Baltic Cup 2022sob. 20.08.2022 13:43
Wyniki nieoficjalne - Etap 2stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
10N (8/8)Status: 13:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
15Podgruszewska Lena14Międzychód21:03
2495Drapella Łukasz14PKO Harpagan, Gdańsk21:09
31Patejko Zuzanna12KOS Warszawa23:45
42Dwojak Martyna13UKS Orientpark.pl, Iwiny27:34
56Trzasko Oleg14PKO Harpagan, Gdańsk31:34
63Hetnar Emilia13UKS Orientpark.pl, Iwiny31:39
74Mykhailova Kateryna13LKS Górzanka, Nawojowa Góra40:14
 
pk502Moszkowicz Michał09Kadra Małopolski18:03
 
 
 
10R (20/20)Status: 13:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
115Podgruszewska Agnieszka80Międzychód20:35
2494Szymerowska EmiliaUKS Siódemka, Rumia21:31
314Hrouzova Helenka16KOS Krnov23:09
418Ratajczak Jaś17UKS Siódemka, Rumia25:19
519Ratajczak Iga18UKS Siódemka, Rumia25:54
617Porzycz Jaś16UKS Siódemka, Rumia26:23
79Lewandowska Martyna15Tczewskie Stowarzyszenie Radio29:02
810Krupa Zuzanna21UKS OSiR, Góra Kalwaria32:07
9514Dutkiewicz SzymonMKS Paulinum, Jelenia Góra37:18
1020Roksz Szymon12UKS Siódemka, Rumia40:42
11519Richert TomekUKS Siódemka, Rumia41:00
128Wigier Helena13Stowarzyszenie Team 360 stopni42:07
1321Roksz Henio15UKS Siódemka, Rumia44:32
1411Socha Stanisław52Stowarzyszenie Team 360 stopni45:53
1513Lendzioszek Łucja14KOS Warszawa46:06
16518Witkowska MartynaIndywidualnie52:03
17517Szymański IwoIndywidualnie58:52
18512Kalata KamilIndywidualnie1:00:50
 
16Frątczak Natalia17PKO Harpagan, Gdańskabs
510Marcinkiewicz Ola i LenaKU AZS WAT, Warszawaabs
 
 
 
Długa (6/6)Status: 13:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
124Jackowiak Jacek7117 WBZ44:35
2506Mrozowski PrzemysławUKS Siódemka, Rumia58:31
323Podgruszewski Paweł78Międzychód1:01:39
412Mykhailova Natalia82LKS Górzanka, Nawojowa Góra1:09:51
5487Rygier RyszardKadra Małopolski1:39:34
622Czuchman Marek8717 WBZ2:15:01
 
 
 
K10 (10/10)Status: 13:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1448Moszkowicz Aleksandra13Kadra Małopolski17:42
226Marciniak Alicja12UMKS, Kwidzyn19:56
3449Oliinyk Arina13Kadra Małopolski21:16
425Wejtko Paula12UMKS, Kwidzyn21:54
5446Biskupska Maria13Kadra Małopolski22:33
6450Walaś Emilia13Kadra Małopolski24:14
727Kaczyńska Zofia13PKO Harpagan, Gdańsk25:05
829Ziober Julia12UKS Orientpark.pl, Iwiny29:21
928Krakowiak Lena12UKS Orientpark.pl, Iwiny41:11
10447Gumula Weronika13Kadra Małopolski41:20
 
 
 
K12 (31/31)Status: 13:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
147Aamand Randi10IL Dyre Vaa20:45
244Szafarewicz Katarzyna10UMKS, Kwidzyn22:28
343Wysocka Michalina10MKS MOS, Wrocław23:09
4455Hebda Julia10Kadra Małopolski23:56
5458Wala Magorzata10Kadra Małopolski25:33
639Kożyczkowska Anna10UKS Siódemka, Rumia26:09
752Belica Karolina10Indywidualnie Łódzkie26:14
8459Walaś Olga11Kadra Małopolski27:02
934Gościniak Wiktoria10UKS Arkady, Raszków27:21
10451Biskupska Małgorzata10Kadra Małopolski27:44
1146Wójtowicz Hanna10UNTS, Warszawa28:08
1237Kawecka Amelia10UMKS, Kwidzyn28:26
1331Kaczyńska Amelia11PKO Harpagan, Gdańsk29:44
1445Marciniak Klaudia10UMKS, Kwidzyn30:48
15457Rychłowska Julia10Kadra Małopolski31:08
16452Breksa Blanka10Kadra Małopolski32:53
1730Mioduszewska Janina11Stowarzyszenie Team 360 stopni34:03
18501Roman AntoniaUKS Siódemka, Rumia34:34
1933Benesz Olga11Stowarzyszenie Team 360 stopni35:06
2042Gromadzka Lena11Stowarzyszenie Team 360 stopni35:55
21454Dzik Zofia10Kadra Małopolski38:17
2236Ładomirska Maja11MKS Paulinum, Jelenia Góra38:37
23453Depta Helena10Kadra Małopolski43:03
2449Shvets Arina10UNTS, Warszawa44:12
2550Przetacznik Helena11MKS Paulinum, Jelenia Góra45:03
2640Kurkowiak Jaśmina11WKS Grunwald, Poznań48:07
2735Wojda Katarzyna11UNTS, Warszawa59:10
2848Kosecka Natalia09Ortimed Bydgoszcz1:08:09
2951Meller Zofia10KS Hades, Poznań1:21:00
30456Oliinyk Hanna11Kadra Małopolski1:23:55
 
