XXVI Puchar Bałtykuniedz. 15.08.2021 13:26
UKS Siódemka RumiaRumia Reda Zbychowo
Wyniki końcowestworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
10N (9)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1428Tadejewski Nikodem12UMKS ORKAN, Ostróda31:04325:40129:2141:26:05
2440Gos Łukasz12PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz29:32233:02228:5131:31:25
3438Lipiec Błazej13PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz29:30134:43428:3121:32:44
4342Moszkowicz Aleksandra13WKS Wawel, Kraków33:33539:55625:5411:39:22
5335Biskupska Maria13WKS Wawel, Kraków32:14435:22538:5771:46:33
6439Wojda Katarzyna11UNTS, Warszawa49:53745:30740:5792:16:20
7436Dwojak Jan11MKS Paulinum, Jelenia Góra1:02:42855:26839:1682:37:24
 
435Trzasko Oleg14PKO Harpagan, Gdańsk36:596nkl38:166
437Januszewicz Jan13UKS Azymut 45, Gdynia34:00329:525
 
 
 
10R (18)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1470Sipak KacperPUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz39:10321:53322:4411:23:47
2432Gajda Szczepan11UNTS, Warszawa36:57223:20426:1641:26:33
3463Urbaniak DominikaMKS Paulinum, Jelenia Góra43:33435:19924:2321:43:15
4434Włodarczyk Alicja15UKS Traper, Złocieniec45:33628:52831:2151:45:46
5426Patejko Zuzanna12KOS Warszawa45:4671:06:281048:22102:40:36
6433Patejko Jan16KOS Warszawa46:3781:09:181249:23112:45:18
7431Porzycz Jaś15UKS Siódemka, Rumia48:3591:10:421351:04122:50:21
 
467Dutkiewicz SzymonMKS Paulinum, Jelenia Góra59:5411absabs
429Ratajczak Piotr69UMKS ORKAN, Ostródaabs24:48536:077
425Pustkowski Wojciech78PKO Harpagan, Gdańsk52:091014:291abs
427Konkol Aleksander15UKS Siódemka, Rumiaabs1:07:5811abs
482Richert TomekUKS Siódemka, Rumia27:10738:158
469Ciarkowska Magdalena15.GBZ32:40125:046
464Krefft SzymonUKS Siódemka, Rumia43:41520:532
492Baran MichalinaUKS Siódemka, Rumia44:349
494Richert MajaUKS Siódemka, Rumia33:126
430Dubińska Anna15Stowarzyszenie Team 360 stopninkl
487Kożyczkowska AnnaUKS Siódemka, Rumia24:232
 
 
 
D3uga (5)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1471Kąkol MichałUKS Siódemka, Rumia1:01:4421:16:55158:3713:17:16
2468Plesiński Mariuszindywidualnie59:5611:26:1121:08:3323:34:40
 
480Moskal BogusławaUKS Siódemka, Rumia1:59:064abs
476Pobian PatrycjaUMKS, Kwidzyn1:42:4731:35:364
485Muelstadt GunnarTeam Saxony1:16:233
 
 
 
K10 (12)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1336Pabich Hanna11UKS Azymut, Pabianice19:43213:59118:01251:43
2337Gromadzka Lena11Stowarzyszenie Team 360 stopni17:53115:48222:02455:43
3341Kaczyńska Amelia11PKO Harpagan, Gdańsk23:27516:56317:46158:09
4340Lorenc Sara11UKS Azymut, Pabianice24:13717:21518:5731:00:31
5339Szlachta Wiktoria11MKS Paulinum, Jelenia Góra21:16320:31724:1661:06:03
6333Wejtko Paula12UMKS, Kwidzyn23:05420:13626:2881:09:46
7332Trzasko Martyna11PKO Harpagan, Gdańsk24:48821:24825:2671:11:38
8330Ładomirska Maja11MKS Paulinum, Jelenia Góra23:58630:001024:1451:18:12
9331Benesz Olga11Stowarzyszenie Team 360 stopni38:251117:16427:3291:23:13
10334Fankidejska Julia11UKS Włóczykij, Osiek27:09922:38934:34101:24:21
11338Jaros Abigail11UKS Azymut, Pabianice28:091039:041155:05122:02:18
 
343Pompe Antonia12Team Saxony46:4311
 
 
 
K12 (21)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1315Biskupska Małgorzata10WKS Wawel, Kraków32:00233:15620:3841:25:53
2323Rombel Gabriela10UMKS, Kwidzyn34:29531:37324:1391:30:19
3322Klimczak Oksana09UKS Siódemka, Rumia36:21633:05424:59121:34:25
4314Jażdżyk Aniela09MKS MOS, Wrocław34:00441:08821:0151:36:09
5313Wójtowicz Hanna10UNTS, Warszawa30:26144:311022:0771:37:04
6318Uciechowska Oliwia09UKS Arkady, Raszków42:59729:23224:43101:37:05
7321Marciniak Klaudia10UMKS, Kwidzyn32:59341:42927:09141:41:50
8310Waśko Anna09UKS Arkady, Raszków59:171233:12524:43101:57:12
9311Sandomierska Iga09UMKS, Kwidzyn53:001035:34732:10162:00:44
10319Rzosińska Julia09Brak44:48851:241227:54152:04:06
11309Pakulska Natalia09BKS Wataha, Warszawa46:3891:09:151335:01182:30:54
12320Marszałek Marta09UKS Azymut 45, Gdynia1:05:421347:491142:07192:35:38
 
