Baltic Cup 2022pt. 19.08.2022 18:59
Wyniki nieoficjalne - Etap 1stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
10N (8/8)Status: 18:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1495Drapella Łukasz14PKO Harpagan, Gdańsk34:34
21Patejko Zuzanna12KOS Warszawa41:47
36Trzasko Oleg14PKO Harpagan, Gdańsk42:40
45Podgruszewska Lena14Międzychód43:00
52Dwojak Martyna13UKS Orientpark.pl, Iwiny43:12
63Hetnar Emilia13UKS Orientpark.pl, Iwiny48:02
74Mykhailova Kateryna13LKS Górzanka, Nawojowa Góra1:05:40
 
pk502Moszkowicz Michał09Kadra Małopolski43:53
 
 
 
10R (17/17)Status: 18:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1494Szymerki CMEUKS Siódemka, Rumia23:10
219Ratajczak Iga18UKS Siódemka, Rumia35:42
318Ratajczak Jaś17UKS Siódemka, Rumia35:44
410Krupa Zuzanna21UKS OSiR, Góra Kalwaria36:28
514Hrouzova Helenka16KOS Krnov36:37
69Lewandowska Martyna15Tczewskie Stowarzyszenie Radio37:55
720Roksz Szymon12UKS Siódemka, Rumia42:05
815Podgruszewska Agnieszka80Międzychód42:25
921Roksz Henio15UKS Siódemka, Rumia42:56
1016Frątczak Natalia17PKO Harpagan, Gdańsk45:32
11510Marcinkiewicz Ola i LenaKU AZS WAT, Warszawa50:45
1213Lendzioszek Łucja14KOS Warszawa59:14
138Wigier Helena13Stowarzyszenie Team 360 stopni59:51
1411Socha Stanisław52Stowarzyszenie Team 360 stopni1:03:15
15512Kalata KamilIndywidualnie1:24:26
 
17Porzycz Jaś16UKS Siódemka, Rumiaabs
7Raunder-Forystek Katarzyna66WKS Wawel, Krakówabs
 
 
 
Długa (6/6)Status: 18:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
124Jackowiak Jacek7117 WBZ51:42
2506Mrozowski PrzemysławUKS Siódemka, Rumia1:01:33
312Mykhailova Natalia82LKS Górzanka, Nawojowa Góra1:16:19
423Podgruszewski Paweł78Międzychód1:17:48
5487Rygier RyszardKadra Małopolski1:19:31
622Czuchman Marek8717 WBZ2:24:12
 
 
 
K10 (10/10)Status: 18:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1448Moszkowicz Aleksandra13Kadra Małopolski31:58
226Marciniak Alicja12UMKS, Kwidzyn34:01
327Kaczyńska Zofia13PKO Harpagan, Gdańsk38:03
4446Biskupska Maria13Kadra Małopolski40:07
525Wejtko Paula12UMKS, Kwidzyn43:13
6449Oliinyk Arina13Kadra Małopolski45:29
7447Gumula Weronika13Kadra Małopolski53:27
829Ziober Julia12UKS Orientpark.pl, Iwiny59:46
928Krakowiak Lena12UKS Orientpark.pl, Iwiny1:35:53
 
450Walaś Emilia13Kadra Małopolskiabs
 
 
 
K12 (32/32)Status: 18:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
147Aamand Randi10IL Dyre Vaa21:12
243Wysocka Michalina10MKS MOS, Wrocław23:26
344Szafarewicz Katarzyna10UMKS, Kwidzyn25:48
4458Wala Magorzata10Kadra Małopolski27:27
5451Biskupska Małgorzata10Kadra Małopolski29:11
6455Hebda Julia10Kadra Małopolski30:28
752Belica Karolina10Indywidualnie Łódzkie30:44
846Wójtowicz Hanna10UNTS, Warszawa31:09
931Kaczyńska Amelia11PKO Harpagan, Gdańsk31:54
1037Kawecka Amelia10UMKS, Kwidzyn32:04
11452Breksa Blanka10Kadra Małopolski34:12
12457Rychłowska Julia10Kadra Małopolski34:13
1339Kożyczkowska Anna10UKS Siódemka, Rumia34:24
14454Dzik Zofia10Kadra Małopolski35:22
15501Roman AntoniaUKS Siódemka, Rumia35:25
1634Gościniak Wiktoria10UKS Arkady, Raszków36:06
1730Mioduszewska Janina11Stowarzyszenie Team 360 stopni37:27
1845Marciniak Klaudia10UMKS, Kwidzyn38:39
1942Gromadzka Lena11Stowarzyszenie Team 360 stopni39:05
20459Walaś Olga11Kadra Małopolski39:18
2132Trzasko Martyna11PKO Harpagan, Gdańsk39:58
22453Depta Helena10Kadra Małopolski40:40
2333Benesz Olga11Stowarzyszenie Team 360 stopni45:07
2435Wojda Katarzyna11UNTS, Warszawa51:24
2536Ładomirska Maja11MKS Paulinum, Jelenia Góra52:44
2640Kurkowiak Jaśmina11WKS Grunwald, Poznań55:22
27456Oliinyk Hanna11Kadra Małopolski1:01:35
2851Meller Zofia10KS Hades, Poznań1:10:10
 
