk2:011:542:0811:152:401:135:125:367:012:355:211:533:481:44
57:4959:551:00:22
3:282:060:27
9161Mientki Sebastian1:01:131:444:116:4816:5019:2120:5825:0531:5440:0943:2347:2549:2152:2654:18
UMKS ORKAN, Ostróda1:442:272:3710:022:311:374:076:498:153:144:021:563:051:52
58:221:00:391:01:13
4:042:170:34
10167Biskupski Michał1:01:211:325:428:1519:0622:2023:4928:1832:3340:3143:3549:0151:2653:5655:32
WKS Wawel, Kraków1:324:102:3310:513:141:294:294:157:583:045:262:252:301:36
58:351:00:431:01:21
3:032:080:38
11150Krempiński Piotr1:02:191:494:126:2015:5818:3720:2824:0033:3540:5144:4048:2650:3553:2655:55
UKS Azymut, Pabianice1:492:232:089:382:391:513:329:357:163:493:462:092:512:29
59:341:01:441:02:19
3:392:100:35
12156Duda Tomasz1:02:462:505:017:4319:3722:0623:4328:3533:3641:4644:2849:1251:1854:1556:09
UKS Traper, Złocieniec2:502:112:4211:542:291:374:525:018:102:424:442:062:571:54
59:331:02:121:02:46
3:242:390:34
13149Filipiak Marek1:05:471:584:197:1117:4020:4122:2727:5533:1042:4845:5850:4653:1056:4958:43
KS Hades, Poznań1:582:212:5210:293:011:465:285:159:383:104:482:243:391:54
1:02:351:05:091:05:47
3:522:340:38
14176Radomyski Łukasz1:09:582:174:297:0418:3421:1623:1428:4433:4741:4144:2949:0351:0954:2157:07
PKO Harpagan, Gdańsk2:172:122:3511:302:421:585:305:037:542:484:342:063:122:46
1:06:561:09:241:09:58
9:492:280:34
15166Mol Krzysztof1:10:231:333:316:0316:2919:5721:0825:0729:2736:2638:5842:5545:111:03:141:04:44
HKS Azymut, Mochy1:331:582:3210:263:281:113:594:206:592:323:572:1618:031:30
1:07:471:09:501:10:23
3:032:030:33
16152Wieczorek Piotr1:13:012:135:1710:0222:2425:3427:2933:5038:5247:3150:3256:0958:491:02:061:05:12
Indywidualny Mazowsze2:133:044:4512:223:101:556:215:028:393:015:372:403:173:06
1:09:381:12:271:13:01
4:262:490:34
17165Mikhaylov Victor1:13:042:044:287:1318:2321:5123:4428:0534:1748:5352:2556:5459:301:02:381:04:31
Odessa Team2:042:242:4511:103:281:534:216:1214:363:324:292:363:081:53
1:09:081:12:161:13:04
4:373:080:48
18154Preuss Andrzej1:15:242:065:098:2124:3127:1828:4633:3139:3650:1953:3258:171:01:331:05:081:07:45
indywidualnie2:063:033:1216:102:471:284:456:0510:433:134:453:163:352:37
1:12:011:14:471:15:24
4:162:460:37
19162Mosiewicz Andrzej1:19:363:396:349:2121:5325:2227:1133:1239:2250:5054:0859:071:02:231:06:381:10:54
indywidualnie3:392:552:4712:323:291:496:016:1011:283:184:593:164:154:16
1:15:051:18:551:19:36
4:113:500:41
20168Lemańczyk Dariusz1:19:491:534:0310:1720:5224:1326:3640:1245:0355:0958:041:02:251:05:081:09:461:12:16
PKO Harpagan, Gdańsk1:532:106:1410:353:212:2313:364:5110:062:554:212:434:382:30
1:16:341:19:151:19:49
4:182:410:34
21173Sochacki Marcin1:21:052:115:108:2121:5725:0927:3231:2737:5348:1251:0155:5157:561:02:321:13:53
UKS Energetyk, Dychów2:112:593:1113:363:122:233:556:2610:192:494:502:054:3611:21
1:17:441:20:241:21:05
3:512:400:41
22169Serocki Wojciech1:21:171:537:5510:2930:0333:0734:5439:3245:1853:3156:141:00:431:03:301:07:531:10:49
UMKS, Kwidzyn1:536:022:3419:343:041:474:385:468:132:434:292:474:232:56
1:18:131:20:401:21:17
7:242:270:37
23158Benesz Rafał1:22:001:584:487:2721:4024:1729:5937:1543:2854:2257:141:05:411:08:121:11:361:14:25
Stowarzyszenie Team 360 stopni1:582:502:3914:132:375:427:166:1310:542:528:272:313:242:49
1:18:461:21:291:22:00
4:212:430:31
24170Wojtowicz Piotr1:32:152:014:1921:1331:1935:2837:2748:0054:271:06:141:08:371:13:551:17:271:21:211:24:45
indywidualnie2:012:1816:5410:064:091:5910:336:2711:472:235:183:323:543:24
1:28:291:31:351:32:15
3:443:060:40
 
pk484Nowak Jacek42:451:243:014:4311:4913:3714:4317:3020:5727:1129:0832:0533:3435:3037:34
UKS Siódemka, Rumia1:241:371:427:061:481:062:473:276:141:572:571:291:562:04
40:1942:1242:45
2:451:530:32
 
 
 
M50 (19)5,1 km 230 m17 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(119)2(118)3(150)4(116)5(145)6(147)7(133)8(131)9(153)10(120)11(144)12(121)13(140)14(125)
15(126)16(134)17(100)Meta
 
1186Moszkowicz Paweł42:563:125:408:5112:0713:5515:5716:5123:0925:3727:5129:1231:3733:1335:39
WKS Wawel, Kraków3:122:283:113:161:482:020:546:182:282:141:212:251:362:26
39:5840:2942:2342:56
4:190:311:540:33
2191Pesta Adam51:324:207:0910:4614:4416:4118:5419:4524:5529:0831:2034:2038:1940:2943:26
UKS Azymut 45, Gdynia4:202:493:373:581:572:130:515:104:132:123:003:592:102:57
48:2348:5850:5551:32
4:570:351:570:37
3184Rycerski Bogdan52:474:187:1612:1516:5619:1521:5122:5630:0933:3135:5937:3840:2342:2144:47
KS Artemis, Wrocław4:182:584:594:412:192:361:057:133:222:281:392:451:582:26
49:1249:4752:1552:47
4:250:352:280:32
4188Bartczak Jarosław52:513:336:4010:5315:1017:2019:4420:4527:0830:0332:3734:3237:2941:0244:00
UMKS ORKAN, Ostróda3:333:074:134:172:102:241:016:232:552:341:552:573:332:58
49:2049:5452:1652:51
5:200:342:220:35
5189Dzik Mirosław58:404:3313:2516:4220:4122:5324:5226:2333:3038:4441:5744:0946:4348:1150:46
LKS Górzanka, Nawojowa Góra4:338:523:173:592:121:591:317:075:143:132:122:341:282:35
55:4956:1658:0858:40
5:030:271:520:32
6448Nadera Dariusz59:243:386:3711:2516:0918:1421:0422:1631:3835:1939:1641:0944:2246:2050:01
CX80 Kalisz3:382:594:484:442:052:501:129:223:413:571:533:131:583:41
55:2455:5758:4459:24
5:230:332:470:40
7177Novotný Tomáš1:00:494:267:3811:5416:5019:2822:1923:4532:1635:4338:3842:0545:4248:1951:26
TJ Zlaté Hory4:263:124:164:562:382:511:268:313:272:553:273:372:373:07
57:0757:351:00:101:00:49
5:410:282:350:39
8190Urbánek Lumír1:01:064:158:0412:3417:1119:4022:3323:3830:5335:0939:0841:4744:5246:5250:45
SKOB Ostrov, Czech Republic4:153:494:304:372:292:531:057:154:163:592:393:052:003:53
57:3057:581:00:201:01:06
6:450:282:220:46
9183Krasuski Bartłomiej1:03:525:289:1414:0919:2422:1825:1826:5134:4638:2241:3843:5246:5249:0053:48
Stowarzyszenie Team 360 stopni5:283:464:555:152:543:001:337:553:363:162:143:002:084:48
59:391:00:161:03:121:03:52
5:510:372:560:40
10178Witkowski Adam1:07:5011:3322:2925:4729:3431:4934:0035:2742:4147:1651:0253:2855:5557:1759:57
UKS Azymut 45, Gdynia11:3310:563:183:472:152:111:277:144:353:462:262:271:222:40
1:04:581:05:241:07:121:07:50
5:010:261:480:38
11481Mueller Tomasz1:09:565:409:4314:2218:5321:5625:1826:5236:5040:5444:1346:4350:1552:5357:34
UMKS, Kwidzyn5:404:034:394:313:033:221:349:584:043:192:303:322:384:41
1:05:171:05:591:09:101:09:56
7:430:423:110:46
12187Szczygieł Marcin1:14:496:2010:3715:2021:3625:2228:2229:4339:3844:4348:0252:0856:071:00:161:03:35
WKS Śląsk, Wrocław6:204:174:436:163:463:001:219:555:053:194:063:594:093:19
1:10:071:10:531:14:001:14:49
6:320:463:070:49
13179Kosicki Tomasz1:18:056:3110:1519:2725:2829:0532:2033:5243:1747:5151:4955:4359:251:01:451:05:55
OK! Sport, Warszawa6:313:449:126:013:373:151:329:254:343:583:543:422:204:10
1:13:581:14:361:17:241:18:05
8:030:382:480:41
14194Marszałek Marcin1:21:126:0510:5318:5926:0128:5231:5733:1942:3146:3851:0556:131:00:511:03:151:08:45
OK! Sport, Warszawa6:054:488:067:022:513:051:229:124:074:275:084:382:245:30
1:15:581:16:381:20:271:21:12
7:130:403:490:45
15483Pupiec Mariusz1:30:456:2910:4224:2731:4535:2639:0540:5151:0058:121:02:261:05:251:09:561:13:451:18:11
UKS Siódemka, Rumia6:294:1313:457:183:413:391:4610:097:124:142:594:313:494:26
1:25:391:26:331:30:091:30:45
7:280:543:360:36
16181Meier Wolfgang2:46:3236:2042:2447:4354:3759:151:02:431:04:101:23:341:49:271:56:051:59:252:04:212:11:012:24:03
Stowarzyszenie Team 360 stopni36:206:045:196:544:383:281:2719:2425:536:383:204:566:4013:02
2:39:412:40:382:45:372:46:32
15:380:574:590:55
 