32Trzasko Martyna11PKO Harpagan, Gdańsknkl
 
 
 
K14 (36/36)Status: 13:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
183Aamand Sigrid08IL Dyre Vaa27:25
276Porzycz Małgorzata08UKS Siódemka, Rumia29:50
354Rokita Antonina08PKO Harpagan, Gdańsk30:28
472Dutkiewicz Wiktoria08MKS Paulinum, Jelenia Góra31:00
582Klimczak Olimpia08UKS Siódemka, Rumia31:21
674Duda Kornelia09UKS Traper, Złocieniec31:35
758Nikołajuk Martyna09UKS Orientpark.pl, Iwiny31:40
865Hetnar Oliwia09UKS Orientpark.pl, Iwiny32:24
9461Moszkowicz Julia08Kadra Małopolski34:05
1080Uciechowska Oliwia09UKS Arkady, Raszków35:29
1179Bielecka Marta08UKS Siódemka, Rumia35:35
1277Ciastoń Oliwia08MKS MOS, Wrocław40:47
13463Sereda Daria09Kadra Małopolski42:59
1456Klimczak Oksana09UKS Siódemka, Rumia43:19
15460Grochal Nina09Kadra Małopolski43:38
16464Wala Aleksandra08Kadra Małopolski45:53
1757Trzasko Alicja08PKO Harpagan, Gdańsk46:50
1863Sądej Zofia08UKS Siódemka, Rumia50:02
1967Sałacka Joanna08UNTS, Warszawa50:28
2053Porada Jagoda08UKS Reflex, Rybnik50:56
2181Lewandowska Antonina08UKS Siódemka, Rumia51:15
2262Waśko Anna09UKS Arkady, Raszków51:53
23462Podgórska Gabriela09Kadra Małopolski54:24
2475Wasilewska Olga08UKS OSiR, Góra Kalwaria55:07
2564Sandomierska Iga09UMKS, Kwidzyn57:47
2660Marszałek Marta09UKS Azymut 45, Gdynia58:44
2766Mądra Klaudia08UKS Arkady, Raszków59:54
2859Suplicka Weronika09UKS Arkady, Raszków1:07:34
2961Trzeciak Klaudia09UKS Arkady, Raszków1:08:22
3055Pakulska Natalia09BKS Wataha, Warszawa1:14:51
3173Szafran Karolina09MKS MOS, Wrocław1:18:53
3268Tomaszewska Zofia09UKS Włóczykij, Osiek1:20:12
3369Zbroś Maria09UKS OSiR, Góra Kalwaria1:22:26
 
71Kurkowiak Jagoda09WKS Grunwald, Poznańnkl
78Staniec Julia08MKS MOS, Wrocławnkl
70Gołębiowska Marta09MKS MOS, Wrocławnkl
 
 
 
K16 (11/11)Status: 13:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1465Biskupska Julia08Kadra Małopolski41:31
285Durka Martyna07MKS Paulinum, Jelenia Góra48:13
3466Oliinyk Yelizaveta08Kadra Małopolski50:39
486Nowak Anna06UKS Siódemka, Rumia50:59
594Belica Milena07Indywidualnie Łódzkie53:32
691Chabiera Filomena07UNTS, Warszawa57:08
789Dzwonkowska Paulina06UKS OSiR, Góra Kalwaria58:09
893Kasprzyk Marta06UKS OSiR, Góra Kalwaria58:10
984Lewkowicz Julia07MKS Paulinum, Jelenia Góra58:30
1090Mianowska Antonina07UNTS, Warszawa1:01:03
1188Ukleja Patrycja06UKS Azymut 45, Gdynia1:03:53
 
 
 
K18 (6/6)Status: 13:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1467Kurtycz Natalia05Kadra Małopolski53:14
299Perfikowska Hanna04UMKS, Kwidzyn59:44
397Muller Iga05UMKS, Kwidzyn1:06:15
498Powichrowska Ilona04UKS OSiR, Góra Kalwaria1:12:05
595Cepurdej Katarzyna04UKS Azymut 45, Gdynia1:14:39
696Kotenko Olesya05PKO Harpagan, Gdańsk1:27:41
 
