XXVI Puchar Bałtykupt. 13.08.2021 21:42
UKS Siódemka RumiaRumia Reda Zbychowo
Wyniki nieoficjalne - Etap 1stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
10N (8/9)Status: 21:42
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1438Lipiec Błazej13PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz29:30
2440Gos Łukasz12PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz29:32
3428Tadejewski Nikodem12UMKS ORKAN, Ostróda31:04
4335Biskupska Maria13WKS Wawel, Kraków32:14
5342Moszkowicz Aleksandra13WKS Wawel, Kraków33:33
6435Trzasko Oleg14PKO Harpagan, Gdańsk36:59
7439Wojda Katarzyna11UNTS, Warszawa49:53
8436Dwojak Jan11MKS Paulinum, Jelenia Góra1:02:42
 
 
 
10R (14/14)Status: 21:42
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1469Ciarkowska Magdalena15.GBZ32:40
2432Gajda Szczepan11UNTS, Warszawa36:57
3470Sipak KacperPUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz39:10
4463Urbaniak DominikaMKS Paulinum, Jelenia Góra43:33
5464Krefft SzymonUKS Siódemka, Rumia43:41
6434Włodarczyk Alicja15UKS Traper, Złocieniec45:33
7426Patejko Zuzanna12KOS Warszawa45:46
8433Patejko Jan16KOS Warszawa46:37
9431Porzycz Jaś15UKS Siódemka, Rumia48:35
10425Pustkowski Wojciech78PKO Harpagan, Gdańsk52:09
11467Dutkiewicz SzymonMKS Paulinum, Jelenia Góra59:54
 
430Dubińska Anna15Stowarzyszenie Team 360 stopninkl
429Ratajczak Piotr69UMKS ORKAN, Ostródaabs
427Chęciński Maksymilian15UKS Azymut 45, Gdyniaabs
 
 
 
D3uga (2/2)Status: 21:42
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1468Plesiński Mariuszindywidualnie59:56
2471Kąkol MichałUKS Siódemka, Rumia1:01:44
 
 
 
K10 (12/12)Status: 21:42
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1337Gromadzka Lena11Stowarzyszenie Team 360 stopni17:53
2336Pabich Hanna11UKS Azymut, Pabianice19:43
3339Szlachta Wiktoria11MKS Paulinum, Jelenia Góra21:16
4333Wejtko Paula12UMKS, Kwidzyn23:05
5341Kaczyńska Amelia11PKO Harpagan, Gdańsk23:27
6330Ładomirska Maja11MKS Paulinum, Jelenia Góra23:58
7340Lorenc Sara11UKS Azymut, Pabianice24:13
8332Trzasko Martyna11PKO Harpagan, Gdańsk24:48
9334Fankidejska Julia11UKS Włóczykij, Osiek27:09
10338Jaros Abigail11UKS Azymut, Pabianice28:09
11331Benesz Olga11Stowarzyszenie Team 360 stopni38:25
 
344Mioduszewska JaninaStowarzyszenie Team 360 stopniabs
 
 
 
K12 (15/15)Status: 21:42
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1313Wójtowicz Hanna10UNTS, Warszawa30:26
2315Biskupska Małgorzata10WKS Wawel, Kraków32:00
3321Marciniak Klaudia10UMKS, Kwidzyn32:59
4314Jażdżyk Aniela09MKS MOS, Wrocław34:00
5323Rombel Gabriela10UMKS, Kwidzyn34:29
6322Klimczak Oksana09UKS Siódemka, Rumia36:21
7318Uciechowska Oliwia09UKS Arkady, Raszków42:59
8319Rzosińska Julia09Brak44:48
9309Pakulska Natalia09BKS Wataha, Warszawa46:38
10311Sandomierska Iga09UMKS, Kwidzyn53:00
11312Muchaczow Julia10MKS Paulinum, Jelenia Góra56:02
12310Waśko Anna09UKS Arkady, Raszków59:17
13320Marszałek Marta09UKS Azymut 45, Gdynia1:05:42
 
