XXVI Puchar Bałtykuniedz. 15.08.2021 13:29
UKS Siódemka RumiaRumia Reda Zbychowo
Wyniki z międyczasami - Etap 3stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
M21E (12)5,3 km17 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(32)2(34)3(39)4(40)5(41)6(42)7(43)8(44)9(45)10(46)11(47)12(48)13(49)14(50)
15(75)16(52)17(100)Meta
 
11Danielsen Vegard38:082:125:308:4810:1714:0016:2117:4719:4222:2823:3825:5827:5830:1631:47
Kristiansand OK2:123:183:181:293:432:211:261:552:461:102:202:002:181:31
35:1136:5837:4038:08
3:241:470:420:28
26Dzioba Mateusz39:062:015:298:3910:4614:0816:4118:0820:3023:3124:4326:5329:1031:2232:51
MKS Paulinum JG/10BKPanc2:013:283:102:073:222:331:272:223:011:122:102:172:121:29
36:1937:5138:3639:06
3:281:320:450:30
38Kundisch Wieland41:312:175:379:4511:1614:4116:4818:3920:4223:2524:3526:5730:1532:3234:56
Team Saxony2:173:204:081:313:252:071:512:032:431:102:223:182:172:24
38:2340:2041:0241:31
3:271:570:420:29
47Hewelt Maciej42:162:065:359:1310:5414:4316:5619:3221:5025:0926:3529:1831:4034:1235:57
PKO Harpagan, Gdańsk2:063:293:381:413:492:132:362:183:191:262:432:222:321:45
39:0241:0941:5042:16
3:052:070:410:26
5488Dutkowski Mikołaj43:082:085:3210:1411:5216:4318:5020:2222:4725:3726:5229:1231:1833:4435:17
WKS Śląsk, Wrocław2:083:244:421:384:512:071:322:252:501:152:202:062:261:33
39:1341:4842:3543:0816:01
3:562:350:470:33*70
62Kalata Michał43:212:105:459:1210:5314:2116:2218:0920:3023:2724:5129:5332:0534:3936:19
MKS Paulinum JG/10BKPanc2:103:353:271:413:282:011:472:212:571:245:022:122:341:40
40:1042:0042:4743:21
3:511:500:470:34
75Kraszewski Przemysław44:452:296:139:5912:0615:5218:1019:5022:1425:2426:4530:3933:0035:2637:23
WKS Śląsk / 10BKPanc2:293:443:462:073:462:181:402:243:101:213:542:212:261:57
41:1443:2544:1344:45
3:512:110:480:32
89Knitsch Sebastian1:00:344:188:3513:0615:2122:4226:0628:5431:5235:4537:2741:0844:1247:2949:56
Team Saxony4:184:174:312:157:213:242:482:583:531:423:413:043:172:27
56:4259:1059:591:00:34
6:462:280:490:35
910Wołowczyk Krzysztof1:01:102:558:1713:0515:5321:1124:2627:0530:3534:4836:5841:5445:2648:4051:09
UNTS, Warszawa2:555:224:482:485:183:152:393:304:132:104:563:323:142:29
56:4559:251:00:231:01:10
5:362:400:580:47
104Gładecki Dawid1:01:137:5512:1816:5021:4626:4229:0431:0033:4137:2939:0945:2948:2351:0153:39
UKS OSiR, Góra Kalwaria7:554:234:324:564:562:221:562:413:481:406:202:542:382:38
57:581:00:041:00:481:01:13
4:192:060:440:25
113Grabowski Bogusz1:03:266:1010:5715:2217:1522:1927:1229:3633:3537:3439:0642:5246:3750:0152:56
15.GBZ6:104:474:251:535:044:532:243:593:591:323:463:453:242:55
58:401:02:201:02:581:03:26
5:443:400:380:28
12473Niewiedziała Robert1:10:502:135:379:5011:3818:2321:5424:5429:1335:4539:3245:1250:1055:1859:01
UKS Siódemka, Rumia2:133:244:131:486:453:313:004:196:323:475:404:585:083:43
1:06:191:09:151:10:151:10:50
7:182:561:000:34
 
 
 
M20 (7)4,5 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(36)2(38)3(53)4(50)5(49)6(44)7(45)8(46)9(71)10(54)11(70)12(43)13(40)14(33)
15(100)Meta
 
116Scheuermann Martin38:201:535:008:3110:4212:2314:1617:1418:3220:4923:5726:5129:3032:4436:48
Team Saxony1:533:073:312:111:411:532:581:182:173:082:542:393:144:04
37:5438:20
1:060:26
212Pesta Piotr43:386:208:5412:0614:2916:1418:1921:3723:0625:2628:3431:3034:1938:0342:00
UKS Azymut 45, Gdynia6:202:343:122:231:452:053:181:292:203:082:562:493:443:57
43:0743:38
1:070:31
311Pierzchała Michał45:412:235:429:1511:4213:3816:0020:0121:4224:1428:3731:4234:5939:0343:43
UNTS, Warszawa2:233:193:332:271:562:224:011:412:324:233:053:174:044:40
45:0245:41
1:190:39
414Michalak Kacper46:572:305:499:0511:2813:2715:5519:3321:0927:2030:1533:1237:0541:1045:09
UNTS, Warszawa2:303:193:162:231:592:283:381:366:112:552:573:534:053:59
46:2046:57
1:110:37
515Petersburski Krystian55:006:279:5714:1917:1419:1922:1127:0729:1432:0736:2140:0843:3348:5253:26
UKS Azymut 45, Gdynia6:273:304:222:552:052:524:562:072:534:143:473:255:194:34
54:2955:00
1:030:31
617Holfeld Anton56:282:186:119:5012:4215:0318:2523:4925:5328:1632:1637:1140:4948:5453:57
Team Saxony2:183:533:392:522:213:225:242:042:234:004:553:388:055:03
55:5656:28
1:590:32
713Kubisiak Witold1:24:254:1513:0618:4923:0126:0430:4038:0641:1146:1056:481:02:071:06:301:15:181:22:19
Skierniewickie Stowarzyszenie4:158:515:434:123:034:367:263:054:5910:385:194:238:487:01
1:23:471:24:25
1:280:38
 
 
 
M18 (12)4,0 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(35)3(75)4(39)5(59)6(70)7(41)8(42)9(43)10(44)11(50)12(57)13(58)14(100)
Meta
 
119Nowak Grzegorz35:341:294:098:049:2112:1515:5616:4120:5222:5025:2828:3131:5333:5035:05
UKS Siódemka, Rumia1:292:403:551:172:543:410:454:111:582:383:033:221:571:15
35:34
0:29
227Sztranek Jan35:552:296:3810:0211:2114:1318:0218:4821:4023:3526:2129:1632:1734:3235:30
UKS Azymut, Pabianice2:294:093:241:192:523:490:462:521:552:462:553:012:150:58
35:55
0:25
325Muller Wiktor38:281:424:559:0410:5313:4517:5818:5622:0024:2527:0430:3234:1636:1237:55
UMKS, Kwidzyn1:423:134:091:492:524:130:583:042:252:393:283:441:561:43
38:28
0:33
428Siegert Marek39:492:385:489:3811:1114:1518:3819:4222:5625:0428:1931:4535:5038:0739:21
Team Saxony2:383:103:501:333:044:231:043:142:083:153:264:052:171:14
39:49
0:28
524Wójtowicz Krzysztof45:511:547:0311:1316:2819:5424:4825:4629:4431:4534:5137:4941:5644:0445:15
UNTS, Warszawa1:545:094:105:153:264:540:583:582:013:062:584:072:081:11
45:51
0:36
623Żesławski Mateusz47:112:076:0310:5913:2216:3220:2222:2526:2228:5932:5236:1542:2144:1946:38
WKS Wawel, Kraków2:073:564:562:233:103:502:033:572:373:533:236:061:582:19
47:11
0:33
730Borrmann Malte47:541:477:0711:1312:2517:4521:5323:0626:2528:5033:0937:2842:3045:1147:22
Team Saxony1:475:204:061:125:204:081:133:192:254:194:195:022:412:11
47:54
0:32
820Górski Patryk50:153:346:2311:3912:5422:2427:2928:5631:5734:2437:5141:5845:4848:2649:37
UKS OSiR, Góra Kalwaria3:342:495:161:159:305:051:273:012:273:274:073:502:381:11
50:15
0:38
922Bielecki Michał58:422:475:4911:1613:5618:2826:5929:2335:2238:0042:1748:1853:3956:2457:55
UKS Siódemka, Rumia2:473:025:272:404:328:312:245:592:384:176:015:212:451:31
58:42
0:47
1018Sobiepanek Maksymilian1:01:152:1010:1515:5418:3122:4629:3530:5334:3236:5842:3046:2449:4759:171:00:37
UKS OSiR, Góra Kalwaria2:108:055:392:374:156:491:183:392:265:323:543:239:301:20
1:01:15
0:38
 
29Lucke Moritznkl1:505:219:3311:3015:2119:4120:5824:0326:3230:1433:53-----41:4443:14
Team Saxony1:503:314:121:573:514:201:173:052:293:423:397:511:30
43:4437:04
0:30*53
26Rawluk Patryknkl7:0412:33--------------------------------------------------54:1058:42
KOS BnO, Szczecin7:045:2941:374:32
59:23
0:41
 
 
 
M16 (19)3,5 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(35)2(57)3(39)4(50)5(44)6(70)7(41)8(42)9(43)10(49)11(75)12(58)13(100)Meta
 
139Dąbrowski Karol33:011:464:507:009:2711:4612:3913:2817:0018:4525:0829:2031:1632:3233:01
UKS OSiR, Góra Kalwaria1:463:042:102:272:190:530:493:321:456:234:121:561:160:29
243Podworski Kacper36:181:474:397:0911:3114:0615:2516:4219:1021:1727:4431:4534:3235:4736:18
UKS OSiR, Góra Kalwaria1:472:522:304:222:351:191:172:282:076:274:012:471:150:31
336Tywonek Jan36:201:504:527:2510:0612:0713:1014:0117:5720:1227:3732:4134:2935:4336:20
UKS OSiR, Góra Kalwaria1:503:022:332:412:011:030:513:562:157:255:041:481:140:37
447Kunckel Vincent36:331:465:578:1011:0814:0815:2216:1919:4921:5527:5031:4234:3136:0436:33
Team Saxony1:464:112:132:583:001:140:573:302:065:553:522:491:330:29
537Żesławski Jakub38:342:176:029:2913:0916:0117:1718:1621:3623:5129:2233:3836:3338:0538:34
WKS Wawel, Kraków2:173:453:273:402:521:160:593:202:155:314:162:551:320:29
3:18
*37
540Wesołowski Oskar38:341:456:059:0811:5814:2616:3417:4920:5922:4628:5334:4836:5038:0338:34
UKS Azymut, Pabianice1:454:203:032:502:282:081:153:101:476:075:552:021:130:31
731Sztranek Maciej40:232:195:467:3110:5913:3914:5617:1220:1322:3029:3635:1638:2839:5040:23
UKS Azymut, Pabianice2:193:271:453:282:401:172:163:012:177:065:403:121:220:33
833Krempiński Franciszek40:502:005:096:4910:1013:0615:0716:5121:4623:4030:2836:5339:0740:1840:50
UKS Azymut, Pabianice2:003:091:403:212:562:011:444:551:546:486:252:141:110:32
40:19
*100
932Łącki Jakub42:091:507:4711:3414:3416:5618:0018:5723:4025:4632:0337:2740:1941:3942:09
UKS OSiR, Góra Kalwaria1:505:573:473:002:221:040:574:432:066:175:242:521:200:30
1041Kozel Mikołaj43:192:075:0412:2915:0617:1318:3219:5124:0626:5733:5038:5341:3442:4843:19
PKO Harpagan, Gdańsk2:072:577:252:372:071:191:194:152:516:535:032:411:140:31
1146Weinert Florian43:302:106:318:3712:5815:3316:5918:5122:1224:4833:0338:5141:2642:5743:30
Team Saxony2:104:212:064:212:351:261:523:212:368:155:482:351:310:33
1244Kilichowski Kacper46:282:135:4811:0614:0316:3118:4019:5425:1627:5036:1641:1044:3146:0646:28
UKS Azymut 45, Gdynia2:133:355:182:572:282:091:145:222:348:264:543:211:350:22
1345Löhning Jakob52:542:247:049:0214:0717:1118:5120:1030:0933:0741:3848:0351:1152:2852:54
Team Saxony2:244:401:585:053:041:401:199:592:588:316:253:081:170:26
1449Kögler Jonas56:552:1911:1912:5718:0521:0622:4924:0534:2037:0045:3051:5955:0456:2756:55
Team Saxony2:199:001:385:083:011:431:1610:152:408:306:293:051:230:28
1534Wasilewski Mikołaj1:00:572:386:5910:0615:3020:0622:2124:0829:0832:4645:0253:3357:461:00:251:00:57
UKS OSiR, Góra Kalwaria2:384:213:075:244:362:151:475:003:3812:168:314:132:390:32
1635Miłkowski Jakub1:06:342:538:3512:4220:1123:4527:1730:0837:3242:3152:2558:401:03:541:05:591:06:34
UKS Azymut 45, Gdynia2:535:424:077:293:343:322:517:244:599:546:155:142:050:35
1738Domagała Kacper1:20:052:479:3112:1230:3537:3740:1443:0949:3953:061:03:321:11:501:16:581:19:301:20:05
MKS Paulinum, Jelenia Góra2:476:442:4118:237:022:372:556:303:2710:268:185:082:320:35
 