 
 
K20 (3/3)Status: 13:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1499Sadzikowska MagdalenaKOS BnO Szczecin1:51:04
2101Kowal Joanna02UKS Technik, Ruciane-Nida2:11:23
3100Rutkowska Magdalena03Tczewskie Stowarzyszenie Radio2:45:04
 
 
 
K21E (10/10)Status: 13:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1104Bernaciak Ewa90UKS Orientuś, Łódź1:09:22
2103Baranowska-Trzasko Aleksandra79PKO Harpagan, Gdańsk1:10:08
3108Filipiak Adrianna03KS Hades, Poznań1:12:16
4106Durzyńska Katarzyna92HKS Azymut, Mochy1:12:51
5102Gruchala Natalia96PKO Harpagan, Gdańsk1:13:47
6105Dera Dominika95UKS Arkady, Raszków1:16:35
7497Mazan Aleksandra95UKS Traper, Złocieniec1:23:37
8110Sekreta Anna9711 Mazurski Pułk Artylerii1:55:15
9107Kalata Agnieszka89MKS Paulinum, Jelenia Góra1:56:35
 
109Wicha Iwona87PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazabs
 
 
 
K21S (21/21)Status: 13:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1127Grodzicka Izabela89AZS UMCS, Lublin43:36
2129Górska Barbara95UNTS, Warszawa46:46
3119Mianowska Julia01UNTS, Warszawa47:54
4128Bilawa Karolina9517 WBZ49:03
5115Jachimiak Joanna96KU AZS WAT, Warszawa49:33
6111Miśkiewicz Martyna89UKS Siódemka, Rumia50:36
7112Morawska Anna93Indywidualni Pomorskie53:23
8117Płotka Joanna92PKO Harpagan, Gdańsk55:45
9186Dudek Izabela95PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz1:00:00
10126Żelazna Monika96AZS UMCS, Lublin1:01:53
11118Porada Lilianna98UKS Reflex, Rybnik1:01:57
12122Bąkowska Dominika92PKO Harpagan, Gdańsk1:03:29
13114Gołębiowska Monika95AZS UMCS, Lublin1:06:25
14121Dettlaff Anna89UKS Włóczykij, Osiek1:11:49
15116Welz Dominika89UKS Włóczykij, Osiek1:16:34
16130Wągrodzka Paulina9719 Lubelska Brygada Zmechanizo1:45:26
 
124Sikorska Natalia90Janosikinkl
125Warda Martyna9611MPAnkl
123Kuleszka Anna8911MPAnkl
113Patejko Patrycja88KOS Warszawaabs
120Dawidowska Natalia99UKS Siódemka, Rumiaabs
 
 
 
K35 (18/18)Status: 13:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1131Górnicka-Antonowicz Anna68Stowarzyszenie Team 360 stopni44:54
2138Maj-Roksz Maria80UKS Siódemka, Rumia46:44
3139Porzycz Agnieszka84UKS Siódemka, Rumia52:09
4133Śliwczyńska Ilona78Stowarzyszenie Team 360 stopni52:58
5135Bańska-Bodziona Aneta79UKS Orientpark.pl, Iwiny53:41
6136Lesisz Agata84PKO Harpagan, Gdańsk54:45
7148Kaczyńska Ewelina84PKO Harpagan, Gdańsk55:53
8144Dybka Katarzyna8312 Brygada Zmechanizowana1:00:02
9141Ludwiczak Karolina84Indywidualnie1:01:24
10149Lubkiewicz Małgorzata86WKS Wawel, Kraków1:01:30
11137Budna Emilia85Stowarzyszenie Team 360 stopni1:04:37
12132Pakulska Mieczysława86BKS Wataha, Warszawa1:06:03
13145Jirickova Alzbeta83KOS Krnov1:06:45
14140Kuźma Elżbieta84BKS Wataha, Warszawa1:35:11
15146Dzika Natalia8315 GBZ1:40:20
16143Grabowska Paulina8715 GBZ1:53:49
 
142Mróz Edyta8311MPAabs
147Ruszewska Anita83Suwałkiabs
 
 
 
K40 (15/15)Status: 13:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1468Grabowska Joanna79Kadra Małopolski45:45
2155Wigier Klara81Stowarzyszenie Team 360 stopni46:10
3470Kosińska Zofia80Kadra Małopolski47:20
4469Karnia-Biskupska Anna80Kadra Małopolski51:29
5159Ukleja Ewa80UKS Azymut 45, Gdynia54:28
6162Skierka Agata827 PBOT1:02:24
7154Marszałek Maria81UKS Azymut 45, Gdynia1:05:00
8158Golinowska Elżbieta80HKS Azymut, Mochy1:06:42
9157Szymańska Zuzanna77Stowarzyszenie Team 360 stopni1:11:53
10152Okrasa Iwona81AZS UMCS, Lublin1:26:34
11161Masternak Edyta812 Lubelska Brygada Obrony Tery1:29:00
12150Michałowska Agata78PKO Harpagan, Gdańsk1:35:10
13153Kosecka Justyna80Indywidualny Kujawsko-Pomorski1:55:24
14156Kurkowiak Patrycja81WKS Grunwald, Poznań2:20:18
 