317Breksa Blanka10WKS Wawel, Krakówabs
316Wysocka Michalina10MKS MOS, Wrocławabs
 
 
 
K14 (29/29)Status: 21:42
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1298Biskupska Julia08WKS Wawel, Kraków29:34
2280Włodarczyk Wiktoria08UKS Traper, Złocieniec31:02
3294Mianowska Antonina07UNTS, Warszawa31:29
4279Durka Martyna07MKS Paulinum, Jelenia Góra33:04
5302Kraszewska Olga07MKS MOS, Wrocław35:51
6303Moszkowicz Julia08WKS Wawel, Kraków38:23
7295Dargacz Paulina07PKO Harpagan, Gdańsk38:43
8297Dutkiewicz Wiktoria08MKS Paulinum, Jelenia Góra38:52
9300Chabiera Filomena07UNTS, Warszawa39:12
10293Rokita Antonina08PKO Harpagan, Gdańsk39:44
11292Porzycz Małgorzata08UKS Siódemka, Rumia39:52
12301Lewkowicz Julia07MKS Paulinum, Jelenia Góra42:07
13283Klimczak Olimpia08UKS Siódemka, Rumia44:04
14285Kuciel Hanna07MKS MOS, Wrocław44:57
15306Sądej Zofia08UKS Siódemka, Rumia45:07
16305Szczygieł Hanna07MKS MOS, Wrocław46:07
17290Wejtko Diana07UMKS, Kwidzyn46:44
18288Bielecka Marta08UKS Siódemka, Rumia48:18
19291Staniec Julia08MKS MOS, Wrocław48:39
20287Łącka Julia07UKS OSiR, Góra Kalwaria50:29
21282Trzasko Alicja08PKO Harpagan, Gdańsk50:57
22289Marciniak Weronika07MKS MOS, Wrocław51:05
23284Wasilewska Olga08UKS OSiR, Góra Kalwaria54:53
24281Lewandowska Antonina08UKS Siódemka, Rumia1:00:52
 
296Winiarek Laura07UKS Azymut 45, Gdyniankl
304Nowak Zofia08KS Hades, Poznańnkl
286Szmidtka Martyna08UKS Siódemka, Rumiankl
278Sałacka Joanna08UNTS, Warszawankl
299Kamińska Aleksandra07MKS Paulinum, Jelenia Góraabs
 
 
 
K16 (16/16)Status: 21:42
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1267Kurtycz Natalia05WKS Wawel, Kraków29:50
2263Muller Iga05UMKS, Kwidzyn30:07
3259Niessner Pola07WKS Wawel, Kraków30:50
4271Urbánková Eva06SKOB Ostrov, Czech Republic31:40
5258Młynarczyk Kaja06UKS Azymut, Pabianice33:29
6269Kozuń Marika06UKS Azymut, Pabianice35:17
7270Ukleja Patrycja06UKS Azymut 45, Gdynia35:30
8262Kasprzyk Marta06UKS OSiR, Góra Kalwaria35:55
9260Dzwonkowska Paulina06UKS OSiR, Góra Kalwaria36:11
10261Rygielska Kinga05UMKS, Kwidzyn36:21
11265Michno Marta05WKS Wawel, Kraków36:31
12264Holíková Simona05SKOB Ostrov, Czech Republic37:56
13268Nowak Anna06UKS Siódemka, Rumia38:49
14257Wojtaczka Weronika06MKS Paulinum, Jelenia Góra44:54
15272Uciechowska Amelia06UKS Arkady, Raszków47:27
16266Muchaczow Hanna06MKS Paulinum, Jelenia Góra59:29
 
 
 
