XXVI Puchar Bałtykuniedz. 15.08.2021 13:29
UKS Siódemka RumiaRumia Reda Zbychowo
Wyniki nieoficjalne - Etap 3stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
10N (9/9)Status: 13:25
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1342Moszkowicz Aleksandra13WKS Wawel, Kraków25:54
2438Lipiec Błazej13PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz28:31
3440Gos Łukasz12PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz28:51
4428Tadejewski Nikodem12UMKS ORKAN, Ostróda29:21
5437Januszewicz Jan13UKS Azymut 45, Gdynia29:52
6435Trzasko Oleg14PKO Harpagan, Gdańsk38:16
7335Biskupska Maria13WKS Wawel, Kraków38:57
8436Dwojak Jan11MKS Paulinum, Jelenia Góra39:16
9439Wojda Katarzyna11UNTS, Warszawa40:57
 
 
 
10R (15/15)Status: 13:25
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1470Sipak KacperPUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz22:44
2487Kożyczkowska AnnaUKS Siódemka, Rumia24:23
2463Urbaniak DominikaMKS Paulinum, Jelenia Góra24:23
4432Gajda Szczepan11UNTS, Warszawa26:16
5434Włodarczyk Alicja15UKS Traper, Złocieniec31:21
6494Richert MajaUKS Siódemka, Rumia33:12
7429Ratajczak Piotr69UMKS ORKAN, Ostróda36:07
8482Richert TomekUKS Siódemka, Rumia38:15
9492Baran MichalinaUKS Siódemka, Rumia44:34
10426Patejko Zuzanna12KOS Warszawa48:22
11433Patejko Jan16KOS Warszawa49:23
12431Porzycz Jaś15UKS Siódemka, Rumia51:04
 
427Konkol Aleksander15UKS Siódemka, Rumiaabs
425Pustkowski Wojciech78PKO Harpagan, Gdańskabs
467Dutkiewicz SzymonMKS Paulinum, Jelenia Góraabs
 
 
 
D3uga (5/5)Status: 13:25
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1471Kąkol MichałUKS Siódemka, Rumia58:37
2468Plesiński Mariuszindywidualnie1:08:33
3485Muelstadt GunnarTeam Saxony1:16:23
4476Pobian PatrycjaUMKS, Kwidzyn1:35:36
 
480Moskal BogusławaUKS Siódemka, Rumiaabs
 
 
 
K10 (13/13)Status: 13:25
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1341Kaczyńska Amelia11PKO Harpagan, Gdańsk17:46
2336Pabich Hanna11UKS Azymut, Pabianice18:01
3340Lorenc Sara11UKS Azymut, Pabianice18:57
4337Gromadzka Lena11Stowarzyszenie Team 360 stopni22:02
5330Ładomirska Maja11MKS Paulinum, Jelenia Góra24:14
6339Szlachta Wiktoria11MKS Paulinum, Jelenia Góra24:16
7332Trzasko Martyna11PKO Harpagan, Gdańsk25:26
8333Wejtko Paula12UMKS, Kwidzyn26:28
9331Benesz Olga11Stowarzyszenie Team 360 stopni27:32
10334Fankidejska Julia11UKS Włóczykij, Osiek34:34
11343Pompe Antonia12Team Saxony46:43
12338Jaros Abigail11UKS Azymut, Pabianice55:05
 
344Mioduszewska JaninaStowarzyszenie Team 360 stopniabs
 
 
 
K12 (21/21)Status: 13:25
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1326Wetzel Jannika09Team Saxony17:43
2316Wysocka Michalina10MKS MOS, Wrocław18:47
3324Pompe Greta09Team Saxony19:33
4315Biskupska Małgorzata10WKS Wawel, Kraków20:38
5314Jażdżyk Aniela09MKS MOS, Wrocław21:01
6325Wetzel Emilia09Team Saxony21:26
7313Wójtowicz Hanna10UNTS, Warszawa22:07
8329Kärger Mathilde09Team Saxony22:15
9323Rombel Gabriela10UMKS, Kwidzyn24:13
10310Waśko Anna09UKS Arkady, Raszków24:43
10318Uciechowska Oliwia09UKS Arkady, Raszków24:43
12322Klimczak Oksana09UKS Siódemka, Rumia24:59
13328Drechsler Selma10Team Saxony26:26
14321Marciniak Klaudia10UMKS, Kwidzyn27:09
15319Rzosińska Julia09Brak27:54
16311Sandomierska Iga09UMKS, Kwidzyn32:10
17312Muchaczow Julia10MKS Paulinum, Jelenia Góra33:44
18309Pakulska Natalia09BKS Wataha, Warszawa35:01
19320Marszałek Marta09UKS Azymut 45, Gdynia42:07
20327Pilipczuk AnnaStowarzyszenie Team 360 stopni50:07
 
pk479Sałacka JoannaUNTS, Warszawa26:38
 
 
 