49Shvets Arina10UNTS, Warszawankl
50Przetacznik Helena11MKS Paulinum, Jelenia Górankl
41Panchenko Ivanna10KS Hades, Poznańabs
48Kosecka Natalia09Ortimed Bydgoszczabs
 
 
 
K14 (36/36)Status: 18:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
183Aamand Sigrid08IL Dyre Vaa22:42
254Rokita Antonina08PKO Harpagan, Gdańsk24:53
365Hetnar Oliwia09UKS Orientpark.pl, Iwiny25:05
482Klimczak Olimpia08UKS Siódemka, Rumia25:48
576Porzycz Małgorzata08UKS Siódemka, Rumia26:15
674Duda Kornelia09UKS Traper, Złocieniec27:57
757Trzasko Alicja08PKO Harpagan, Gdańsk28:51
880Uciechowska Oliwia09UKS Arkady, Raszków28:53
972Dutkiewicz Wiktoria08MKS Paulinum, Jelenia Góra29:17
1063Sądej Zofia08UKS Siódemka, Rumia29:36
11461Moszkowicz Julia08Kadra Małopolski30:09
1279Bielecka Marta08UKS Siódemka, Rumia30:11
13460Grochal Nina09Kadra Małopolski31:07
14463Sereda Daria09Kadra Małopolski31:27
1581Lewandowska Antonina08UKS Siódemka, Rumia31:38
1658Nikołajuk Martyna09UKS Orientpark.pl, Iwiny32:21
1756Klimczak Oksana09UKS Siódemka, Rumia33:08
1878Staniec Julia08MKS MOS, Wrocław33:49
1953Porada Jagoda08UKS Reflex, Rybnik34:02
2075Wasilewska Olga08UKS OSiR, Góra Kalwaria34:11
21464Wala Aleksandra08Kadra Małopolski34:44
2267Sałacka Joanna08UNTS, Warszawa35:38
23462Podgórska Gabriela09Kadra Małopolski37:15
2477Ciastoń Oliwia08MKS MOS, Wrocław37:35
2570Gołębiowska Marta09MKS MOS, Wrocław42:30
2664Sandomierska Iga09UMKS, Kwidzyn43:19
2761Trzeciak Klaudia09UKS Arkady, Raszków45:19
2862Waśko Anna09UKS Arkady, Raszków45:37
2960Marszałek Marta09UKS Azymut 45, Gdynia47:05
3055Pakulska Natalia09BKS Wataha, Warszawa49:05
3173Szafran Karolina09MKS MOS, Wrocław49:46
3259Suplicka Weronika09UKS Arkady, Raszków50:44
3369Zbroś Maria09UKS OSiR, Góra Kalwaria50:45
3466Mądra Klaudia08UKS Arkady, Raszków53:34
3568Tomaszewska Zofia09UKS Włóczykij, Osiek1:41:07
 
71Kurkowiak Jagoda09WKS Grunwald, Poznańnkl
 
 
 
K16 (13/13)Status: 18:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1465Biskupska Julia08Kadra Małopolski38:42
294Belica Milena07Indywidualnie Łódzkie42:32
386Nowak Anna06UKS Siódemka, Rumia46:22
493Kasprzyk Marta06UKS OSiR, Góra Kalwaria46:55
585Durka Martyna07MKS Paulinum, Jelenia Góra48:42
6466Oliinyk Yelizaveta08Kadra Małopolski49:04
788Ukleja Patrycja06UKS Azymut 45, Gdynia49:22
890Mianowska Antonina07UNTS, Warszawa50:28
989Dzwonkowska Paulina06UKS OSiR, Góra Kalwaria50:44
1084Lewkowicz Julia07MKS Paulinum, Jelenia Góra1:01:12
1191Chabiera Filomena07UNTS, Warszawa1:01:58
 
92Uciechowska Amelia06UKS Arkady, Raszkównkl
87Panchenko Daniela06KS Hades, Poznańabs
 
 
 