K18 (9/9)Status: 21:42
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1253Perfikowska Hanna04UMKS, Kwidzyn35:17
2250Wrześniak Zofia03BKS Wataha, Warszawa39:00
3251Powichrowska Ilona04UKS OSiR, Góra Kalwaria40:34
4249Grochowalska Alicja03UKS Azymut, Pabianice41:23
5254Filipiak Adrianna03KS Hades, Poznań44:25
6248Chabiera Lena03UNTS, Warszawa47:03
7247Pesta Anna03UKS Azymut 45, Gdynia47:27
8246Dobosz Aleksandra03UKS OSiR, Góra Kalwaria1:17:38
9252Gendek Marta04UNTS, Warszawa1:49:50
 
 
 
K20 (2/2)Status: 21:42
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1245Melzer Zofia01UKS Siódemka, Rumia56:37
2244Patassiova Michaela02UKS Azymut 45, Gdynia1:19:11
 
 
 
K21E (9/9)Status: 21:42
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1240Pabich Maria82UKS Azymut, Pabianice37:44
2461Konkol-Klimczak WiolettaUKS Siódemka, Rumia39:15
3236Wieleba Marlena88PKO Harpagan, Gdańsk39:16
4241Morawska Anna93Indywidualni Pomorskie41:06
5449Durzyńska KatarzynaHKS Azymut, Mochy41:22
6239Panaszek Justyna8910 BKPanc45:35
7238Gruchala Natalia96PKO Harpagan, Gdańsk46:40
8237Pacek Karolina88OK! Sport, Warszawa1:11:50
 
242Hiszczyńska Aleksandra94CSSP Koszalinabs
 
 
 
K21S (11/11)Status: 21:42
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1410Miśkiewicz Martyna89UKS Siódemka, Rumia32:42
2421Patejko Patrycja88KOS Warszawa33:43
3420Kalata Agnieszka8910 BKPanc34:11
4454Parfianowicz KatarzynaIndywidualny Mazowsze34:17
5414Bąkowska Dominika92PKO Harpagan, Gdańsk39:44
6418Dettlaff Anna89UKS Włóczykij, Osiek46:53
7419Sekta Marta9015.GBZ58:23
8416Szczęsna Daria89IWsp SZ58:42
9413Grabowska Paulina8715.GBZ1:14:26
 
417Skarłubowicz Karolina9717 Wielkopolska Brygada Zmechaabs
412Chęcińska Angelika93UKS Azymut 45, Gdyniaabs
 
 
 
K35 (10/10)Status: 21:42
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1352Ratajczak Izabela82UKS Siódemka, Rumia35:44
2355Alabrudzińska Agnieszka85KOS BnO, Szczecin35:52
3354Maj-Roksz Maria80UKS Siódemka, Rumia36:38
4353Machowska-Krupa Weronika86UKS OSiR, Góra Kalwaria40:19
5350Porzycz Agnieszka84UKS Siódemka, Rumia41:20
6347Bańska-Bodziona Aneta7910 BKPanc42:16
7346Zając Honorata86WKS Wawel, Kraków51:25
8349Januszewicz Katarzyna86UKS Azymut 45, Gdynia1:06:47
9348Mikosza Ewelina82Stowarzyszenie Team 360 stopni1:11:54
 
351Dybka Katarzyna8312 BZabs
 
 
 
K40 (13/13)Status: 21:42
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1367Karnia-Biskupska Anna80WKS Wawel, Kraków36:14
2361Urbánková Jana78SKOB Ostrov, Czech Republic44:02
3363Zbroja-Nowak Justyna80KS Hades, Poznań48:41
4364Marszałek Maria81UKS Azymut 45, Gdynia55:42
5360Włodarczyk Agnieszka80UKS Traper, Złocieniec1:01:01
6359Szymańska Zuzanna77Stowarzyszenie Team 360 stopni1:04:07
7368Michałowska Agata78PKO Harpagan, Gdańsk1:08:53
8365Margol-Szuwara Agnieszka801 batalion drogowo-mostowy Dęb1:17:56
9358Sienkiewicz Monika81Brak1:24:49
10356Różycka-Pustkowska Barbara79PKO Harpagan, Gdańsk1:57:28
 
362Dubińska Monika81Stowarzyszenie Team 360 stopninkl
366Ukleja Ewa80UKS Azymut 45, Gdyniaabs
357Turska Magdalena77Stowarzyszenie Team 360 stopniabs
 