160Pabian Patrycja80UMKS, Kwidzynabs
 
 
 
K45 (10/10)Status: 13:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1164Nowak Beata73UKS Siódemka, Rumia36:24
2163Lemańczyk Aleksandra73PKO Harpagan, Gdańsk49:29
3169Roszak Maja75UMKS, Kwidzyn50:31
4172Wójtowicz Katarzyna73UNTS, Warszawa59:14
5170Filipiak Agnieszka75KS Hades, Poznań1:00:00
6167Mianowska Dorota74UNTS, Warszawa1:03:05
7171Banach Janina76UMKS ORKAN, Ostróda1:05:58
8168Perfikowska Aleksandra74UMKS, Kwidzyn1:06:12
9165Rokita Anna73PKO Harpagan, Gdańsk1:35:18
10166Kussowska Hanna73PKO Harpagan, Gdańsk1:43:35
 
 
 
K50 (6/6)Status: 13:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1177Wysocka Joanna71WKS Śląsk, Wrocław43:17
2471Bugaj Teresa68Kadra Małopolski48:12
3176Witkowska Izabela70UKS Azymut 45, Gdynia52:18
4178Trykozko Urszula69Stowarzyszenie Team 360 stopni53:47
5174Romanow-Pękal Ewa71UMKS, Kwidzyn56:24
6175Deptulska Agnieszka71Tczewskie Stowarzyszenie Radio1:05:58
 
 
 
K55 (1/1)Status: 13:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1179Morawska Irena62Indywidualni Pomorskie28:55
 
 
 
K60 (1/1)Status: 13:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1180Mikielska Danuta59UMKS ORKAN, Ostróda55:37
 
 
 
K65 (5/5)Status: 13:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1185Biziuk Halina57UMKS ORKAN, Ostróda35:57
2181Kamińska-Socha Hanna55Stowarzyszenie Team 360 stopni39:02
3182Lewoń Ewa55UMKS ORKAN, Ostróda51:01
4184Łuńska Regina56UMKS ORKAN, Ostróda54:50
5183Olbrycht Anna56Indywidualny Mazowsze1:19:41
 
 
 
Krótka (11/11)Status: 13:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1513Kuźba JustynaUKS Siódemka, Rumia36:38
2507Warda-Mrozowska JustynaUKS Siódemka, Rumia47:38
3188Sipak Marta86PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz48:22
4191Gościniak Karolina84UKS Arkady, Raszków49:57
4189Uciechowska Anna83UKS Arkady, Raszków49:57
6194Chwiejczak Dorota74Indywidualnie51:27
7516Drapella AnnaIndywidualnie1:14:50
8195Lehman Oliwia14Indywidualnie1:27:43
9190Trzeciak Izabela83UKS Arkady, Raszków1:47:54
10192Chmura Jolanta75UKS Arkady, Raszków1:48:23
 
187Antonowicz Jerzy68Stowarzyszenie Team 360 stopniabs
 
 
 
M10 (13/13)Status: 13:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1199Górski Krzesimir12MKS Paulinum, Jelenia Góra12:21
2474Rygier Aleksander13Kadra Małopolski17:07
3197Gos Łukasz12PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz18:28
4205Hrouza Jan13KOS Krnov19:07
5201Wojarski Przemysław13UMKS, Kwidzyn19:49
6200Cichewicz Wojciech13UMKS, Kwidzyn21:27
7196Marszałek Karol12UKS Azymut 45, Gdynia22:15
8202Tadejewski Nikodem12UMKS ORKAN, Ostróda22:47
9473Wolny Piotr12Kadra Małopolski22:52
10204Aamand Haakon12IL Dyre Vaa26:53
11472Bublik Maciej12Kadra Małopolski27:53
12203Kmieciński Franciszek12PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz28:53
13198Sobiepanek Marcel12UKS OSiR, Góra Kalwaria30:06
 
 
 