182Żesławski Wojciechnkl5:1813:0817:1823:2826:0328:4129:5537:0340:4045:2048:0851:06-----54:44
WKS Wawel, Kraków5:187:504:106:102:352:381:147:083:374:402:482:583:38
1:01:001:01:371:04:101:04:478:56
6:160:372:330:37*147
180Grajek Grzegorzabs
Indywidualny Kujawsko-Pomorski
185Sztranek Pawełabs
UKS Azymut, Pabianice
 
 
 
M55 (9)4,5 km 175 m15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(152)2(128)3(103)4(104)5(131)6(124)7(119)8(113)9(153)10(120)11(144)12(121)13(140)14(134)
15(100)Meta
 
1200Morawski Paweł42:402:285:569:0011:3817:5420:1723:5126:4727:1529:3931:5534:2336:0739:49
Indywidualni Pomorskie2:283:283:042:386:162:233:342:560:282:242:162:281:443:42
41:5642:40
2:070:44
2195Niessner Piotr47:252:297:3010:4713:1620:0722:5327:0230:0930:4133:2135:2138:0840:1343:38
WKS Wawel, Kraków2:295:013:172:296:512:464:093:070:322:402:002:472:053:25
46:5047:25
3:120:35
3198Depta Piotr50:302:398:4512:2114:5521:2524:0428:0834:0934:3737:2639:0842:2143:5747:37
MKS Paulinum, Jelenia Góra2:396:063:362:346:302:394:046:010:282:491:423:131:363:40
49:5050:30
2:130:40
4201Bączek Dariusz55:212:3711:1516:0018:3525:2127:5632:4837:3538:2541:2743:3046:1548:2352:11
UKS Technik, Ruciane-Nida2:378:384:452:356:462:354:524:470:503:022:032:452:083:48
54:4655:21
2:350:35
5203Drągowski Marek1:07:422:468:2113:4918:0928:3132:3538:0343:2044:3649:5152:3756:2258:451:04:02
OK! Sport, Warszawa2:465:355:284:2010:224:045:285:171:165:152:463:452:235:17
1:07:011:07:42
2:590:41
6199Deptulski Tomasz1:13:093:2810:3414:4318:4628:3932:4839:5344:2545:3249:4656:101:01:131:03:551:09:15
Tczewskie Stowarzyszenie Radio3:287:064:094:039:534:097:054:321:074:146:245:032:425:20
1:12:201:13:09
3:050:49
7451Życki Wojciech1:21:253:008:2920:1224:0832:4736:2044:2548:2549:1555:5359:131:04:041:11:081:16:54
CSIL Polska3:005:2911:433:568:393:338:054:000:506:383:204:517:045:46
1:20:361:21:25
3:420:49
 
196Parfianowicz Marcinnkl3:1611:46-----27:0036:2739:5548:0653:2454:3459:141:08:141:14:121:20:001:25:01
Warszawa3:168:3015:149:273:288:115:181:104:409:005:585:485:01
1:28:501:29:38
3:490:48
197Król Adrianabs
BnO Tworóg
 
 
 
M60 (9)4,1 km 180 m13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(113)2(128)3(103)4(104)5(131)6(124)7(139)8(127)9(140)10(129)11(134)12(126)13(100)Meta
 
1209Kraśniewski Krzysztof53:564:4011:5415:1318:0626:2229:3233:2137:1943:5447:2750:3351:1053:1453:56
UMKS ORKAN, Ostróda4:407:143:192:538:163:103:493:586:353:333:060:372:040:42
36:3536:54
*144*144
2207Lech Bogdan56:301:5818:3122:1025:4232:2935:1337:5640:5744:0949:2453:1853:5155:5556:30
UMKS ORKAN, Ostróda1:5816:333:393:326:472:442:433:013:125:153:540:332:040:35
3210Krochmal Grzegorz57:532:1811:4416:5220:1329:2032:5636:4941:1446:0449:2654:0054:3557:1257:53
KU AZS WAT, Warszawa2:189:265:083:219:073:363:534:254:503:224:340:352:370:41
4211Andrzejewski Leszek58:492:0711:0016:2819:4426:5330:0133:1842:3247:4451:3554:5855:4558:1358:49
UKS Azymut 45, Gdynia2:078:535:283:167:093:083:179:145:123:513:230:472:280:36
5205Olech Andrzej1:03:252:3913:0019:3022:3231:5940:4844:0147:5352:0455:1259:141:00:051:02:341:03:25
PKO Harpagan, Gdańsk2:3910:216:303:029:278:493:133:524:113:084:020:512:290:51
6206Kret Jacek1:25:033:4428:3234:0740:4052:0155:521:00:021:05:301:10:151:15:321:19:541:20:541:24:081:25:03
LKS Górzanka, Nawojowa Góra3:4424:485:356:3311:213:514:105:284:455:174:221:003:140:55
5:03:215:05:455:09:235:13:275:25:415:28:115:32:385:40:075:47:415:50:276:02:286:05:44
*74*40*32*31*54*46*52*36*69*72*43*100
7212Polewski Dariusz1:26:025:0916:0328:3732:3542:5146:1850:2755:051:07:341:12:021:20:521:21:591:25:031:26:02
Indywidualny Opolskie5:0910:5412:343:5810:163:274:094:3812:294:288:501:073:040:59
 
204Mikielski Mareknkl2:0918:17-----35:0942:2045:1948:3752:4356:0459:541:04:121:04:561:07:371:08:05
UMKS ORKAN, Ostróda2:0916:0816:527:112:593:184:063:213:504:180:442:410:28
208Sikora Tomaszabs
Indywidualni Zachodniopomorski
 
 
 
M65 (10)3,6 km 110 m12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(153)2(124)3(133)4(147)5(150)6(148)7(123)8(144)9(120)10(130)11(126)12(100)Meta
 
1216Mientki Tadeusz40:121:285:5311:1112:3615:3219:2523:4329:3131:4733:4836:5939:3140:12
UMKS ORKAN, Ostróda1:284:255:181:252:563:534:185:482:162:013:112:320:41
2215Miszewski Romuald42:361:418:4513:3314:5117:2720:5725:5231:1633:4535:4339:1141:5642:36
Indywidualni Pomorskie1:417:044:481:182:363:304:555:242:291:583:282:450:40
3223Pietrusiński Marek43:162:007:2914:1315:4318:3922:3726:3432:3434:5236:5340:0342:3343:16
KS Artemis, Wrocław2:005:296:441:302:563:583:576:002:182:013:102:300:43
4222Bohaczek Janusz48:201:389:3215:4017:2421:2625:5730:5035:4338:2740:4245:0347:4048:20
UMKS ORKAN, Ostróda1:387:546:081:444:024:314:534:532:442:154:212:370:40
5218Łuński Zbigniew51:311:4611:2217:2719:0222:2726:5431:2438:4941:5744:0147:4750:4151:31
UMKS ORKAN, Ostróda1:469:366:051:353:254:274:307:253:082:043:462:540:50
6213Wierciński Piotr51:402:058:3217:1919:4423:1527:2633:4738:5441:3843:5947:5950:5651:40
MKS Metalowiec, Łódź2:056:278:472:253:314:116:215:072:442:214:002:570:44
7214Świerczyński Bogdan52:461:4710:2616:2017:5320:3024:0029:2139:2442:2645:0848:4851:5152:46
PKO Harpagan, Gdańsk1:478:395:541:332:373:305:2110:033:022:423:403:030:55
8221Szczepański Marek54:521:077:2519:4221:1023:5031:0835:1844:2346:3648:1751:3654:1754:52
UKS Technik, Ruciane-Nida1:076:1812:171:282:407:184:109:052:131:413:192:410:35
9220Gackowski Bogdan1:02:021:4316:5024:2226:1229:3634:0640:5648:5851:3854:1058:211:01:121:02:02
PKO Harpagan, Gdańsk1:4315:077:321:503:244:306:508:022:402:324:112:510:50
10217Olbrycht Janusz1:05:282:058:0921:0523:0026:2931:4038:0344:1247:5356:111:00:411:04:311:05:28
Indywidualny Mazowsze2:056:0412:561:553:295:116:236:093:418:184:303:500:57
 