42Łubisz Dominiknkl2:055:056:4310:2612:4814:11-----18:2720:2127:2632:5235:0336:1936:52
UKS Azymut, Pabianice2:053:001:383:432:221:234:161:547:055:262:111:160:33
48Mioduszewski Władysławabs
Stowarzyszenie Team 360 stopni
 
 
 
M14 (32)2,9 km9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(34)2(49)3(48)4(45)5(44)6(50)7(53)8(33)9(100)Meta
 
171Wodzicki Filip27:112:146:369:1712:1616:2719:5223:2025:2426:3627:11
MKS MOS, Wrocław2:144:222:412:594:113:253:282:041:120:35
259Kociuba Wiktor28:112:357:3710:1113:0916:5820:3524:0626:2327:3728:11
MKS MOS, Wrocław2:355:022:342:583:493:373:312:171:140:34
356Rygielski Wiktor29:272:527:4810:1814:2318:0021:0624:2327:5228:5729:27
UMKS, Kwidzyn2:524:562:304:053:373:063:173:291:050:30
479Drechsler Jakob29:573:388:4111:4616:3520:0423:2726:2728:1529:2729:57
Team Saxony3:385:033:054:493:293:233:001:481:120:30
557Drapella Stanisław30:512:346:449:1712:0515:3719:3222:2329:0030:1730:51
PKO Harpagan, Gdańsk2:344:102:332:483:323:552:516:371:170:34
658Droń Wiktor31:332:307:4411:1514:4118:5623:0926:5929:2530:5231:33
UMKS, Kwidzyn2:305:143:313:264:154:133:502:261:270:41
752Ukleja Krzysztof33:124:069:5613:0816:3420:2925:0428:5731:2332:3933:12
UKS Azymut 45, Gdynia4:065:503:123:263:554:353:532:261:160:33
865Wiśniewski Jakub33:362:277:3210:5514:4018:3026:1029:3431:5133:0433:36
UKS Azymut, Pabianice2:275:053:233:453:507:403:242:171:130:32
961Górski Igor34:563:238:1113:3017:4922:4626:1930:2332:4934:2034:56
MKS Paulinum, Jelenia Góra3:234:485:194:194:573:334:042:261:310:36
1070Perfikowski Paweł36:052:417:2612:3915:2719:2223:0727:2334:0335:2736:05
UMKS, Kwidzyn2:414:455:132:483:553:454:166:401:240:38
1153Motała Piotr36:133:049:1314:1818:0322:4827:1431:5034:2335:3736:13
UKS Siódemka, Rumia3:046:095:053:454:454:264:362:331:140:36
1278Richter Alwin37:174:329:1714:0317:4822:2926:1631:0335:1236:4937:17
Team Saxony4:324:454:463:454:413:474:474:091:370:28
1373Gil Szymon38:023:028:4314:4217:3322:0425:2330:0036:1337:3138:02
MKS Paulinum, Jelenia Góra3:025:415:592:514:313:194:376:131:180:31
1460Lendzioszek Roman39:213:189:2312:4117:0123:5628:4634:2136:5338:4939:212:18
BKS Wataha, Warszawa3:186:053:184:206:554:505:352:321:560:32*35
1577Wetzel Niklas40:235:5310:2513:0616:1020:1724:1936:2238:3439:5840:23
Team Saxony5:534:322:413:044:074:0212:032:121:240:25
1675Schäfer Tomas41:345:4111:4016:2720:0724:4130:1937:0439:5641:1041:34
Team Saxony5:415:594:473:404:345:386:452:521:140:24
1764Pękal Mikołaj41:544:0910:1515:0518:3723:3228:3234:4639:3741:1441:54
UMKS, Kwidzyn4:096:064:503:324:555:006:144:511:370:40
1876Weinert Tim42:536:1311:5315:1619:0824:5130:5835:5240:0842:2742:53
Team Saxony6:135:403:233:525:436:074:544:162:190:26
1972Maślanka Mateusz43:224:5612:4916:4421:0828:0432:3638:4141:0442:5043:22
BKS Wataha, Warszawa4:567:533:554:246:564:326:052:231:460:32
2063Wasilewski Antoni43:463:4811:5618:3122:2927:1931:3037:2241:3343:1643:46
UKS OSiR, Góra Kalwaria3:488:086:353:584:504:115:524:111:430:30
2174Tufekcis Leonidas44:286:3712:3016:0720:0424:5229:2739:1842:3644:0344:28
BKS Wataha, Warszawa6:375:533:373:574:484:359:513:181:270:25
2266Zaremba Adam46:383:539:4116:3225:0631:3137:0441:3044:2746:1146:38
UMKS, Kwidzyn3:535:486:518:346:255:334:262:571:440:27
2355Chachurski Mieszko46:484:4612:0617:1721:3128:2533:2740:2644:1446:1546:48
UNTS, Warszawa4:467:205:114:146:545:026:593:482:010:33
2462Szostakowski Krzysztof49:154:1311:1915:3223:2428:3133:1043:1146:2848:3449:15
PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz4:137:064:137:525:074:3910:013:172:060:41
2581Mühlstädt Lennart50:216:5211:5418:1722:3628:5733:4137:3448:0149:5450:211:462:10
Team Saxony6:525:026:234:196:214:443:5310:271:530:27*35*38
2668Jończy Michał50:293:429:0417:2823:3929:4334:2444:4248:0849:4550:29
MKS Paulinum, Jelenia Góra3:425:228:246:116:044:4110:183:261:370:44
2750Szuwara Daniel52:553:5912:5518:4624:4732:3038:4345:1149:5652:1952:55
AZS UMCS, Lublin3:598:565:516:017:436:136:284:452:230:36
2867Domarus Aleksander55:284:2817:4222:4129:5338:1343:4550:1653:0954:5455:28
UKS Siódemka, Rumia4:2813:144:597:128:205:326:312:531:450:34
2951Stefańczak Tymon58:144:2613:1317:2628:4335:3741:3346:4455:3857:4158:14
MKS MOS, Wrocław4:268:474:1311:176:545:565:118:542:030:33
3069Rawluk Alan1:05:388:1519:2625:2632:0939:1047:5458:351:02:211:04:471:05:38
KOS BnO, Szczecin8:1511:116:006:437:018:4410:413:462:260:51
 
80Lucke Juliusnkl14:4025:5932:4839:5348:1758:52-----1:20:321:24:261:25:05
Team Saxony14:4011:196:497:058:2410:3521:403:540:39
54Krawczyk Piotrabs
UKS Azymut, Pabianice
 
 
 
M12 (22)1,9 km8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(62)2(72)3(49)4(65)5(63)6(73)7(58)8(100)Meta
 
190Lemańczyk Witold16:282:185:126:399:4910:5112:2514:2815:5716:281:5911:44
PKO Harpagan, Gdańsk2:182:541:273:101:021:342:031:290:31*60*69
295Wiśniewski Adam17:171:485:186:418:5610:1211:5315:0316:4517:17
UKS Azymut, Pabianice1:483:301:232:151:161:413:101:420:32
391Pękal Paweł18:192:026:538:4111:0312:0813:5316:0117:3718:19
UMKS, Kwidzyn2:024:511:482:221:051:452:081:360:42
497Kunckel Raphael18:211:546:007:4011:1212:1514:1016:2617:5218:21
Team Saxony1:544:061:403:321:031:552:161:260:29
586Ładomirski Szymon18:291:456:057:4210:1812:2514:0716:2817:5518:29
MKS Paulinum, Jelenia Góra1:454:201:372:362:071:422:211:270:34
684Lipiec Gabriel20:123:106:368:2212:1613:3815:3517:5319:3420:12
PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz3:103:261:463:541:221:572:181:410:38
788Łubisz Łukasz20:171:426:377:5013:1214:0815:5718:1019:4020:17
UKS Azymut, Pabianice1:424:551:135:220:561:492:131:300:37
899Wojda Grzegorz21:111:426:067:5511:2613:5515:5418:1620:3621:11
UNTS, Warszawa1:424:241:493:312:291:592:222:200:35
994Borczyk Dawid22:031:576:418:1211:3612:5814:3019:4921:2722:03
PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz1:574:441:313:241:221:325:191:380:36
1087Bączek Jędrzej23:332:318:0710:1313:3015:3517:4921:0322:5023:33
UKS Technik, Ruciane-Nida2:315:362:063:172:052:143:141:470:43
1182Mikosza Juliusz25:422:448:0610:0814:0715:2118:0122:3424:5425:42
Stowarzyszenie Team 360 stopni2:445:222:023:591:142:404:332:200:48
1285Szuwara Eryk26:012:098:059:5113:5217:1319:3123:0225:2026:01
AZS UMCS, Lublin2:095:561:464:013:212:183:312:180:41
1393Droń Wojciech26:592:388:0610:0915:0616:5319:5324:0026:0726:59
UMKS, Kwidzyn2:385:282:034:571:473:004:072:070:52
1492Gromadzki Wiktor29:172:269:4711:5116:1518:4922:3126:4528:4129:17
Stowarzyszenie Team 360 stopni2:267:212:044:242:343:424:141:560:36
1583Górski Seweryn31:032:4513:0916:4422:3324:1626:1028:4130:3031:03
UKS OSiR, Góra Kalwaria2:4510:243:355:491:431:542:311:490:33
1689Bieńkowski Wojciech33:583:159:1912:4316:5721:2825:3929:4933:1933:58
PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz3:156:043:244:144:314:114:103:300:39
17458Guenther Antoni34:246:5210:2813:1422:2324:3126:2830:0833:4234:24
UKS Siódemka, Rumia6:523:362:469:092:081:573:403:340:42
1898Klein Aiko42:082:368:0311:4626:3428:4933:4038:4441:3042:081:5717:34
Team Saxony2:365:273:4314:482:154:515:042:460:38*60*61
 
96Kuźma Kacpernkl5:5511:4514:27-----31:0134:4639:3342:4843:3928:01
BKS Wataha, Warszawa5:555:502:4216:343:454:473:150:51*64
pk460Karoń Aleksander29:202:476:229:0417:5620:2722:2326:2528:4129:20
UKS Siódemka, Rumia2:473:352:428:522:311:564:022:160:39
pk459Guenther Wojtek41:074:5423:1026:1929:4531:5833:4137:5240:2941:07
UKS Siódemka, Rumia4:5418:163:093:262:131:434:112:370:38
457Krefft Adamabs
UKS Siódemka, Rumia
 
 
 
M10 (6)1,7 km7 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(62)2(72)3(64)4(63)5(73)6(74)7(100)Meta
 
1103Górski Krzesimir16:111:527:039:1610:1511:5614:5615:3816:11
MKS Paulinum, Jelenia Góra1:525:112:130:591:413:000:420:33
2105Jędras Jakub16:341:585:468:249:3411:3015:0216:0016:34
UMKS, Kwidzyn1:583:482:381:101:563:320:580:34
3102Januszewicz Michał18:522:157:0610:2211:3713:3717:1518:1318:52
UKS Azymut 45, Gdynia2:154:513:161:152:003:380:580:39
4104Mikosza Antoni30:275:1612:4817:0218:5322:4828:2429:2430:27
Stowarzyszenie Team 360 stopni5:167:324:141:513:555:361:001:03
5101Tomaszewski Wojciech1:01:223:259:3141:5544:1547:1759:521:00:431:01:22
UKS Włóczykij, Osiek3:256:0632:242:203:0212:350:510:39
6100Marszałek Karol1:05:377:2313:2946:0748:1651:181:03:481:04:481:05:37
UKS Azymut 45, Gdynia7:236:0632:382:093:0212:301:000:49
 
 
 
M35 (19)4,4 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(38)2(33)3(39)4(50)5(54)6(45)7(43)8(42)9(41)10(70)11(40)12(53)13(58)14(100)
Meta
 
