XXVI Puchar Bałtykusob. 14.08.2021 14:19
UKS Siódemka RumiaRumia Reda Zbychowo
Wstępne wyniki końcowestworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
M21E (8/8)Status: 14:18
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
11Danielsen Vegard90Kristiansand OK1:07:591:53:27
22Kalata Michał89MKS Paulinum JG/10BKPanc1:17:282:02:05
36Dzioba Mateusz95MKS Paulinum JG/10BKPanc1:17:362:04:33
47Hewelt Maciej90PKO Harpagan, Gdańsk1:22:012:10:35
55Kraszewski Przemysław97WKS Śląsk / 10BKPanc1:26:402:15:47
63Grabowski Bogusz8715.GBZ1:57:042:59:02
 
4Gładecki Dawid90UKS OSiR, Góra Kalwaria1:28:36
10Wołowczyk KrzysztofUNTS, Warszawa1:51:13
 
 
 
M20 (5/5)Status: 14:18
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
112Pesta Piotr01UKS Azymut 45, Gdynia1:06:371:43:55
211Pierzchała Michał01UNTS, Warszawa1:16:332:01:29
315Petersburski Krystian01UKS Azymut 45, Gdynia1:29:162:15:29
413Kubisiak Witold02Skierniewickie Stowarzyszenie1:50:532:51:25
 
14Michalak Kacper01UNTS, Warszawa1:11:05
 
 
 
M18 (9/9)Status: 14:18
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
127Sztranek Jan03UKS Azymut, Pabianice1:00:131:28:14
219Nowak Grzegorz03UKS Siódemka, Rumia59:341:32:35
324Wójtowicz Krzysztof04UNTS, Warszawa1:07:401:39:56
425Muller Wiktor04UMKS, Kwidzyn1:06:391:44:21
520Górski Patryk04UKS OSiR, Góra Kalwaria1:24:572:00:31
618Sobiepanek Maksymilian04UKS OSiR, Góra Kalwaria1:25:332:12:01
723Żesławski Mateusz04WKS Wawel, Kraków1:29:042:13:03
822Bielecki Michał04UKS Siódemka, Rumia1:36:192:21:09
926Rawluk Patryk04KOS BnO, Szczecin2:11:493:25:06
 
 
 
M16 (14/14)Status: 14:18
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
143Podworski Kacper05UKS OSiR, Góra Kalwaria54:261:20:17
239Dąbrowski Karol05UKS OSiR, Góra Kalwaria57:051:29:16
336Tywonek Jan05UKS OSiR, Góra Kalwaria51:421:29:17
432Łącki Jakub06UKS OSiR, Góra Kalwaria57:451:29:46
540Wesołowski Oskar06UKS Azymut, Pabianice56:041:30:33
641Kozel Mikołaj06PKO Harpagan, Gdańsk59:591:32:27
733Krempiński Franciszek07UKS Azymut, Pabianice1:03:231:39:31
831Sztranek Maciej06UKS Azymut, Pabianice1:09:071:45:12
942Łubisz Dominik06UKS Azymut, Pabianice1:21:402:01:02
1034Wasilewski Mikołaj05UKS OSiR, Góra Kalwaria1:37:202:21:27
1144Kilichowski Kacper06UKS Azymut 45, Gdynia1:56:282:32:00
1238Domagała Kacper06MKS Paulinum, Jelenia Góra1:46:372:36:57
1335Miłkowski Jakub06UKS Azymut 45, Gdynia2:16:053:21:48
 
37Żesławski Jakub05WKS Wawel, Krakównkl
 
 
 