 
 
M70 (8)3,2 km 95 m10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(153)2(131)3(124)4(139)5(118)6(154)7(129)8(130)9(134)10(100)Meta
 
1230Łapanowski Jacenty35:232:036:299:3113:3719:0923:2227:4729:2832:2134:4635:23
KU AZS WAT, Warszawa2:034:263:024:065:324:134:251:412:532:250:37
2232Ziesche Juergen37:272:015:539:0313:1018:4223:0727:5129:3832:4636:3837:27
LOK Berlin2:013:523:104:075:324:254:441:473:083:520:49
3229Genderjahn Ludwig38:461:426:209:2413:4519:0023:4428:4630:4434:1638:0538:46
LOK Berlin1:424:383:044:215:154:445:021:583:323:490:41
4225Kmieciński Józef38:541:496:179:3013:3418:3723:0628:3930:4234:4938:0738:54
PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz1:494:283:134:045:034:295:332:034:073:180:47
5228Gliński Henryk40:241:144:478:2211:5821:4425:4530:3132:0236:0939:4740:24
KS Artemis, Wrocław1:143:333:353:369:464:014:461:314:073:380:37
6226Kruczek Stanisław44:093:418:4212:2116:4922:4727:2533:1735:0739:0543:0344:09
WKS Wawel, Kraków3:415:013:394:285:584:385:521:503:583:581:06
7233Michael Frenzel54:3713:4919:1122:1826:0133:0937:1042:1144:1050:4053:5454:36
LOK Berlin13:495:223:073:437:084:015:011:596:303:140:42
8231Woźniak Henryk1:02:033:5811:1216:3422:1330:2937:4546:1048:5954:491:00:471:02:03
UMKS ORKAN, Ostróda3:587:145:225:398:167:168:252:495:505:581:16
 
 
 
M75 (1)2,8 km 65 m8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(141)2(131)3(124)4(139)5(127)6(142)7(134)8(100)Meta
 
1234Wasilewski Stanisław30:223:137:029:3913:5321:2924:0926:5629:4030:22
PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz3:133:492:374:147:362:402:472:440:42
 
 
 
M80 (1)1,6 km 60 m7 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(135)2(113)3(139)4(120)5(142)6(134)7(100)Meta
 
1235Czabański Edward49:008:2511:5315:4322:3428:1539:4447:3049:00
indywidualnie8:253:283:506:515:4111:297:461:30
 
 
 
K21E (9)7,4 km 310 m21 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(119)2(124)3(128)4(103)5(104)6(110)7(143)8(112)9(107)10(106)11(108)12(109)13(114)14(115)
15(116)16(118)17(144)18(121)19(129)20(126)21(100)Meta
 
1461Konkol-Klimczak Wioletta1:24:454:098:0717:5421:1423:3934:3336:1738:3740:0943:2245:1548:1753:2058:44
UKS Siódemka, Rumia4:093:589:473:202:2510:541:442:201:323:131:533:025:035:24
1:02:221:10:261:12:441:15:321:18:321:21:521:24:141:24:45
3:388:042:182:483:003:202:220:31
2236Wieleba Marlena1:25:214:168:5117:5521:1323:2834:1036:1539:1741:0844:3746:2850:2155:381:01:17
PKO Harpagan, Gdańsk4:164:359:043:182:1510:422:053:021:513:291:513:535:175:39
1:04:331:12:121:14:381:17:091:19:541:22:591:24:481:25:21
3:167:392:262:312:453:051:490:33
3449Durzyńska Katarzyna1:25:334:519:3720:2123:4526:2837:0538:5241:1342:2546:0547:4550:3555:161:00:15
HKS Azymut, Mochy4:514:4610:443:242:4310:371:472:211:123:401:402:504:414:59
1:03:451:11:041:13:141:16:401:19:221:23:001:24:581:25:33
3:307:192:103:262:423:381:580:35
4240Pabich Maria1:31:063:577:3516:0419:4922:1233:1335:0137:4439:0944:0945:5949:0657:391:04:58
UKS Azymut, Pabianice3:573:388:293:452:2311:011:482:431:255:001:503:078:337:19
1:08:501:17:161:19:331:22:001:24:501:27:581:30:201:31:06
3:528:262:172:272:503:082:220:46
5241Morawska Anna1:33:484:018:1319:3423:1725:3537:0438:5241:4443:2749:2151:1554:311:00:321:08:29
Indywidualni Pomorskie4:014:1211:213:432:1811:291:482:521:435:541:543:166:017:57
1:11:391:20:141:22:201:24:501:27:381:30:541:33:081:33:48
3:108:352:062:302:483:162:140:40
6238Gruchala Natalia1:43:204:239:0917:0819:5321:5932:3337:2240:4242:3046:4348:1551:3759:021:15:53
PKO Harpagan, Gdańsk4:234:467:592:452:0610:344:493:201:484:131:323:227:2516:51
1:21:361:29:161:31:431:34:311:37:121:40:341:42:491:43:20
5:437:402:272:482:413:222:150:31
7237Pacek Karolina1:45:135:018:4722:3326:0128:5740:5442:3745:4347:0250:5952:4657:561:04:231:13:49
OK! Sport, Warszawa5:013:4613:463:282:5611:571:433:061:193:571:475:106:279:26
1:17:421:27:101:29:591:34:041:37:221:41:541:44:311:45:131:29:40
3:539:282:494:053:184:322:370:42*127
8239Panaszek Justyna1:48:574:508:5718:3521:5924:3840:3542:2444:5346:3752:2754:2259:211:05:191:13:04
10 BKPanc4:504:079:383:242:3915:571:492:291:445:501:554:595:587:45
1:19:591:30:301:33:441:37:031:40:571:45:471:48:131:48:57
6:5510:313:143:193:544:502:260:44
 
242Hiszczyńska Aleksandraabs
CSSP Koszalin
 
 
 
K20 (2)6,4 km 275 m17 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(101)2(128)3(104)4(107)5(143)6(108)7(105)8(140)9(111)10(151)11(123)12(118)13(144)14(120)
15(130)16(134)17(100)Meta
 
1245Melzer Zofia1:48:261:419:0217:2727:5635:1139:3843:571:03:231:16:011:22:101:27:221:32:121:35:121:38:16
UKS Siódemka, Rumia1:417:218:2510:297:154:274:1919:2612:386:095:124:503:003:04
1:40:431:44:341:47:441:48:25
2:273:513:100:41
2244Patassiova Michaela2:36:271:5912:2419:1731:1539:3344:581:05:041:28:121:41:351:52:122:00:192:14:022:18:402:23:05
UKS Azymut 45, Gdynia1:5910:256:5311:588:185:2520:0623:0813:2310:378:0713:434:384:25
2:26:162:31:062:35:392:36:27
3:114:504:330:48
 
 
 
K18 (9)5,5 km 260 m14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(101)2(113)3(131)4(105)5(106)6(107)7(102)8(115)9(116)10(127)11(121)12(129)13(126)14(100)
Meta
 