1112Kożyczkowski Edward39:002:034:447:1510:0214:5316:1120:4022:0624:4426:0530:5534:4837:2538:28
UKS Siódemka, Rumia2:032:412:312:474:511:184:291:262:381:214:503:532:371:03
39:001:44
0:32*35
2117Pabich Tomasz40:562:054:477:1310:0114:0115:3620:5323:3925:5427:1232:1236:2339:0640:16
UKS Azymut, Pabianice2:052:422:262:484:001:355:172:462:151:185:004:112:431:10
40:56
0:40
3115Kaczyński Piotr42:152:095:027:2310:1815:2416:5021:4423:4726:0927:5933:1837:3540:2841:42
PKO Harpagan, Gdańsk2:092:532:212:555:061:264:542:032:221:505:194:172:531:14
42:15
0:33
4122Łącki Łukasz44:222:175:118:1011:2415:5717:3722:4425:1627:5029:1634:1137:5642:2143:43
UKS OSiR, Góra Kalwaria2:172:542:593:144:331:405:072:322:341:264:553:454:251:22
44:22
0:39
5116From Piotr45:361:544:376:559:4013:1119:0725:1826:3329:1030:2535:1739:0344:0345:06
UMKS, Kwidzyn1:542:432:182:453:315:566:111:152:371:154:523:465:001:03
45:36
0:30
6106Stężycki Grzegorz47:223:035:598:3913:2318:5920:4825:4927:4230:1432:0537:2741:3245:2646:46
10 BKPanc3:032:562:404:445:361:495:011:532:321:515:224:053:541:20
47:22
0:36
7114Wójcik Łukasz49:253:196:278:4912:3117:0318:4423:5430:2433:3235:0440:0944:2147:3048:55
10 BKPanc3:193:082:223:424:321:415:106:303:081:325:054:123:091:25
49:25
0:30
8108Wdowczyk Piotr51:352:234:597:2012:5317:2120:1825:3427:0029:2530:5636:0339:5949:2951:01
UMKS, Kwidzyn2:232:362:215:334:282:575:161:262:251:315:073:569:301:32
51:35
0:34
9118Muzioł Łukasz54:592:045:318:2117:5222:5724:3529:5332:0136:0237:5144:0249:1352:5654:24
indywidualnie2:043:272:509:315:051:385:182:084:011:496:115:113:431:28
54:59
0:35
10123Pilipczuk Marcin56:513:247:3111:0416:1021:4523:5230:1433:0936:3738:3545:1550:5254:3856:07
Stowarzyszenie Team 360 stopni3:244:073:335:065:352:076:222:553:281:586:405:373:461:29
56:51
0:44
11109Pisarski Patryk57:002:506:289:4613:3320:0422:0327:5831:4334:5836:4744:1251:3354:5156:18
Indywidualni Pomorskie2:503:383:183:476:311:595:553:453:151:497:257:213:181:27
57:00
0:42
12120Röhner Uwe57:203:096:4910:2714:2020:4323:0429:4931:2634:4637:1544:2849:4654:4256:38
LOK Berlin3:093:403:383:536:232:216:451:373:202:297:135:184:561:56
57:20
0:42
13119Kowal Tomasz1:00:103:5611:0414:4818:5023:4625:3133:2835:3239:1441:2750:0755:1258:4359:45
12 BZ3:567:083:444:024:561:457:572:043:422:138:405:053:311:02
1:00:10
0:25
14113Frątczak Sławomir1:00:177:1510:5114:4121:0626:0228:0033:4035:1639:2941:3848:4754:2858:1759:39
PKO Harpagan, Gdańsk7:153:363:506:254:561:585:401:364:132:097:095:413:491:22
1:00:174:48
0:38*34
15111Kołucki Arkadiusz1:07:093:276:3716:3025:3332:2134:2140:1542:0045:0146:5953:481:01:071:04:571:06:43
12 BZ3:273:109:539:036:482:005:541:453:011:586:497:193:501:46
1:07:092:54
0:26*35
16121Paruszewski Marek1:07:542:496:5611:4817:1625:0927:4935:5139:2844:0646:4354:551:00:291:04:431:07:02
Indywidualni Pomorskie2:494:074:525:287:532:408:023:374:382:378:125:344:142:19
1:07:54
0:52
17107Krawczyk Marcin1:12:5611:3015:5119:2725:0531:1133:1339:4842:3646:5249:1158:091:05:361:10:491:12:20
UKS Azymut, Pabianice11:304:213:365:386:062:026:352:484:162:198:587:275:131:31
1:12:56
0:36
 
124Mioduszewski Mateuszabs
Stowarzyszenie Team 360 stopni
110Bartnik Konradabs
KU AZS WAT, Warszawa
 
 
 
M40 (27)4,2 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(35)2(39)3(50)4(49)5(48)6(47)7(46)8(70)9(44)10(59)11(40)12(53)13(75)14(100)
Meta
 
1491Richert Marcin32:141:305:057:309:0111:0313:0314:5318:5220:2123:2424:4328:1329:4031:41
UKS Siódemka, Rumia1:303:352:251:312:022:001:503:591:293:031:193:301:272:01
32:14
0:33
2148Kärger Wieland35:581:506:068:3810:2312:3814:2616:5521:0722:3525:5427:3231:1533:1335:24
Team Saxony1:504:162:321:452:151:482:294:121:283:191:383:431:582:11
35:58
0:34
3127Golinowski Paweł39:131:527:1511:5213:2916:0417:5820:0424:1725:4729:4631:0734:4136:2238:36
10 BKPanc1:525:234:371:372:351:542:064:131:303:591:213:341:412:14
39:13
0:37
4135Tadejewski Paweł39:432:106:429:1410:5413:2415:5417:5422:0223:3730:0731:2935:0236:4939:01
UMKS ORKAN, Ostróda2:104:322:321:402:302:302:004:081:356:301:223:331:472:12
39:43
0:42
5462Lehman Karsten41:192:026:589:4511:3414:1816:3520:0325:0226:3230:3132:0536:2838:1840:44
USV TU Dresden2:024:562:471:492:442:173:284:591:303:591:344:231:502:26
41:19
0:35
6140Sitnicki Mariusz42:463:518:4711:4413:4416:2519:2022:0626:5128:2932:0434:3038:2640:0742:16
10 BKPanc3:514:562:572:002:412:552:464:451:383:352:263:561:412:09
42:4641:42
0:30*74
7138Dutkiewicz Damian43:502:097:4410:4212:5815:3718:2621:2026:1727:5932:0534:0238:2840:5543:18
MKS Paulinum, Jelenia Góra2:095:352:582:162:392:492:544:571:424:061:574:262:272:23
43:50
0:32
8128Lehman Piotr44:222:0011:2515:3917:4520:2723:0325:1429:2031:0534:4136:1440:0141:5743:56
indywidualnie2:009:254:142:062:422:362:114:061:453:361:333:471:561:59
44:228:23
0:26*57
9131Jędras Przemysław45:081:567:2210:1312:3515:2917:5320:3925:2327:0431:5233:3038:5642:2344:32
UMKS, Kwidzyn1:565:262:512:222:542:242:464:441:414:481:385:263:272:09
45:08
0:36
10136Kociuba Marek46:221:476:4216:3418:3521:2223:3326:0430:0631:4635:1536:5241:3643:2445:47
KU AZS WAT, Warszawa1:474:559:522:012:472:112:314:021:403:291:374:441:482:23
46:22
0:35
11147Möser-Drechsler Uwe46:351:427:3410:3312:4015:3418:2221:0825:5728:0033:0834:5540:5243:0045:57
Team Saxony1:425:522:592:072:542:482:464:492:035:081:475:572:082:57
46:35
0:38
12144Patrejko Andrzej46:392:097:0710:4412:5315:5619:0322:0528:2630:2335:1136:5641:2243:4346:04
UKS Azymut 45, Gdynia2:094:583:372:093:033:073:026:211:574:481:454:262:212:21
46:39
0:35
13137Damazyn Damian49:412:239:1314:2816:2819:4322:1925:3130:3732:4037:5139:5244:1946:3049:09
JW11092:236:505:152:003:152:363:125:062:035:112:014:272:112:39
49:41
0:32
14452Suchenia Piotr50:132:058:1111:0713:1916:0718:5721:4827:2529:4634:3037:2242:1644:5549:24
UKS Siódemka, Rumia2:056:062:562:122:482:502:515:372:214:442:524:542:394:29
50:13
0:49
15143Kubisiak Marek50:172:1611:1514:3717:0119:4022:4526:0831:1833:5238:0741:1345:1247:2649:43
Skierniewickie Stowarzyszenie2:168:593:222:242:393:053:235:102:344:153:063:592:142:17
50:17
0:34
16125Włodarczyk Łukasz50:552:349:3813:1115:2118:0421:1024:1428:5730:4934:4636:5646:0748:0250:25
UKS Traper, Złocieniec2:347:043:332:102:433:063:044:431:523:572:109:111:552:23
50:55
0:30
17146Fankidejski Artur53:102:0516:4719:2421:4724:4326:5929:1233:3135:1641:3144:1448:4150:3852:39
UKS Włóczykij, Osiek2:0514:422:372:232:562:162:134:191:456:152:434:271:572:01
53:10
0:31
18134MUSIAŁ Krzysztof54:092:2316:3120:3222:3125:1628:4731:3337:1739:1242:4644:3049:3251:2753:37
8 Pułk Przeciwlotniczy Koszali2:2314:084:011:592:453:312:465:441:553:341:445:021:552:10
54:09
0:32
19142Zimmer Łukasz56:032:178:1511:4213:4116:4118:5821:2825:3827:2337:1346:4450:4452:3855:35
PACKMAN TEAM2:175:583:271:593:002:172:304:101:459:509:314:001:542:57
56:03
0:28
20126iefymenko oleksandr58:083:0911:0314:5918:0321:3325:2029:0436:4138:5343:4246:0251:2154:0657:18
indywidualnie3:097:543:563:043:303:473:447:372:124:492:205:192:453:12
58:08
0:50
21139Rzosiński Dariusz58:292:419:1412:4715:0517:5021:4329:4637:1239:2443:4045:5653:0255:2057:50
Brak2:416:333:332:182:453:538:037:262:124:162:167:062:182:30
58:29
0:39
22129Łapuć Krzysztof1:05:192:238:2613:1015:4022:3125:0628:1633:0135:0739:0941:1557:301:01:351:04:34
ORT2:236:034:442:306:512:353:104:452:064:022:0616:154:052:59
1:05:19
0:45
23133Droń Grzegorz1:12:442:3617:3721:2524:0628:3533:0136:2546:2848:4153:4358:191:05:391:08:431:12:03
UMKS, Kwidzyn2:3615:013:482:414:294:263:2410:032:135:024:367:203:043:20
1:12:44
0:41
24132Szuwara Piotr1:17:112:5211:3317:2420:3824:2728:1438:2853:0255:271:01:081:03:441:09:531:12:571:16:33
CSIL Polska2:528:415:513:143:493:4710:1414:342:255:412:366:093:043:36
1:17:11
0:38
25130Mikosza Marcin1:23:223:5314:1220:3423:4928:2534:4238:3553:2456:101:03:261:06:381:14:331:17:341:22:34
Stowarzyszenie Team 360 stopni3:5310:196:223:154:366:173:5314:492:467:163:127:553:015:00
1:23:22
0:48
 
145Famulski Cezaryabs
8 Pułk Przeciwlotniczy Koszali
141Bek Michałabs
Indywidualny Łódzkie
 
 
 
M45 (26)4,0 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(36)3(34)4(39)5(50)6(59)7(42)8(41)9(70)10(40)11(53)12(75)13(100)Meta
 