K14 (29/29)Status: 13:25
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1294Mianowska Antonina07UNTS, Warszawa25:24
2298Biskupska Julia08WKS Wawel, Kraków26:53
3301Lewkowicz Julia07MKS Paulinum, Jelenia Góra29:10
4295Dargacz Paulina07PKO Harpagan, Gdańsk29:21
5279Durka Martyna07MKS Paulinum, Jelenia Góra29:43
6288Bielecka Marta08UKS Siódemka, Rumia30:40
7307Holfeld Anna08Team Saxony30:57
8293Rokita Antonina08PKO Harpagan, Gdańsk31:46
9280Włodarczyk Wiktoria08UKS Traper, Złocieniec32:38
10285Kuciel Hanna07MKS MOS, Wrocław32:53
11306Sądej Zofia08UKS Siódemka, Rumia33:37
12308Hempel Luise08Team Saxony34:19
13292Porzycz Małgorzata08UKS Siódemka, Rumia34:26
14303Moszkowicz Julia08WKS Wawel, Kraków34:27
15305Szczygieł Hanna07MKS MOS, Wrocław35:23
16297Dutkiewicz Wiktoria08MKS Paulinum, Jelenia Góra36:29
17287Łącka Julia07UKS OSiR, Góra Kalwaria36:35
18283Klimczak Olimpia08UKS Siódemka, Rumia36:42
19291Staniec Julia08MKS MOS, Wrocław36:58
20289Marciniak Weronika07MKS MOS, Wrocław37:31
21282Trzasko Alicja08PKO Harpagan, Gdańsk39:55
22290Wejtko Diana07UMKS, Kwidzyn43:15
23302Kraszewska Olga07MKS MOS, Wrocław43:22
24284Wasilewska Olga08UKS OSiR, Góra Kalwaria1:00:35
25281Lewandowska Antonina08UKS Siódemka, Rumia1:03:02
 
304Nowak Zofia08KS Hades, Poznańnkl
286Szmidtka Martyna08UKS Siódemka, Rumiankl
300Chabiera Filomena07UNTS, Warszawankl
296Winiarek Laura07UKS Azymut 45, Gdyniankl
 
 
 
K16 (21/21)Status: 13:25
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1271Urbánková Eva06SKOB Ostrov, Czech Republic37:28
2268Nowak Anna06UKS Siódemka, Rumia38:08
3270Ukleja Patrycja06UKS Azymut 45, Gdynia41:54
4267Kurtycz Natalia05WKS Wawel, Kraków42:41
5269Kozuń Marika06UKS Azymut, Pabianice43:57
6258Młynarczyk Kaja06UKS Azymut, Pabianice44:54
7259Niessner Pola07WKS Wawel, Kraków46:50
8273Kärger Eline05Team Saxony46:52
9266Muchaczow Hanna06MKS Paulinum, Jelenia Góra47:01
10262Kasprzyk Marta06UKS OSiR, Góra Kalwaria48:56
11261Rygielska Kinga05UMKS, Kwidzyn50:19
12264Holíková Simona05SKOB Ostrov, Czech Republic51:37
13276Doleschal Fenja05Team Saxony53:18
14265Michno Marta05WKS Wawel, Kraków55:15
15260Dzwonkowska Paulina06UKS OSiR, Góra Kalwaria56:50
16275Hänsel Flora05Team Saxony57:25
17257Wojtaczka Weronika06MKS Paulinum, Jelenia Góra58:36
18277Drechsler Luise06Team Saxony1:00:48
19274Mühlstädt Anna05Team Saxony1:14:26
20272Uciechowska Amelia06UKS Arkady, Raszków1:16:21
 
263Muller Iga05UMKS, Kwidzynabs
 
 
 
K18 (11/11)Status: 13:25
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1253Perfikowska Hanna04UMKS, Kwidzyn42:29
2250Wrześniak Zofia03BKS Wataha, Warszawa44:23
3247Pesta Anna03UKS Azymut 45, Gdynia45:25
4254Filipiak Adrianna03KS Hades, Poznań45:41
5255Olsen Liv Grete04Team Saxony47:33
6256Klein Franka04Team Saxony51:34
7251Powichrowska Ilona04UKS OSiR, Góra Kalwaria1:03:14
8249Grochowalska Alicja03UKS Azymut, Pabianice1:09:04
9246Dobosz Aleksandra03UKS OSiR, Góra Kalwaria1:11:03
10252Gendek Marta04UNTS, Warszawa1:19:23
 