1254Filipiak Adrianna58:001:113:045:1711:3815:3117:4620:2033:5437:0245:5748:3351:3154:5057:16
KS Hades, Poznań1:111:532:136:213:532:152:3413:343:088:552:362:583:192:26
58:00
0:44
2253Perfikowska Hanna1:07:141:042:414:5110:5815:2419:1421:4739:5946:2055:0557:531:00:401:04:371:06:46
UMKS, Kwidzyn1:041:372:106:074:263:502:3318:126:218:452:482:473:572:09
1:07:14
0:28
3250Wrześniak Zofia1:10:541:133:075:2312:1918:3821:2924:4143:1649:2358:241:00:581:03:541:08:141:10:18
BKS Wataha, Warszawa1:131:542:166:566:192:513:1218:356:079:012:342:564:202:04
1:10:54
0:36
4249Grochowalska Alicja1:13:541:503:527:2315:1821:3825:1528:4046:0349:181:00:201:03:051:06:271:10:331:13:18
UKS Azymut, Pabianice1:502:023:317:556:203:373:2517:233:1511:022:453:224:062:45
1:13:54
0:36
5247Pesta Anna1:14:591:053:366:0714:3120:5423:1226:0941:4847:1059:031:02:451:07:421:12:091:14:25
UKS Azymut 45, Gdynia1:052:312:318:246:232:182:5715:395:2211:533:424:574:272:16
1:14:59
0:34
6252Gendek Marta1:58:272:014:177:4117:4824:1027:2231:1157:551:22:191:38:371:43:291:48:201:54:161:57:46
UNTS, Warszawa2:012:163:2410:076:223:123:4926:4424:2416:184:524:515:563:30
1:58:27
0:41
7248Chabiera Lena2:03:441:513:285:5513:5519:2733:1036:251:01:531:28:071:43:241:48:131:54:101:59:512:02:54
UNTS, Warszawa1:511:372:278:005:3213:433:1525:2826:1415:174:495:575:413:03
2:03:44
0:50
 
251Powichrowska Ilonankl1:413:395:4612:2317:01-----22:1836:5740:1051:1754:1757:151:00:571:03:28
UKS OSiR, Góra Kalwaria1:411:582:076:374:385:1714:393:1311:073:002:583:422:31
1:04:04
0:36
246Dobosz Aleksandrankl4:406:209:3517:4924:0131:3740:562:07:46------------------------------
UKS OSiR, Góra Kalwaria4:401:403:158:146:127:369:191:26:50
 
 
 
K16 (16)4,5 km 240 m13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(131)2(104)3(103)4(128)5(119)6(127)7(120)8(130)9(121)10(125)11(129)12(126)13(100)Meta
 
1271Urbánková Eva54:194:289:1513:5116:3930:3434:2536:2338:0041:2044:4846:5051:2153:4254:19
SKOB Ostrov, Czech Republic4:284:474:362:4813:553:511:581:373:203:282:024:312:210:37
2263Muller Iga54:543:277:4612:5016:1128:1033:0535:3337:0741:2745:3148:0551:3954:1954:54
UMKS, Kwidzyn3:274:195:043:2111:594:552:281:344:204:042:343:342:400:35
3267Kurtycz Natalia58:524:019:0813:5116:5830:3035:1837:3639:2643:2248:3551:2855:4458:1558:52
WKS Wawel, Kraków4:015:074:433:0713:324:482:181:503:565:132:534:162:310:37
4268Nowak Anna59:474:419:3413:4619:1932:0136:1938:3240:1846:1849:2051:5756:2859:0559:47
UKS Siódemka, Rumia4:414:534:125:3312:424:182:131:466:003:022:374:312:370:42
5259Niessner Pola1:01:414:179:0314:1517:5033:0138:0940:1442:1547:4752:0454:3758:381:01:001:01:41
WKS Wawel, Kraków4:174:465:123:3515:115:082:052:015:324:172:334:012:220:41
37:46
*144
6269Kozuń Marika1:02:024:3410:4815:5419:2031:2036:4539:1941:0946:4452:5255:3959:091:01:321:02:02
UKS Azymut, Pabianice4:346:145:063:2612:005:252:341:505:356:082:473:302:230:30
25:33
*136
7270Ukleja Patrycja1:02:055:2611:3217:2021:0632:3537:0542:1943:5648:0552:2155:3659:151:01:361:02:05
UKS Azymut 45, Gdynia5:266:065:483:4611:294:305:141:374:094:163:153:392:210:29
8258Młynarczyk Kaja1:11:025:1512:4119:3324:0938:5544:1746:2748:1953:4859:411:03:211:07:431:10:191:11:02
UKS Azymut, Pabianice5:157:266:524:3614:465:222:101:525:295:533:404:222:360:43
9264Holíková Simona1:12:113:538:4018:0821:5635:5346:0548:3750:4554:5658:291:03:311:08:171:11:251:12:11
SKOB Ostrov, Czech Republic3:534:479:283:4813:5710:122:322:084:113:335:024:463:080:46
10262Kasprzyk Marta1:15:053:5610:2016:3322:4937:2144:5247:1249:2053:571:04:091:07:061:12:201:14:301:15:05
UKS OSiR, Góra Kalwaria3:566:246:136:1614:327:312:202:084:3710:122:575:142:100:35
11260Dzwonkowska Paulina1:16:195:4313:0120:0725:1042:1948:3251:2353:3758:431:03:311:07:091:12:391:15:371:16:19
UKS OSiR, Góra Kalwaria5:437:187:065:0317:096:132:512:145:064:483:385:302:580:42
12272Uciechowska Amelia1:19:116:5715:5923:1428:0645:1051:3554:2656:391:01:411:06:351:10:121:15:431:18:391:19:11
UKS Arkady, Raszków6:579:027:154:5217:046:252:512:135:024:543:375:312:560:32
13265Michno Marta1:22:298:4816:0522:5927:0344:5551:3354:5057:301:05:491:10:081:13:541:19:061:21:461:22:29
WKS Wawel, Kraków8:487:176:544:0417:526:383:172:408:194:193:465:122:400:43
14266Muchaczow Hanna1:24:267:0312:5229:1134:1650:4855:581:00:011:02:041:07:451:12:391:16:071:21:341:23:521:24:26
MKS Paulinum, Jelenia Góra7:035:4916:195:0516:325:104:032:035:414:543:285:272:180:34
15257Wojtaczka Weronika1:49:086:3216:0822:0927:3052:1457:571:01:071:12:131:22:121:30:551:35:571:42:061:48:281:49:08
MKS Paulinum, Jelenia Góra6:329:366:015:2124:445:433:1011:069:598:435:026:096:220:40
 
261Rygielska Kingankl4:5913:3726:2733:27----------------------------------------49:3150:14
UMKS, Kwidzyn4:598:3812:507:0016:040:43
 
 
 
K14 (27)2,9 km 135 m10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(101)2(152)3(131)4(139)5(119)6(127)7(154)8(129)9(126)10(100)Meta
 
1292Porzycz Małgorzata28:301:053:267:3810:3112:1316:2018:3222:0225:3627:5328:30
UKS Siódemka, Rumia1:052:214:122:531:424:072:123:303:342:170:37
2295Dargacz Paulina30:071:123:167:2810:1811:3715:3317:4222:5526:3629:2630:0715:13
PKO Harpagan, Gdańsk1:122:044:122:501:193:562:095:133:412:500:41*144
3294Mianowska Antonina31:042:014:498:3311:5913:5617:3119:2523:1228:1630:2831:0417:11
UNTS, Warszawa2:012:483:443:261:573:351:543:475:042:120:36*144
4279Durka Martyna33:361:002:559:5115:4017:4021:2824:2427:5330:5533:0233:367:1721:05
MKS Paulinum, Jelenia Góra1:001:556:565:492:003:482:563:293:022:070:34*82*144
5297Dutkiewicz Wiktoria33:391:143:348:2311:4913:5418:5521:2025:4330:2433:0733:39
MKS Paulinum, Jelenia Góra1:142:204:493:262:055:012:254:234:412:430:32
6280Włodarczyk Wiktoria34:001:193:267:1710:2612:2916:2523:4527:5031:1333:2034:00
UKS Traper, Złocieniec1:192:073:513:092:033:567:204:053:232:070:40
7303Moszkowicz Julia34:521:013:138:1811:5014:4219:0722:1027:2131:4634:0834:52
WKS Wawel, Kraków1:012:125:053:322:524:253:035:114:252:220:44
8298Biskupska Julia35:161:013:006:429:3711:4115:1321:2927:0032:2534:3935:16
WKS Wawel, Kraków1:011:593:422:552:043:326:165:315:252:140:37
9283Klimczak Olimpia36:232:094:319:2913:1715:3119:5922:3727:1533:1035:5436:23
UKS Siódemka, Rumia2:092:224:583:482:144:282:384:385:552:440:29
10288Bielecka Marta36:241:223:518:2611:3813:4117:5323:3827:3933:1535:4836:24
UKS Siódemka, Rumia1:222:294:353:122:034:125:454:015:362:330:36
11293Rokita Antonina37:363:566:2210:3013:3515:2819:2726:4930:5734:2637:0137:36
PKO Harpagan, Gdańsk3:562:264:083:051:533:597:224:083:292:350:35
12302Kraszewska Olga38:011:274:519:2212:3514:3922:3926:2730:4135:1037:2938:01
MKS MOS, Wrocław1:273:244:313:132:048:003:484:144:292:190:32
13285Kuciel Hanna39:383:085:3410:2213:3015:3321:2226:1832:1336:1939:0339:38
MKS MOS, Wrocław3:082:264:483:082:035:494:565:554:062:440:35
14287Łącka Julia41:183:075:5110:5816:3319:0424:3927:2232:0438:0540:4241:18
UKS OSiR, Góra Kalwaria3:072:445:075:352:315:352:434:426:012:370:36
15300Chabiera Filomena41:221:083:197:079:5211:4817:1125:1729:1238:4340:4741:22
UNTS, Warszawa1:082:113:482:451:565:238:063:559:312:040:35
16305Szczygieł Hanna41:441:324:009:2813:0015:0119:4822:0826:4638:1240:5841:4419:30
MKS MOS, Wrocław1:322:285:283:322:014:472:204:3811:262:460:46*144
17306Sądej Zofia43:363:026:3411:3121:1923:5228:4731:2936:4140:1743:0943:36
UKS Siódemka, Rumia3:023:324:579:482:334:552:425:123:362:520:27
18291Staniec Julia44:041:313:549:0414:5517:4424:0526:2634:0039:5943:2944:0439:07
MKS MOS, Wrocław1:312:235:105:512:496:212:217:345:593:300:35*134
19301Lewkowicz Julia44:272:175:179:2012:5114:4620:1628:1432:1541:3743:5144:27
MKS Paulinum, Jelenia Góra2:173:004:033:311:555:307:584:019:222:140:36
20290Wejtko Diana46:441:444:4910:4314:4817:2624:0930:1935:4142:2646:0846:44
UMKS, Kwidzyn1:443:055:544:052:386:436:105:226:453:420:36
21282Trzasko Alicja47:201:404:198:4112:4514:2919:4336:3540:2344:5046:5347:20
PKO Harpagan, Gdańsk1:402:394:224:041:445:1416:523:484:272:030:27
22289Marciniak Weronika47:249:0811:5017:0722:3425:1030:5233:2938:1644:0346:4347:24
MKS MOS, Wrocław9:082:425:175:272:365:422:374:475:472:400:41
23284Wasilewska Olga56:562:047:5214:4621:5925:2837:0840:4046:4752:0956:1556:56
UKS OSiR, Góra Kalwaria2:045:486:547:133:2911:403:326:075:224:060:41
24304Nowak Zofia58:381:414:4212:5019:2423:2831:4736:1246:5253:3058:0058:38
KS Hades, Poznań1:413:018:086:344:048:194:2510:406:384:300:38
25296Winiarek Laura1:05:594:196:5914:3619:5322:4733:4450:3958:031:01:481:05:271:05:59
UKS Azymut 45, Gdynia4:192:407:375:172:5410:5716:557:243:453:390:32
26286Szmidtka Martyna1:55:539:2627:0833:0840:5955:511:06:491:23:461:42:051:51:241:55:121:55:53
UKS Siódemka, Rumia9:2617:426:007:5114:5210:5816:5718:199:193:480:41
 