K18 (6/6)Status: 18:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
197Muller Iga05UMKS, Kwidzyn42:38
2467Kurtycz Natalia05Kadra Małopolski44:25
399Perfikowska Hanna04UMKS, Kwidzyn52:15
496Kotenko Olesya05PKO Harpagan, Gdańsk1:01:08
595Cepurdej Katarzyna04UKS Azymut 45, Gdynia1:14:02
698Powichrowska Ilona04UKS OSiR, Góra Kalwaria1:29:32
 
 
 
K20 (3/3)Status: 18:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1499Sadzikowska MagdalenaKOS BnO Szczecin1:35:12
2100Rutkowska Magdalena03Tczewskie Stowarzyszenie Radio1:50:23
3101Kowal Joanna02UKS Technik, Ruciane-Nida2:07:12
 
 
 
K21E (10/10)Status: 18:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1104Bernaciak Ewa90UKS Orientuś, Łódź43:07
2108Filipiak Adrianna03KS Hades, Poznań49:37
3102Gruchala Natalia96PKO Harpagan, Gdańsk51:13
4106Durzyńska Katarzyna92HKS Azymut, Mochy52:35
5103Baranowska-Trzasko Aleksandra79PKO Harpagan, Gdańsk53:42
6105Dera Dominika95UKS Arkady, Raszków56:24
7497Mazan Aleksandra95UKS Traper, Złocieniec1:00:17
8107Kalata Agnieszka89MKS Paulinum, Jelenia Góra1:08:21
9110Sekreta Anna9711 Mazurski Pułk Artylerii1:32:23
 
109Wicha Iwona87PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazabs
 
 
 
K21S (20/20)Status: 18:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1128Bilawa Karolina9517 WBZ45:46
2129Górska Barbara95UNTS, Warszawa49:15
3119Mianowska Julia01UNTS, Warszawa52:45
4127Grodzicka Izabela89AZS UMCS, Lublin54:03
5112Morawska Anna93Indywidualni Pomorskie54:17
6111Miśkiewicz Martyna89UKS Siódemka, Rumia56:21
7122Bąkowska Dominika92PKO Harpagan, Gdańsk1:00:54
8117Płotka Joanna92PKO Harpagan, Gdańsk1:04:39
9118Porada Lilianna98UKS Reflex, Rybnik1:04:45
10126Żelazna Monika96AZS UMCS, Lublin1:07:16
11115Jachimiak Joanna96KU AZS WAT, Warszawa1:08:18
12114Gołębiowska Monika95AZS UMCS, Lublin1:12:52
13130Wągrodzka Paulina9719 Lubelska Brygada Zmechanizo1:30:30
14121Dettlaff Anna89UKS Włóczykij, Osiek1:43:26
15123Kuleszka Anna8911MPA1:49:22
16125Warda Martyna9611MPA1:53:27
 
124Sikorska Natalia90Janosikinkl
186Dudek Izabela95PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazabs
113Patejko Patrycja88KOS Warszawaabs
120Dawidowska Natalia99UKS Siódemka, Rumiaabs
 
 
 
K35 (18/18)Status: 18:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1131Górnicka-Antonowicz Anna68Stowarzyszenie Team 360 stopni43:11
2138Maj-Roksz Maria80UKS Siódemka, Rumia50:48
3139Porzycz Agnieszka84UKS Siódemka, Rumia53:12
4133Śliwczyńska Ilona78Stowarzyszenie Team 360 stopni55:13
5149Lubkiewicz Małgorzata86WKS Wawel, Kraków58:03
6136Lesisz Agata84PKO Harpagan, Gdańsk1:03:01
7141Ludwiczak Karolina84Indywidualnie1:05:53
8132Pakulska Mieczysława86BKS Wataha, Warszawa1:06:07
9137Budna Emilia85Stowarzyszenie Team 360 stopni1:07:06
10145Jirickova Alzbeta83KOS Krnov1:07:54
11146Dzika Natalia8315 GBZ1:08:30
12144Dybka Katarzyna8312 Brygada Zmechanizowana1:14:13
13148Kaczyńska Ewelina84PKO Harpagan, Gdańsk1:15:28
14135Bańska-Bodziona Aneta79UKS Orientpark.pl, Iwiny1:26:18
15143Grabowska Paulina8715 GBZ1:35:57
16140Kuźma Elżbieta84BKS Wataha, Warszawa1:54:08
 
142Mróz Edyta8311MPAabs
147Ruszewska Anita83Suwałkiabs
 
 
 