M14 (25/25)Status: 14:18
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
171Wodzicki Filip07MKS MOS, Wrocław29:0651:47
257Drapella Stanisław07PKO Harpagan, Gdańsk31:1153:32
365Wiśniewski Jakub07UKS Azymut, Pabianice30:5256:30
459Kociuba Wiktor08MKS MOS, Wrocław33:1859:54
570Perfikowski Paweł07UMKS, Kwidzyn36:091:01:09
658Droń Wiktor07UMKS, Kwidzyn35:091:04:07
752Ukleja Krzysztof08UKS Azymut 45, Gdynia36:041:05:07
863Wasilewski Antoni08UKS OSiR, Góra Kalwaria36:061:08:04
956Rygielski Wiktor07UMKS, Kwidzyn46:011:10:41
1066Zaremba Adam07UMKS, Kwidzyn38:301:10:42
1173Gil Szymon07MKS Paulinum, Jelenia Góra35:461:12:56
1264Pękal Mikołaj07UMKS, Kwidzyn44:401:24:10
1362Szostakowski Krzysztof08PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz50:251:24:45
1451Stefańczak Tymon08MKS MOS, Wrocław47:481:25:37
1553Motała Piotr08UKS Siódemka, Rumia50:081:26:58
1661Górski Igor08MKS Paulinum, Jelenia Góra36:131:37:26
1760Lendzioszek Roman08BKS Wataha, Warszawa37:131:38:10
1874Tufekcis Leonidas08BKS Wataha, Warszawa48:101:39:57
1968Jończy Michał08MKS Paulinum, Jelenia Góra50:551:41:04
2067Domarus Aleksander07UKS Siódemka, Rumia41:311:47:32
2172Maślanka Mateusz08BKS Wataha, Warszawa53:171:49:24
2254Krawczyk Piotr08UKS Azymut, Pabianice1:09:201:55:27
2355Chachurski Mieszko07UNTS, Warszawa59:212:14:15
2450Szuwara Daniel07AZS UMCS, Lublin1:14:142:35:53
 
69Rawluk Alan08KOS BnO, Szczecin1:10:56
 
 
 
M12 (19/19)Status: 14:18
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
186Ładomirski Szymon09MKS Paulinum, Jelenia Góra19:3339:54
290Lemańczyk Witold09PKO Harpagan, Gdańsk19:5040:43
395Wiśniewski Adam10UKS Azymut, Pabianice20:1145:51
488Łubisz Łukasz09UKS Azymut, Pabianice23:2347:03
591Pękal Paweł10UMKS, Kwidzyn24:1548:52
684Lipiec Gabriel10PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz22:5149:37
793Droń Wojciech10UMKS, Kwidzyn31:541:05:01
894Borczyk Dawid10PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz36:151:13:56
985Szuwara Eryk10AZS UMCS, Lublin32:071:14:03
1087Bączek Jędrzej10UKS Technik, Ruciane-Nida40:381:17:54
1183Górski Seweryn10UKS OSiR, Góra Kalwaria39:141:32:11
12457Krefft AdamUKS Siódemka, Rumia33:251:35:22
1392Gromadzki Wiktor09Stowarzyszenie Team 360 stopni52:241:42:49
1489Bieńkowski Wojciech10PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz34:021:56:54
15458Guenther AntoniUKS Siódemka, Rumia41:492:05:35
1696Kuźma Kacper10BKS Wataha, Warszawa1:05:272:30:25
 
460Karoń AleksanderUKS Siódemka, Rumia38:44
459Guenther WojtekUKS Siódemka, Rumiankl
82Mikosza Juliusz09Stowarzyszenie Team 360 stopni1:03:18
 
 
 
M10 (6/6)Status: 14:18
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1103Górski Krzesimir12MKS Paulinum, Jelenia Góra13:3030:57
2105Jędras Jakub11UMKS, Kwidzyn18:0638:48
3102Januszewicz Michał11UKS Azymut 45, Gdynia19:0742:54
4101Tomaszewski Wojciech11UKS Włóczykij, Osiek38:111:04:09
5104Mikosza Antoni11Stowarzyszenie Team 360 stopni30:231:09:26
6100Marszałek Karol12UKS Azymut 45, Gdynia36:141:20:03
 
 
 
M35 (15/15)Status: 14:18
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1117Pabich Tomasz82UKS Azymut, Pabianice1:08:181:58:01
2112Kożyczkowski Edward85UKS Siódemka, Rumia1:14:152:01:02
3116From Piotr83UMKS, Kwidzyn1:16:052:01:08
4122Łącki Łukasz82UKS OSiR, Góra Kalwaria1:18:502:03:58
5115Kaczyński Piotr84PKO Harpagan, Gdańsk1:19:522:04:13
6114Wójcik Łukasz8510 BKPanc1:28:282:20:48
7106Stężycki Grzegorz8210 BKPanc1:40:192:40:08
8118Muzioł Łukasz83indywidualnie1:45:242:41:56
9120Röhner Uwe72LOK Berlin1:44:042:43:39
10109Pisarski Patryk82Indywidualni Pomorskie1:48:082:55:14
11119Kowal Tomasz7512 BZ1:53:453:05:50
 