281Lewandowska Antoninankl3:427:2215:38------------------------------35:3836:36
UKS Siódemka, Rumia3:423:408:1620:000:58
 
 
 
K12 (15)2,4 km 105 m8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(153)2(152)3(82)4(139)5(142)6(134)7(137)8(100)Meta
 
1316Wysocka Michalina28:192:095:397:3414:5020:3524:0826:2927:4128:19
MKS MOS, Wrocław2:093:301:557:165:453:332:211:120:38
2318Uciechowska Oliwia29:231:515:347:3115:3220:0523:5627:2128:4629:23
UKS Arkady, Raszków1:513:431:578:014:333:513:251:250:37
3323Rombel Gabriela31:372:167:1110:3617:5523:4727:1029:3830:5831:37
UMKS, Kwidzyn2:164:553:257:195:523:232:281:200:39
4322Klimczak Oksana33:051:326:219:2317:1824:1328:2531:0432:3133:05
UKS Siódemka, Rumia1:324:493:027:556:554:122:391:270:34
5310Waśko Anna33:122:406:469:0415:5021:4926:4331:0832:3833:12
UKS Arkady, Raszków2:404:062:186:465:594:544:251:300:34
6315Biskupska Małgorzata33:151:5610:4912:3318:3624:2228:0731:1632:3533:15
WKS Wawel, Kraków1:568:531:446:035:463:453:091:190:40
7311Sandomierska Iga35:342:367:5712:1519:4826:5231:2533:4434:5735:34
UMKS, Kwidzyn2:365:214:187:337:044:332:191:130:37
8314Jażdżyk Aniela41:082:206:469:2016:1731:2335:5639:1140:3041:08
MKS MOS, Wrocław2:204:262:346:5715:064:333:151:190:38
9321Marciniak Klaudia41:423:1910:0813:0022:5131:5235:4539:2241:0641:42
UMKS, Kwidzyn3:196:492:529:519:013:533:371:440:36
10313Wójtowicz Hanna44:317:1411:0416:4527:3134:3538:2342:3643:5644:31
UNTS, Warszawa7:143:505:4110:467:043:484:131:200:35
11320Marszałek Marta47:491:477:5812:1425:3234:4641:2045:3647:1347:49
UKS Azymut 45, Gdynia1:476:114:1613:189:146:344:161:370:36
12319Rzosińska Julia51:243:0711:0516:0025:5237:2245:1948:5650:4651:24
Brak3:077:584:559:5211:307:573:371:500:38
13309Pakulska Natalia1:09:152:5528:1036:5650:2857:221:02:231:06:331:08:261:09:15
BKS Wataha, Warszawa2:5525:158:4613:326:545:014:101:530:49
 
312Muchaczow Juliankl-----7:0611:4524:3131:3735:1939:3540:5441:292:09
MKS Paulinum, Jelenia Góra7:064:3912:467:063:424:161:190:35*135
pk479Sałacka Joanna39:203:128:0011:0420:2829:1934:2737:0838:4439:20
UNTS, Warszawa3:124:483:049:248:515:082:411:360:36
 
 
 
K10 (12)1,6 km 45 m7 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(135)2(81)3(136)4(139)5(141)6(137)7(100)Meta
 
1336Pabich Hanna13:591:512:173:067:078:2612:2213:2513:59
UKS Azymut, Pabianice1:510:260:494:011:193:561:030:34
2337Gromadzka Lena15:482:152:483:588:079:1713:5115:0815:48
Stowarzyszenie Team 360 stopni2:150:331:104:091:104:341:170:40
3341Kaczyńska Amelia16:561:171:422:2710:3311:3215:2516:2316:56
PKO Harpagan, Gdańsk1:170:250:458:060:593:530:580:33
4331Benesz Olga17:162:313:043:537:2611:2015:4416:4217:16
Stowarzyszenie Team 360 stopni2:310:330:493:333:544:240:580:34
5340Lorenc Sara17:211:362:123:098:019:4915:1116:4017:21
UKS Azymut, Pabianice1:360:360:574:521:485:221:290:41
6333Wejtko Paula20:132:563:454:569:2212:0818:0419:2820:13
UMKS, Kwidzyn2:560:491:114:262:465:561:240:45
7339Szlachta Wiktoria20:314:455:366:5610:5614:1918:4619:5020:31
MKS Paulinum, Jelenia Góra4:450:511:204:003:234:271:040:41
8332Trzasko Martyna21:243:424:115:0410:2112:5118:3220:5221:24
PKO Harpagan, Gdańsk3:420:290:535:172:305:412:200:32
9334Fankidejska Julia22:385:456:287:3513:1214:3520:4421:5722:38
UKS Włóczykij, Osiek5:450:431:075:371:236:091:130:41
10330Ładomirska Maja30:0015:5316:1917:0021:1724:1028:0429:2130:00
MKS Paulinum, Jelenia Góra15:530:260:414:172:533:541:170:39
11338Jaros Abigail39:043:096:1920:2827:4229:3636:4638:1939:04
UKS Azymut, Pabianice3:093:1014:097:141:547:101:330:45
 
344Mioduszewska Janinaabs
Stowarzyszenie Team 360 stopni
 
 
 
K35 (11)5,2 km 275 m13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(131)2(128)3(103)4(107)5(143)6(109)7(133)8(119)9(127)10(129)11(126)12(134)13(100)Meta
 