K40 (12/12)Status: 18:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1469Karnia-Biskupska Anna80Kadra Małopolski48:23
2155Wigier Klara81Stowarzyszenie Team 360 stopni51:14
3470Kosińska Zofia80Kadra Małopolski52:41
4159Ukleja Ewa80UKS Azymut 45, Gdynia57:34
5158Golinowska Elżbieta80HKS Azymut, Mochy59:05
6157Szymańska Zuzanna77Stowarzyszenie Team 360 stopni1:09:24
7154Marszałek Maria81UKS Azymut 45, Gdynia1:25:21
8152Okrasa Iwona81AZS UMCS, Lublin1:25:31
9156Kurkowiak Patrycja81WKS Grunwald, Poznań1:31:19
10150Michałowska Agata78PKO Harpagan, Gdańsk1:33:14
11162Skierka Agata827 PBOT1:43:15
 
160Pabian Patrycja80UMKS, Kwidzynabs
 
 
 
K45 (8/8)Status: 18:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1164Nowak Beata73UKS Siódemka, Rumia42:46
2169Roszak Maja75UMKS, Kwidzyn55:37
3163Lemańczyk Aleksandra73PKO Harpagan, Gdańsk1:00:09
4172Wójtowicz Katarzyna73UNTS, Warszawa1:07:39
5170Filipiak Agnieszka75KS Hades, Poznań1:09:50
6171Banach Janina76UMKS ORKAN, Ostróda1:23:13
7165Rokita Anna73PKO Harpagan, Gdańsk1:52:36
 
168Perfikowska Aleksandra74UMKS, Kwidzynnkl
 
 
 
K50 (7/7)Status: 18:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1176Witkowska Izabela70UKS Azymut 45, Gdynia41:43
2177Wysocka Joanna71WKS Śląsk, Wrocław48:35
3471Bugaj Teresa68Kadra Małopolski50:40
4175Deptulska Agnieszka71Tczewskie Stowarzyszenie Radio57:56
5174Romanow-Pękal Ewa71UMKS, Kwidzyn1:00:12
6178Trykozko Urszula69Stowarzyszenie Team 360 stopni1:03:33
 
173Pułczyńska Agnieszka71WKS Wawel, Krakówabs
 
 
 
K55 (1/1)Status: 18:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1179Morawska Irena62Indywidualni Pomorskie43:26
 
 
 
K60 (1/1)Status: 18:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1180Mikielska Danuta59UMKS ORKAN, Ostróda1:00:16
 
 
 
K65 (5/5)Status: 18:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1181Kamińska-Socha Hanna55Stowarzyszenie Team 360 stopni33:47
2182Lewoń Ewa55UMKS ORKAN, Ostróda38:36
3185Biziuk Halina57UMKS ORKAN, Ostróda44:29
4184Łuńska Regina56UMKS ORKAN, Ostróda46:55
5183Olbrycht Anna56Indywidualny Mazowsze1:29:02
 
 
 
Krótka (9/9)Status: 18:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1513Kuźba JustynaUKS Siódemka, Rumia30:51
2188Sipak Marta86PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz41:00
3191Gościniak Karolina84UKS Arkady, Raszków43:23
4189Uciechowska Anna83UKS Arkady, Raszków43:26
5194Chwiejczak Dorota74Indywidualnie48:21
6195Lehman Oliwia14Indywidualnie50:45
7190Trzeciak Izabela83UKS Arkady, Raszków55:23
8192Chmura Jolanta75UKS Arkady, Raszków56:11
9507Warda-Mrozowska JustynaUKS Siódemka, Rumia58:11
 
 
 
M10 (13/13)Status: 18:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1199Górski Krzesimir12MKS Paulinum, Jelenia Góra23:50
2205Hrouza Jan13KOS Krnov32:49
3474Rygier Aleksander13Kadra Małopolski34:43
4473Wolny Piotr12Kadra Małopolski36:07
5202Tadejewski Nikodem12UMKS ORKAN, Ostróda36:42
6197Gos Łukasz12PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz38:13
7198Sobiepanek Marcel12UKS OSiR, Góra Kalwaria39:20
8203Kmieciński Franciszek12PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz41:31
9200Cichewicz Wojciech13UMKS, Kwidzyn42:01
10201Wojarski Przemysław13UMKS, Kwidzyn43:05
11472Bublik Maciej12Kadra Małopolski45:26
12196Marszałek Karol12UKS Azymut 45, Gdynia49:30
13204Aamand Haakon12IL Dyre Vaa58:15
 
 
 