111Kołucki Arkadiusz8412 BZnkl
107Krawczyk Marcin83UKS Azymut, Pabianicenkl
113Frątczak Sławomir84PKO Harpagan, Gdańskabs
108Wdowczyk Piotr83UMKS, Kwidzynabs
 
 
 
M40 (22/22)Status: 14:18
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1135Tadejewski Paweł79UMKS ORKAN, Ostróda50:581:23:09
2127Golinowski Paweł7910 BKPanc1:03:231:41:13
3128Lehman Piotr81indywidualnie1:04:331:42:11
4462Lehman KarstenUSV TU Dresden1:06:021:42:45
5131Jędras Przemysław81UMKS, Kwidzyn1:06:121:45:51
6138Dutkiewicz Damian77MKS Paulinum, Jelenia Góra1:13:571:56:08
7142Zimmer Łukasz81PACKMAN TEAM1:17:192:01:18
8134MUSIAŁ Krzysztof798 Pułk Przeciwlotniczy Koszali1:12:042:03:57
9143Kubisiak Marek77Skierniewickie Stowarzyszenie1:19:162:08:14
10144Patrejko Andrzej79UKS Azymut 45, Gdynia1:21:142:08:34
11139Rzosiński Dariusz77Brak1:21:212:08:59
12141Bek Michał81Indywidualny Łódzkie1:26:352:13:06
13146Fankidejski Artur78UKS Włóczykij, Osiek1:14:002:16:10
14125Włodarczyk Łukasz80UKS Traper, Złocieniec1:22:522:22:16
15452Suchenia PiotrUKS Siódemka, Rumia1:30:142:23:47
16140Sitnicki Mariusz7710 BKPanc1:35:572:23:57
17126iefymenko oleksandr79indywidualnie1:30:152:25:40
18129Łapuć Krzysztof81ORT1:27:102:37:51
19137Damazyn Damian80JW11091:55:412:49:53
20132Szuwara Piotr78CSIL Polska2:00:213:22:27
21130Mikosza Marcin78Stowarzyszenie Team 360 stopni2:25:224:06:20
 
136Kociuba Marek80KU AZS WAT, Warszawankl
 
 
 
M45 (25/25)Status: 14:18
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1157Jończy Daniel75MKS Paulinum, Jelenia Góra43:481:20:54
2163Nowak Remigiusz72KS Hades, Poznań48:431:20:59
3174Krasuski MarcinOK! Sport, Warszawa47:371:22:17
4159Banach Krzysztof74UMKS ORKAN, Ostróda50:001:28:18
5160Sędłak Krystian73OK! Sport, Warszawa49:101:31:31
6151Kalsztein Karol74PKO Harpagan, Gdańsk57:101:44:10
7153Trzasko Bogusław76PKO Harpagan, Gdańsk1:00:221:45:56
8161Mientki Sebastian76UMKS ORKAN, Ostróda1:01:131:46:22
9150Krempiński Piotr76UKS Azymut, Pabianice1:02:191:48:03
10156Duda Tomasz76UKS Traper, Złocieniec1:02:461:54:40
11166Mol Krzysztof75HKS Azymut, Mochy1:10:231:54:47
12149Filipiak Marek73KS Hades, Poznań1:05:472:00:51
13165Mikhaylov Victor73Odessa Team1:13:042:06:29
14152Wieczorek Piotr73Indywidualny Mazowsze1:13:012:06:54
15169Serocki Wojciech75UMKS, Kwidzyn1:21:172:11:30
16168Lemańczyk Dariusz73PKO Harpagan, Gdańsk1:19:492:12:02
17167Biskupski Michał76WKS Wawel, Kraków1:01:212:13:22
18154Preuss Andrzej76indywidualnie1:15:242:17:49
19158Benesz Rafał75Stowarzyszenie Team 360 stopni1:22:002:21:31
20162Mosiewicz Andrzej73indywidualnie1:19:362:28:30
 
170Wojtowicz Piotrindywidualnie1:32:15
484Nowak JacekUKS Siódemka, Rumia42:45
173Sochacki MarcinUKS Energetyk, Dychów1:21:05
175Mianowski RafałUNTS, Warszawa58:11
176Radomyski ŁukaszPKO Harpagan, Gdańsk1:09:58
 
 
 