248Chabiera Lena03UNTS, Warszawankl
 
 
 
K20 (2/2)Status: 13:25
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1245Melzer Zofia01UKS Siódemka, Rumia1:02:11
2244Patassiova Michaela02UKS Azymut 45, Gdynia1:09:11
 
 
 
K21E (11/11)Status: 13:25
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1236Wieleba Marlena88PKO Harpagan, Gdańsk43:00
2238Gruchala Natalia96PKO Harpagan, Gdańsk43:54
3240Pabich Maria82UKS Azymut, Pabianice46:00
4241Morawska Anna93Indywidualni Pomorskie46:14
5449Durzyńska KatarzynaHKS Azymut, Mochy47:08
6477Krempińska JuliaIndywidualni Pomorskie47:34
7461Konkol-Klimczak WiolettaUKS Siódemka, Rumia48:55
8243Baranowska-Trzasko AleksandraPKO Harpagan, Gdańsk51:05
9239Panaszek Justyna8910 BKPanc59:51
10237Pacek Karolina88OK! Sport, Warszawa1:09:57
 
242Hiszczyńska Aleksandra94CSSP Koszalinabs
 
 
 
K21S (16/16)Status: 13:25
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1454Parfianowicz KatarzynaIndywidualny Mazowsze37:32
2414Bąkowska Dominika92PKO Harpagan, Gdańsk38:38
3410Miśkiewicz Martyna89UKS Siódemka, Rumia39:05
4420Kalata Agnieszka8910 BKPanc39:56
5421Patejko Patrycja88KOS Warszawa41:18
6418Dettlaff Anna89UKS Włóczykij, Osiek50:14
7422Lucke Henrike77Team Saxony50:44
8423Kärger Brit76Team Saxony52:12
9474Ludwiczak KarolinaIndywidualni Pomorskie52:36
10475Rosińska PatrycjaIndywidualni Pomorskie54:37
11419Sekta Marta9015.GBZ55:39
12416Szczęsna Daria89IWsp SZ58:15
13424Bakhowska Nataliaindywidualnie1:02:36
14413Grabowska Paulina8715.GBZ1:03:36
 
411Ciarkowska Magdalena8715.GBZabs
417Skarłubowicz Karolina9717 Wielkopolska Brygada Zmechaabs
 
 
 
K35 (11/11)Status: 13:25
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1354Maj-Roksz Maria80UKS Siódemka, Rumia43:59
2352Ratajczak Izabela82UKS Siódemka, Rumia46:11
3347Bańska-Bodziona Aneta7910 BKPanc48:47
4350Porzycz Agnieszka84UKS Siódemka, Rumia48:54
5353Machowska-Krupa Weronika86UKS OSiR, Góra Kalwaria50:36
6346Zając Honorata86WKS Wawel, Kraków1:05:58
7355Alabrudzińska Agnieszka85KOS BnO, Szczecin1:08:02
8450Dyksa Anna82CSIL Polska1:10:26
9348Mikosza Ewelina82Stowarzyszenie Team 360 stopni1:13:34
10349Januszewicz Katarzyna86UKS Azymut 45, Gdynia1:19:02
 
351Dominik Joannna83UKS Siódemka, Rumiaabs
 
 
 
K40 (13/13)Status: 13:25
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1361Urbánková Jana78SKOB Ostrov, Czech Republic36:37
2367Karnia-Biskupska Anna80WKS Wawel, Kraków39:29
3366Ukleja Ewa80UKS Azymut 45, Gdynia44:46
4359Szymańska Zuzanna77Stowarzyszenie Team 360 stopni49:57
5363Zbroja-Nowak Justyna80KS Hades, Poznań54:57
6364Marszałek Maria81UKS Azymut 45, Gdynia59:15
7365Margol-Szuwara Agnieszka801 batalion drogowo-mostowy Dęb1:00:17
8360Włodarczyk Agnieszka80UKS Traper, Złocieniec1:00:32
9358Sienkiewicz Monika81Brak1:06:46
10357Turska Magdalena77Stowarzyszenie Team 360 stopni1:54:53
11356Różycka-Pustkowska Barbara79PKO Harpagan, Gdańsk2:16:00
 