1174Krasuski Marcin39:372:253:226:5711:4814:3716:5621:0525:0526:2530:4735:0736:5939:0939:37
OK! Sport, Warszawa2:250:573:354:512:492:194:094:001:204:224:201:522:100:28
2163Nowak Remigiusz39:592:533:397:0711:3614:2616:4321:1123:4525:1630:4134:5836:4839:2039:59
KS Hades, Poznań2:530:463:284:292:502:174:282:341:315:254:171:502:320:39
3159Banach Krzysztof40:151:572:566:5611:3314:3018:1622:0524:4026:2531:2935:4637:3339:4340:15
UMKS ORKAN, Ostróda1:570:594:004:372:573:463:492:351:455:044:171:472:100:32
4157Jończy Daniel41:253:073:588:1512:0815:0518:2325:1827:4629:0934:0337:2138:5340:5441:25
MKS Paulinum, Jelenia Góra3:070:514:173:532:573:186:552:281:234:543:181:322:010:31
5172Lucke Jens42:144:025:038:5213:5116:4019:0122:5625:2226:5331:5635:4638:5041:4242:14
Team Saxony4:021:013:494:592:492:213:552:261:315:033:503:042:520:32
6171Lenk Andreas43:072:243:317:4212:2315:3918:5223:0726:3028:1033:3038:0240:1042:3743:07
Team Saxony2:241:074:114:413:163:134:153:231:405:204:322:082:270:30
7160Sędłak Krystian43:542:193:197:2912:2315:3918:5623:3226:0527:5833:2037:5640:3443:1843:54
OK! Sport, Warszawa2:191:004:104:543:163:174:362:331:535:224:362:382:440:36
8151Kalsztein Karol46:552:253:257:5413:5817:0519:4424:2727:2829:1435:5640:4843:2946:1946:55
PKO Harpagan, Gdańsk2:251:004:296:043:072:394:433:011:466:424:522:412:500:36
9156Duda Tomasz47:152:253:228:2214:0617:5420:5025:4229:0430:5037:0041:5844:1046:4147:15
UKS Traper, Złocieniec2:250:575:005:443:482:564:523:221:466:104:582:122:310:34
10175Mianowski Rafał48:214:145:2610:1115:0818:2621:3125:3528:4830:4836:4541:3245:1547:4148:21
UNTS, Warszawa4:141:124:454:573:183:054:043:132:005:574:473:432:260:40
11153Trzasko Bogusław50:424:536:0111:0016:3320:5123:5328:5031:3733:1740:1144:2447:3450:1550:42
PKO Harpagan, Gdańsk4:531:084:595:334:183:024:572:471:406:544:133:102:410:27
2:50
*32
12176Radomyski Łukasz51:212:313:498:1113:2917:2020:0625:2429:2030:5640:1945:1247:3050:4651:21
PKO Harpagan, Gdańsk2:311:184:225:183:512:465:183:561:369:234:532:183:160:35
13161Mientki Sebastian51:344:225:2710:3215:5720:3624:2629:1933:1334:5841:0745:5648:0650:5751:34
UMKS ORKAN, Ostróda4:221:055:055:254:393:504:533:541:456:094:492:102:510:37
14150Krempiński Piotr53:276:097:0511:4016:3820:0323:0728:0531:4333:4439:2547:3050:0452:5353:27
UKS Azymut, Pabianice6:090:564:354:583:253:044:583:382:015:418:052:342:490:34
15166Mol Krzysztof55:265:126:1110:4317:4921:4024:2828:3131:2233:0339:3049:0151:1454:5855:26
HKS Azymut, Mochy5:120:594:327:063:512:484:032:511:416:279:312:133:440:28
16149Filipiak Marek57:183:054:359:3116:2020:3123:3828:3233:4335:5042:2247:5853:1156:3657:18
KS Hades, Poznań3:051:304:566:494:113:074:545:112:076:325:365:133:250:42
17158Benesz Rafał59:035:426:4811:3817:3021:5325:1234:0437:4940:0347:1152:1555:0458:2859:03
Stowarzyszenie Team 360 stopni5:421:064:505:524:233:198:523:452:147:085:042:493:240:35
3:11
*32
18154Preuss Andrzej1:05:292:383:4012:0319:0624:2327:5235:0741:3344:2652:2558:021:01:271:04:521:05:29
indywidualnie2:381:028:237:035:173:297:156:262:537:595:373:253:250:37
19168Lemańczyk Dariusz1:05:522:173:278:4620:4826:1330:0235:5242:1144:0852:0258:491:01:341:05:201:05:52
PKO Harpagan, Gdańsk2:171:105:1912:025:253:495:506:191:577:546:472:453:460:32
20165Mikhaylov Victor1:08:164:235:4312:5422:1026:4830:3236:4440:5144:1853:5659:131:04:321:07:391:08:16
Odessa Team4:231:207:119:164:383:446:124:073:279:385:175:193:070:37
21152Wieczorek Piotr1:08:4211:3112:3318:5425:5229:5433:1342:4246:3449:0255:351:02:161:05:331:08:081:08:42
Indywidualny Mazowsze11:311:026:216:584:023:199:293:522:286:336:413:172:350:34
22167Biskupski Michał1:18:5021:2922:3628:3135:4439:2942:5852:2256:3758:551:05:591:12:001:15:481:18:181:18:50
WKS Wawel, Kraków21:291:075:557:133:453:299:244:152:187:046:013:482:300:32
23173Sochacki Marcin1:28:385:246:2811:4421:3327:1230:4137:2642:591:02:451:10:531:22:131:24:481:27:581:28:38
UKS Energetyk, Dychów5:241:045:169:495:393:296:455:3319:468:0811:202:353:100:40
 
169Serocki Wojciechnkl-----12:1517:0624:0328:3531:3254:4358:561:01:411:13:331:21:111:24:211:28:041:28:46
UMKS, Kwidzyn12:154:516:574:322:5723:114:132:4511:527:383:103:430:42
pk484Nowak Jacek30:491:452:275:349:0211:2513:1916:0918:1919:2923:4026:4228:2130:1530:48
UKS Siódemka, Rumia1:450:423:073:282:231:542:502:101:104:113:021:391:540:33
162Mosiewicz Andrzejabs
indywidualnie
 
 
 
M50 (20)3,5 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(32)2(34)3(53)4(50)5(40)6(59)7(70)8(44)9(49)10(39)11(75)12(100)Meta
 
1192Pompe Tilo33:402:476:599:5313:2015:5117:0721:0022:3125:5229:0730:5233:0533:40
Team Saxony2:474:122:543:272:311:163:531:313:213:151:452:130:35
2186Moszkowicz Paweł33:502:316:369:1711:4913:4615:1719:5421:2524:3728:0431:0433:1633:50
WKS Wawel, Kraków2:314:052:412:321:571:314:371:313:123:273:002:120:34
3191Pesta Adam35:502:547:2810:3614:0216:1017:4822:4024:1827:4031:1733:0135:1335:50
UKS Azymut 45, Gdynia2:544:343:083:262:081:384:521:383:223:371:442:120:37
4188Bartczak Jarosław38:053:338:1411:2114:0916:1817:5123:0624:4528:3132:4034:3537:2538:05
UMKS ORKAN, Ostróda3:334:413:072:482:091:335:151:393:464:091:552:500:40
5178Witkowski Adam42:312:378:1711:0413:5516:0717:2421:1722:3926:0437:3439:3842:0642:31
UKS Azymut 45, Gdynia2:375:402:472:512:121:173:531:223:2511:302:042:280:25
6189Dzik Mirosław42:356:4312:0515:0517:5120:0221:1825:0926:2829:2535:5939:0242:0342:35
LKS Górzanka, Nawojowa Góra6:435:223:002:462:111:163:511:192:576:343:033:010:32
7177Novotný Tomáš43:293:529:1112:3215:5818:1319:3025:3827:3031:2436:5239:4342:4843:29
TJ Zlaté Hory3:525:193:213:262:151:176:081:523:545:282:513:050:41
8448Nadera Dariusz47:514:1210:1713:5917:4120:2622:3328:5730:5435:1440:2544:0747:1047:51
CX80 Kalisz4:126:053:423:422:452:076:241:574:205:113:423:030:41
9190Urbánek Lumír48:244:5311:2715:2919:0821:5923:5329:5132:0036:2341:3444:2747:3548:24
SKOB Ostrov, Czech Republic4:536:344:023:392:511:545:582:094:235:112:533:080:49
10182Żesławski Wojciech48:453:2012:1215:4419:3622:4424:4431:2533:3637:3943:0345:1348:0748:45
WKS Wawel, Kraków3:208:523:323:523:082:006:412:114:035:242:102:540:38
29:44
*44
11180Grajek Grzegorz51:254:1012:4117:1520:5424:3326:3134:0536:0440:1845:1547:3850:5151:25
Indywidualny Kujawsko-Pomorski4:108:314:343:393:391:587:341:594:144:572:233:130:34
12185Sztranek Paweł51:313:2410:2714:5919:2623:0525:3932:3335:0539:2044:4447:3150:5651:31
UKS Azymut, Pabianice3:247:034:324:273:392:346:542:324:155:242:473:250:35
13183Krasuski Bartłomiej51:354:5110:3614:4519:0822:3625:1732:3434:5539:1545:4447:5950:5751:35
Stowarzyszenie Team 360 stopni4:515:454:094:233:282:417:172:214:206:292:152:580:38
50:10
*74
14179Kosicki Tomasz53:463:4611:2315:5819:3623:0325:2032:0934:3840:0146:0748:5953:0453:46
OK! Sport, Warszawa3:467:374:353:383:272:176:492:295:236:062:524:050:42
15187Szczygieł Marcin53:593:5110:5815:2419:0222:3124:2730:3933:0438:1343:2149:3653:0853:59
WKS Śląsk, Wrocław3:517:074:263:383:291:566:122:255:095:086:153:320:51
16193Kaufmann Torsten56:095:4211:3215:3119:1623:3925:4034:0536:3841:2747:2650:5555:3256:09
Team Saxony5:425:503:593:454:232:018:252:334:495:593:294:370:37
17194Marszałek Marcin1:09:405:2214:2620:5228:0433:1236:1545:2749:0654:411:01:561:05:121:08:581:09:40
OK! Sport, Warszawa5:229:046:267:125:083:039:123:395:357:153:163:460:42
18181Meier Wolfgang2:13:237:4816:0123:1133:0641:4345:001:03:341:06:421:12:352:00:132:07:452:12:322:13:23
Stowarzyszenie Team 360 stopni7:488:137:109:558:373:1718:343:085:5347:387:324:470:51
 
483Pupiec Mariuszabs
UKS Siódemka, Rumia
184Rycerski Bogdanabs
KS Artemis, Wrocław
 
 
 
M55 (8)2,9 km10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(36)2(38)3(53)4(40)5(44)6(49)7(50)8(75)9(52)10(100)Meta
 
1200Morawski Paweł34:544:228:1312:2515:4419:5523:2525:3230:2633:1834:1134:54
Indywidualni Pomorskie4:223:514:123:194:113:302:074:542:520:530:43
2198Depta Piotr36:062:577:2611:5716:4020:3824:3026:5031:5834:3435:3336:06
MKS Paulinum, Jelenia Góra2:574:294:314:433:583:522:205:082:360:590:33
3201Bączek Dariusz37:162:396:2110:3414:3520:1324:0126:3431:5035:1536:4137:16
UKS Technik, Ruciane-Nida2:393:424:134:015:383:482:335:163:251:260:35
4195Niessner Piotr39:284:087:5111:5415:4023:4727:2230:0335:0137:2338:5239:28
WKS Wawel, Kraków4:083:434:033:468:073:352:414:582:221:290:36
5203Drągowski Marek47:453:288:4814:0619:4325:3631:2934:4742:1446:0047:0447:45
OK! Sport, Warszawa3:285:205:185:375:535:533:187:273:461:040:41
6199Deptulski Tomasz59:3310:0816:3626:0730:4037:3243:0146:3154:3457:5358:5659:33
Tczewskie Stowarzyszenie Radio10:086:289:314:336:525:293:308:033:191:030:37
7196Parfianowicz Marcin1:07:3914:1221:1229:0936:5643:4149:0952:551:01:371:05:111:06:471:07:39
Warszawa14:127:007:577:476:455:283:468:423:341:360:52
8451Życki Wojciech1:13:1615:5323:0134:0940:3047:3953:4958:201:06:111:11:081:12:231:13:16
CSIL Polska15:537:0811:086:217:096:104:317:514:571:150:53
 
 
 
M60 (9)2,7 km9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(38)2(50)3(49)4(44)5(59)6(40)7(53)8(75)9(100)Meta
 
1207Lech Bogdan30:212:408:1310:3513:1917:0618:5924:5127:0529:4730:21
UMKS ORKAN, Ostróda2:405:332:222:443:471:535:522:142:420:34
2210Krochmal Grzegorz37:313:5211:0113:4617:1222:0624:3730:2333:2436:5237:31
KU AZS WAT, Warszawa3:527:092:453:264:542:315:463:013:280:39
3209Kraśniewski Krzysztof38:433:029:2912:1715:2319:5622:1932:2335:1138:0138:43
UMKS ORKAN, Ostróda3:026:272:483:064:332:2310:042:482:500:42
4211Andrzejewski Leszek40:213:2910:2013:2616:4621:0223:0631:5935:3939:4840:21
UKS Azymut 45, Gdynia3:296:513:063:204:162:048:533:404:090:33
5204Mikielski Marek42:305:4213:0916:2219:2724:0126:1336:1939:2642:0342:30
UMKS ORKAN, Ostróda5:427:273:133:054:342:1210:063:072:370:27
6205Olech Andrzej44:393:4712:5315:4119:2324:3626:5635:5039:4443:4744:39
PKO Harpagan, Gdańsk3:479:062:483:425:132:208:543:544:030:52
7206Kret Jacek50:543:5812:2016:2522:1528:0131:5742:0445:4950:0550:54
LKS Górzanka, Nawojowa Góra3:588:224:055:505:463:5610:073:454:160:49
8212Polewski Dariusz1:01:383:2721:3924:2340:5445:3548:1454:2257:181:01:011:01:38
Indywidualny Opolskie3:2718:122:4416:314:412:396:082:563:430:37
 
208Sikora Tomaszabs
Indywidualni Zachodniopomorski
 
 
 
M65 (11)2,6 km8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(37)3(39)4(40)5(49)6(75)7(52)8(100)Meta
 