M50 (18/18)Status: 14:18
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1186Moszkowicz Paweł67WKS Wawel, Kraków42:561:13:11
2184Rycerski Bogdan71KS Artemis, Wrocław52:471:27:09
3188Bartczak Jarosław68UMKS ORKAN, Ostróda52:511:27:22
4189Dzik Mirosław71LKS Górzanka, Nawojowa Góra58:401:31:50
5190Urbánek Lumír67SKOB Ostrov, Czech Republic1:01:061:39:36
6448Nadera DariuszCX80 Kalisz59:241:40:13
7177Novotný Tomáš70TJ Zlaté Hory1:00:491:42:11
8183Krasuski Bartłomiej70Stowarzyszenie Team 360 stopni1:03:521:46:26
9178Witkowski Adam70UKS Azymut 45, Gdynia1:07:501:49:32
10187Szczygieł Marcin71WKS Śląsk, Wrocław1:14:492:01:59
11179Kosicki Tomasz71OK! Sport, Warszawa1:18:052:04:13
 
181Meier Wolfgang70Stowarzyszenie Team 360 stopni2:46:32
182Żesławski Wojciech67WKS Wawel, Krakównkl
191Pesta Adam69UKS Azymut 45, Gdynia51:32
185Sztranek Paweł70UKS Azymut, Pabianiceabs
483Pupiec MariuszUKS Siódemka, Rumia1:30:45
481Mueller TomaszUMKS, Kwidzyn1:09:56
194Marszałek MarcinOK! Sport, Warszawa1:21:12
 
 
 
M55 (9/9)Status: 14:18
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1200Morawski Paweł62Indywidualni Pomorskie42:401:13:22
2195Niessner Piotr63WKS Wawel, Kraków47:251:21:38
3198Depta Piotr65MKS Paulinum, Jelenia Góra50:301:22:48
4201Bączek Dariusz65UKS Technik, Ruciane-Nida55:211:26:33
5203Drągowski Marek65OK! Sport, Warszawa1:07:421:49:40
6199Deptulski Tomasz65Tczewskie Stowarzyszenie Radio1:13:091:55:48
7451Życki Wojciech63CSIL Polska1:21:252:10:00
 
197Król Adrian66BnO Tworógabs
196Parfianowicz Marcin63Warszawankl
 
 
 
M60 (8/8)Status: 14:18
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1207Lech Bogdan60UMKS ORKAN, Ostróda56:301:27:33
2209Kraśniewski Krzysztof61UMKS ORKAN, Ostróda53:561:31:20
3211Andrzejewski Leszek59UKS Azymut 45, Gdynia58:491:48:18
4205Olech Andrzej59PKO Harpagan, Gdańsk1:03:251:53:13
5210Krochmal Grzegorz59KU AZS WAT, Warszawa57:532:00:53
6206Kret Jacek57LKS Górzanka, Nawojowa Góra1:25:032:33:40
7212Polewski Dariusz61Indywidualny Opolskie1:26:022:54:55
 
204Mikielski Marek60UMKS ORKAN, Ostródankl
 
 
 
M65 (10/10)Status: 14:18
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1215Miszewski Romuald54Indywidualni Pomorskie42:361:14:40
2216Mientki Tadeusz52UMKS ORKAN, Ostróda40:121:18:48
3222Bohaczek Janusz52UMKS ORKAN, Ostróda48:201:22:59
4223Pietrusiński Marek56KS Artemis, Wrocław43:161:24:42
5213Wierciński Piotr56MKS Metalowiec, Łódź51:401:31:50
6214Świerczyński Bogdan53PKO Harpagan, Gdańsk52:461:33:53
7221Szczepański Marek54UKS Technik, Ruciane-Nida54:521:36:55
8218Łuński Zbigniew52UMKS ORKAN, Ostróda51:311:40:00
9220Gackowski Bogdan53PKO Harpagan, Gdańsk1:02:021:49:30
10217Olbrycht Janusz55Indywidualny Mazowsze1:05:281:53:56
 
 
 
M70 (8/8)Status: 14:18
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1225Kmieciński Józef47PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz38:541:10:54
2230Łapanowski Jacenty50KU AZS WAT, Warszawa35:231:12:08
3229Genderjahn Ludwig48LOK Berlin38:461:12:20
4232Ziesche Juergen50LOK Berlin37:271:15:46
5228Gliński Henryk50KS Artemis, Wrocław40:241:22:33
6233Michael Frenzel43LOK Berlin54:371:28:03
7226Kruczek Stanisław48WKS Wawel, Kraków44:091:31:23
8231Woźniak Henryk48UMKS ORKAN, Ostróda1:02:031:49:59
 
 
 