362Dubińska Monika81Stowarzyszenie Team 360 stopninkl
368Michałowska Agata78PKO Harpagan, Gdańskabs
 
 
 
K45 (16/16)Status: 13:25
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1375Nowak Beata73UKS Siódemka, Rumia27:23
2377Bączek-Motała Barbara72WKS Wawel, Kraków28:29
3373Kulicka Agata75Skierniewickie Stowarzyszenie29:35
4380Pompe Katja76Team Saxony33:06
5374Konc Katarzyna75UKS Azymut, Pabianice34:11
6381Wetzel Annegret76Team Saxony37:12
7370Wójtowicz Katarzyna73UNTS, Warszawa46:33
8472Bielecka KorneliaUKS Siódemka, Rumia46:46
9372Lemańczyk Aleksandra73PKO Harpagan, Gdańsk47:37
10369Grzywacz Agnieszka74Stowarzyszenie Team 360 stopni49:20
11376Trykozko Urszula69Stowarzyszenie Team 360 stopni55:51
12382Mianowska DorotaUNTS, Warszawa56:31
13371Sztranek Iwona74UKS Azymut, Pabianice58:18
14378Filipiak Agnieszka75KS Hades, Poznań1:07:52
15379Perfikowska Aleksandra74UMKS, Kwidzyn1:13:14
 
383Roszak MajaUMKS, Kwidzynabs
 
 
 
K50 (7/7)Status: 13:25
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1386Morawska Irena62Indywidualni Pomorskie35:16
2387Wysocka Joanna71WKS Śląsk, Wrocław36:57
3384Depta Monika70MKS Paulinum, Jelenia Góra38:13
4385Witkowska Izabela70UKS Azymut 45, Gdynia39:30
5388Bugaj Teresa68WKS Wawel, Kraków49:13
6389Deptulska Agnieszka71Tczewskie Stowarzyszenie Radio50:20
7447Nadera AgataCX80 Kalisz52:34
 
 
 
K60 (2/2)Status: 13:25
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1390Mikielska Danuta59UMKS ORKAN, Ostróda38:23
2391Krochmal Małgorzata58KU AZS WAT, Warszawa50:28
 
 
 
K65 (4/4)Status: 13:25
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1395Lewoń Ewa55UMKS ORKAN, Ostróda43:04
2392Czabańska Małgorzata52indywidualnie45:15
3393Łuńska Regina56UMKS ORKAN, Ostróda46:35
4394Olbrycht Anna56Indywidualny Mazowsze1:01:04
 
 
 
Krótka (13/13)Status: 13:25
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1399Krzyżanowski Bartłomiej93Warszawa25:01
2466Melzer AnnaUKS Siódemka, Rumia32:11
3486Muelstdat BettinaTeam Saxony37:18
4455Marszałek MichałUKS Azymut 45, Gdynia40:31
5446Uciechowska Anna83UKS Arkady, Raszków43:07
6478Chwiejczak Dorotaindywidualnie43:34
7442Drągowski Paweł01OK! Sport, Warszawa46:40
8493Parfianowicz Agnieszkaindywidualnie54:38
9490Bakhovski Dimitriindywidualnie55:22
10444Lubicki Paweł08UKS Azymut 45, Gdynia1:10:37
11445Lubicki Szymon11UKS Azymut 45, Gdynia1:10:43
12456Fischbach NadiaUKS Azymut 45, Gdynia1:10:49
 
441Łubisz Beata76UKS Azymut, Pabianiceabs
 
 
 
M10 (6/6)Status: 13:25
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1103Górski Krzesimir12MKS Paulinum, Jelenia Góra16:11
2105Jędras Jakub11UMKS, Kwidzyn16:34
3102Januszewicz Michał11UKS Azymut 45, Gdynia18:52
4104Mikosza Antoni11Stowarzyszenie Team 360 stopni30:27
5101Tomaszewski Wojciech11UKS Włóczykij, Osiek1:01:22
6100Marszałek Karol12UKS Azymut 45, Gdynia1:05:37
 
 
 