316Wysocka Michalina10MKS MOS, Wrocławabs28:19118:472
312Muchaczow Julia10MKS Paulinum, Jelenia Góra56:0211nkl33:4417
479Sałacka JoannaUNTS, Warszawa39:20pk26:38pk
325Wetzel Emilia09Team Saxony21:266
326Wetzel Jannika09Team Saxony17:431
324Pompe Greta09Team Saxony19:333
327Pilipczuk AnnaStowarzyszenie Team 360 stopni50:0720
328Drechsler Selma10Team Saxony26:2613
329Kärger Mathilde09Team Saxony22:158
 
 
 
K14 (30)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1294Mianowska Antonina07UNTS, Warszawa31:29331:04325:2411:27:57
2298Biskupska Julia08WKS Wawel, Kraków29:34135:16826:5321:31:43
3279Durka Martyna07MKS Paulinum, Jelenia Góra33:04433:36429:4351:36:23
4280Włodarczyk Wiktoria08UKS Traper, Złocieniec31:02234:00632:3891:37:40
5295Dargacz Paulina07PKO Harpagan, Gdańsk38:43730:07229:2141:38:11
6292Porzycz Małgorzata08UKS Siódemka, Rumia39:521128:30134:26131:42:48
7303Moszkowicz Julia08WKS Wawel, Kraków38:23634:52734:27141:47:42
8297Dutkiewicz Wiktoria08MKS Paulinum, Jelenia Góra38:52833:39536:29161:49:00
9293Rokita Antonina08PKO Harpagan, Gdańsk39:441037:361131:4681:49:06
10288Bielecka Marta08UKS Siódemka, Rumia48:181836:241030:4061:55:22
11301Lewkowicz Julia07MKS Paulinum, Jelenia Góra42:071244:271929:1031:55:44
12283Klimczak Olimpia08UKS Siódemka, Rumia44:041336:23936:42181:57:09
13302Kraszewska Olga07MKS MOS, Wrocław35:51538:011243:22231:57:14
14285Kuciel Hanna07MKS MOS, Wrocław44:571439:381332:53101:57:28
15306Sądej Zofia08UKS Siódemka, Rumia45:071543:361733:37112:02:20
16305Szczygieł Hanna07MKS MOS, Wrocław46:071641:441635:23152:03:14
17287Łącka Julia07UKS OSiR, Góra Kalwaria50:292041:181436:35172:08:22
18291Staniec Julia08MKS MOS, Wrocław48:391944:041836:58192:09:41
19289Marciniak Weronika07MKS MOS, Wrocław51:052247:242237:31202:16:00
20290Wejtko Diana07UMKS, Kwidzyn46:441746:442043:15222:16:43
21282Trzasko Alicja08PKO Harpagan, Gdańsk50:572147:202139:55212:18:12
22284Wasilewska Olga08UKS OSiR, Góra Kalwaria54:532356:56231:00:35242:52:24
 
286Szmidtka Martyna08UKS Siódemka, Rumiankl1:55:5326nkl
296Winiarek Laura07UKS Azymut 45, Gdyniankl1:05:5925nkl
281Lewandowska Antonina08UKS Siódemka, Rumia1:00:5224nkl1:03:0225
304Nowak Zofia08KS Hades, Poznańnkl58:3824nkl
300Chabiera Filomena07UNTS, Warszawa39:12941:2215nkl
307Holfeld Anna08Team Saxony30:577
308Hempel Luise08Team Saxony34:1912
278Sałacka Joanna08UNTS, Warszawankl
 
 
 
K16 (21)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1271Urbánková Eva06SKOB Ostrov, Czech Republic31:40454:19137:2812:03:27
2267Kurtycz Natalia05WKS Wawel, Kraków29:50158:52342:4142:11:23
3268Nowak Anna06UKS Siódemka, Rumia38:491359:47438:0822:16:44
4259Niessner Pola07WKS Wawel, Kraków30:5031:01:41546:5072:19:21
5270Ukleja Patrycja06UKS Azymut 45, Gdynia35:3071:02:05741:5432:19:29
6269Kozuń Marika06UKS Azymut, Pabianice35:1761:02:02643:5752:21:16
7258Młynarczyk Kaja06UKS Azymut, Pabianice33:2951:11:02844:5462:29:25
8262Kasprzyk Marta06UKS OSiR, Góra Kalwaria35:5581:15:051048:56102:39:56
9264Holíková Simona05SKOB Ostrov, Czech Republic37:56121:12:11951:37122:41:44
10260Dzwonkowska Paulina06UKS OSiR, Góra Kalwaria36:1191:16:191156:50152:49:20
11265Michno Marta05WKS Wawel, Kraków36:31111:22:291355:15142:54:15
12266Muchaczow Hanna06MKS Paulinum, Jelenia Góra59:29161:24:261447:0193:10:56
13272Uciechowska Amelia06UKS Arkady, Raszków47:27151:19:11121:16:21203:22:59
14257Wojtaczka Weronika06MKS Paulinum, Jelenia Góra44:54141:49:081558:36173:32:38
 