M75 (1/1)Status: 14:18
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1234Wasilewski Stanisław46PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz30:221:02:09
 
 
 
M80 (1/1)Status: 14:18
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
235Czabański Edward39indywidualnie49:00
 
 
 
K21E (8/8)Status: 14:18
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1461Konkol-Klimczak WiolettaUKS Siódemka, Rumia1:24:452:04:00
2236Wieleba Marlena88PKO Harpagan, Gdańsk1:25:212:04:37
3449Durzyńska KatarzynaHKS Azymut, Mochy1:25:332:06:55
4240Pabich Maria82UKS Azymut, Pabianice1:31:062:08:50
5241Morawska Anna93Indywidualni Pomorskie1:33:482:14:54
6238Gruchala Natalia96PKO Harpagan, Gdańsk1:43:202:30:00
7239Panaszek Justyna8910 BKPanc1:48:572:34:32
8237Pacek Karolina88OK! Sport, Warszawa1:45:132:57:03
 
 
 
K20 (2/2)Status: 14:18
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1245Melzer Zofia01UKS Siódemka, Rumia1:48:262:45:03
2244Patassiova Michaela02UKS Azymut 45, Gdynia2:36:273:55:38
 
 
 
K18 (9/9)Status: 14:18
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1254Filipiak Adrianna03KS Hades, Poznań58:001:42:25
2253Perfikowska Hanna04UMKS, Kwidzyn1:07:141:42:31
3250Wrześniak Zofia03BKS Wataha, Warszawa1:10:541:49:54
4249Grochowalska Alicja03UKS Azymut, Pabianice1:13:541:55:17
5247Pesta Anna03UKS Azymut 45, Gdynia1:14:592:02:26
6248Chabiera Lena03UNTS, Warszawa2:03:442:50:47
7252Gendek Marta04UNTS, Warszawa1:58:273:48:17
 
251Powichrowska Ilona04UKS OSiR, Góra Kalwariankl
246Dobosz Aleksandra03UKS OSiR, Góra Kalwariankl
 
 
 
K16 (16/16)Status: 14:18
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1263Muller Iga05UMKS, Kwidzyn54:541:25:01
2271Urbánková Eva06SKOB Ostrov, Czech Republic54:191:25:59
3267Kurtycz Natalia05WKS Wawel, Kraków58:521:28:42
4259Niessner Pola07WKS Wawel, Kraków1:01:411:32:31
5269Kozuń Marika06UKS Azymut, Pabianice1:02:021:37:19
6270Ukleja Patrycja06UKS Azymut 45, Gdynia1:02:051:37:35
7268Nowak Anna06UKS Siódemka, Rumia59:471:38:36
8258Młynarczyk Kaja06UKS Azymut, Pabianice1:11:021:44:31
9264Holíková Simona05SKOB Ostrov, Czech Republic1:12:111:50:07
10262Kasprzyk Marta06UKS OSiR, Góra Kalwaria1:15:051:51:00
11260Dzwonkowska Paulina06UKS OSiR, Góra Kalwaria1:16:191:52:30
12265Michno Marta05WKS Wawel, Kraków1:22:291:59:00
13272Uciechowska Amelia06UKS Arkady, Raszków1:19:112:06:38
14266Muchaczow Hanna06MKS Paulinum, Jelenia Góra1:24:262:23:55
15257Wojtaczka Weronika06MKS Paulinum, Jelenia Góra1:49:082:34:02
 
261Rygielska Kinga05UMKS, Kwidzynnkl
 
 
 