M12 (20/20)Status: 18:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1218Pachnik Antoni10UKS Orientpark.pl, Iwiny21:23
2219Pękal Paweł10UMKS, Kwidzyn27:17
3475Hundt Dawid11Kadra Małopolski28:45
4217Duda Łukasz11UKS Traper, Złocieniec29:02
5220Jędras Jakub11UMKS, Kwidzyn34:24
6207Tomaszewski Wojciech11UKS Włóczykij, Osiek34:45
7208Górski Seweryn10UKS OSiR, Góra Kalwaria35:44
8206Bączek Jędrzej10UKS Technik, Ruciane-Nida37:13
9210Buczma Jakub10Stowarzyszenie Team 360 stopni41:09
10221Droń Wojciech10UMKS, Kwidzyn41:14
11212Gajda Szczepan11UNTS, Warszawa42:09
12222Kuźma Kacper10BKS Wataha, Warszawa47:33
13476Kizerwetter Mikołaj10Kadra Małopolski51:38
14503Lenczkowski Krzysztof11Stowarzyszenie Team 360 stopni51:41
15213Sipak Kacper11PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz54:41
16211Dwojak Jan11MKS Paulinum, Jelenia Góra1:23:40
 
214Gromadzki Szymon11PKO Harpagan, Gdańsknkl
209Szewczykowski Rafał11Stowarzyszenie Team 360 stopninkl
216Maciaś Kacper10UNTS, Warszawankl
215Miziołek Jerzy11Stowarzyszenie Team 360 stopniabs
 
 
 
M14 (37/37)Status: 18:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1249Motała Piotr08UKS Siódemka, Rumia29:46
2243Ukleja Krzysztof08UKS Azymut 45, Gdynia30:42
3251Tufekcis Leonidas08BKS Wataha, Warszawa31:37
4232Lendzioszek Roman08BKS Wataha, Warszawa32:38
5508Pułczyński JeremiWKS Wawel34:11
6247Stefańczak Tymon08MKS MOS, Wrocław34:40
7230Lemańczyk Witold09PKO Harpagan, Gdańsk35:44
8231Sikora Dawid08PKO Harpagan, Gdańsk36:59
9477Wyznakiewicz Piotr10Kadra Małopolski37:12
10229Górski Igor08MKS Paulinum, Jelenia Góra37:28
11223Ładomirski Szymon09MKS Paulinum, Jelenia Góra38:00
12248Wasilewski Antoni08UKS OSiR, Góra Kalwaria40:27
13224Szostakowski Krzysztof08PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz42:34
14240Widziewicz Damian09MKS MOS, Wrocław43:15
15252Maślanka Mateusz08BKS Wataha, Warszawa44:39
16480Lenczkowski Adam08Stowarzyszenie Team 360 stopni46:02
17226Staśkiewicz Miłosz09MKS MOS, Wrocław46:27
18250Wojda Grzegorz09UNTS, Warszawa49:00
19253Banaszek Łukasz08UKS Technik, Ruciane-Nida49:54
20227Tomala Maciej09MKS MOS, Wrocław50:25
21233Lendzioszek Leszek08KOS Warszawa51:15
22244Jończy Michał08MKS Paulinum, Jelenia Góra51:47
23239Kamiński Marcin09MKS MOS, Wrocław53:16
24228Chmura Patryk08UKS Arkady, Raszków1:00:06
25235Pokorski Borys09UMKS, Kwidzyn1:03:33
26505Rubaj Konrad08UMKS, Kwidzyn1:03:57
27245Gromadzki Wiktor09Stowarzyszenie Team 360 stopni1:04:55
28481Wolny Maciej09Kadra Małopolski1:08:10
29236Jesionkiewicz Kacper09Stowarzyszenie Team 360 stopni1:10:12
30234Kupisz Wojciech09BKS Wataha, Warszawa1:13:15
31238Wigier Stanisław09Stowarzyszenie Team 360 stopni1:15:45
32246Meller Jan09KS Hades, Poznań1:20:02
33237Białogrodzki Ignacy09UKS Azymut 45, Gdynia1:27:14
34242Błachut Olgierd09Stowarzyszenie Team 360 stopni1:29:04
35254Parulski Alan08Międzychód1:30:01
 
225Maciaś Jakub09UNTS, Warszawankl
241Grebenchuk Yevheni09KS Hades, Poznańabs
 
 
 
M16 (14/14)Status: 18:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1496Maciejewski Bartłomiej06BKS Wataha, Warszawa27:16
2255Cepurdej Władysław06UKS Azymut 45, Gdynia32:02
3256Drapella Stanisław07PKO Harpagan, Gdańsk33:15
4482Chodlewski Antoni08Kadra Małopolski34:25
5260Łącki Jakub06UKS Azymut, Pabianice36:39
6262Perfikowski Paweł07UMKS, Kwidzyn40:20
7261Zaremba Adam07UMKS, Kwidzyn44:10
8264Droń Wiktor07UMKS, Kwidzyn46:24
9259Pokorski Igor07UMKS, Kwidzyn48:06
10257Mioduszewski Władysław06Stowarzyszenie Team 360 stopni50:43
11263Pękal Mikołaj07UMKS, Kwidzyn53:23
12258Domarus Aleksander07UKS Siódemka, Rumia1:13:50
13266Damazyn Patryk06Grudziądz2:09:52
 