 
 
K45 (12/12)Status: 21:42
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1375Nowak Beata73UKS Siódemka, Rumia27:05
2377Bączek-Motała Barbara72WKS Wawel, Kraków28:47
3373Kulicka Agata75Skierniewickie Stowarzyszenie32:09
4374Konc Katarzyna75UKS Azymut, Pabianice42:50
5372Lemańczyk Aleksandra73PKO Harpagan, Gdańsk43:39
6472Bielecka KorneliaUKS Siódemka, Rumia44:14
7370Wójtowicz Katarzyna73UNTS, Warszawa47:52
8378Filipiak Agnieszka75KS Hades, Poznań1:00:37
9376Trykozko Urszula69Stowarzyszenie Team 360 stopni1:01:29
10371Sztranek Iwona74UKS Azymut, Pabianice1:06:12
 
369Grzywacz Agnieszka74Stowarzyszenie Team 360 stopninkl
379Perfikowska Aleksandra74UMKS, Kwidzynnkl
 
 
 
K50 (7/7)Status: 21:42
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1384Depta Monika70MKS Paulinum, Jelenia Góra26:08
2386Morawska Irena62Indywidualni Pomorskie31:12
3387Wysocka Joanna71WKS Śląsk, Wrocław31:37
4385Witkowska Izabela70UKS Azymut 45, Gdynia35:20
5388Bugaj Teresa68WKS Wawel, Kraków45:33
6447Nadera AgataCX80 Kalisz48:20
7389Deptulska Agnieszka71Tczewskie Stowarzyszenie Radio1:00:14
 
 
 
K60 (2/2)Status: 21:42
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1390Mikielska Danuta59UMKS ORKAN, Ostróda41:16
2391Krochmal Małgorzata58KU AZS WAT, Warszawa55:08
 
 
 
K65 (4/4)Status: 21:42
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1395Lewoń Ewa55UMKS ORKAN, Ostróda37:32
2393Łuńska Regina56UMKS ORKAN, Ostróda41:48
3394Olbrycht Anna56Indywidualny Mazowsze1:13:19
 
392Czabańska Małgorzata52indywidualnieabs
 
 
 
Krótka (9/9)Status: 21:42
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1399Krzyżanowski Bartłomiej93Warszawa23:05
2466Melzer AnnaUKS Siódemka, Rumia25:22
3444Lubicki Paweł08UKS Azymut 45, Gdynia1:34:55
4456Fischbach NadiaUKS Azymut 45, Gdynia1:34:57
5445Lubicki Szymon11UKS Azymut 45, Gdynia1:35:00
6455Marszałek MichałUKS Azymut 45, Gdynia1:35:18
 
446Uciechowska Anna83UKS Arkady, Raszkównkl
441Łubisz Beata76UKS Azymut, Pabianicenkl
442Drągowski Paweł01OK! Sport, Warszawaabs
 
 
 
M10 (6/6)Status: 21:42
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1103Górski Krzesimir12MKS Paulinum, Jelenia Góra17:27
2105Jędras Jakub11UMKS, Kwidzyn20:42
3102Januszewicz Michał11UKS Azymut 45, Gdynia23:47
4101Tomaszewski Wojciech11UKS Włóczykij, Osiek25:58
5100Marszałek Karol12UKS Azymut 45, Gdynia43:49
 
104Mikosza Antoni11Stowarzyszenie Team 360 stopninkl
 
 
 