K14 (27/27)Status: 14:18
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1294Mianowska Antonina07UNTS, Warszawa31:041:02:33
2298Biskupska Julia08WKS Wawel, Kraków35:161:04:50
3280Włodarczyk Wiktoria08UKS Traper, Złocieniec34:001:05:02
4279Durka Martyna07MKS Paulinum, Jelenia Góra33:361:06:40
5292Porzycz Małgorzata08UKS Siódemka, Rumia28:301:08:22
6295Dargacz Paulina07PKO Harpagan, Gdańsk30:071:08:50
7297Dutkiewicz Wiktoria08MKS Paulinum, Jelenia Góra33:391:12:31
8303Moszkowicz Julia08WKS Wawel, Kraków34:521:13:15
9302Kraszewska Olga07MKS MOS, Wrocław38:011:13:52
10293Rokita Antonina08PKO Harpagan, Gdańsk37:361:17:20
11283Klimczak Olimpia08UKS Siódemka, Rumia36:231:20:27
12300Chabiera Filomena07UNTS, Warszawa41:221:20:34
13285Kuciel Hanna07MKS MOS, Wrocław39:381:24:35
14288Bielecka Marta08UKS Siódemka, Rumia36:241:24:42
15301Lewkowicz Julia07MKS Paulinum, Jelenia Góra44:271:26:34
16305Szczygieł Hanna07MKS MOS, Wrocław41:441:27:51
17306Sądej Zofia08UKS Siódemka, Rumia43:361:28:43
18287Łącka Julia07UKS OSiR, Góra Kalwaria41:181:31:47
19291Staniec Julia08MKS MOS, Wrocław44:041:32:43
20290Wejtko Diana07UMKS, Kwidzyn46:441:33:28
21282Trzasko Alicja08PKO Harpagan, Gdańsk47:201:38:17
22289Marciniak Weronika07MKS MOS, Wrocław47:241:38:29
23284Wasilewska Olga08UKS OSiR, Góra Kalwaria56:561:51:49
 
281Lewandowska Antonina08UKS Siódemka, Rumiankl
296Winiarek Laura07UKS Azymut 45, Gdynia1:05:59
304Nowak Zofia08KS Hades, Poznań58:38
286Szmidtka Martyna08UKS Siódemka, Rumia1:55:53
 
 
 
K12 (15/15)Status: 14:18
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1315Biskupska Małgorzata10WKS Wawel, Kraków33:151:05:15
2323Rombel Gabriela10UMKS, Kwidzyn31:371:06:06
3322Klimczak Oksana09UKS Siódemka, Rumia33:051:09:26
4318Uciechowska Oliwia09UKS Arkady, Raszków29:231:12:22
5321Marciniak Klaudia10UMKS, Kwidzyn41:421:14:41
6313Wójtowicz Hanna10UNTS, Warszawa44:311:14:57
7314Jażdżyk Aniela09MKS MOS, Wrocław41:081:15:08
8311Sandomierska Iga09UMKS, Kwidzyn35:341:28:34
9310Waśko Anna09UKS Arkady, Raszków33:121:32:29
10319Rzosińska Julia09Brak51:241:36:12
11320Marszałek Marta09UKS Azymut 45, Gdynia47:491:53:31
12309Pakulska Natalia09BKS Wataha, Warszawa1:09:151:55:53
 
316Wysocka Michalina10MKS MOS, Wrocław28:19
312Muchaczow Julia10MKS Paulinum, Jelenia Górankl
479Sałacka JoannaUNTS, Warszawa39:20
 
 
 
K10 (11/11)Status: 14:18
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1337Gromadzka Lena11Stowarzyszenie Team 360 stopni15:4833:41
2336Pabich Hanna11UKS Azymut, Pabianice13:5933:42
3341Kaczyńska Amelia11PKO Harpagan, Gdańsk16:5640:23
4340Lorenc Sara11UKS Azymut, Pabianice17:2141:34
5339Szlachta Wiktoria11MKS Paulinum, Jelenia Góra20:3141:47
6333Wejtko Paula12UMKS, Kwidzyn20:1343:18
7332Trzasko Martyna11PKO Harpagan, Gdańsk21:2446:12
8334Fankidejska Julia11UKS Włóczykij, Osiek22:3849:47
9330Ładomirska Maja11MKS Paulinum, Jelenia Góra30:0053:58
10331Benesz Olga11Stowarzyszenie Team 360 stopni17:1655:41
11338Jaros Abigail11UKS Azymut, Pabianice39:041:07:13
 
 
 
K35 (11/11)Status: 14:18
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1354Maj-Roksz Maria80UKS Siódemka, Rumia1:04:251:41:03
2355Alabrudzińska Agnieszka85KOS BnO, Szczecin1:10:491:46:41
3352Ratajczak Izabela82UKS Siódemka, Rumia1:12:271:48:11
4350Porzycz Agnieszka84UKS Siódemka, Rumia1:09:091:50:29
5353Machowska-Krupa Weronika86UKS OSiR, Góra Kalwaria1:11:191:51:38
6347Bańska-Bodziona Aneta7910 BKPanc1:11:181:53:34
7346Zając Honorata86WKS Wawel, Kraków1:52:132:43:38
8349Januszewicz Katarzyna86UKS Azymut 45, Gdynia1:54:123:00:59
9348Mikosza Ewelina82Stowarzyszenie Team 360 stopni2:39:543:51:48
 