M12 (22/22)Status: 13:25
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
190Lemańczyk Witold09PKO Harpagan, Gdańsk16:28
295Wiśniewski Adam10UKS Azymut, Pabianice17:17
391Pękal Paweł10UMKS, Kwidzyn18:19
497Kunckel Raphael09Team Saxony18:21
586Ładomirski Szymon09MKS Paulinum, Jelenia Góra18:29
684Lipiec Gabriel10PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz20:12
788Łubisz Łukasz09UKS Azymut, Pabianice20:17
899Wojda GrzegorzUNTS, Warszawa21:11
994Borczyk Dawid10PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz22:03
1087Bączek Jędrzej10UKS Technik, Ruciane-Nida23:33
1182Mikosza Juliusz09Stowarzyszenie Team 360 stopni25:42
1285Szuwara Eryk10AZS UMCS, Lublin26:01
1393Droń Wojciech10UMKS, Kwidzyn26:59
1492Gromadzki Wiktor09Stowarzyszenie Team 360 stopni29:17
1583Górski Seweryn10UKS OSiR, Góra Kalwaria31:03
1689Bieńkowski Wojciech10PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz33:58
17458Guenther AntoniUKS Siódemka, Rumia34:24
1898Klein Aiko10Team Saxony42:08
 
96Kuźma Kacper10BKS Wataha, Warszawankl
pk460Karoń AleksanderUKS Siódemka, Rumia29:20
pk459Guenther WojtekUKS Siódemka, Rumia41:07
457Krefft AdamUKS Siódemka, Rumiaabs
 
 
 
M14 (32/32)Status: 13:25
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
171Wodzicki Filip07MKS MOS, Wrocław27:11
259Kociuba Wiktor08MKS MOS, Wrocław28:11
356Rygielski Wiktor07UMKS, Kwidzyn29:27
479Drechsler Jakob07Team Saxony29:57
557Drapella Stanisław07PKO Harpagan, Gdańsk30:51
658Droń Wiktor07UMKS, Kwidzyn31:33
752Ukleja Krzysztof08UKS Azymut 45, Gdynia33:12
865Wiśniewski Jakub07UKS Azymut, Pabianice33:36
961Górski Igor08MKS Paulinum, Jelenia Góra34:56
1070Perfikowski Paweł07UMKS, Kwidzyn36:05
1153Motała Piotr08UKS Siódemka, Rumia36:13
1278Richter Alwin07Team Saxony37:17
1373Gil Szymon07MKS Paulinum, Jelenia Góra38:02
1460Lendzioszek Roman08BKS Wataha, Warszawa39:21
1577Wetzel Niklas07Team Saxony40:23
1675Schäfer Tomas07Team Saxony41:34
1764Pękal Mikołaj07UMKS, Kwidzyn41:54
1876Weinert Tim08Team Saxony42:53
1972Maślanka Mateusz08BKS Wataha, Warszawa43:22
2063Wasilewski Antoni08UKS OSiR, Góra Kalwaria43:46
2174Tufekcis Leonidas08BKS Wataha, Warszawa44:28
2266Zaremba Adam07UMKS, Kwidzyn46:38
2355Chachurski Mieszko07UNTS, Warszawa46:48
2462Szostakowski Krzysztof08PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz49:15
2581Mühlstädt Lennart07Team Saxony50:21
2668Jończy Michał08MKS Paulinum, Jelenia Góra50:29
2750Szuwara Daniel07AZS UMCS, Lublin52:55
2867Domarus Aleksander07UKS Siódemka, Rumia55:28
2951Stefańczak Tymon08MKS MOS, Wrocław58:14
3069Rawluk Alan08KOS BnO, Szczecin1:05:38
 
80Lucke Julius08Team Saxonynkl
54Krawczyk Piotr08UKS Azymut, Pabianiceabs
 
 
 
M16 (19/19)Status: 13:25
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
139Dąbrowski Karol05UKS OSiR, Góra Kalwaria33:01
243Podworski Kacper05UKS OSiR, Góra Kalwaria36:18
336Tywonek Jan05UKS OSiR, Góra Kalwaria36:20
447Kunckel Vincent06Team Saxony36:33
537Żesławski Jakub05WKS Wawel, Kraków38:34
540Wesołowski Oskar06UKS Azymut, Pabianice38:34
731Sztranek Maciej06UKS Azymut, Pabianice40:23
833Krempiński Franciszek07UKS Azymut, Pabianice40:50
932Łącki Jakub06UKS OSiR, Góra Kalwaria42:09
1041Kozel Mikołaj06PKO Harpagan, Gdańsk43:19
1146Weinert Florian05Team Saxony43:30
1244Kilichowski Kacper06UKS Azymut 45, Gdynia46:28
1345Löhning Jakob05Team Saxony52:54
1449Kögler Jonas06Team Saxony56:55
1534Wasilewski Mikołaj05UKS OSiR, Góra Kalwaria1:00:57
1635Miłkowski Jakub06UKS Azymut 45, Gdynia1:06:34
1738Domagała Kacper06MKS Paulinum, Jelenia Góra1:20:05
 