M12 (19/19)Status: 21:42
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
186Ładomirski Szymon09MKS Paulinum, Jelenia Góra20:21
290Lemańczyk Witold09PKO Harpagan, Gdańsk20:53
388Łubisz Łukasz09UKS Azymut, Pabianice23:40
491Pękal Paweł10UMKS, Kwidzyn24:37
595Wiśniewski Adam10UKS Azymut, Pabianice25:40
684Lipiec Gabriel10PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz26:46
793Droń Wojciech10UMKS, Kwidzyn33:07
887Bączek Jędrzej10UKS Technik, Ruciane-Nida37:16
994Borczyk Dawid10PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz37:41
1085Szuwara Eryk10AZS UMCS, Lublin41:56
1192Gromadzki Wiktor09Stowarzyszenie Team 360 stopni50:25
1283Górski Seweryn10UKS OSiR, Góra Kalwaria52:57
13457Kreft AdamUKS Siódemka, Rumia1:01:57
1489Bieńkowski Wojciech10PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz1:22:52
15458Guenther AntoniUKS Siódemka, Rumia1:23:46
1696Kuźma Kacper10BKS Wataha, Warszawa1:24:58
 
82Mikosza Juliusz09Stowarzyszenie Team 360 stopninkl
pk459Guenter WojtekUKS Siódemka, Rumia1:18:06
pk460Karoń AleksanderUKS Siódemka, Rumia1:20:21
 
 
 
M14 (25/25)Status: 21:42
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
157Drapella Stanisław07PKO Harpagan, Gdańsk22:21
271Wodzicki Filip07MKS MOS, Wrocław22:41
356Rygielski Wiktor07UMKS, Kwidzyn24:40
470Perfikowski Paweł07UMKS, Kwidzyn25:00
565Wiśniewski Jakub07UKS Azymut, Pabianice25:38
659Kociuba Wiktor08MKS MOS, Wrocław26:36
758Droń Wiktor07UMKS, Kwidzyn28:58
852Ukleja Krzysztof08UKS Azymut 45, Gdynia29:03
963Wasilewski Antoni08UKS OSiR, Góra Kalwaria31:58
1066Zaremba Adam07UMKS, Kwidzyn32:12
1162Szostakowski Krzysztof08PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz34:20
1253Motała Piotr08UKS Siódemka, Rumia36:50
1373Gil Szymon07MKS Paulinum, Jelenia Góra37:10
1451Stefańczak Tymon08MKS MOS, Wrocław37:49
1564Pękal Mikołaj07UMKS, Kwidzyn39:30
1654Krawczyk Piotr08UKS Azymut, Pabianice46:07
1768Jończy Michał08MKS Paulinum, Jelenia Góra50:09
1874Tufekcis Leonidas08BKS Wataha, Warszawa51:47
1972Maślanka Mateusz08BKS Wataha, Warszawa56:07
2060Lendzioszek Roman08BKS Wataha, Warszawa1:00:57
2161Górski Igor08MKS Paulinum, Jelenia Góra1:01:13
2267Domarus Aleksander07UKS Siódemka, Rumia1:06:01
2355Chachurski Mieszko07UNTS, Warszawa1:14:54
2450Szuwara Daniel07AZS UMCS, Lublin1:21:39
 
69Rawluk Alan08KOS BnO, Szczecinnkl
 
 
 
M16 (14/14)Status: 21:42
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
143Podworski Kacper05UKS OSiR, Góra Kalwaria25:51
237Żesławski Jakub05WKS Wawel, Kraków31:01
332Łącki Jakub06UKS OSiR, Góra Kalwaria32:01
439Dąbrowski Karol05UKS OSiR, Góra Kalwaria32:11
541Kozel Mikołaj06PKO Harpagan, Gdańsk32:28
640Wesołowski Oskar06UKS Azymut, Pabianice34:29
744Kilichowski Kacper06UKS Azymut 45, Gdynia35:32
831Sztranek Maciej06UKS Azymut, Pabianice36:05
933Krempiński Franciszek07UKS Azymut, Pabianice36:08
1036Tywonek Jan05UKS OSiR, Góra Kalwaria37:35
1142Łubisz Dominik06UKS Azymut, Pabianice39:22
1234Wasilewski Mikołaj05UKS OSiR, Góra Kalwaria44:07
1338Domagała Kacper06MKS Paulinum, Jelenia Góra50:20
1435Miłkowski Jakub06UKS Azymut 45, Gdynia1:05:43
 
 
 