265Pisarek Kordian06WKS Wawel, Krakówabs
 
 
 
M18 (10/10)Status: 18:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1269Podworski Kacper05UKS OSiR, Góra Kalwaria35:51
2272Wójtowicz Krzysztof04UNTS, Warszawa37:41
3267Muller Wiktor04UMKS, Kwidzyn38:20
4274Tywonek Jan05UKS OSiR, Góra Kalwaria41:01
5271Wójcik Paweł05WKS Wawel, Kraków42:40
6276Bublik Piotr05WKS Wawel, Kraków44:12
7275Dąbrowski Karol05UKS OSiR, Góra Kalwaria54:07
8270Bielecki Michał04UKS Siódemka, Rumia58:27
9268Wasilewski Mikołaj05UKS OSiR, Góra Kalwaria1:25:07
10273Sobiepanek Maksymilian04UKS OSiR, Góra Kalwaria1:37:14
 
 
 
M21E (15/15)Status: 18:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1280Dzioba Mateusz95MKS Paulinum, Jelenia Góra43:33
2279Kalata Michał89MKS Paulinum, Jelenia Góra46:51
3288Bernaciak Aleksander83WKS Śląsk, Wrocław47:02
4281Tadejewski Paweł79UMKS ORKAN, Ostróda49:02
5284Pachnik Jędrzej06UKS Orientpark.pl, Iwiny50:55
6278Kraszewski Przemysław97WKS Śląsk, Wrocław55:49
7286Michalak Kacper01UNTS, Warszawa55:51
8289Borgiel Jarosław97AZS UMCS, Lublin1:01:37
9287Filipiak Mateusz98KS Hades, Poznań1:04:05
10283Nestorowicz Łukasz85AZS UMCS, Lublin1:27:16
11498Kabata Stanisław9914 ZBOT1:29:40
12290Dopke Kamil9111MPA1:39:10
 
282Dudek Wojciech94PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maznkl
277Porzycz Grzegorz02UKS Azymut 45, Gdyniankl
285Galicz Karol86BKS Wataha, Warszawaabs
 
 
 
M21S (20/20)Status: 18:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1299Domański Dariusz9617 WBZ40:36
2297Kurek Jarosław88KU AZS WAT, Warszawa42:29
3293Jankowski Paweł84UKS Siódemka, Rumia43:02
4306Bałdyga Daniel8012 Brygada Zmechanizowana45:41
5303Żołnowski Maciej97JJ Team47:09
6301Piersa Jakub98UKS Technik, Ruciane-Nida47:49
7309Druciarek Jarosław8710 BKPanc48:29
8294Krupa Łukasz90UKS OSiR, Góra Kalwaria48:56
9304Kąkol Michał95UKS Siódemka, Rumia57:38
10302Pieńkowski Szymon01Nadleśnictwo Spychowo59:22
11291Jakubczyk Arkadiusz99UKS Technik, Ruciane-Nida1:01:43
12308Dowżenko Paweł927 PBOT1:04:49
13305Mazurek Daniel9319 Lubelska Brygada Zmechanizo1:08:35
14296Futera Sylwester9011MPA1:10:27
15295Walter Tomasz881BLog1:14:07
16300Strumiłowski Karol9511MPA1:53:10
17307Marczuk Norbert9115 Gołdapski Pułk Przeciwlotni1:55:07
 
292Iwańczuk Tomasz88AZS UMCS, Lublinnkl
489Bilawa Maciej97JJ Teamabs
298Pecz Igor88The North Runnersabs
 
 
 
M35 (20/20)Status: 18:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1344Golinowski Paweł79Indywidualny Dolnośląskie43:16
2320Kaczyński Piotr84PKO Harpagan, Gdańsk45:20
3311Plesiński Mariusz73Indywidualny Dolnośląskie51:36
4329Lubkiewicz Tomasz87WKS Wawel, Kraków53:52
5315Kożyczkowski Edward85UKS Siódemka, Rumia53:57
6319Pietrzak Konrad86AZS UMCS, Lublin54:56
7314From Piotr83UMKS, Kwidzyn55:27
8317Muzioł Łukasz83PKO Harpagan, Gdańsk57:07
9310Meller Błażej84KS Hades, Poznań59:19
10316Wyrzykowski Patryk85KS Hades, Poznań1:03:19
11324Grabowski Bogusz8715 Giżycka Brygada Zmechanizow1:04:19
12326Urbański Kamil8617 WBZ1:05:49
13313Frątczak Sławomir84PKO Harpagan, Gdańsk1:15:25
14327Gulajew Michał87AZS UMCS, Lublin1:33:52
15318Pańkowski Mateusz84UKS Technik, Ruciane-Nida1:38:00
16325Mach Arkadiusz873 PBOT2:01:07
17322Jasiński Mateusz8711MPA2:11:58
 