42Łubisz Dominik06UKS Azymut, Pabianicenkl
48Mioduszewski WładysławStowarzyszenie Team 360 stopniabs
 
 
 
M18 (12/12)Status: 13:25
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
119Nowak Grzegorz03UKS Siódemka, Rumia35:34
227Sztranek Jan03UKS Azymut, Pabianice35:55
325Muller Wiktor04UMKS, Kwidzyn38:28
428Siegert Marek04Team Saxony39:49
524Wójtowicz Krzysztof04UNTS, Warszawa45:51
623Żesławski Mateusz04WKS Wawel, Kraków47:11
730Borrmann Malte03Team Saxony47:54
820Górski Patryk04UKS OSiR, Góra Kalwaria50:15
922Bielecki Michał04UKS Siódemka, Rumia58:42
1018Sobiepanek Maksymilian04UKS OSiR, Góra Kalwaria1:01:15
 
29Lucke Moritz04Team Saxonynkl
26Rawluk Patryk04KOS BnO, Szczecinnkl
 
 
 
M20 (7/7)Status: 13:25
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
116Scheuermann Martin02Team Saxony38:20
212Pesta Piotr01UKS Azymut 45, Gdynia43:38
311Pierzchała Michał01UNTS, Warszawa45:41
414Michalak Kacper01UNTS, Warszawa46:57
515Petersburski Krystian01UKS Azymut 45, Gdynia55:00
617Holfeld Anton01Team Saxony56:28
713Kubisiak Witold02Skierniewickie Stowarzyszenie1:24:25
 
 
 
M21E (12/12)Status: 13:25
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
11Danielsen Vegard90Kristiansand OK38:08
26Dzioba Mateusz95MKS Paulinum JG/10BKPanc39:06
38Kundisch Wieland85Team Saxony41:31
47Hewelt Maciej90PKO Harpagan, Gdańsk42:16
5488Dutkowski MikołajWKS Śląsk, Wrocław43:08
62Kalata Michał89MKS Paulinum JG/10BKPanc43:21
75Kraszewski Przemysław97WKS Śląsk / 10BKPanc44:45
89Knitsch Sebastian90Team Saxony1:00:34
910Wołowczyk KrzysztofUNTS, Warszawa1:01:10
104Gładecki Dawid90UKS OSiR, Góra Kalwaria1:01:13
113Grabowski Bogusz8715.GBZ1:03:26
12473Niewiedziała RobertUKS Siódemka, Rumia1:10:50
 
 
 
M21S (15/15)Status: 13:25
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1405Kurek Jarosław88KU AZS WAT, Warszawa30:26
2406Wensław Mateusz87UKS Azymut 45, Gdynia31:13
3409Gawlitza Franz99Team Saxony35:09
4397Przyworski Kamil91HKS Azymut, Mochy36:44
5401Patejko Przemysław82KOS Warszawa39:59
6465Melzer SzymonUKS Siódemka, Rumia42:26
7398Jakubczyk Arkadiusz99UKS Technik, Ruciane-Nida45:44
8400Krupa Łukasz90UKS OSiR, Góra Kalwaria47:45
9489Szeleżyński KamilUKS Siódemka, Rumia54:21
10402Zając Bartosz875bdow55:23
11408Gawlitza Peter72Team Saxony57:08
12403Parfianowicz Adam94Warszawa1:00:03
13404Piersa Jakub98UKS Technik, Ruciane-Nida1:05:19
 
396Jakubczyk Damian95UKS Technik, Ruciane-Nidankl
407Wesołowski Sebastian899BKPancabs
 
 
 
M35 (19/19)Status: 13:25
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1112Kożyczkowski Edward85UKS Siódemka, Rumia39:00
2117Pabich Tomasz82UKS Azymut, Pabianice40:56
3115Kaczyński Piotr84PKO Harpagan, Gdańsk42:15
4122Łącki Łukasz82UKS OSiR, Góra Kalwaria44:22
5116From Piotr83UMKS, Kwidzyn45:36
6106Stężycki Grzegorz8210 BKPanc47:22
7114Wójcik Łukasz8510 BKPanc49:25
8108Wdowczyk Piotr83UMKS, Kwidzyn51:35
9118Muzioł Łukasz83indywidualnie54:59
10123Pilipczuk MarcinStowarzyszenie Team 360 stopni56:51
11109Pisarski Patryk82Indywidualni Pomorskie57:00
12120Röhner Uwe72LOK Berlin57:20
13119Kowal Tomasz7512 BZ1:00:10
14113Frątczak Sławomir84PKO Harpagan, Gdańsk1:00:17
15111Kołucki Arkadiusz8412 BZ1:07:09
16121Paruszewski Marek75Indywidualni Pomorskie1:07:54
17107Krawczyk Marcin83UKS Azymut, Pabianice1:12:56
 