1224Kundisch Diethard33:122:288:2814:3217:3122:2528:2131:2732:3033:12
Team Saxony2:286:006:042:594:545:563:061:030:42
2216Mientki Tadeusz36:552:358:3218:2521:2427:2632:3735:1236:0836:55
UMKS ORKAN, Ostróda2:355:579:532:596:025:112:350:560:47
3215Miszewski Romuald38:434:0810:1720:2823:2729:2234:2837:1438:0438:43
Indywidualni Pomorskie4:086:0910:112:595:555:062:460:500:39
4218Łuński Zbigniew38:443:079:3515:2920:1627:0433:0236:4137:4838:44
UMKS ORKAN, Ostróda3:076:285:544:476:485:583:391:070:56
5222Bohaczek Janusz41:594:4611:5718:3421:4931:2736:4740:1641:1941:59
UMKS ORKAN, Ostróda4:467:116:373:159:385:203:291:030:40
6213Wierciński Piotr42:113:1010:3017:3222:0429:1236:2340:0841:3042:11
MKS Metalowiec, Łódź3:107:207:024:327:087:113:451:220:41
7223Pietrusiński Marek44:027:0013:4820:0024:2131:4337:5441:2843:0944:02
KS Artemis, Wrocław7:006:486:124:217:226:113:341:410:53
8214Świerczyński Bogdan44:354:0910:4918:3025:2032:5838:5642:4243:4944:35
PKO Harpagan, Gdańsk4:096:407:416:507:385:583:461:070:46
9221Szczepański Marek47:512:0618:4625:0727:5837:2642:4246:1247:2047:51
UKS Technik, Ruciane-Nida2:0616:406:212:519:285:163:301:080:31
10217Olbrycht Janusz51:418:0017:4025:1929:2138:1145:2749:2650:4651:41
Indywidualny Mazowsze8:009:407:394:028:507:163:591:200:55
 
220Gackowski Bogdanabs
PKO Harpagan, Gdańsk
 
 
 
M70 (8)2,1 km8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(38)2(57)3(50)4(49)5(39)6(75)7(52)8(100)Meta
 
1230Łapanowski Jacenty32:174:119:5114:3818:3123:2626:0930:3631:4132:17
KU AZS WAT, Warszawa4:115:404:473:534:552:434:271:050:36
2229Genderjahn Ludwig32:563:548:3613:1617:0623:0526:3430:5432:1432:56
LOK Berlin3:544:424:403:505:593:294:201:200:42
3232Ziesche Juergen33:504:2310:0914:5318:5324:3927:4831:3832:5733:50
LOK Berlin4:235:464:444:005:463:093:501:190:53
4228Gliński Henryk35:565:409:5015:4919:0323:5827:0433:2935:1735:56
KS Artemis, Wrocław5:404:105:593:144:553:066:251:480:39
5226Kruczek Stanisław36:344:5110:2316:0619:2525:2729:2133:5935:3636:34
WKS Wawel, Kraków4:515:325:433:196:023:544:381:370:58
6233Michael Frenzel41:183:397:4414:0017:0624:1136:0339:2140:3041:18
LOK Berlin3:394:056:163:067:0511:523:181:090:48
7225Kmieciński Józef41:193:219:2514:2017:4630:3033:4939:1740:2841:19
PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz3:216:044:553:2612:443:195:281:110:51
8231Woźniak Henryk1:07:096:4518:4825:2931:2547:2154:161:03:411:05:401:07:09
UMKS ORKAN, Ostróda6:4512:036:415:5615:566:559:251:591:29
 
 
 
M75 (1)1,9 km8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(37)2(57)3(50)4(40)5(39)6(75)7(58)8(100)Meta
 
1234Wasilewski Stanisław32:165:069:2213:2616:4220:3724:1329:1231:3732:16
PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz5:064:164:043:163:553:364:592:250:39
 
 
 
M80 (1)1,9 km8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(37)2(57)3(50)4(40)5(39)6(75)7(58)8(100)Meta
 
1235Czabański Edward1:47:4218:2729:1842:3455:071:11:501:27:061:42:141:46:181:47:42
indywidualnie18:2710:5113:1612:3316:4315:1615:084:041:24
 
 
 
K21E (11)4,2 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(37)2(53)3(50)4(49)5(48)6(46)7(71)8(54)9(70)10(59)11(40)12(33)13(100)Meta
 
1236Wieleba Marlena43:003:376:329:1411:2514:4819:0621:4025:5929:2534:5936:5141:1742:2943:00
PKO Harpagan, Gdańsk3:372:552:422:113:234:182:344:193:265:341:524:261:120:31
2238Gruchala Natalia43:543:146:239:4611:4614:1518:4622:2326:4830:0034:4836:4041:5943:2443:54
PKO Harpagan, Gdańsk3:143:093:232:002:294:313:374:253:124:481:525:191:250:30
3240Pabich Maria46:003:426:3710:2512:3015:2519:5822:5527:0331:0436:5138:4343:5045:2346:00
UKS Azymut, Pabianice3:422:553:482:052:554:332:574:084:015:471:525:071:330:37
4241Morawska Anna46:143:426:529:4711:5514:5520:0022:2926:3230:3236:3238:2843:5545:3346:14
Indywidualni Pomorskie3:423:102:552:083:005:052:294:034:006:001:565:271:380:41
5449Durzyńska Katarzyna47:083:117:029:4811:4215:4119:3922:1825:5028:5939:3041:0645:2146:3347:08
HKS Azymut, Mochy3:113:512:461:543:593:582:393:323:0910:311:364:151:120:35
6477Krempińska Julia47:343:018:1710:5512:5316:1021:0223:3727:5232:1538:1840:1345:1546:5247:34
Indywidualni Pomorskie3:015:162:381:583:174:522:354:154:236:031:555:021:370:42
7461Konkol-Klimczak Wioletta48:552:395:439:1911:1914:1218:4520:5324:5128:5640:4442:1646:5348:2248:55
UKS Siódemka, Rumia2:393:043:362:002:534:332:083:584:0511:481:324:371:290:33
8243Baranowska-Trzasko Aleksandra51:055:058:2010:5913:0615:4721:0824:0229:1132:4242:2444:0748:4550:3051:05
PKO Harpagan, Gdańsk5:053:152:392:072:415:212:545:093:319:421:434:381:450:35
9239Panaszek Justyna59:515:4712:2016:0618:3222:0527:3234:0738:5242:5949:1751:2256:5859:0859:51
10 BKPanc5:476:333:462:263:335:276:354:454:076:182:055:362:100:43
10237Pacek Karolina1:09:573:417:0910:5913:0417:1238:0041:2446:2751:4258:261:00:271:07:411:09:141:09:57
OK! Sport, Warszawa3:413:283:502:054:0820:483:245:035:156:442:017:141:330:43
1:05:25
*73
 
242Hiszczyńska Aleksandraabs
CSSP Koszalin
 
 
 
K20 (2)3,7 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(36)2(35)3(75)4(50)5(49)6(48)7(54)8(70)9(40)10(39)11(57)12(33)13(100)Meta
 
1245Melzer Zofia1:02:114:4810:0017:2123:3926:5030:2032:1238:0546:4151:2657:5359:441:01:311:02:11
UKS Siódemka, Rumia4:485:127:216:183:113:301:525:538:364:456:271:511:470:40
2244Patassiova Michaela1:09:116:2513:4821:5528:4632:1936:2938:3244:3254:0058:241:04:361:06:221:08:371:09:11
UKS Azymut 45, Gdynia6:257:238:076:513:334:102:036:009:284:246:121:462:150:34
 
 
 
K18 (11)3,5 km10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(32)2(34)3(39)4(50)5(59)6(70)7(49)8(75)9(58)10(100)Meta
 
1253Perfikowska Hanna42:292:488:4013:5317:4721:1826:2732:0737:2140:2842:0242:2938:14
UMKS, Kwidzyn2:485:525:133:543:315:095:405:143:071:340:27*73
2250Wrześniak Zofia44:233:008:3613:2617:0120:2227:3233:3339:2842:3243:5044:23
BKS Wataha, Warszawa3:005:364:503:353:217:106:015:553:041:180:33
3247Pesta Anna45:253:188:4816:0320:2423:2629:1235:2540:3943:2444:5145:2521:42
UKS Azymut 45, Gdynia3:185:307:154:213:025:466:135:142:451:270:34*64
4254Filipiak Adrianna45:414:5810:2319:0022:5425:2430:0835:4140:5443:4545:0545:41
KS Hades, Poznań4:585:258:373:542:304:445:335:132:511:200:36
5255Olsen Liv Grete47:334:5010:4117:0420:4524:0931:0136:5242:2845:3347:0147:33
Team Saxony4:505:516:233:413:246:525:515:363:051:280:32
6256Klein Franka51:348:5914:5220:2124:0927:1932:5539:0645:5649:1251:0151:34
Team Saxony8:595:535:293:483:105:366:116:503:161:490:33
7251Powichrowska Ilona1:03:143:5810:5518:3326:3230:2640:1248:1556:031:00:341:02:371:03:14
UKS OSiR, Góra Kalwaria3:586:577:387:593:549:468:037:484:312:030:37
8249Grochowalska Alicja1:09:044:3417:1225:3830:2934:4142:2250:041:01:581:06:241:08:191:09:04
UKS Azymut, Pabianice4:3412:388:264:514:127:417:4211:544:261:550:45
9246Dobosz Aleksandra1:11:034:2316:0925:1238:1642:4149:2756:251:03:241:08:551:10:341:11:03
UKS OSiR, Góra Kalwaria4:2311:469:0313:044:256:466:586:595:311:390:29
10252Gendek Marta1:19:237:0016:5027:0534:5739:5651:511:01:471:11:171:16:061:18:391:19:23
UNTS, Warszawa7:009:5010:157:524:5911:559:569:304:492:330:44
 
248Chabiera Lenankl3:51---------------------------------------------22:51
UNTS, Warszawa3:5119:00
 
 
 
K16 (21)3,0 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(37)3(53)4(40)5(59)6(44)7(49)8(50)9(39)10(75)11(100)Meta
 
1271Urbánková Eva37:282:208:0111:3115:4717:2321:1424:5827:1330:5834:0336:5037:28
SKOB Ostrov, Czech Republic2:205:413:304:161:363:513:442:153:453:052:470:38
2268Nowak Anna38:083:158:3611:4416:2418:2822:3126:3328:5832:1534:4637:3038:08
UKS Siódemka, Rumia3:155:213:084:402:044:034:022:253:172:312:440:38
3270Ukleja Patrycja41:544:2010:3414:1818:2720:1724:4029:0532:5436:2438:5841:2241:54
UKS Azymut 45, Gdynia4:206:143:444:091:504:234:253:493:302:342:240:32
4267Kurtycz Natalia42:413:438:2211:4916:1318:3424:3928:4931:4235:3038:2242:0142:41
WKS Wawel, Kraków3:434:393:274:242:216:054:102:533:482:523:390:40
5269Kozuń Marika43:574:3311:0815:0120:2522:2126:3430:5834:1338:2741:0143:2743:57
UKS Azymut, Pabianice4:336:353:535:241:564:134:243:154:142:342:260:30
6258Młynarczyk Kaja44:542:519:1413:3919:3221:4226:2630:4033:3038:2041:3044:2144:54
UKS Azymut, Pabianice2:516:234:255:532:104:444:142:504:503:102:510:33
7259Niessner Pola46:505:1911:1014:4520:1422:2627:0631:5334:5240:0242:2846:1046:50
WKS Wawel, Kraków5:195:513:355:292:124:404:472:595:102:263:420:40
8273Kärger Eline46:522:288:5213:2219:1221:1925:5330:4833:4839:5242:3846:1646:52
Team Saxony2:286:244:305:502:074:344:553:006:042:463:380:36
9266Muchaczow Hanna47:012:498:4213:3620:3722:4428:0332:4635:3240:2343:4146:2747:01
MKS Paulinum, Jelenia Góra2:495:534:547:012:075:194:432:464:513:182:460:34
10262Kasprzyk Marta48:565:1911:2415:3119:1821:5227:0832:0737:4142:5545:3648:1348:56
UKS OSiR, Góra Kalwaria5:196:054:073:472:345:164:595:345:142:412:370:43
11261Rygielska Kinga50:194:4412:4717:3623:0825:3030:1335:1238:2443:5446:2349:3850:19
UMKS, Kwidzyn4:448:034:495:322:224:434:593:125:302:293:150:41
12264Holíková Simona51:372:409:5414:2018:3620:2825:3730:3433:4543:4746:5850:4551:37
SKOB Ostrov, Czech Republic2:407:144:264:161:525:094:573:1110:023:113:470:52
13276Doleschal Fenja53:185:1812:1116:5423:4125:3931:3736:1440:1846:3049:2552:4353:18
Team Saxony5:186:534:436:471:585:584:374:046:122:553:180:35
14265Michno Marta55:153:3611:5817:1622:2125:0131:2137:1941:1346:4851:3154:3855:15
WKS Wawel, Kraków3:368:225:185:052:406:205:583:545:354:433:070:37
15260Dzwonkowska Paulina56:503:4511:4216:4723:2827:3833:4239:1143:1048:4152:2356:0556:5018:50
UKS OSiR, Góra Kalwaria3:457:575:056:414:106:045:293:595:313:423:420:45*69
55:27
*74
16275Hänsel Flora57:257:2014:3519:2824:3926:5932:3038:1142:0249:5253:2656:4357:25
Team Saxony7:207:154:535:112:205:315:413:517:503:343:170:42
17257Wojtaczka Weronika58:363:2913:5818:4925:2929:4235:4341:1345:1250:4554:2558:0358:36
MKS Paulinum, Jelenia Góra3:2910:294:516:404:136:015:303:595:333:403:380:33
18277Drechsler Luise1:00:482:4510:0816:5425:5127:5436:0143:2447:5453:2456:301:00:161:00:48
Team Saxony2:457:236:468:572:038:077:234:305:303:063:460:32
19274Mühlstädt Anna1:14:265:5714:0121:0440:2044:0750:4755:561:00:191:05:541:09:251:13:361:14:26
Team Saxony5:578:047:0319:163:476:405:094:235:353:314:110:50
20272Uciechowska Amelia1:16:2115:2223:4530:4636:4440:4049:1755:1059:171:06:241:11:371:15:411:16:21
UKS Arkady, Raszków15:228:237:015:583:568:375:534:077:075:134:040:40
 