323Brzozowski Radosław8411MPAnkl
321Wiśniewski Paweł74WKS Wawel, Krakówabs
328Golarz Tomasz862 pinżabs
 
 
 
M40 (31/31)Status: 18:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1340Krzemiński Paweł82KU AZS WAT, Warszawa40:40
2358Walicki Rafał7817 WBZ44:14
3341Bartnik Konrad82KU AZS WAT, Warszawa44:52
4332Patrejko Andrzej79UKS Azymut 45, Gdynia46:21
5359Lehman Piotr81Indywidualnie46:50
6342Jędras Przemysław81UMKS, Kwidzyn46:57
7354Hrouza Jan81KOS Krnov48:21
8353Kujawski Robert78Indywidualnie50:24
9330Suchenia Piotr80UKS Siódemka, Rumia51:00
10337Białogrodzki Jakub80UKS Azymut 45, Gdynia51:26
11343Fankidejski Artur78UKS Włóczykij, Osiek52:43
12351Stanny Kuba79InO SCI52:51
13339Stężycki Grzegorz82Indywidualny lubuskie53:12
14348Damazyn Damian80JW110954:27
15349Musiał Krzysztof798pplot Koszalin55:58
16347Iefymenko Oleksandr79Centaur59:10
17331Sikora Roger79PKO Harpagan, Gdańsk1:00:15
18333Stachowski Paweł82Indywidualny lubuskie1:03:15
19355Durmaj Marcin7915 GBZ1:09:56
20509Pisarski PatrykUKS Siódemka, Rumia1:09:59
21345Krysztopik Mariusz8011MPA1:10:49
22346Otulakowski Andrzej7811MPA1:14:55
23352Rymszewicz Tomasz8011MPA1:24:16
24357Leśniak Piotr7819 Lubelska Brygada Zmechanizo1:26:46
25336Marszałek Michał80UKS Azymut 45, Gdynia1:39:46
26335Banaszek Jakub82UKS Technik, Ruciane-Nida1:41:50
 
338Kurkowiak Grzegorz80WKS Grunwald, Poznańnkl
pk511Richert MarcinUKS Siódemka, Rumia33:08
334Madejek Piotr82AZS UMCS, Lublinabs
350Ślebioda Piotr8210 BKPancabs
356Ruszewski Tomasz82Suwałkiabs
 
 
 
M45 (33/33)Status: 18:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1376Jończy Daniel75MKS Paulinum, Jelenia Góra35:26
2378Fiedorowicz Szczepan76UKS Traper, Złocieniec37:16
3371Banach Krzysztof74UMKS ORKAN, Ostróda37:51
4392Smilgius Audrius70Takas OSK38:54
5385Aamand Nils77IL Dyre Vaa40:03
5377Błachut Igor73Stowarzyszenie Team 360 stopni40:03
7374Sędłak Krystian73OK! Sport, Warszawa44:10
8373Dutkiewicz Damian77MKS Paulinum, Jelenia Góra45:12
9361Sitnicki Mariusz77Indywidualny lubuskie45:28
10366Balmowski Radosław76Indywidualny Kujawsko-Pomorski46:36
11362Marcinkiewicz Marcin73KU AZS WAT, Warszawa48:22
12372Mientki Sebastian76UMKS ORKAN, Ostróda50:07
13391Kowal Tomasz7512BZ/KoS Szczecin50:24
14383Duda Tomasz76UKS Traper, Złocieniec50:44
15365Lendzioszek Paweł77KOS Warszawa51:11
16363Trzasko Bogusław76PKO Harpagan, Gdańsk52:33
17379Dobrowolski Piotr73AZS UMCS, Lublin54:31
18382Filipiak Marek73KS Hades, Poznań55:00
19381Grydziuszko Marcin75UKS Energetyk, Dychów56:25
20368Mikhaylov Victor73LKS Górzanka, Nawojowa Góra56:33
21483Biskupski Michał76Kadra Małopolski57:56
22389Wiliwis Paweł75Suwałki59:01
23370Kalsztein Karol74PKO Harpagan, Gdańsk1:00:17
24484Hundt Tomasz73Kadra Małopolski1:03:13
25380Serocki Wojciech75UMKS, Kwidzyn1:04:07
26360Lemańczyk Dariusz73PKO Harpagan, Gdańsk1:07:07
27388Chybczyński Wojciech77Janosiki1:09:22
28491Paruszewski Marek75Indywidualni Pomorskie1:11:24
29387Sochacki Marcin74UKS Dychów1:12:51
30394Pancerz Piotr77Indywidualnie1:29:23
 