124Mioduszewski MateuszStowarzyszenie Team 360 stopniabs
110Bartnik Konrad82KU AZS WAT, Warszawaabs
 
 
 
M40 (27/27)Status: 13:25
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1491Richert MarcinUKS Siódemka, Rumia32:14
2148Kärger Wieland78Team Saxony35:58
3127Golinowski Paweł7910 BKPanc39:13
4135Tadejewski Paweł79UMKS ORKAN, Ostróda39:43
5462Lehman KarstenUSV TU Dresden41:19
6140Sitnicki Mariusz7710 BKPanc42:46
7138Dutkiewicz Damian77MKS Paulinum, Jelenia Góra43:50
8128Lehman Piotr81indywidualnie44:22
9131Jędras Przemysław81UMKS, Kwidzyn45:08
10136Kociuba Marek80KU AZS WAT, Warszawa46:22
11147Möser-Drechsler Uwe79Team Saxony46:35
12144Patrejko Andrzej79UKS Azymut 45, Gdynia46:39
13137Damazyn Damian80JW110949:41
14452Suchenia PiotrUKS Siódemka, Rumia50:13
15143Kubisiak Marek77Skierniewickie Stowarzyszenie50:17
16125Włodarczyk Łukasz80UKS Traper, Złocieniec50:55
17146Fankidejski Artur78UKS Włóczykij, Osiek53:10
18134MUSIAŁ Krzysztof798 Pułk Przeciwlotniczy Koszali54:09
19142Zimmer Łukasz81PACKMAN TEAM56:03
20126iefymenko oleksandr79indywidualnie58:08
21139Rzosiński Dariusz77Brak58:29
22129Łapuć Krzysztof81ORT1:05:19
23133Droń Grzegorz79UMKS, Kwidzyn1:12:44
24132Szuwara Piotr78CSIL Polska1:17:11
25130Mikosza Marcin78Stowarzyszenie Team 360 stopni1:23:22
 
145Famulski Cezary818 Pułk Przeciwlotniczy Koszaliabs
141Bek Michał81Indywidualny Łódzkieabs
 
 
 
M45 (26/26)Status: 13:25
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1174Krasuski MarcinOK! Sport, Warszawa39:37
2163Nowak Remigiusz72KS Hades, Poznań39:59
3159Banach Krzysztof74UMKS ORKAN, Ostróda40:15
4157Jończy Daniel75MKS Paulinum, Jelenia Góra41:25
5172Lucke Jens73Team Saxony42:14
6171Lenk Andreas73Team Saxony43:07
7160Sędłak Krystian73OK! Sport, Warszawa43:54
8151Kalsztein Karol74PKO Harpagan, Gdańsk46:55
9156Duda Tomasz76UKS Traper, Złocieniec47:15
10175Mianowski RafałUNTS, Warszawa48:21
11153Trzasko Bogusław76PKO Harpagan, Gdańsk50:42
12176Radomyski ŁukaszPKO Harpagan, Gdańsk51:21
13161Mientki Sebastian76UMKS ORKAN, Ostróda51:34
14150Krempiński Piotr76UKS Azymut, Pabianice53:27
15166Mol Krzysztof75HKS Azymut, Mochy55:26
16149Filipiak Marek73KS Hades, Poznań57:18
17158Benesz Rafał75Stowarzyszenie Team 360 stopni59:03
18154Preuss Andrzej76indywidualnie1:05:29
19168Lemańczyk Dariusz73PKO Harpagan, Gdańsk1:05:52
20165Mikhaylov Victor73Odessa Team1:08:16
21152Wieczorek Piotr73Indywidualny Mazowsze1:08:42
22167Biskupski Michał76WKS Wawel, Kraków1:18:50
23173Sochacki MarcinUKS Energetyk, Dychów1:28:38
 
169Serocki Wojciech75UMKS, Kwidzynnkl
pk484Nowak JacekUKS Siódemka, Rumia30:49
162Mosiewicz Andrzej73indywidualnieabs
 
 
 