1354Maj-Roksz Maria1:04:254:3713:0117:4527:3433:0337:5244:4948:5252:5856:531:01:051:01:441:03:481:04:25
UKS Siódemka, Rumia4:378:244:449:495:294:496:574:034:063:554:120:392:040:37
2350Porzycz Agnieszka1:09:095:2813:2917:1527:5432:5938:1946:1350:5856:501:01:231:05:131:05:511:08:251:09:08
UKS Siódemka, Rumia5:288:013:4610:395:055:207:544:455:524:333:500:382:340:43
3355Alabrudzińska Agnieszka1:10:498:1615:2920:3731:2636:3441:3249:0752:4857:281:02:041:06:211:07:201:10:191:10:49
KOS BnO, Szczecin8:167:135:0810:495:084:587:353:414:404:364:170:592:590:30
56:59
*144
4347Bańska-Bodziona Aneta1:11:184:2214:2817:5431:2036:5042:2450:2253:5458:501:03:491:07:281:08:181:10:431:11:18
10 BKPanc4:2210:063:2613:265:305:347:583:324:564:593:390:502:250:35
58:22
*144
5353Machowska-Krupa Weronika1:11:194:5814:2319:3131:2736:1341:1849:0452:5057:541:02:341:07:191:08:021:10:341:11:19
UKS OSiR, Góra Kalwaria4:589:255:0811:564:465:057:463:465:044:404:450:432:320:45
57:24
*144
6352Ratajczak Izabela1:12:274:1811:5515:4628:4934:4739:5649:0154:0859:451:04:131:08:211:08:581:11:401:12:27
UKS Siódemka, Rumia4:187:373:5113:035:585:099:055:075:374:284:080:372:420:47
7346Zając Honorata1:52:136:3318:0634:1448:2254:571:02:261:14:331:29:191:35:491:41:431:46:391:47:181:51:231:52:13
WKS Wawel, Kraków6:3311:3316:0814:086:357:2912:0714:466:305:544:560:394:050:50
1:35:10
*144
8349Januszewicz Katarzyna1:54:126:4218:3126:1350:591:00:221:07:561:23:001:28:311:35:401:43:301:48:461:49:371:53:151:54:12
UKS Azymut 45, Gdynia6:4211:497:4224:469:237:3415:045:317:097:505:160:513:380:57
9450Dyksa Anna2:30:498:4925:3535:4857:391:07:521:16:191:28:521:49:412:11:322:17:442:24:382:25:372:30:092:30:49
CSIL Polska8:4916:4610:1321:5110:138:2712:3320:4921:516:126:540:594:320:40
10348Mikosza Ewelina2:39:5410:5123:4540:531:06:441:17:011:25:121:38:381:59:052:20:282:26:372:33:502:34:432:39:052:39:54
Stowarzyszenie Team 360 stopni10:5112:5417:0825:5110:178:1113:2620:2721:236:097:130:534:220:49
4:53
*135
 
351Dominik Joannnankl8:2630:4939:20------------------------------1:25:581:36:241:37:231:43:041:44:21
UKS Siódemka, Rumia8:2622:238:3146:3810:260:595:411:17
 
 
 
K40 (13)4,2 km 225 m12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(113)2(128)3(104)4(124)5(119)6(118)7(121)8(130)9(129)10(126)11(134)12(100)Meta
 
1361Urbánková Jana55:412:1811:0315:3726:4431:3436:2042:3546:1747:3051:3652:1554:5355:41
SKOB Ostrov, Czech Republic2:188:454:3411:074:504:466:153:421:134:060:392:380:48
2365Margol-Szuwara Agnieszka1:05:272:2414:3420:3133:0638:2843:5550:0353:4955:501:00:341:01:331:04:491:05:27
1 batalion drogowo-mostowy Dęb2:2412:105:5712:355:225:276:083:462:014:440:593:160:38
3366Ukleja Ewa1:08:492:1916:3922:0132:5441:1246:5852:3557:4359:281:03:461:04:441:08:101:08:49
UKS Azymut 45, Gdynia2:1914:205:2210:538:185:465:375:081:454:180:583:260:39
4367Karnia-Biskupska Anna1:10:502:3511:1016:3227:4933:2950:0455:1959:521:01:181:06:041:06:491:10:101:10:50
WKS Wawel, Kraków2:358:355:2211:175:4016:355:154:331:264:460:453:210:40
45:09
*127
5360Włodarczyk Agnieszka1:13:582:3612:4019:1830:5436:4753:0758:261:02:581:04:241:09:071:09:551:13:121:13:58
UKS Traper, Złocieniec2:3610:046:3811:365:5316:205:194:321:264:430:483:170:46
6358Sienkiewicz Monika1:15:032:5513:4120:4233:5441:0346:2052:2957:0659:151:06:451:08:201:13:351:15:03
Brak2:5510:467:0113:127:095:176:094:372:097:301:355:151:28
7364Marszałek Maria1:15:322:2414:2221:4435:3445:0349:4756:051:00:581:03:261:11:011:11:571:14:511:15:32
UKS Azymut 45, Gdynia2:2411:587:2213:509:294:446:184:532:287:350:562:540:41
8363Zbroja-Nowak Justyna1:25:132:3616:4223:5346:3653:4459:131:04:581:10:461:13:221:19:331:20:121:24:131:25:13
KS Hades, Poznań2:3614:067:1122:437:085:295:455:482:366:110:394:011:00
9359Szymańska Zuzanna1:27:103:1314:1623:0537:5746:2452:4759:481:06:131:07:531:14:501:16:071:26:341:27:10
Stowarzyszenie Team 360 stopni3:1311:038:4914:528:276:237:016:251:406:571:1710:270:36
10368Michałowska Agata1:56:273:5323:2933:4155:441:10:101:16:471:32:291:38:341:40:331:48:351:49:281:55:141:56:27
PKO Harpagan, Gdańsk3:5319:3610:1222:0314:266:3715:426:051:598:020:535:461:13
1:25:46
*140
11357Turska Magdalena1:56:485:4622:0737:2958:191:12:531:20:451:33:581:39:201:41:431:51:191:52:071:56:021:56:48
Stowarzyszenie Team 360 stopni5:4616:2115:2220:5014:347:5213:135:222:239:360:483:550:46
12356Różycka-Pustkowska Barbara2:29:235:2226:5440:451:07:141:18:571:37:371:50:291:59:492:02:212:13:242:14:392:28:092:29:23
PKO Harpagan, Gdańsk5:2221:3213:5126:2911:4318:4012:529:202:3211:031:1513:301:14
 
362Dubińska Monikankl7:3923:4334:00---------------------------------------------
Stowarzyszenie Team 360 stopni7:3916:0410:17
 
 
 
K45 (13)4,0 km 135 m12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(133)2(145)3(117)4(123)5(122)6(121)7(127)8(120)9(129)10(126)11(134)12(100)Meta
 
1377Bączek-Motała Barbara41:426:369:2915:5721:0323:4327:0229:5431:4334:2237:4538:3641:0541:42
WKS Wawel, Kraków6:362:536:285:062:403:192:521:492:393:230:512:290:37
2375Nowak Beata43:187:079:1913:3318:5822:3326:3332:0433:5837:0140:0340:4142:4143:18
UKS Siódemka, Rumia7:072:124:145:253:354:005:311:543:033:020:382:000:37
3373Kulicka Agata44:438:5011:5217:1625:0327:2430:5533:2535:2837:5941:0741:4544:0844:43
Skierniewickie Stowarzyszenie8:503:025:247:472:213:312:302:032:313:080:382:230:35
4374Konc Katarzyna54:118:1214:2120:3327:0933:1837:2040:1242:3046:1350:2851:0553:3354:11
UKS Azymut, Pabianice8:126:096:126:366:094:022:522:183:434:150:372:280:38
5472Bielecka Kornelia1:05:1314:5919:5827:2937:2041:0946:1149:1952:0255:401:00:141:01:071:04:241:05:13
UKS Siódemka, Rumia14:594:597:319:513:495:023:082:433:384:340:533:170:49
6382Mianowska Dorota1:11:0210:0713:4422:1932:2736:3541:4646:2957:191:01:041:05:311:06:081:10:131:11:02
UNTS, Warszawa10:073:378:3510:084:085:114:4310:503:454:270:374:050:49
7372Lemańczyk Aleksandra1:11:3711:3314:5822:1837:2240:1644:3654:5357:331:02:151:06:521:07:431:10:521:11:37
PKO Harpagan, Gdańsk11:333:257:2015:042:544:2010:172:404:424:370:513:090:45
8376Trykozko Urszula1:13:4810:5418:5727:4936:1144:0549:3354:1057:111:01:191:08:481:09:471:13:171:13:48
Stowarzyszenie Team 360 stopni10:548:038:528:227:545:284:373:014:087:290:593:300:31
9370Wójtowicz Katarzyna1:14:4313:1517:0224:2340:3645:5753:0357:331:00:231:04:051:10:131:11:051:13:571:14:43
UNTS, Warszawa13:153:477:2116:135:217:064:302:503:426:080:522:520:46
10369Grzywacz Agnieszka1:17:139:1119:2430:2338:1943:2250:3257:551:02:151:06:551:11:561:12:461:16:291:17:13
Stowarzyszenie Team 360 stopni9:1110:1310:597:565:037:107:234:204:405:010:503:430:44
11378Filipiak Agnieszka1:31:4016:5325:5638:2555:321:00:391:08:111:12:161:15:561:19:291:26:541:27:541:30:491:31:40
KS Hades, Poznań16:539:0312:2917:075:077:324:053:403:337:251:002:550:51
 
379Perfikowska Aleksandrankl19:5359:211:06:311:25:46-----2:02:47-------------------------2:12:432:13:25
UMKS, Kwidzyn19:5339:287:1019:1537:019:560:42
371Sztranek Iwonaabs
UKS Azymut, Pabianice
 
 
 