263Muller Igaabs
UMKS, Kwidzyn
 
 
 
K14 (29)2,5 km9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(38)2(72)3(49)4(44)5(59)6(39)7(53)8(52)9(100)Meta
 
1294Mianowska Antonina25:243:066:367:5310:2514:2819:3321:1823:5424:4925:24
UNTS, Warszawa3:063:301:172:324:035:051:452:360:550:35
2298Biskupska Julia26:532:366:037:3110:1914:3120:3022:3125:2926:1726:53
WKS Wawel, Kraków2:363:271:282:484:125:592:012:580:480:36
3301Lewkowicz Julia29:102:556:237:3810:3815:1219:3324:1227:3728:3829:10
MKS Paulinum, Jelenia Góra2:553:281:153:004:344:214:393:251:010:32
4295Dargacz Paulina29:213:478:159:4612:2316:4521:4924:2427:4728:4329:212:52
PKO Harpagan, Gdańsk3:474:281:312:374:225:042:353:230:560:38*34
5279Durka Martyna29:433:038:5010:3314:4118:4523:3225:4428:2429:0929:43
MKS Paulinum, Jelenia Góra3:035:471:434:084:044:472:122:400:450:34
6288Bielecka Marta30:403:367:308:4512:5717:5122:3124:5929:1630:1030:40
UKS Siódemka, Rumia3:363:541:154:124:544:402:284:170:540:30
7307Holfeld Anna30:573:458:139:5113:2417:5823:0425:3829:0630:2130:57
Team Saxony3:454:281:383:334:345:062:343:281:150:36
8293Rokita Antonina31:463:076:578:3911:5016:5924:5827:2030:1231:1231:46
PKO Harpagan, Gdańsk3:073:501:423:115:097:592:222:521:000:34
9280Włodarczyk Wiktoria32:386:4110:1011:3714:1818:3124:2726:2731:0631:5932:383:27
UKS Traper, Złocieniec6:413:291:272:414:135:562:004:390:530:39*34
10285Kuciel Hanna32:533:267:539:4813:2719:3726:0028:1131:1932:2332:53
MKS MOS, Wrocław3:264:271:553:396:106:232:113:081:040:30
11306Sądej Zofia33:374:038:3210:4415:3020:4725:5428:2331:5133:0733:37
UKS Siódemka, Rumia4:034:292:124:465:175:072:293:281:160:30
12308Hempel Luise34:193:457:269:0112:5417:4327:0529:2932:3533:3734:19
Team Saxony3:453:411:353:534:499:222:243:061:020:42
13292Porzycz Małgorzata34:263:238:5510:5414:3122:2927:3029:3332:4133:4734:26
UKS Siódemka, Rumia3:235:321:593:377:585:012:033:081:060:39
14303Moszkowicz Julia34:273:217:429:1212:4017:5523:2626:1832:2133:5134:27
WKS Wawel, Kraków3:214:211:303:285:155:312:526:031:300:36
15305Szczygieł Hanna35:233:229:1510:5914:2621:1126:5129:0733:4434:4735:23
MKS MOS, Wrocław3:225:531:443:276:455:402:164:371:030:36
16297Dutkiewicz Wiktoria36:294:2510:2711:5914:4919:1523:5628:0734:2535:5136:29
MKS Paulinum, Jelenia Góra4:256:021:322:504:264:414:116:181:260:38
17287Łącka Julia36:354:399:0910:4314:2119:4425:5931:1634:5736:0036:35
UKS OSiR, Góra Kalwaria4:394:301:343:385:236:155:173:411:030:35
18283Klimczak Olimpia36:424:369:4111:5015:3622:0428:1031:1035:1336:0936:42
UKS Siódemka, Rumia4:365:052:093:466:286:063:004:030:560:33
19291Staniec Julia36:584:1310:1712:0216:2621:5828:4431:3335:1136:2136:58
MKS MOS, Wrocław4:136:041:454:245:326:462:493:381:100:37
20289Marciniak Weronika37:314:478:5911:0415:1822:0130:1732:1835:5436:5937:31
MKS MOS, Wrocław4:474:122:054:146:438:162:013:361:050:32
21282Trzasko Alicja39:558:1712:4414:0117:1323:5432:0434:1638:1539:2839:553:39
PKO Harpagan, Gdańsk8:174:271:173:126:418:102:123:591:130:27*35
22290Wejtko Diana43:153:429:5012:2317:0224:1931:4935:2741:1242:2943:15
UMKS, Kwidzyn3:426:082:334:397:177:303:385:451:170:46
23302Kraszewska Olga43:227:3812:2013:4918:1730:3436:2638:5141:5342:4943:22
MKS MOS, Wrocław7:384:421:294:2812:175:522:253:020:560:33
24284Wasilewska Olga1:00:356:4413:1816:1522:1236:3149:0653:2158:5159:561:00:35
UKS OSiR, Góra Kalwaria6:446:342:575:5714:1912:354:155:301:050:39
25281Lewandowska Antonina1:03:0210:4118:3521:4327:2937:4147:1151:501:00:411:02:151:03:02
UKS Siódemka, Rumia10:417:543:085:4610:129:304:398:511:340:47
 
304Nowak Zofiankl4:3310:2513:3226:14-----40:1245:1049:2151:0551:42
KS Hades, Poznań4:335:523:0712:4213:584:584:111:440:37
286Szmidtka Martynankl6:3919:1922:4532:3344:521:03:31----------1:23:531:24:32
UKS Siódemka, Rumia6:3912:403:269:4812:1918:3920:220:39
300Chabiera Filomenankl2:55----------------------------------------20:51
UNTS, Warszawa2:5517:56
296Winiarek Laurankl11:5619:3621:1926:49--------------------1:18:291:18:57
UKS Azymut 45, Gdynia11:567:401:435:3051:400:28
 
 
 
K12 (21)1,9 km8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(60)2(72)3(49)4(64)5(63)6(69)7(58)8(100)Meta
 
1326Wetzel Jannika17:431:335:397:0710:2811:1712:1015:1917:0717:43
Team Saxony1:334:061:283:210:490:533:091:480:36
2316Wysocka Michalina18:471:446:027:4611:2112:2213:2616:3718:1218:47
MKS MOS, Wrocław1:444:181:443:351:011:043:111:350:35
3324Pompe Greta19:331:346:388:0511:3012:2613:3117:1518:5819:33
Team Saxony1:345:041:273:250:561:053:441:430:35
4315Biskupska Małgorzata20:381:446:037:4712:2013:2314:3017:5319:5720:38
WKS Wawel, Kraków1:444:191:444:331:031:073:232:040:41
5314Jażdżyk Aniela21:011:396:057:3912:2613:4514:5418:1720:2121:01
MKS MOS, Wrocław1:394:261:344:471:191:093:232:040:40
6325Wetzel Emilia21:261:216:4010:2913:3714:3515:4219:0620:5221:26
Team Saxony1:215:193:493:080:581:073:241:460:34
7313Wójtowicz Hanna22:071:317:209:0313:1414:2515:3019:1921:3022:07
UNTS, Warszawa1:315:491:434:111:111:053:492:110:37
8329Kärger Mathilde22:152:036:247:5912:4114:2215:2319:0921:3422:1511:40
Team Saxony2:034:211:354:421:411:013:462:250:41*65
9323Rombel Gabriela24:131:556:538:5414:1015:5017:1021:2123:3424:13
UMKS, Kwidzyn1:554:582:015:161:401:204:112:130:39
10310Waśko Anna24:431:425:477:3514:3115:3416:3721:5124:0924:43
UKS Arkady, Raszków1:424:051:486:561:031:035:142:180:34
10318Uciechowska Oliwia24:431:546:198:2314:1217:1818:2221:5724:0724:43
UKS Arkady, Raszków1:544:252:045:493:061:043:352:100:36
12322Klimczak Oksana24:591:447:029:2514:5516:2617:5622:3424:1624:59
UKS Siódemka, Rumia1:445:182:235:301:311:304:381:420:43
13328Drechsler Selma26:261:305:588:0715:0817:2218:4923:0225:5526:26
Team Saxony1:304:282:097:012:141:274:132:530:31
14321Marciniak Klaudia27:092:379:3512:1716:4818:4119:5324:0326:3027:09
UMKS, Kwidzyn2:376:582:424:311:531:124:102:270:39
15319Rzosińska Julia27:542:518:0010:5716:3819:0520:4524:3727:1427:54
Brak2:515:092:575:412:271:403:522:370:40
16311Sandomierska Iga32:101:4910:0512:4518:5620:4422:3628:4431:3232:10
UMKS, Kwidzyn1:498:162:406:111:481:526:082:480:38
17312Muchaczow Julia33:445:2110:5914:0422:4925:2126:3630:3033:1033:44
MKS Paulinum, Jelenia Góra5:215:383:058:452:321:153:542:400:34
18309Pakulska Natalia35:012:087:4110:2321:1822:4524:1429:4734:1235:01
BKS Wataha, Warszawa2:085:332:4210:551:271:295:334:250:49
19320Marszałek Marta42:072:4218:4922:1228:3030:5632:3438:3741:3342:07
UKS Azymut 45, Gdynia2:4216:073:236:182:261:386:032:560:34
20327Pilipczuk Anna50:074:0511:5015:4829:5433:4436:2043:0148:3250:07
Stowarzyszenie Team 360 stopni4:057:453:5814:063:502:366:415:311:35
 
pk479Sałacka Joanna26:382:158:3611:1315:2917:4619:0223:3426:0026:38
UNTS, Warszawa2:156:212:374:162:171:164:322:260:38
 
 
 
K10 (13)1,6 km7 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(60)2(72)3(65)4(63)5(69)6(74)7(100)Meta
 
1341Kaczyńska Amelia17:461:456:528:4910:3411:4116:2217:1317:46
PKO Harpagan, Gdańsk1:455:071:571:451:074:410:510:33
2336Pabich Hanna18:012:067:169:0110:4112:0716:4317:2718:01
UKS Azymut, Pabianice2:065:101:451:401:264:360:440:34
3340Lorenc Sara18:572:027:389:4011:1112:1417:1318:1418:57
UKS Azymut, Pabianice2:025:362:021:311:034:591:010:43
4337Gromadzka Lena22:022:109:0412:2414:0114:5920:4121:2922:02
Stowarzyszenie Team 360 stopni2:106:543:201:370:585:420:480:33
5330Ładomirska Maja24:142:0313:0415:3517:1518:1022:3323:4024:14
MKS Paulinum, Jelenia Góra2:0311:012:311:400:554:231:070:34
6339Szlachta Wiktoria24:162:088:4214:0715:5416:5222:3823:3524:16
MKS Paulinum, Jelenia Góra2:086:345:251:470:585:460:570:41
7332Trzasko Martyna25:263:188:3911:0515:4217:0623:4124:4125:26
PKO Harpagan, Gdańsk3:185:212:264:371:246:351:000:45
8333Wejtko Paula26:285:0510:4316:1817:5718:5624:4025:4526:28
UMKS, Kwidzyn5:055:385:351:390:595:441:050:43
9331Benesz Olga27:322:078:2813:3918:5219:5125:2426:5327:32
Stowarzyszenie Team 360 stopni2:076:215:115:130:595:331:290:39
10334Fankidejska Julia34:343:3612:2815:5921:5723:2630:3033:5134:34
UKS Włóczykij, Osiek3:368:523:315:581:297:043:210:43
11343Pompe Antonia46:432:099:2834:1136:4438:1945:0946:0646:43
Team Saxony2:097:1924:432:331:356:500:570:37
12338Jaros Abigail55:052:259:3222:3127:2628:5053:1954:2155:05
UKS Azymut, Pabianice2:257:0712:594:551:2424:291:020:44
 