M18 (10/10)Status: 21:42
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
127Sztranek Jan03UKS Azymut, Pabianice28:01
224Wójtowicz Krzysztof04UNTS, Warszawa32:16
319Nowak Grzegorz03UKS Siódemka, Rumia33:01
420Górski Patryk04UKS OSiR, Góra Kalwaria35:34
525Muller Wiktor04UMKS, Kwidzyn37:42
623Żesławski Mateusz04WKS Wawel, Kraków43:59
722Bielecki Michał04UKS Siódemka, Rumia44:50
818Sobiepanek Maksymilian04UKS OSiR, Góra Kalwaria46:28
926Rawluk Patryk04KOS BnO, Szczecin1:13:17
 
21Sobiński Adrian03MKS Paulinum, Jelenia Góraabs
 
 
 
M20 (5/5)Status: 21:42
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
112Pesta Piotr01UKS Azymut 45, Gdynia37:18
211Pierzchała Michał01UNTS, Warszawa44:56
315Petersburski Krystian01UKS Azymut 45, Gdynia46:13
413Kubisiak Witold02Skierniewickie Stowarzyszenie1:00:32
 
14Michalak Kacper01UNTS, Warszawankl
 
 
 
M21E (8/8)Status: 21:42
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
12Kalata Michał89MKS Paulinum JG/10BKPanc44:37
21Danielsen Vegard90Kristiansand OK45:28
36Dzioba Mateusz95MKS Paulinum JG/10BKPanc46:57
47Hewelt Maciej90PKO Harpagan, Gdańsk48:34
55Kraszewski Przemysław97WKS Śląsk / 10BKPanc49:07
63Grabowski Bogusz8715.GBZ1:01:58
 
pk473Niewiedziała RobertUKS Siódemka, Rumia50:25
4Drągowski Kuba90MKS Paulinum, Jelenia Góraabs
 
 
 
M21S (12/12)Status: 21:42
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1406Wensław Mateusz87UKS Azymut 45, Gdynia25:55
2397Przyworski Kamil91HKS Azymut, Mochy30:13
3465Melzer SzymonUKS Siódemka, Rumia34:10
4398Jakubczyk Arkadiusz99UKS Technik, Ruciane-Nida40:26
5400Krupa Łukasz90UKS OSiR, Góra Kalwaria40:50
6401Patejko Przemysław82KOS Warszawa41:00
7405Kurek Jarosław88KU AZS WAT, Warszawa49:02
8396Jakubczyk Damian95UKS Technik, Ruciane-Nida49:17
9402Zając Bartosz875bdow57:07
10403Parfianowicz Adam94Warszawa1:29:18
 
407Wesołowski Sebastian899BKPancabs
404Piersa Jakub98UKS Technik, Ruciane-Nidaabs
 
 
 
M35 (17/17)Status: 21:42
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1115Kaczyński Piotr84PKO Harpagan, Gdańsk44:21
2116From Piotr83UMKS, Kwidzyn45:03
3122Łącki Łukasz82UKS OSiR, Góra Kalwaria45:08
4112Kożyczkowski Edward85UKS Siódemka, Rumia46:47
5117Pabich Tomasz82UKS Azymut, Pabianice49:43
6114Wójcik Łukasz8510 BKPanc52:20
7108Wdowczyk Piotr83UMKS, Kwidzyn55:46
8118Muzioł Łukasz83indywidualnie56:32
9120Röhner Uwe72LOK Berlin59:35
10106Stężycki Grzegorz8210 BKPanc59:49
11111Kołucki Arkadiusz8412 BZ1:01:41
12113Frątczak Sławomir84PKO Harpagan, Gdańsk1:04:05
13109Pisarski Patryk82Indywidualni Pomorskie1:07:06
14107Krawczyk Marcin83UKS Azymut, Pabianice1:10:44
15119Kowal Tomasz7512 BZ1:12:05
16121Paruszewski Marek75Indywidualni Pomorskie1:41:46
 
110Bartnik Konrad82KU AZS WAT, Warszawaabs
 
 
 