M12 (21/21)Status: 13:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1218Pachnik Antoni10UKS Orientpark.pl, Iwiny18:00
2220Jędras Jakub11UMKS, Kwidzyn23:39
3217Duda Łukasz11UKS Traper, Złocieniec23:51
4478Zasadzki Tymoteusz10Kadra Małopolski24:43
5219Pękal Paweł10UMKS, Kwidzyn26:13
6206Bączek Jędrzej10UKS Technik, Ruciane-Nida28:37
7475Hundt Dawid11Kadra Małopolski30:37
8208Górski Seweryn10UKS OSiR, Góra Kalwaria31:25
9221Droń Wojciech10UMKS, Kwidzyn31:45
10212Gajda Szczepan11UNTS, Warszawa33:39
11210Buczma Jakub10Stowarzyszenie Team 360 stopni39:19
12209Szewczykowski Rafał11Stowarzyszenie Team 360 stopni40:41
13222Kuźma Kacper10BKS Wataha, Warszawa41:00
14476Kizerwetter Mikołaj10Kadra Małopolski44:02
15503Lenczkowski Krzysztof11Stowarzyszenie Team 360 stopni44:04
16214Gromadzki Szymon11PKO Harpagan, Gdańsk53:01
17213Sipak Kacper11PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz56:05
18207Tomaszewski Wojciech11UKS Włóczykij, Osiek1:01:36
19216Maciaś Kacper10UNTS, Warszawa1:10:19
20211Dwojak Jan11MKS Paulinum, Jelenia Góra1:28:56
 
215Miziołek Jerzy11Stowarzyszenie Team 360 stopniabs
 
 
 
M14 (36/36)Status: 13:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1232Lendzioszek Roman08BKS Wataha, Warszawa30:26
2243Ukleja Krzysztof08UKS Azymut 45, Gdynia34:00
3251Tufekcis Leonidas08BKS Wataha, Warszawa36:05
4248Wasilewski Antoni08UKS OSiR, Góra Kalwaria36:27
5249Motała Piotr08UKS Siódemka, Rumia36:36
6223Ładomirski Szymon09MKS Paulinum, Jelenia Góra41:12
7231Sikora Dawid08PKO Harpagan, Gdańsk41:16
8244Jończy Michał08MKS Paulinum, Jelenia Góra41:56
9230Lemańczyk Witold09PKO Harpagan, Gdańsk42:37
10508Pułczyński JeremiWKS Wawel47:25
11235Pokorski Borys09UMKS, Kwidzyn51:26
12505Rubaj Konrad08UMKS, Kwidzyn53:09
13224Szostakowski Krzysztof08PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz54:33
14240Widziewicz Damian09MKS MOS, Wrocław56:20
15252Maślanka Mateusz08BKS Wataha, Warszawa56:43
16247Stefańczak Tymon08MKS MOS, Wrocław56:54
17481Wolny Maciej09Kadra Małopolski57:48
18480Lenczkowski Adam08Stowarzyszenie Team 360 stopni57:56
19229Górski Igor08MKS Paulinum, Jelenia Góra1:02:19
20227Tomala Maciej09MKS MOS, Wrocław1:04:06
21477Wyznakiewicz Piotr10Kadra Małopolski1:07:22
22245Gromadzki Wiktor09Stowarzyszenie Team 360 stopni1:07:48
23228Chmura Patryk08UKS Arkady, Raszków1:09:03
24250Wojda Grzegorz09UNTS, Warszawa1:09:04
25234Kupisz Wojciech09BKS Wataha, Warszawa1:12:04
26239Kamiński Marcin09MKS MOS, Wrocław1:13:20
27253Banaszek Łukasz08UKS Technik, Ruciane-Nida1:15:52
28246Meller Jan09KS Hades, Poznań1:16:03
29254Parulski Alan08Międzychód1:20:10
30237Białogrodzki Ignacy09UKS Azymut 45, Gdynia1:21:46
31226Staśkiewicz Miłosz09MKS MOS, Wrocław1:22:29
32233Lendzioszek Leszek08KOS Warszawa1:23:25
33236Jesionkiewicz Kacper09Stowarzyszenie Team 360 stopni1:27:58
34238Wigier Stanisław09Stowarzyszenie Team 360 stopni1:41:35
35242Błachut Olgierd09Stowarzyszenie Team 360 stopni1:53:31
 
225Maciaś Jakub09UNTS, Warszawankl
 
 
 
M16 (13/13)Status: 13:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1496Maciejewski Bartłomiej06BKS Wataha, Warszawa36:21
2256Drapella Stanisław07PKO Harpagan, Gdańsk39:15
3264Droń Wiktor07UMKS, Kwidzyn52:04
4260Łącki Jakub06UKS Azymut, Pabianice53:50
5255Cepurdej Władysław06UKS Azymut 45, Gdynia54:52
6261Zaremba Adam07UMKS, Kwidzyn59:33
7263Pękal Mikołaj07UMKS, Kwidzyn1:01:21
8262Perfikowski Paweł07UMKS, Kwidzyn1:01:53
9257Mioduszewski Władysław06Stowarzyszenie Team 360 stopni1:03:30
10259Pokorski Igor07UMKS, Kwidzyn1:06:36
11258Domarus Aleksander07UKS Siódemka, Rumia1:17:07
12266Damazyn Patryk06Grudziądz1:50:30
 