344Mioduszewska Janinaabs
Stowarzyszenie Team 360 stopni
 
 
 
K35 (11)3,4 km10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(37)3(75)4(70)5(43)6(59)7(40)8(53)9(58)10(100)Meta
 
1354Maj-Roksz Maria43:593:299:1513:5921:0326:1930:2433:0838:0441:4343:1343:59
UKS Siódemka, Rumia3:295:464:447:045:164:052:444:563:391:300:46
2352Ratajczak Izabela46:112:318:2513:0921:3325:1030:5132:4640:1843:5645:3246:11
UKS Siódemka, Rumia2:315:544:448:243:375:411:557:323:381:360:39
3347Bańska-Bodziona Aneta48:472:3610:1418:5827:0831:1835:4737:5842:3946:4848:1348:47
10 BKPanc2:367:388:448:104:104:292:114:414:091:250:34
4350Porzycz Agnieszka48:543:069:4016:1724:5929:0234:0236:0642:3146:2348:0748:54
UKS Siódemka, Rumia3:066:346:378:424:035:002:046:253:521:440:46
5353Machowska-Krupa Weronika50:364:0111:2516:3527:2830:4735:4337:4142:2748:1849:5150:36
UKS OSiR, Góra Kalwaria4:017:245:1010:533:194:561:584:465:511:330:45
6346Zając Honorata1:05:583:1410:2616:0831:4536:1941:5044:4755:091:03:171:05:051:05:58
WKS Wawel, Kraków3:147:125:4215:374:345:312:5710:228:081:480:53
7355Alabrudzińska Agnieszka1:08:0213:2724:4130:4041:3347:4451:4254:231:00:171:05:421:07:271:08:0236:42
KOS BnO, Szczecin13:2711:145:5910:536:113:582:415:545:251:450:35*65
8450Dyksa Anna1:10:266:2215:2124:2337:2842:5048:3451:311:00:541:07:051:09:421:10:26
CSIL Polska6:228:599:0213:055:225:442:579:236:112:370:44
9348Mikosza Ewelina1:13:345:2113:4421:3836:0042:5651:0854:181:01:281:10:321:12:491:13:34
Stowarzyszenie Team 360 stopni5:218:237:5414:226:568:123:107:109:042:170:45
10349Januszewicz Katarzyna1:19:026:1119:2525:5942:4348:2255:151:00:111:10:211:16:011:18:081:19:02
UKS Azymut 45, Gdynia6:1113:146:3416:445:396:534:5610:105:402:070:54
 
351Dominik Joannnaabs
UKS Siódemka, Rumia
 
 
 
K40 (13)2,9 km10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(38)2(53)3(39)4(49)5(44)6(40)7(50)8(75)9(33)10(100)Meta
 
1361Urbánková Jana36:373:137:549:4714:3918:0023:4427:0432:4634:1935:5136:37
SKOB Ostrov, Czech Republic3:134:411:534:523:215:443:205:421:331:320:46
2367Karnia-Biskupska Anna39:293:1010:0611:5116:4319:5925:3529:1035:1036:5538:4639:29
WKS Wawel, Kraków3:106:561:454:523:165:363:356:001:451:510:43
3366Ukleja Ewa44:463:4114:4716:5821:3624:3431:3134:4340:1442:0644:0744:46
UKS Azymut 45, Gdynia3:4111:062:114:382:586:573:125:311:522:010:39
4359Szymańska Zuzanna49:573:4010:3012:4519:4223:0631:3836:1244:0646:4749:1849:57
Stowarzyszenie Team 360 stopni3:406:502:156:573:248:324:347:542:412:310:39
5363Zbroja-Nowak Justyna54:576:2111:5114:0221:2326:0133:4141:4849:1851:3253:5354:57
KS Hades, Poznań6:215:302:117:214:387:408:077:302:142:211:04
6364Marszałek Maria59:154:0210:0319:2327:4031:4840:1945:0852:4456:1558:3559:15
UKS Azymut 45, Gdynia4:026:019:208:174:088:314:497:363:312:200:40
7365Margol-Szuwara Agnieszka1:00:173:4111:5313:5223:2026:5937:2140:4555:0757:4259:401:00:17
1 batalion drogowo-mostowy Dęb3:418:121:599:283:3910:223:2414:222:351:580:37
8360Włodarczyk Agnieszka1:00:329:5315:5219:1825:3429:0036:2841:4353:5358:1059:461:00:32
UKS Traper, Złocieniec9:535:593:266:163:267:285:1512:104:171:360:46
9358Sienkiewicz Monika1:06:466:5514:4117:3725:1729:4837:0551:421:00:191:03:191:05:431:06:46
Brak6:557:462:567:404:317:1714:378:373:002:241:03
10357Turska Magdalena1:54:534:4312:4816:1552:1958:091:07:081:16:121:33:541:51:541:54:061:54:53
Stowarzyszenie Team 360 stopni4:438:053:2736:045:508:599:0417:4218:002:120:47
11356Różycka-Pustkowska Barbara2:16:0011:4435:1653:111:05:161:17:261:32:331:45:482:05:002:11:112:14:562:16:00
PKO Harpagan, Gdańsk11:4423:3217:5512:0512:1015:0713:1519:126:113:451:04
 
362Dubińska Monikankl12:1623:3427:4238:42------------------------------
Stowarzyszenie Team 360 stopni12:1611:184:0811:00
368Michałowska Agataabs
PKO Harpagan, Gdańsk
 
 
 
K45 (16)2,6 km9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(34)2(57)3(40)4(44)5(49)6(50)7(75)8(58)9(100)Meta
 
1375Nowak Beata27:232:285:519:3813:2516:5018:5823:0225:4526:5027:23
UKS Siódemka, Rumia2:283:233:473:473:252:084:042:431:050:33
2377Bączek-Motała Barbara28:292:295:249:5613:2616:5118:5623:5826:2127:4728:29
WKS Wawel, Kraków2:292:554:323:303:252:055:022:231:260:42
3373Kulicka Agata29:352:596:1610:0913:4017:0619:3424:2027:1928:5929:35
Skierniewickie Stowarzyszenie2:593:173:533:313:262:284:462:591:400:36
4380Pompe Katja33:063:026:3711:0315:4120:0222:2127:4230:4332:2433:06
Team Saxony3:023:354:264:384:212:195:213:011:410:42
5374Konc Katarzyna34:113:116:3511:1815:5919:4722:3228:1731:5533:3134:11
UKS Azymut, Pabianice3:113:244:434:413:482:455:453:381:360:40
6381Wetzel Annegret37:125:378:5514:3619:2823:4626:2531:4534:4336:3337:12
Team Saxony5:373:185:414:524:182:395:202:581:500:39
7370Wójtowicz Katarzyna46:334:5110:1716:5122:5128:2732:2340:0643:5745:5046:33
UNTS, Warszawa4:515:266:346:005:363:567:433:511:530:43
8472Bielecka Kornelia46:463:598:5516:0422:3628:2232:1440:1444:0145:5746:46
UKS Siódemka, Rumia3:594:567:096:325:463:528:003:471:560:49
9372Lemańczyk Aleksandra47:375:1614:3520:3626:0730:3233:5541:2644:5346:5047:37
PKO Harpagan, Gdańsk5:169:196:015:314:253:237:313:271:570:47
10369Grzywacz Agnieszka49:203:458:1317:1022:5128:3532:5141:3646:1448:3649:20
Stowarzyszenie Team 360 stopni3:454:288:575:415:444:168:454:382:220:44
11376Trykozko Urszula55:518:4512:5719:3925:4631:4338:5948:2052:5755:1955:51
Stowarzyszenie Team 360 stopni8:454:126:426:075:577:169:214:372:220:32
12382Mianowska Dorota56:314:028:0716:0821:4926:3430:3648:4853:1055:3756:31
UNTS, Warszawa4:024:058:015:414:454:0218:124:222:270:54
13371Sztranek Iwona58:185:2510:0219:3026:2633:0237:4250:1254:4857:2858:18
UKS Azymut, Pabianice5:254:379:286:566:364:4012:304:362:400:50
14378Filipiak Agnieszka1:07:524:5119:5926:3034:4941:5846:221:00:361:05:041:07:031:07:52
KS Hades, Poznań4:5115:086:318:197:094:2414:144:281:590:49
15379Perfikowska Aleksandra1:13:1413:3322:0935:0842:5349:0954:261:04:521:09:511:12:361:13:141:06:10
UMKS, Kwidzyn13:338:3612:597:456:165:1710:264:592:450:38*73
 
383Roszak Majaabs
UMKS, Kwidzyn
 
 
 
K50 (7)2,4 km10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(36)2(35)3(57)4(39)5(40)6(50)7(53)8(75)9(52)10(100)Meta
 
1386Morawska Irena35:163:067:5812:5815:5820:3323:2627:1429:4433:3734:3835:16
Indywidualni Pomorskie3:064:525:003:004:352:533:482:303:531:010:38
2387Wysocka Joanna36:573:528:5413:1815:5419:1522:3229:0731:3435:1236:1836:57
WKS Śląsk, Wrocław3:525:024:242:363:213:176:352:273:381:060:39
3384Depta Monika38:139:3613:2718:0819:5822:1625:2332:1734:1936:4637:4038:1337:4137:41
MKS Paulinum, Jelenia Góra9:363:514:411:502:183:076:542:022:270:540:33*100*100
4385Witkowska Izabela39:306:2011:1117:2021:0824:3428:4032:5435:1838:0838:5939:30
UKS Azymut 45, Gdynia6:204:516:093:483:264:064:142:242:500:510:31
5388Bugaj Teresa49:133:469:0116:0918:4223:2927:2737:2441:3147:1348:2449:13
WKS Wawel, Kraków3:465:157:082:334:473:589:574:075:421:110:49
6389Deptulska Agnieszka50:204:3512:5020:4424:4930:5735:2840:3344:2048:1549:3350:20
Tczewskie Stowarzyszenie Radio4:358:157:544:056:084:315:053:473:551:180:47
7447Nadera Agata52:344:5610:5121:1324:3329:4634:4540:1543:4750:0751:3552:34
CX80 Kalisz4:565:5510:223:205:134:595:303:326:201:280:59
 
 
 
K60 (2)2,1 km8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(34)2(75)3(39)4(40)5(50)6(53)7(58)8(100)Meta
 
1390Mikielska Danuta38:235:2112:1215:2921:5826:1831:3435:4637:3938:23
UMKS ORKAN, Ostróda5:216:513:176:294:205:164:121:530:44
2391Krochmal Małgorzata50:285:2415:3418:4423:2428:1240:4347:1349:3350:28
KU AZS WAT, Warszawa5:2410:103:104:404:4812:316:302:200:55
 
 
 
K65 (4)2,0 km8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(35)2(37)3(57)4(50)5(49)6(75)7(33)8(100)Meta
 
1395Lewoń Ewa43:044:336:0510:3215:1718:3926:5535:1442:1243:04
UMKS ORKAN, Ostróda4:331:324:274:453:228:168:196:580:52
2392Czabańska Małgorzata45:154:447:3713:4720:5225:3836:5641:1744:1145:15
indywidualnie4:442:536:107:054:4611:184:212:541:04
3393Łuńska Regina46:355:5210:3816:3123:1327:1539:0142:0845:3746:35
UMKS ORKAN, Ostróda5:524:465:536:424:0211:463:073:290:58
4394Olbrycht Anna1:01:048:1412:2021:2530:3437:5850:0454:2659:251:01:04
Indywidualny Mazowsze8:144:069:059:097:2412:064:224:591:39
 
 
 
M21S (15)3,3 km10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(32)2(35)3(75)4(39)5(49)6(44)7(40)8(57)9(58)10(100)Meta
 