K50 (7)4,0 km 125 m12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(119)2(124)3(131)4(113)5(144)6(118)7(123)8(122)9(111)10(129)11(134)12(100)Meta
 
1384Depta Monika39:024:027:289:3211:4415:0416:4720:3923:0229:1733:2436:0838:2339:02
MKS Paulinum, Jelenia Góra4:023:262:042:123:201:433:522:236:154:072:442:150:39
38:2438:2438:24
*100*100*100
2387Wysocka Joanna47:295:119:5412:2715:0819:1621:4026:1429:2334:0140:2644:3146:5447:29
WKS Śląsk, Wrocław5:114:432:332:414:082:244:343:094:386:254:052:230:35
3386Morawska Irena49:124:249:0811:3414:5918:3920:3124:4627:3031:4837:0545:3748:2549:12
Indywidualni Pomorskie4:244:442:263:253:401:524:152:444:185:178:322:480:47
4385Witkowska Izabela56:327:0411:3214:2917:1021:1429:0132:5936:3041:0549:3153:2455:5656:32
UKS Azymut 45, Gdynia7:044:282:572:414:047:473:583:314:358:263:532:320:36
5388Bugaj Teresa1:02:346:1511:0915:4419:2723:4328:2033:1638:1745:2554:4358:581:01:471:02:34
WKS Wawel, Kraków6:154:544:353:434:164:374:565:017:089:184:152:490:47
6389Deptulska Agnieszka1:05:506:3212:4616:2621:2726:1231:2836:2741:2448:3458:001:02:081:04:591:05:50
Tczewskie Stowarzyszenie Radio6:326:143:405:014:455:164:594:577:109:264:082:510:51
7447Nadera Agata1:16:456:2313:0617:3521:5427:2130:3538:3143:4558:191:05:571:11:511:15:461:16:45
CX80 Kalisz6:236:434:294:195:273:147:565:1414:347:385:543:550:59
 
 
 
K60 (2)3,3 km 130 m11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(153)2(124)3(133)4(147)5(150)6(123)7(144)8(120)9(130)10(126)11(100)Meta
 
1391Krochmal Małgorzata59:002:5210:0917:3619:4223:5037:3344:5248:0250:4554:5258:0659:00
KU AZS WAT, Warszawa2:527:177:272:064:0813:437:193:102:434:073:140:54
2390Mikielska Danuta1:01:322:3418:0124:2926:1929:5140:2746:3049:2852:4457:461:00:441:01:32
UMKS ORKAN, Ostróda2:3415:276:281:503:3210:366:032:583:165:022:580:48
 
 
 
K65 (4)3,3 km 100 m11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(153)2(131)3(124)4(139)5(118)6(154)7(125)8(129)9(130)10(134)11(100)Meta
 
1395Lewoń Ewa53:182:196:5711:3315:4221:2729:5138:3142:0243:5949:1652:2953:18
UMKS ORKAN, Ostróda2:194:384:364:095:458:248:403:311:575:173:130:49
2393Łuńska Regina1:05:435:3711:3717:1723:0431:4138:4246:5051:2554:431:00:301:04:421:05:43
UMKS ORKAN, Ostróda5:376:005:405:478:377:018:084:353:185:474:121:01
3394Olbrycht Anna1:27:535:3515:2522:1930:2141:4750:291:00:371:08:351:12:331:19:561:26:141:27:53
Indywidualny Mazowsze5:359:506:548:0211:268:4210:087:583:587:236:181:39
4392Czabańska Małgorzata2:19:3753:481:01:151:05:541:14:081:25:391:32:261:41:311:46:011:49:001:55:082:18:272:19:37
indywidualnie53:487:274:398:1411:316:479:054:302:596:0823:191:10
 
 
 
M21S (12)5,4 km 200 m13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(113)2(131)3(124)4(121)5(122)6(123)7(133)8(116)9(117)10(127)11(120)12(134)13(100)Meta
 
1406Wensław Mateusz41:551:202:594:5711:1814:4817:1322:0126:0029:1534:5836:2939:0941:1641:55
UKS Azymut 45, Gdynia1:201:391:586:213:302:254:483:593:155:431:312:402:070:39
2397Przyworski Kamil56:181:383:375:4813:0616:4119:0625:2030:5035:0747:2149:2952:4755:3756:18
HKS Azymut, Mochy1:381:592:117:183:352:256:145:304:1712:142:083:182:500:41
3405Kurek Jarosław56:341:444:106:5714:2621:4126:1232:3337:3340:5347:1650:1253:5456:0556:34
KU AZS WAT, Warszawa1:442:262:477:297:154:316:215:003:206:232:563:422:110:29
4401Patejko Przemysław57:371:504:036:3215:0720:1123:1130:1136:0839:4548:4450:4954:1356:5357:37
KOS Warszawa1:502:132:298:355:043:007:005:573:378:592:053:242:400:44
5465Melzer Szymon58:241:343:385:4315:4220:4624:0731:0637:4841:4849:2551:2855:2257:4958:24
UKS Siódemka, Rumia1:342:042:059:595:043:216:596:424:007:372:033:542:270:35
6404Piersa Jakub59:112:564:467:0716:0621:0323:5634:2439:5743:5151:1353:2556:3558:4659:11
UKS Technik, Ruciane-Nida2:561:502:218:594:572:5310:285:333:547:222:123:102:110:25
7398Jakubczyk Arkadiusz1:01:311:363:447:2116:3422:4225:4733:4639:5944:2153:0555:3158:411:00:531:01:31
UKS Technik, Ruciane-Nida1:362:083:379:136:083:057:596:134:228:442:263:102:120:38
8402Zając Bartosz1:07:172:345:238:0517:3322:4327:0235:1744:1447:5556:5359:451:03:171:06:341:07:17
5bdow2:342:492:429:285:104:198:158:573:418:582:523:323:170:43
9396Jakubczyk Damian1:09:211:464:096:5823:3130:3935:2341:3946:5751:281:00:121:02:331:06:141:08:421:09:21
UKS Technik, Ruciane-Nida1:462:232:4916:337:084:446:165:184:318:442:213:412:280:39
10400Krupa Łukasz1:09:373:367:2010:0320:1427:0032:3541:1647:5851:581:00:171:03:041:06:421:09:021:09:37
UKS OSiR, Góra Kalwaria3:363:442:4310:116:465:358:416:424:008:192:473:382:200:35
11403Parfianowicz Adam1:46:592:395:459:0127:4536:0242:5555:401:05:481:22:321:35:081:38:581:43:101:46:151:46:59
Warszawa2:393:063:1618:448:176:5312:4510:0816:4412:363:504:123:050:44
 
407Wesołowski Sebastianabs
9BKPanc
 
 
 
K21S (12)4,1 km 205 m13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(131)2(104)3(105)4(124)5(139)6(119)7(127)8(121)9(140)10(129)11(126)12(134)13(100)Meta
 
1410Miśkiewicz Martyna56:504:3310:4417:2927:3831:0533:3238:1342:0544:5948:4952:3853:2456:1056:50
UKS Siódemka, Rumia4:336:116:4510:093:272:274:413:522:543:503:490:462:460:40
37:46
*144
2418Dettlaff Anna1:03:384:5412:1920:2832:1436:4138:5744:5849:2351:0754:2458:4359:241:02:471:03:38
UKS Włóczykij, Osiek4:547:258:0911:464:272:166:014:251:443:174:190:413:230:51
3414Bąkowska Dominika1:05:324:4510:1717:2427:5231:3343:3549:0052:2453:5557:491:01:201:02:011:04:471:05:32
PKO Harpagan, Gdańsk4:455:327:0710:283:4112:025:253:241:313:543:310:412:460:45
4416Szczęsna Daria1:10:375:5811:3619:1432:3236:5839:2745:4049:4052:121:01:081:06:021:06:411:10:031:10:37
IWsp SZ5:585:387:3813:184:262:296:134:002:328:564:540:393:220:34
5420Kalata Agnieszka1:11:376:0111:5618:4628:2336:0538:1242:5554:2357:531:01:431:07:151:07:561:10:501:11:37
10 BKPanc6:015:556:509:377:422:074:4311:283:303:505:320:412:540:47
6475Rosińska Patrycja1:19:565:1312:0120:3032:2537:1441:0548:2852:2557:101:03:421:14:591:15:411:19:121:19:56
Indywidualni Pomorskie5:136:488:2911:554:493:517:233:574:456:3211:170:423:310:44
7474Ludwiczak Karolina1:22:568:1114:5523:3135:2940:1543:5851:2755:231:00:071:06:351:17:561:18:431:22:101:22:56
Indywidualni Pomorskie8:116:448:3611:584:463:437:293:564:446:2811:210:473:270:46
8454Parfianowicz Katarzyna1:23:066:1211:3517:5438:1041:1643:3458:231:09:241:12:071:14:441:19:041:19:551:22:211:23:06
Indywidualny Mazowsze6:125:236:1920:163:062:1814:4911:012:432:374:200:512:260:45
56:51
*144
9413Grabowska Paulina1:24:447:1215:3424:2238:0743:2346:3154:0259:111:01:411:11:281:19:251:20:201:23:531:24:44
15.GBZ7:128:228:4813:455:163:087:315:092:309:477:570:553:330:51
10419Sekta Marta1:31:398:2623:5132:2855:501:00:371:03:211:08:441:12:441:16:551:21:091:27:241:28:041:31:031:31:39
15.GBZ8:2615:258:3723:224:472:445:234:004:114:146:150:402:590:36
 