482Chodlewski Antoni08Kadra Małopolskinkl
 
 
 
M18 (10/10)Status: 13:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1272Wójtowicz Krzysztof04UNTS, Warszawa42:59
2269Podworski Kacper05UKS OSiR, Góra Kalwaria47:11
3271Wójcik Paweł05WKS Wawel, Kraków49:54
4276Bublik Piotr05WKS Wawel, Kraków51:09
5275Dąbrowski Karol05UKS OSiR, Góra Kalwaria53:11
6267Muller Wiktor04UMKS, Kwidzyn53:59
7270Bielecki Michał04UKS Siódemka, Rumia57:22
8274Tywonek Jan05UKS OSiR, Góra Kalwaria1:00:09
9268Wasilewski Mikołaj05UKS OSiR, Góra Kalwaria1:21:42
10273Sobiepanek Maksymilian04UKS OSiR, Góra Kalwaria1:33:10
 
 
 
M21E (15/15)Status: 13:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1288Bernaciak Aleksander83WKS Śląsk, Wrocław1:04:12
2280Dzioba Mateusz95MKS Paulinum, Jelenia Góra1:04:57
3279Kalata Michał89MKS Paulinum, Jelenia Góra1:07:07
4285Galicz Karol86BKS Wataha, Warszawa1:09:01
5278Kraszewski Przemysław97WKS Śląsk, Wrocław1:12:07
6284Pachnik Jędrzej06UKS Orientpark.pl, Iwiny1:17:35
7281Tadejewski Paweł79UMKS ORKAN, Ostróda1:20:25
8289Borgiel Jarosław97AZS UMCS, Lublin1:23:12
9286Michalak Kacper01UNTS, Warszawa1:29:33
10283Nestorowicz Łukasz85AZS UMCS, Lublin1:34:14
11287Filipiak Mateusz98KS Hades, Poznań1:39:44
12498Kabata Stanisław9914 ZBOT1:54:12
13290Dopke Kamil9111MPA2:00:13
 
277Porzycz Grzegorz02UKS Azymut 45, Gdyniaabs
282Dudek Wojciech94PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazabs
 
 
 
M21S (20/20)Status: 13:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1299Domański Dariusz9617 WBZ56:54
2309Druciarek Jarosław8710 BKPanc1:05:27
3297Kurek Jarosław88KU AZS WAT, Warszawa1:07:14
4308Dowżenko Paweł927 PBOT1:09:33
5306Bałdyga Daniel8012 Brygada Zmechanizowana1:13:00
6293Jankowski Paweł84UKS Siódemka, Rumia1:16:58
7291Jakubczyk Arkadiusz99UKS Technik, Ruciane-Nida1:20:01
8301Piersa Jakub98UKS Technik, Ruciane-Nida1:20:11
9292Iwańczuk Tomasz88AZS UMCS, Lublin1:24:43
10304Kąkol Michał95UKS Siódemka, Rumia1:28:03
11302Pieńkowski Szymon01Nadleśnictwo Spychowo1:41:29
12296Futera Sylwester9011MPA1:43:39
13295Walter Tomasz881BLog1:54:15
 
303Żołnowski Maciej97JJ Teamnkl
294Krupa Łukasz90UKS OSiR, Góra Kalwariankl
307Marczuk Norbert9115 Gołdapski Pułk Przeciwlotninkl
515Melzer SzymonUKS Siódemka, Rumiankl
305Mazurek Daniel9319 Lubelska Brygada Zmechanizonkl
298Pecz Igor88The North Runnersabs
300Strumiłowski Karol9511MPAabs
 
 
 
M35 (21/21)Status: 13:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1344Golinowski Paweł79Indywidualny Dolnośląskie56:09
2315Kożyczkowski Edward85UKS Siódemka, Rumia57:25
3311Plesiński Mariusz73Indywidualny Dolnośląskie59:17
4329Lubkiewicz Tomasz87WKS Wawel, Kraków1:05:36
5320Kaczyński Piotr84PKO Harpagan, Gdańsk1:10:18
6326Urbański Kamil8617 WBZ1:15:00
7313Frątczak Sławomir84PKO Harpagan, Gdańsk1:15:03
8520Bzdawski MaciejIndywidualnie1:15:38
9314From Piotr83UMKS, Kwidzyn1:16:05
10319Pietrzak Konrad86AZS UMCS, Lublin1:23:24
11317Muzioł Łukasz83PKO Harpagan, Gdańsk1:23:34
12324Grabowski Bogusz8715 Giżycka Brygada Zmechanizow1:25:10
13310Meller Błażej84KS Hades, Poznań1:33:46
14318Pańkowski Mateusz84UKS Technik, Ruciane-Nida1:36:42
15327Gulajew Michał87AZS UMCS, Lublin1:48:10
16316Wyrzykowski Patryk85KS Hades, Poznań1:51:58
17322Jasiński Mateusz8711MPA2:05:11
18325Mach Arkadiusz873 PBOT2:10:17
 