M40 (24/24)Status: 21:42
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1135Tadejewski Paweł79UMKS ORKAN, Ostróda32:11
2462Lehman KarstenUSV TU Dresden36:43
3128Lehman Piotr81indywidualnie37:38
4127Golinowski Paweł7910 BKPanc37:50
5131Jędras Przemysław81UMKS, Kwidzyn39:39
6138Dutkiewicz Damian77MKS Paulinum, Jelenia Góra42:11
7142Zimmer Łukasz81PACKMAN TEAM43:59
8141Bek Michał81Indywidualny Łódzkie46:31
9136Kociuba Marek80KU AZS WAT, Warszawa47:17
10144Patrejko Andrzej79UKS Azymut 45, Gdynia47:20
11139Rzosiński Dariusz77Brak47:38
12140Sitnicki Mariusz7710 BKPanc48:00
13143Kubisiak Marek77Skierniewickie Stowarzyszenie48:58
14134MUSIAŁ Krzysztof798 Pułk Przeciwlotniczy Koszali51:53
15452Suchenia PiotrUKS Siódemka, Rumia53:33
16137Damazyn Damian80JW110954:12
17126iefymenko oleksandr79indywidualnie55:25
18125Włodarczyk Łukasz80UKS Traper, Złocieniec59:24
19146Fankidejski Artur78UKS Włóczykij, Osiek1:02:10
20129Łapuć Krzysztof81ORT1:10:41
21132Szuwara Piotr78CSIL Polska1:22:06
22130Mikosza Marcin78Stowarzyszenie Team 360 stopni1:40:58
 
145Famulski Cezary818 Pułk Przeciwlotniczy Koszaliabs
133Droń Grzegorz79UMKS, Kwidzynabs
 
 
 
M45 (22/22)Status: 21:42
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1163Nowak Remigiusz72KS Hades, Poznań32:16
2174Krasuski MarcinOK! Sport, Warszawa34:40
3157Jończy Daniel75MKS Paulinum, Jelenia Góra37:06
4159Banach Krzysztof74UMKS ORKAN, Ostróda38:18
5160Sędłak Krystian73OK! Sport, Warszawa42:21
6166Mol Krzysztof75HKS Azymut, Mochy44:24
7161Mientki Sebastian76UMKS ORKAN, Ostróda45:09
8153Trzasko Bogusław76PKO Harpagan, Gdańsk45:34
9150Krempiński Piotr76UKS Azymut, Pabianice45:44
10151Kalsztein Karol74PKO Harpagan, Gdańsk47:00
11169Serocki Wojciech75UMKS, Kwidzyn50:13
12156Duda Tomasz76UKS Traper, Złocieniec51:54
13168Lemańczyk Dariusz73PKO Harpagan, Gdańsk52:13
14165Mikhaylov Victor73Odessa Team53:25
15152Wieczorek Piotr73Indywidualny Mazowsze53:53
16149Filipiak Marek73KS Hades, Poznań55:04
17158Benesz Rafał75Stowarzyszenie Team 360 stopni59:31
18154Preuss Andrzej76indywidualnie1:02:25
19162Mosiewicz Andrzej73indywidualnie1:08:54
20167Biskupski Michał76WKS Wawel, Kraków1:12:01
 
164Wiśniewski Pawel74WKS Wawel, Krakówabs
155Stroiński Cezary74HKS Azymut, Mochyabs
 
 
 
M50 (16/16)Status: 21:42
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1186Moszkowicz Paweł67WKS Wawel, Kraków30:15
2189Dzik Mirosław71LKS Górzanka, Nawojowa Góra33:10
3184Rycerski Bogdan71KS Artemis, Wrocław34:22
4188Bartczak Jarosław68UMKS ORKAN, Ostróda34:31
5190Urbánek Lumír67SKOB Ostrov, Czech Republic38:30
6448Nadera DariuszCX80 Kalisz40:49
7177Novotný Tomáš70TJ Zlaté Hory41:22
8178Witkowski Adam70UKS Azymut 45, Gdynia41:42
9183Krasuski Bartłomiej70Stowarzyszenie Team 360 stopni42:34
10182Żesławski Wojciech67WKS Wawel, Kraków44:58
11179Kosicki Tomasz71OK! Sport, Warszawa46:08
12187Szczygieł Marcin71WKS Śląsk, Wrocław47:10
13185Sztranek Paweł70UKS Azymut, Pabianice49:11
 