384Wójtowicz Grzegorz73UNTS, Warszawankl
393Kiryk Daniel7419 Lubelska Brygada Zmechanizonkl
390Preuss Andrzej76Indywidualnieabs
 
 
 
M50 (18/18)Status: 18:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1407Krasuski Marcin72OK! Sport, Warszawa34:55
2404Pachnik Dariusz69UKS Orientpark.pl, Iwiny38:21
3397Bartczak Jarosław68UMKS ORKAN, Ostróda39:45
4403Pesta Adam69UKS Azymut 45, Gdynia41:56
5406Michalak Tomasz69UNTS, Warszawa42:55
6409Novotný Tomáš70TJ Zlaté Hory44:35
7399Witkowski Adam70UKS Azymut 45, Gdynia44:53
8400Rycerski Bogdan71KS Artemis, Wrocław45:22
9398Porada Robert72UKS Reflex, Rybnik47:12
10413Mossakowski Przemysław60Stowarzyszenie Team 360 stopni49:49
11402Krasuski Bartłomiej70Stowarzyszenie Team 360 stopni52:47
12411Kłak Andrzej71Indywidualnie55:39
13396Wrzosek Zbigniew70Indywidualny Mazowsze1:01:51
14401Muller Tomasz68UMKS, Kwidzyn1:02:08
15414Deinowski Mariusz70Azymut Osie1:02:19
16395Rutkowski Remigiusz70Tczewskie Stowarzyszenie Radio1:13:33
 
500Wrzesiński Krzysztof68WKS Śląsk, Wrocławnkl
405Doliński Grzegorz72BKS Wataha, Warszawaabs
 
 
 
M55 (3/3)Status: 18:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1417Bączek Dariusz65UKS Technik, Ruciane-Nida35:54
2416Forystek Józef66WKS Wawel, Kraków48:38
3415Deptulski Tomasz65Tczewskie Stowarzyszenie Radio1:02:15
 
 
 
M60 (9/9)Status: 18:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1419Morawski Paweł62Indywidualni Pomorskie36:57
2486Kryjomski Jerzy58Kadra Małopolski39:17
3423Dyzio Włodzimierz61WKS Wawel, Kraków43:04
4421Lech Bogdan60UMKS ORKAN, Ostróda47:04
5425Belica Krzysztof62Indywidualnie Łódzkie48:20
6422Mikielski Marek60UMKS ORKAN, Ostróda49:56
7424Andrzejewski Leszek59UKS Azymut 45, Gdynia50:56
8420Sikora Tomasz58Indywidualni Zachodniopomorski1:26:31
 
418Cepurdej Oleksandr58UKS Azymut 45, Gdyniankl
 
 
 
M65 (12/12)Status: 18:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1429Szczepański Marek54UKS Technik, Ruciane-Nida43:35
2435Usas Gintautas55Javonis45:21
3426Świerczyński Bogdan53PKO Harpagan, Gdańsk46:07
4485Kret Jacek57Kadra Małopolski46:36
5432Miszewski Romuald54Indywidualni Pomorskie50:05
6436Hrouza Jan54KOS Krnov50:40
7431Gackowski Bogdan53PKO Harpagan, Gdańsk52:10
8493Fałkowski Zbigniew57Azymut Osie54:04
9427Guga Romuald55WKS Śląsk, Wrocław55:32
10430Mądrzyński Zbigniew56UMKS, Kwidzyn56:16
11433Pietrusiński Marek56KS Artemis, Wrocław57:59
12428Olbrycht Janusz55Indywidualny Mazowsze1:02:55
 
 
 
M70 (8/8)Status: 18:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1440Bohaczek Janusz52UMKS ORKAN, Ostróda35:34
2441Mientki Tadeusz52UMKS ORKAN, Ostróda39:22
3444Owczarski Tomasz51wks Chojnice47:54
4439Łuński Zbigniew52UMKS ORKAN, Ostróda48:34
5437Gorajski Andrzej49WKS Śląsk, Wrocław53:26
6443Gliński Henryk50KS Artemis, Wrocław1:05:29
7442Woźniak Henryk48UMKS ORKAN, Ostróda1:12:28
8438Kruczek Stanisław48WKS Wawel, Kraków1:22:53
 
 
 
M75 (1/1)Status: 18:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1445Kmieciński Józef47PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz41:32