323Brzozowski Radosław8411MPAnkl
321Wiśniewski Paweł74WKS Wawel, Krakówabs
328Golarz Tomasz862 pinżabs
 
 
 
M40 (29/29)Status: 13:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1342Jędras Przemysław81UMKS, Kwidzyn48:50
2359Lehman Piotr81Indywidualnie49:37
3330Suchenia Piotr80UKS Siódemka, Rumia50:13
4332Patrejko Andrzej79UKS Azymut 45, Gdynia50:28
5358Walicki Rafał7817 WBZ50:40
6341Bartnik Konrad82KU AZS WAT, Warszawa51:24
7339Stężycki Grzegorz82Indywidualny lubuskie53:42
8343Fankidejski Artur78UKS Włóczykij, Osiek54:17
9337Białogrodzki Jakub80UKS Azymut 45, Gdynia57:09
10340Krzemiński Paweł82KU AZS WAT, Warszawa57:11
11354Hrouza Jan81KOS Krnov59:26
12331Sikora Roger79PKO Harpagan, Gdańsk59:49
13351Stanny Kuba79InO SCI1:02:16
14335Banaszek Jakub82UKS Technik, Ruciane-Nida1:03:03
15347Iefymenko Oleksandr79Centaur1:06:01
16353Kujawski Robert78Indywidualnie1:06:11
17357Leśniak Piotr7819 Lubelska Brygada Zmechanizo1:08:29
18349Musiał Krzysztof798pplot Koszalin1:08:43
19338Kurkowiak Grzegorz80WKS Grunwald, Poznań1:14:47
20345Krysztopik Mariusz8011MPA1:20:27
21355Durmaj Marcin7915 GBZ1:24:52
22509Pisarski PatrykUKS Siódemka, Rumia1:28:04
23348Damazyn Damian80JW11091:28:31
24346Otulakowski Andrzej7811MPA1:35:37
25352Rymszewicz Tomasz8011MPA1:43:20
26336Marszałek Michał80UKS Azymut 45, Gdynia2:09:55
 
333Stachowski Paweł82Indywidualny lubuskienkl
356Ruszewski Tomasz82Suwałkiabs
350Ślebioda Piotr8210 BKPancabs
 
 
 
M45 (37/37)Status: 13:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1376Jończy Daniel75MKS Paulinum, Jelenia Góra39:47
2361Sitnicki Mariusz77Indywidualny lubuskie42:13
3371Banach Krzysztof74UMKS ORKAN, Ostróda43:07
4378Fiedorowicz Szczepan76UKS Traper, Złocieniec43:52
5392Smilgius Audrius70Takas OSK44:30
6385Aamand Nils77IL Dyre Vaa45:56
7373Dutkiewicz Damian77MKS Paulinum, Jelenia Góra46:20
8377Błachut Igor73Stowarzyszenie Team 360 stopni48:08
9362Marcinkiewicz Marcin73KU AZS WAT, Warszawa49:13
10366Balmowski Radosław76Indywidualny Kujawsko-Pomorski52:32
11381Grydziuszko Marcin75UKS Energetyk, Dychów53:30
12363Trzasko Bogusław76PKO Harpagan, Gdańsk53:32
13383Duda Tomasz76UKS Traper, Złocieniec54:32
14372Mientki Sebastian76UMKS ORKAN, Ostróda55:04
15368Mikhaylov Victor73LKS Górzanka, Nawojowa Góra57:01
16382Filipiak Marek73KS Hades, Poznań57:55
17391Kowal Tomasz7512BZ/KoS Szczecin59:23
18379Dobrowolski Piotr73AZS UMCS, Lublin59:45
19380Serocki Wojciech75UMKS, Kwidzyn1:00:33
20375Mianowski Rafał73UNTS, Warszawa1:01:20
21367Bartkowiak Rafał73Indywidualny Kujawsko-Pomorski1:02:00
22365Lendzioszek Paweł77KOS Warszawa1:02:08
23384Wójtowicz Grzegorz73UNTS, Warszawa1:02:14
24484Hundt Tomasz73Kadra Małopolski1:02:24
25389Wiliwis Paweł75Suwałki1:05:42
26394Pancerz Piotr77Indywidualnie1:06:14
27388Chybczyński Wojciech77Janosiki1:06:34
28390Preuss Andrzej76Indywidualnie1:08:45
29386Warchulski Tomasz76Samotny Wilk1:10:38
30370Kalsztein Karol74PKO Harpagan, Gdańsk1:11:16
31360Lemańczyk Dariusz73PKO Harpagan, Gdańsk1:14:17
32387Sochacki Marcin74UKS Dychów1:16:32
33364Kussowski Andrzej74PKO Harpagan, Gdańsk1:27:43
34393Kiryk Daniel7419 Lubelska Brygada Zmechanizo1:29:40
 