191Pesta Adam69UKS Azymut 45, Gdyniankl
180Grajek Grzegorz70Indywidualny Kujawsko-Pomorskiabs
181Meier Wolfgang70Stowarzyszenie Team 360 stopniabs
 
 
 
M55 (10/10)Status: 21:42
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1200Morawski Paweł62Indywidualni Pomorskie30:42
2201Bączek Dariusz65UKS Technik, Ruciane-Nida31:12
3198Depta Piotr65MKS Paulinum, Jelenia Góra32:18
4195Niessner Piotr63WKS Wawel, Kraków34:13
5203Drągowski Marek65OK! Sport, Warszawa41:58
6199Deptulski Tomasz65Tczewskie Stowarzyszenie Radio42:39
7451Życki Wojciech63CSIL Polska48:35
8202Szulżycki Kazimierz64UMKS ORKAN, Ostróda53:43
9197Król Adrian66BnO Tworóg55:38
10196Parfianowicz Marcin63Warszawa55:57
 
 
 
M60 (9/9)Status: 21:42
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1207Lech Bogdan60UMKS ORKAN, Ostróda31:03
2209Kraśniewski Krzysztof61UMKS ORKAN, Ostróda37:24
3204Mikielski Marek60UMKS ORKAN, Ostróda40:18
4211Andrzejewski Leszek59UKS Azymut 45, Gdynia49:29
5205Olech Andrzej59PKO Harpagan, Gdańsk49:48
6210Krochmal Grzegorz59KU AZS WAT, Warszawa1:03:00
7206Kret Jacek57LKS Górzanka, Nawojowa Góra1:08:37
8212Polewski Dariusz61Indywidualny Opolskie1:28:53
 
208Sikora Tomasz58Indywidualni Zachodniopomorskiabs
 
 
 
M65 (11/11)Status: 21:42
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1215Miszewski Romuald54Indywidualni Pomorskie32:04
2222Bohaczek Janusz52UMKS ORKAN, Ostróda34:39
3216Mientki Tadeusz52UMKS ORKAN, Ostróda38:36
4213Wierciński Piotr56MKS Metalowiec, Łódź40:10
5214Świerczyński Bogdan53PKO Harpagan, Gdańsk41:07
6223Pietrusiński Marek56KS Artemis, Wrocław41:26
7221Szczepański Marek54UKS Technik, Ruciane-Nida42:03
8220Gackowski Bogdan53PKO Harpagan, Gdańsk47:28
9217Olbrycht Janusz55Indywidualny Mazowsze48:28
10218Łuński Zbigniew52UMKS ORKAN, Ostróda48:29
 
219Krochmal Andrzej56KOS Warszawaabs
 
 
 
M70 (9/9)Status: 21:42
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1225Kmieciński Józef47PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz32:00
2233Michael Frenzel43LOK Berlin33:26
3229Genderjahn Ludwig48LOK Berlin33:34
4230Łapanowski Jacenty50KU AZS WAT, Warszawa36:45
5232Ziesche Juergen50LOK Berlin38:19
6228Gliński Henryk50KS Artemis, Wrocław42:09
7226Kruczek Stanisław48WKS Wawel, Kraków47:14
8231Woźniak Henryk48UMKS ORKAN, Ostróda47:56
 
227Patejko Tadeusz48KOS Warszawaabs
 
 
 
M75 (1/1)Status: 21:42
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1234Wasilewski Stanisław46PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz31:47
 
 
 
M80 (1/1)Status: 21:42
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
235Czabański Edward39indywidualnieabs