M50 (20/20)Status: 13:25
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1192Pompe Tilo70Team Saxony33:40
2186Moszkowicz Paweł67WKS Wawel, Kraków33:50
3191Pesta Adam69UKS Azymut 45, Gdynia35:50
4188Bartczak Jarosław68UMKS ORKAN, Ostróda38:05
5178Witkowski Adam70UKS Azymut 45, Gdynia42:31
6189Dzik Mirosław71LKS Górzanka, Nawojowa Góra42:35
7177Novotný Tomáš70TJ Zlaté Hory43:29
8448Nadera DariuszCX80 Kalisz47:51
9190Urbánek Lumír67SKOB Ostrov, Czech Republic48:24
10182Żesławski Wojciech67WKS Wawel, Kraków48:45
11180Grajek Grzegorz70Indywidualny Kujawsko-Pomorski51:25
12185Sztranek Paweł70UKS Azymut, Pabianice51:31
13183Krasuski Bartłomiej70Stowarzyszenie Team 360 stopni51:35
14179Kosicki Tomasz71OK! Sport, Warszawa53:46
15187Szczygieł Marcin71WKS Śląsk, Wrocław53:59
16193Kaufmann Torsten71Team Saxony56:09
17194Marszałek MarcinOK! Sport, Warszawa1:09:40
18181Meier Wolfgang70Stowarzyszenie Team 360 stopni2:13:23
 
483Pupiec MariuszUKS Siódemka, Rumiaabs
184Rycerski Bogdan71KS Artemis, Wrocławabs
 
 
 
M55 (8/8)Status: 13:25
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1200Morawski Paweł62Indywidualni Pomorskie34:54
2198Depta Piotr65MKS Paulinum, Jelenia Góra36:06
3201Bączek Dariusz65UKS Technik, Ruciane-Nida37:16
4195Niessner Piotr63WKS Wawel, Kraków39:28
5203Drągowski Marek65OK! Sport, Warszawa47:45
6199Deptulski Tomasz65Tczewskie Stowarzyszenie Radio59:33
7196Parfianowicz Marcin63Warszawa1:07:39
8451Życki Wojciech63CSIL Polska1:13:16
 
 
 
M60 (9/9)Status: 13:25
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1207Lech Bogdan60UMKS ORKAN, Ostróda30:21
2210Krochmal Grzegorz59KU AZS WAT, Warszawa37:31
3209Kraśniewski Krzysztof61UMKS ORKAN, Ostróda38:43
4211Andrzejewski Leszek59UKS Azymut 45, Gdynia40:21
5204Mikielski Marek60UMKS ORKAN, Ostróda42:30
6205Olech Andrzej59PKO Harpagan, Gdańsk44:39
7206Kret Jacek57LKS Górzanka, Nawojowa Góra50:54
8212Polewski Dariusz61Indywidualny Opolskie1:01:38
 
208Sikora Tomasz58Indywidualni Zachodniopomorskiabs
 
 
 
M65 (11/11)Status: 13:25
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1224Kundisch Diethard54Team Saxony33:12
2216Mientki Tadeusz52UMKS ORKAN, Ostróda36:55
3215Miszewski Romuald54Indywidualni Pomorskie38:43
4218Łuński Zbigniew52UMKS ORKAN, Ostróda38:44
5222Bohaczek Janusz52UMKS ORKAN, Ostróda41:59
6213Wierciński Piotr56MKS Metalowiec, Łódź42:11
7223Pietrusiński Marek56KS Artemis, Wrocław44:02
8214Świerczyński Bogdan53PKO Harpagan, Gdańsk44:35
9221Szczepański Marek54UKS Technik, Ruciane-Nida47:51
10217Olbrycht Janusz55Indywidualny Mazowsze51:41
 
220Gackowski Bogdan53PKO Harpagan, Gdańskabs
 
 
 
M70 (8/8)Status: 13:25
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1230Łapanowski Jacenty50KU AZS WAT, Warszawa32:17
2229Genderjahn Ludwig48LOK Berlin32:56
3232Ziesche Juergen50LOK Berlin33:50
4228Gliński Henryk50KS Artemis, Wrocław35:56
5226Kruczek Stanisław48WKS Wawel, Kraków36:34
6233Michael Frenzel43LOK Berlin41:18
7225Kmieciński Józef47PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz41:19
8231Woźniak Henryk48UMKS ORKAN, Ostróda1:07:09
 
 
 
M75 (1/1)Status: 13:25
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1234Wasilewski Stanisław46PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz32:16
 
 
 
M80 (1/1)Status: 13:25
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1235Czabański Edward39indywidualnie1:47:42