421Patejko Patrycjankl4:2110:1817:4227:3731:27-----40:5143:3045:4148:2753:4254:1657:1158:01
KOS Warszawa4:215:577:249:553:509:242:392:112:465:150:342:550:50
417Skarłubowicz Karolinaabs
17 Wielkopolska Brygada Zmecha
 
 
 
10R (14)2,5 km 45 m7 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(135)2(136)3(139)4(141)5(138)6(137)7(100)Meta
 
1425Pustkowski Wojciech14:293:024:107:538:5210:2312:2813:5914:29
PKO Harpagan, Gdańsk3:021:083:430:591:312:051:310:30
2464Krefft Szymon20:532:595:0110:5413:1315:5018:4720:0920:53
UKS Siódemka, Rumia2:592:025:532:192:372:571:220:44
3470Sipak Kacper21:531:563:329:1013:3515:3619:1721:0321:5321:05
PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz1:561:365:384:252:013:411:460:50*100
4432Gajda Szczepan23:203:335:0811:3513:5916:1620:4222:4223:20
UNTS, Warszawa3:331:356:272:242:174:262:000:38
5429Ratajczak Piotr24:484:006:5913:1615:0317:2721:3523:3924:485:0423:40
UMKS ORKAN, Ostróda4:002:596:171:472:244:082:041:09*81*100
6469Ciarkowska Magdalena25:042:505:2111:0613:4816:3520:4623:2825:03
15.GBZ2:502:315:452:422:474:112:421:35
7482Richert Tomek27:102:566:1713:0716:2119:2523:5125:5727:1026:02
UKS Siódemka, Rumia2:563:216:503:143:044:262:061:13*100
8434Włodarczyk Alicja28:523:385:5715:4619:1421:4725:2828:0328:52
UKS Traper, Złocieniec3:382:199:493:282:333:412:350:48
9463Urbaniak Dominika35:192:3714:4024:1625:5727:2632:2834:4135:19
MKS Paulinum, Jelenia Góra2:3712:039:361:411:295:022:130:38
10426Patejko Zuzanna1:06:2810:5926:5847:2052:2055:461:04:361:05:421:06:27
KOS Warszawa10:5915:5920:225:003:268:501:060:45
11427Konkol Aleksander1:07:586:5625:4337:5242:5149:581:03:411:06:481:07:58
UKS Siódemka, Rumia6:5618:4712:094:597:0713:433:071:10
12433Patejko Jan1:09:1811:3526:4947:1552:3056:061:05:461:08:201:09:17
KOS Warszawa11:3515:1420:265:153:369:402:340:57
13431Porzycz Jaś1:10:4211:0226:5447:2652:2756:061:05:541:08:291:10:41
UKS Siódemka, Rumia11:0215:5220:325:013:399:482:352:12
 
467Dutkiewicz Szymonabs
MKS Paulinum, Jelenia Góra
 
 
 
10N (9)2,5 km 45 m7 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(135)2(136)3(139)4(141)5(138)6(137)7(100)Meta
 
1428Tadejewski Nikodem25:401:413:1111:4917:5119:1223:5125:0225:40
UMKS ORKAN, Ostróda1:411:308:386:021:214:391:110:38
2440Gos Łukasz33:021:428:4619:4823:3325:2831:0932:1733:02
PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz1:427:0411:023:451:555:411:080:45
3437Januszewicz Jan34:004:005:3719:4123:4925:4031:3533:2133:59
UKS Azymut 45, Gdynia4:001:3714:044:081:515:551:460:38
4438Lipiec Błazej34:432:0610:3021:3025:1427:1732:5434:0434:43
PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz2:068:2411:003:442:035:371:100:39
5335Biskupska Maria35:222:098:1817:1427:0328:1533:3334:3835:22
WKS Wawel, Kraków2:096:098:569:491:125:181:050:44
6342Moszkowicz Aleksandra39:551:527:4422:2231:1132:2037:4539:1139:55
WKS Wawel, Kraków1:525:5214:388:491:095:251:260:44
7439Wojda Katarzyna45:304:187:0218:3732:0234:1143:1444:4545:30
UNTS, Warszawa4:182:4411:3513:252:099:031:310:45
8436Dwojak Jan55:262:5015:3928:3841:5644:0253:0454:4455:26
MKS Paulinum, Jelenia Góra2:5012:4912:5913:182:069:021:400:42
 
435Trzasko Olegnkl-----------------------------------
PKO Harpagan, Gdańsk
 
 
 
Krótka (11)2,4 km 95 m10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(153)2(152)3(82)4(139)5(141)6(120)7(130)8(134)9(137)10(100)Meta
 
1399Krzyżanowski Bartłomiej34:472:226:199:3014:3815:4323:2426:2631:0032:4934:0634:47
Warszawa2:223:573:115:081:057:413:024:341:491:170:41
2443Wiśniewska Aleksandra36:232:316:559:3319:5821:5524:2627:1131:1133:3135:3836:23
indywidualnie2:314:242:3810:251:572:312:454:002:202:070:45
3466Melzer Anna36:422:177:4910:4618:4220:5423:2226:4731:3134:4036:0636:42
UKS Siódemka, Rumia2:175:322:577:562:122:283:254:443:091:260:36
4478Chwiejczak Dorota55:484:5610:4314:5928:0833:5738:3042:4747:3653:0855:0855:48
indywidualnie4:565:474:1613:095:494:334:174:495:322:000:40
5455Marszałek Michał1:25:3810:2227:1638:4552:2855:181:01:081:09:031:17:171:22:191:24:291:25:38
UKS Azymut 45, Gdynia10:2216:5411:2913:432:505:507:558:145:022:101:08
6456Fischbach Nadia1:25:5210:2128:2238:3852:2655:231:01:121:08:561:17:291:22:211:24:251:25:51
UKS Azymut 45, Gdynia10:2118:0110:1613:482:575:497:448:334:522:041:26
7445Lubicki Szymon1:25:5710:2128:4638:4452:2555:121:01:031:09:041:17:301:22:161:24:311:25:56
UKS Azymut 45, Gdynia10:2118:259:5813:412:475:518:018:264:462:151:25
7444Lubicki Paweł1:25:5710:1828:1138:3352:2054:591:00:541:08:521:17:271:22:241:24:201:25:56
UKS Azymut 45, Gdynia10:1817:5310:2213:472:395:557:588:354:571:561:36
9441Łubisz Beata1:38:237:3620:3536:0445:5551:401:12:171:18:351:25:071:34:061:36:351:38:23
UKS Azymut, Pabianice7:3612:5915:299:515:4520:376:186:328:592:291:48
 
446Uciechowska Annankl-----11:1015:1645:4947:0154:2658:14-----1:23:031:24:201:24:591:04:37
UKS Arkady, Raszków11:104:0630:331:127:253:4824:491:170:38*126
442Drągowski Pawełabs
OK! Sport, Warszawa
 
 
 
D3uga (4)5,6 km 170 m16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(113)2(124)3(146)4(131)5(147)6(145)7(133)8(119)9(118)10(150)11(148)12(151)13(111)14(120)
15(134)16(100)Meta
 
1471Kąkol Michał1:16:551:304:528:4214:4323:5127:3331:2934:4639:3544:4449:3453:571:01:301:09:48
UKS Siódemka, Rumia1:303:223:506:019:083:423:563:174:495:094:504:237:338:18
1:13:331:16:251:16:55
3:452:520:30
2468Plesiński Mariusz1:26:112:318:1418:2724:1134:4738:0541:2146:2350:5357:581:02:321:06:571:12:341:18:23
indywidualnie2:315:4310:135:4410:363:183:165:024:307:054:344:255:375:49
1:22:451:25:351:26:10
4:222:500:35
3476Pobian Patrycja1:42:473:1210:2918:5426:2838:3643:0546:5552:1257:561:05:451:10:551:15:471:23:161:31:36
UMKS, Kwidzyn3:127:178:257:3412:084:293:505:175:447:495:104:527:298:20
1:36:571:41:571:42:47
5:215:000:50
4480Moskal Bogusława1:59:062:519:0917:2325:0937:5743:5347:3952:381:04:061:12:161:18:221:23:241:37:171:47:27
UKS Siódemka, Rumia2:516:188:147:4612:485:563:464:5911:288:106:065:0213:5310:10
1:53:341:58:101:59:06
6:074:360:56