1405Kurek Jarosław30:262:095:4210:3912:0915:3417:3521:3326:3228:5230:0130:2623:40
KU AZS WAT, Warszawa2:093:334:571:303:252:013:584:592:201:090:25*69
2406Wensław Mateusz31:133:417:2711:0912:2515:4418:1722:3326:5329:1230:2831:13
UKS Azymut 45, Gdynia3:413:463:421:163:192:334:164:202:191:160:45
3409Gawlitza Franz35:093:357:5012:5414:3418:3321:3125:5230:4033:0934:3635:09
Team Saxony3:354:155:041:403:592:584:214:482:291:270:33
4397Przyworski Kamil36:444:179:2914:3116:5120:5123:1827:2932:1434:4836:0536:44
HKS Azymut, Mochy4:175:125:022:204:002:274:114:452:341:170:39
5401Patejko Przemysław39:593:188:3513:3215:2220:0623:0628:0034:3237:3539:1939:5936:25
KOS Warszawa3:185:174:571:504:443:004:546:323:031:440:40*74
6465Melzer Szymon42:263:589:2514:4716:2720:3224:0032:3137:4740:2041:5142:26
UKS Siódemka, Rumia3:585:275:221:404:053:288:315:162:331:310:35
7398Jakubczyk Arkadiusz45:443:148:1414:2716:5021:5825:2131:0240:4543:3845:0445:44
UKS Technik, Ruciane-Nida3:145:006:132:235:083:235:419:432:531:260:40
8400Krupa Łukasz47:454:1111:0017:3520:2126:5529:5534:5641:5445:2647:0047:45
UKS OSiR, Góra Kalwaria4:116:496:352:466:343:005:016:583:321:340:45
9489Szeleżyński Kamil54:218:4116:5423:0825:2332:0935:1740:4849:3752:0153:4854:21
UKS Siódemka, Rumia8:418:136:142:156:463:085:318:492:241:470:33
10402Zając Bartosz55:234:4813:5222:3826:2532:3136:2442:2149:3352:5054:3755:23
5bdow4:489:048:463:476:063:535:577:123:171:470:46
11408Gawlitza Peter57:086:3613:3620:2123:0029:0433:5341:0049:3854:0156:1957:08
Team Saxony6:367:006:452:396:044:497:078:384:232:180:49
12403Parfianowicz Adam1:00:034:3014:5323:5328:0934:4138:4646:2853:5557:5259:201:00:03
Warszawa4:3010:239:004:166:324:057:427:273:571:280:43
13404Piersa Jakub1:05:1922:0727:5533:0336:1040:4643:0653:501:00:001:03:471:04:531:05:19
UKS Technik, Ruciane-Nida22:075:485:083:074:362:2010:446:103:471:060:26
 
396Jakubczyk Damiannkl14:0121:0427:4530:09---------------49:5653:3455:0655:55
UKS Technik, Ruciane-Nida14:017:036:412:2419:473:381:320:49
407Wesołowski Sebastianabs
9BKPanc
 
 
 
K21S (16)2,8 km10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(35)2(49)3(48)4(54)5(44)6(50)7(39)8(57)9(33)10(100)Meta
 
1454Parfianowicz Katarzyna37:324:0510:5215:1416:5522:3326:2130:0433:5035:2136:5237:32
Indywidualny Mazowsze4:056:474:221:415:383:483:433:461:311:310:40
2414Bąkowska Dominika38:382:329:0412:4214:1419:2725:4230:5634:1536:0137:5738:38
PKO Harpagan, Gdańsk2:326:323:381:325:136:155:143:191:461:560:41
3410Miśkiewicz Martyna39:052:569:3012:5714:3619:5624:3730:1534:2636:3538:2639:05
UKS Siódemka, Rumia2:566:343:271:395:204:415:384:112:091:510:39
4420Kalata Agnieszka39:562:4810:0613:5815:4120:5225:3031:5535:4437:3639:1739:56
10 BKPanc2:487:183:521:435:114:386:253:491:521:410:39
5421Patejko Patrycja41:182:349:1512:4814:1920:2326:0130:5037:0938:4640:2841:18
KOS Warszawa2:346:413:331:316:045:384:496:191:371:420:50
6418Dettlaff Anna50:143:0711:1615:2117:5126:2931:4837:2245:2647:2249:3050:14
UKS Włóczykij, Osiek3:078:094:052:308:385:195:348:041:562:080:44
7422Lucke Henrike50:443:1411:0514:5018:2525:1231:0040:1845:2247:4050:0250:44
Team Saxony3:147:513:453:356:475:489:185:042:182:220:42
8423Kärger Brit52:123:3710:3916:3322:0327:3732:5737:5247:1849:3451:2752:12
Team Saxony3:377:025:545:305:345:204:559:262:161:530:45
9474Ludwiczak Karolina52:363:4612:2116:5018:3825:1031:0837:4647:0949:3751:4752:36
Indywidualni Pomorskie3:468:354:291:486:325:586:389:232:282:100:49
10475Rosińska Patrycja54:375:5214:2318:4820:3627:0833:4239:5649:1651:3953:4754:37
Indywidualni Pomorskie5:528:314:251:486:326:346:149:202:232:080:50
11419Sekta Marta55:3910:1717:5923:5625:4832:3737:4245:2549:4652:2655:0455:39
15.GBZ10:177:425:571:526:495:057:434:212:402:380:35
12416Szczęsna Daria58:154:1713:1318:1520:0226:2732:1339:2549:5454:1557:3958:15
IWsp SZ4:178:565:021:476:255:467:1210:294:213:240:36
13424Bakhowska Natalia1:02:3613:4124:2829:5031:5039:3245:1551:5757:2659:311:01:411:02:36
indywidualnie13:4110:475:222:007:425:436:425:292:052:100:55
14413Grabowska Paulina1:03:364:4215:1319:4522:2629:2435:0642:0357:341:00:551:02:461:03:36
15.GBZ4:4210:314:322:416:585:426:5715:313:211:510:50
 
411Ciarkowska Magdalenaabs
15.GBZ
417Skarłubowicz Karolinaabs
17 Wielkopolska Brygada Zmecha
 
 
 
10R (15)1,7 km7 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(60)2(72)3(61)4(63)5(73)6(74)7(100)Meta
 
1470Sipak Kacper22:441:547:459:2512:3515:1820:1922:0222:44
PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz1:545:511:403:102:435:011:430:42
2487Kożyczkowska Anna24:234:2311:3012:5515:5217:5822:3123:4624:23
UKS Siódemka, Rumia4:237:071:252:572:064:331:150:37
2463Urbaniak Dominika24:233:3611:2812:3816:3418:3522:3823:4424:23
MKS Paulinum, Jelenia Góra3:367:521:103:562:014:031:060:39
4432Gajda Szczepan26:162:579:5112:1216:4519:2024:4025:3826:16
UNTS, Warszawa2:576:542:214:332:355:200:580:38
5434Włodarczyk Alicja31:213:0410:5013:2718:4522:2229:0430:3631:21
UKS Traper, Złocieniec3:047:462:375:183:376:421:320:44
6494Richert Maja33:124:1713:0515:0919:3522:5030:2932:1333:12
UKS Siódemka, Rumia4:178:482:044:263:157:391:440:59
7429Ratajczak Piotr36:073:4416:5219:2324:2026:5733:3934:5836:074:416:548:099:4320:29
UMKS ORKAN, Ostróda3:4413:082:314:572:376:421:191:09*62*35*34*37*65
21:3325:5230:5132:5534:59
*64*69*58*52*100
8482Richert Tomek38:156:0215:4018:1623:0827:5335:3237:2138:157:0126:1426:29
UKS Siódemka, Rumia6:029:382:364:524:457:391:490:54*62*69*69
9492Baran Michalina44:346:3414:5919:0129:4934:3140:2042:0944:34
UKS Siódemka, Rumia6:348:254:0210:484:425:491:492:25
10426Patejko Zuzanna48:227:1918:1222:3333:0938:2146:2147:3048:21
KOS Warszawa7:1910:534:2110:365:128:001:090:51
11433Patejko Jan49:236:5418:0622:3733:3638:2346:3648:3049:22
KOS Warszawa6:5411:124:3110:594:478:131:540:52
12431Porzycz Jaś51:046:4418:0422:3033:1238:2847:0148:5751:04
UKS Siódemka, Rumia6:4411:204:2610:425:168:331:562:06
 
427Konkol Aleksanderabs
UKS Siódemka, Rumia
425Pustkowski Wojciechabs
PKO Harpagan, Gdańsk
467Dutkiewicz Szymonabs
MKS Paulinum, Jelenia Góra
 
 
 
10N (9)1,6 km7 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(62)2(72)3(61)4(63)5(69)6(74)7(100)Meta
 
1342Moszkowicz Aleksandra25:543:4710:1911:3316:4418:2224:1825:1425:54
WKS Wawel, Kraków3:476:321:145:111:385:560:560:40
2438Lipiec Błazej28:313:2410:3511:4720:0021:5326:4727:5528:31
PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz3:247:111:128:131:534:541:080:36
3440Gos Łukasz28:513:3610:5011:5920:1822:0427:1828:0728:51
PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz3:367:141:098:191:465:140:490:44
4428Tadejewski Nikodem29:213:4212:3314:1420:0921:4527:4528:4329:21
UMKS ORKAN, Ostróda3:428:511:415:551:366:000:580:38
5437Januszewicz Jan29:523:3312:2314:5119:1020:4627:5829:1529:52
UKS Azymut 45, Gdynia3:338:502:284:191:367:121:170:36
6435Trzasko Oleg38:165:2711:1320:1128:5430:1536:3437:3038:16
PKO Harpagan, Gdańsk5:275:468:588:431:216:190:560:46
7335Biskupska Maria38:576:1312:0221:1629:4231:0437:2738:1438:57
WKS Wawel, Kraków6:135:499:148:261:226:230:470:43
8436Dwojak Jan39:164:3716:4919:2028:1529:3837:4538:3439:16
MKS Paulinum, Jelenia Góra4:3712:122:318:551:238:070:490:42
9439Wojda Katarzyna40:575:1211:2717:5225:4627:4238:3540:1340:57
UNTS, Warszawa5:126:156:257:541:5610:531:380:44
 
 
 
Krótka (13)1,9 km7 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(36)2(72)3(49)4(64)5(73)6(33)7(100)Meta
 
1399Krzyżanowski Bartłomiej25:013:4910:5112:3616:4320:1522:3124:2125:01
Warszawa3:497:021:454:073:322:161:500:40
2466Melzer Anna32:116:0714:4817:2521:5526:2229:1131:3732:11
UKS Siódemka, Rumia6:078:412:374:304:272:492:260:34
3486Muelstdat Bettina37:184:1320:0122:1227:4931:3734:2936:3137:18
Team Saxony4:1315:482:115:373:482:522:020:46
4455Marszałek Michał40:317:2616:4520:0128:0233:2037:0839:3940:31
UKS Azymut 45, Gdynia7:269:193:168:015:183:482:310:51
5446Uciechowska Anna43:0715:0223:0826:1031:2135:4438:3342:2443:07
UKS Arkady, Raszków15:028:063:025:114:232:493:510:42
6478Chwiejczak Dorota43:344:5918:3623:4930:4936:0239:3742:5043:34
indywidualnie4:5913:375:137:005:133:353:130:44
7442Drągowski Paweł46:407:4020:1023:1531:1238:0542:2745:4846:40
OK! Sport, Warszawa7:4012:303:057:576:534:223:210:52
8493Parfianowicz Agnieszka54:389:2722:5227:3537:1546:3050:3253:5554:38
indywidualnie9:2713:254:439:409:154:023:230:43
9490Bakhovski Dimitri55:2224:1432:3135:5542:1346:4550:2254:3855:22
indywidualnie24:148:173:246:184:323:374:160:44
10444Lubicki Paweł1:10:379:5029:2937:0352:161:01:211:06:431:10:121:10:36
UKS Azymut 45, Gdynia9:5019:397:3415:139:055:223:290:24
11445Lubicki Szymon1:10:439:4729:3237:0852:231:01:251:06:481:10:021:10:43
UKS Azymut 45, Gdynia9:4719:457:3615:159:025:233:140:40
12456Fischbach Nadia1:10:499:4329:2037:0352:141:01:211:06:261:10:071:10:49
UKS Azymut 45, Gdynia9:4319:377:4315:119:075:053:410:41
 
441Łubisz Beataabs
UKS Azymut, Pabianice
 
 
 
D3uga (5)3,9 km10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(32)2(34)3(39)4(44)5(54)6(48)7(40)8(53)9(58)10(100)Meta
 
1471Kąkol Michał58:376:2612:4218:3024:0029:2733:5142:5548:2155:5158:1058:37
UKS Siódemka, Rumia6:266:165:485:305:274:249:045:267:302:190:27
2468Plesiński Mariusz1:08:333:4213:4520:5331:3837:5140:1452:2859:411:05:241:07:551:08:33
indywidualnie3:4210:037:0810:456:132:2312:147:135:432:310:37
3485Muelstadt Gunnar1:16:233:4817:2623:2329:3846:1749:071:00:281:09:301:14:041:15:471:16:23
Team Saxony3:4813:385:576:1516:392:5011:219:024:341:430:35
4476Pobian Patrycja1:35:366:4116:0830:2042:0349:5853:191:12:231:24:081:31:261:34:341:35:36
UMKS, Kwidzyn6:419:2714:1211:437:553:2119:0411:457:183:081:02
 
480Moskal Bogusławaabs
UKS Siódemka, Rumia