351Dominik Joannna83UKS Siódemka, Rumiankl
450Dyksa Anna82CSIL Polska2:30:49
 
 
 
K40 (13/13)Status: 14:18
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1361Urbánková Jana78SKOB Ostrov, Czech Republic55:411:39:43
2367Karnia-Biskupska Anna80WKS Wawel, Kraków1:10:501:47:04
3364Marszałek Maria81UKS Azymut 45, Gdynia1:15:322:11:14
4363Zbroja-Nowak Justyna80KS Hades, Poznań1:25:132:13:54
5360Włodarczyk Agnieszka80UKS Traper, Złocieniec1:13:582:14:59
6365Margol-Szuwara Agnieszka801 batalion drogowo-mostowy Dęb1:05:272:23:23
7359Szymańska Zuzanna77Stowarzyszenie Team 360 stopni1:27:102:31:17
8358Sienkiewicz Monika81Brak1:15:032:39:52
9368Michałowska Agata78PKO Harpagan, Gdańsk1:56:273:05:20
10356Różycka-Pustkowska Barbara79PKO Harpagan, Gdańsk2:29:234:26:51
 
366Ukleja Ewa80UKS Azymut 45, Gdynia1:08:49
362Dubińska Monika81Stowarzyszenie Team 360 stopninkl
357Turska Magdalena77Stowarzyszenie Team 360 stopni1:56:48
 
 
 
K45 (13/13)Status: 14:18
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1375Nowak Beata73UKS Siódemka, Rumia43:181:10:23
2377Bączek-Motała Barbara72WKS Wawel, Kraków41:421:10:29
3373Kulicka Agata75Skierniewickie Stowarzyszenie44:431:16:52
4374Konc Katarzyna75UKS Azymut, Pabianice54:111:37:01
5472Bielecka KorneliaUKS Siódemka, Rumia1:05:131:49:27
6372Lemańczyk Aleksandra73PKO Harpagan, Gdańsk1:11:371:55:16
7370Wójtowicz Katarzyna73UNTS, Warszawa1:14:432:02:35
8376Trykozko Urszula69Stowarzyszenie Team 360 stopni1:13:482:15:17
9378Filipiak Agnieszka75KS Hades, Poznań1:31:402:32:17
 
379Perfikowska Aleksandra74UMKS, Kwidzynnkl
369Grzywacz Agnieszka74Stowarzyszenie Team 360 stopni1:17:13
371Sztranek Iwona74UKS Azymut, Pabianiceabs
382Mianowska DorotaUNTS, Warszawa1:11:02
 
 
 
K50 (7/7)Status: 14:18
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1384Depta Monika70MKS Paulinum, Jelenia Góra39:021:05:10
2387Wysocka Joanna71WKS Śląsk, Wrocław47:291:19:06
3386Morawska Irena62Indywidualni Pomorskie49:121:20:24
4385Witkowska Izabela70UKS Azymut 45, Gdynia56:321:31:52
5388Bugaj Teresa68WKS Wawel, Kraków1:02:341:48:07
6447Nadera AgataCX80 Kalisz1:16:452:05:05
7389Deptulska Agnieszka71Tczewskie Stowarzyszenie Radio1:05:502:06:04
 
 
 
K60 (2/2)Status: 14:18
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1390Mikielska Danuta59UMKS ORKAN, Ostróda1:01:321:42:48
2391Krochmal Małgorzata58KU AZS WAT, Warszawa59:001:54:08
 
 
 
K65 (4/4)Status: 14:18
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1395Lewoń Ewa55UMKS ORKAN, Ostróda53:181:30:50
2393Łuńska Regina56UMKS ORKAN, Ostróda1:05:431:47:31
3394Olbrycht Anna56Indywidualny Mazowsze1:27:532:41:12
 
392Czabańska Małgorzata52indywidualnie2:19:37
 
 
 
M21S (11/11)Status: 14:18
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1406Wensław Mateusz87UKS Azymut 45, Gdynia41:551:07:50
2397Przyworski Kamil91HKS Azymut, Mochy56:181:26:31
3465Melzer SzymonUKS Siódemka, Rumia58:241:32:34
4401Patejko Przemysław82KOS Warszawa57:371:38:37
5398Jakubczyk Arkadiusz99UKS Technik, Ruciane-Nida1:01:311:41:57
6405Kurek Jarosław88KU AZS WAT, Warszawa56:341:45:36
7400Krupa Łukasz90UKS OSiR, Góra Kalwaria1:09:371:50:27
8396Jakubczyk Damian95UKS Technik, Ruciane-Nida1:09:211:58:38
9402Zając Bartosz875bdow1:07:172:04:24
10403Parfianowicz Adam94Warszawa1:46:593:16:17
 