374Sędłak Krystian73OK! Sport, Warszawankl
483Biskupski Michał76Kadra Małopolskinkl
504Mosiewicz Andrzej73Indywidualnienkl
 
 
 
M50 (20/20)Status: 13:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1407Krasuski Marcin72OK! Sport, Warszawa38:28
2400Rycerski Bogdan71KS Artemis, Wrocław40:34
3403Pesta Adam69UKS Azymut 45, Gdynia43:11
4406Michalak Tomasz69UNTS, Warszawa44:51
5397Bartczak Jarosław68UMKS ORKAN, Ostróda45:26
6404Pachnik Dariusz69UKS Orientpark.pl, Iwiny46:08
7398Porada Robert72UKS Reflex, Rybnik47:23
8500Wrzesiński Krzysztof68WKS Śląsk, Wrocław48:13
9399Witkowski Adam70UKS Azymut 45, Gdynia51:22
10409Novotný Tomáš70TJ Zlaté Hory57:16
11413Mossakowski Przemysław60Stowarzyszenie Team 360 stopni59:02
12396Wrzosek Zbigniew70Indywidualny Mazowsze1:00:20
13411Kłak Andrzej71Indywidualnie1:01:49
14402Krasuski Bartłomiej70Stowarzyszenie Team 360 stopni1:06:06
15401Muller Tomasz68UMKS, Kwidzyn1:06:14
16405Doliński Grzegorz72BKS Wataha, Warszawa1:09:28
17410Wójtowicz Piotr72Nadleśnictwo Strzebielino1:12:10
18414Deinowski Mariusz70Azymut Osie1:18:23
19412Witkowski Zbigniew69Łódź1:18:29
20395Rutkowski Remigiusz70Tczewskie Stowarzyszenie Radio1:25:14
 
 
 
M55 (3/3)Status: 13:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1417Bączek Dariusz65UKS Technik, Ruciane-Nida49:26
2416Forystek Józef66WKS Wawel, Kraków59:11
3415Deptulski Tomasz65Tczewskie Stowarzyszenie Radio1:11:30
 
 
 
M60 (9/9)Status: 13:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1419Morawski Paweł62Indywidualni Pomorskie32:59
2486Kryjomski Jerzy58Kadra Małopolski36:01
3423Dyzio Włodzimierz61WKS Wawel, Kraków42:18
4422Mikielski Marek60UMKS ORKAN, Ostróda42:44
5421Lech Bogdan60UMKS ORKAN, Ostróda47:42
6424Andrzejewski Leszek59UKS Azymut 45, Gdynia47:49
7425Belica Krzysztof62Indywidualnie Łódzkie48:25
8420Sikora Tomasz58Indywidualni Zachodniopomorski1:50:44
 
418Cepurdej Oleksandr58UKS Azymut 45, Gdyniankl
 
 
 
M65 (12/12)Status: 13:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1435Usas Gintautas55Javonis36:36
2427Guga Romuald55WKS Śląsk, Wrocław39:27
3433Pietrusiński Marek56KS Artemis, Wrocław39:42
4430Mądrzyński Zbigniew56UMKS, Kwidzyn40:08
5429Szczepański Marek54UKS Technik, Ruciane-Nida41:15
6493Fałkowski Zbigniew57Azymut Osie45:52
7426Świerczyński Bogdan53PKO Harpagan, Gdańsk46:26
8431Gackowski Bogdan53PKO Harpagan, Gdańsk46:35
9485Kret Jacek57Kadra Małopolski46:38
10436Hrouza Jan54KOS Krnov48:41
11432Miszewski Romuald54Indywidualni Pomorskie50:17
12428Olbrycht Janusz55Indywidualny Mazowsze1:08:09
 
 
 
M70 (8/8)Status: 13:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1441Mientki Tadeusz52UMKS ORKAN, Ostróda36:14
2443Gliński Henryk50KS Artemis, Wrocław39:01
3440Bohaczek Janusz52UMKS ORKAN, Ostróda44:56
4439Łuński Zbigniew52UMKS ORKAN, Ostróda45:32
5444Owczarski Tomasz51wks Chojnice54:30
6437Gorajski Andrzej49WKS Śląsk, Wrocław59:58
7438Kruczek Stanisław48WKS Wawel, Kraków1:20:20
8442Woźniak Henryk48UMKS ORKAN, Ostróda1:22:47
 
 
 
M75 (1/1)Status: 13:43
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1445Kmieciński Józef47PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz40:05