404Piersa Jakub98UKS Technik, Ruciane-Nida59:11
 
 
 
K21S (11/11)Status: 14:18
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1410Miśkiewicz Martyna89UKS Siódemka, Rumia56:501:29:32
2414Bąkowska Dominika92PKO Harpagan, Gdańsk1:05:321:45:16
3420Kalata Agnieszka8910 BKPanc1:11:371:45:48
4418Dettlaff Anna89UKS Włóczykij, Osiek1:03:381:50:31
5454Parfianowicz KatarzynaIndywidualny Mazowsze1:23:061:57:23
6416Szczęsna Daria89IWsp SZ1:10:372:09:19
7419Sekta Marta9015.GBZ1:31:392:30:02
8413Grabowska Paulina8715.GBZ1:24:442:39:10
 
421Patejko Patrycja88KOS Warszawankl
475Rosińska PatrycjaIndywidualni Pomorskie1:19:56
474Ludwiczak KarolinaIndywidualni Pomorskie1:22:56
 
 
 
10R (14/14)Status: 14:18
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1469Ciarkowska Magdalena15.GBZ25:0457:44
2432Gajda Szczepan11UNTS, Warszawa23:201:00:17
3470Sipak KacperPUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz21:531:01:03
4464Krefft SzymonUKS Siódemka, Rumia20:531:04:34
5425Pustkowski Wojciech78PKO Harpagan, Gdańsk14:291:06:38
6434Włodarczyk Alicja15UKS Traper, Złocieniec28:521:14:25
7463Urbaniak DominikaMKS Paulinum, Jelenia Góra35:191:18:52
8426Patejko Zuzanna12KOS Warszawa1:06:281:52:14
9433Patejko Jan16KOS Warszawa1:09:181:55:55
10431Porzycz Jaś15UKS Siódemka, Rumia1:10:421:59:17
 
467Dutkiewicz SzymonMKS Paulinum, Jelenia Góraabs
427Konkol Aleksander15UKS Siódemka, Rumia1:07:58
429Ratajczak Piotr69UMKS ORKAN, Ostróda24:48
482Richert TomekUKS Siódemka, Rumia27:10
 
 
 
10N (9/9)Status: 14:18
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1428Tadejewski Nikodem12UMKS ORKAN, Ostróda25:4056:44
2440Gos Łukasz12PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz33:021:02:34
3438Lipiec Błazej13PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz34:431:04:13
4335Biskupska Maria13WKS Wawel, Kraków35:221:07:36
5342Moszkowicz Aleksandra13WKS Wawel, Kraków39:551:13:28
6439Wojda Katarzyna11UNTS, Warszawa45:301:35:23
7436Dwojak Jan11MKS Paulinum, Jelenia Góra55:261:58:08
 
435Trzasko Oleg14PKO Harpagan, Gdańsknkl
437Januszewicz Jan13UKS Azymut 45, Gdynia34:00
 
 
 
Krótka (10/10)Status: 14:18
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1399Krzyżanowski Bartłomiej93Warszawa34:4757:52
2466Melzer AnnaUKS Siódemka, Rumia36:421:02:04
3456Fischbach NadiaUKS Azymut 45, Gdynia1:25:523:00:49
4444Lubicki Paweł08UKS Azymut 45, Gdynia1:25:573:00:52
5455Marszałek MichałUKS Azymut 45, Gdynia1:25:383:00:56
6445Lubicki Szymon11UKS Azymut 45, Gdynia1:25:573:00:57
 
446Uciechowska Anna83UKS Arkady, Raszkównkl
441Łubisz Beata76UKS Azymut, Pabianice1:38:23
478Chwiejczak Dorotaindywidualnie55:48
443Wiśniewska Aleksandraindywidualnie36:23
 
 
 
D3uga (4/4)Status: 14:18
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzasRazem
1471Kąkol MichałUKS Siódemka, Rumia1:16:552:18:39
2468Plesiński Mariuszindywidualnie1:26:112:26:07
 
480Moskal BogusławaUKS Siódemka, Rumia1:59:06
476Pobian PatrycjaUMKS, Kwidzyn1:42:47