263Muller Iga05UMKS, Kwidzyn30:07254:542abs
261Rygielska Kinga05UMKS, Kwidzyn36:2110nkl50:1911
273Kärger Eline05Team Saxony46:528
274Mühlstädt Anna05Team Saxony1:14:2619
275Hänsel Flora05Team Saxony57:2516
276Doleschal Fenja05Team Saxony53:1813
277Drechsler Luise06Team Saxony1:00:4818
 
 
 
K18 (11)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1253Perfikowska Hanna04UMKS, Kwidzyn35:1711:07:14242:2912:25:00
2254Filipiak Adrianna03KS Hades, Poznań44:25558:00145:4142:28:06
3250Wrześniak Zofia03BKS Wataha, Warszawa39:0021:10:54344:2322:34:17
4247Pesta Anna03UKS Azymut 45, Gdynia47:2771:14:59545:2532:47:51
5249Grochowalska Alicja03UKS Azymut, Pabianice41:2341:13:5441:09:0483:04:21
6252Gendek Marta04UNTS, Warszawa1:49:5091:58:2761:19:23105:07:40
 
248Chabiera Lena03UNTS, Warszawa47:0362:03:447nkl
251Powichrowska Ilona04UKS OSiR, Góra Kalwaria40:343nkl1:03:147
246Dobosz Aleksandra03UKS OSiR, Góra Kalwaria1:17:388nkl1:11:039
255Olsen Liv Grete04Team Saxony47:335
256Klein Franka04Team Saxony51:346
 
 
 
K20 (2)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1245Melzer Zofia01UKS Siódemka, Rumia56:3711:48:2611:02:1113:47:14
2244Patassiova Michaela02UKS Azymut 45, Gdynia1:19:1122:36:2721:09:1125:04:49
 
 
 
K21E (10)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1236Wieleba Marlena88PKO Harpagan, Gdańsk39:1631:25:21243:0012:47:37
2461Konkol-Klimczak WiolettaUKS Siódemka, Rumia39:1521:24:45148:5572:52:55
3449Durzyńska KatarzynaHKS Azymut, Mochy41:2251:25:33347:0852:54:03
4240Pabich Maria82UKS Azymut, Pabianice37:4411:31:06446:0032:54:50
5241Morawska Anna93Indywidualni Pomorskie41:0641:33:48546:1443:01:08
6238Gruchala Natalia96PKO Harpagan, Gdańsk46:4071:43:20643:5423:13:54
7239Panaszek Justyna8910 BKPanc45:3561:48:57859:5193:34:23
8237Pacek Karolina88OK! Sport, Warszawa1:11:5081:45:1371:09:57104:07:00
 
477Krempińska JuliaIndywidualni Pomorskie47:346
243Baranowska-Trzasko AleksandraPKO Harpagan, Gdańsk51:058
 
 
 
K21S (14)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1410Miśkiewicz Martyna89UKS Siódemka, Rumia32:42156:50139:0532:08:37
2414Bąkowska Dominika92PKO Harpagan, Gdańsk39:4451:05:32338:3822:23:54
3420Kalata Agnieszka8910 BKPanc34:1131:11:37539:5642:25:44
4454Parfianowicz KatarzynaIndywidualny Mazowsze34:1741:23:06837:3212:34:55
5418Dettlaff Anna89UKS Włóczykij, Osiek46:5361:03:38250:1462:40:45
6416Szczęsna Daria89IWsp SZ58:4281:10:37458:15123:07:34
7419Sekta Marta9015.GBZ58:2371:31:391055:39113:25:41
8413Grabowska Paulina8715.GBZ1:14:2691:24:4491:03:36143:42:46
 
421Patejko Patrycja88KOS Warszawa33:432nkl41:185
474Ludwiczak KarolinaIndywidualni Pomorskie1:22:56752:369
475Rosińska PatrycjaIndywidualni Pomorskie1:19:56654:3710
424Bakhowska Nataliaindywidualnie1:02:3613
423Kärger Brit76Team Saxony52:128
422Lucke Henrike77Team Saxony50:447
 
 
 
K35 (11)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1354Maj-Roksz Maria80UKS Siódemka, Rumia36:3831:04:25143:5912:25:02
2352Ratajczak Izabela82UKS Siódemka, Rumia35:4411:12:27646:1122:34:22
3350Porzycz Agnieszka84UKS Siódemka, Rumia41:2051:09:09248:5442:39:23
4353Machowska-Krupa Weronika86UKS OSiR, Góra Kalwaria40:1941:11:19550:3652:42:14
5347Bańska-Bodziona Aneta7910 BKPanc42:1661:11:18448:4732:42:21
6355Alabrudzińska Agnieszka85KOS BnO, Szczecin35:5221:10:4931:08:0272:54:43
7346Zając Honorata86WKS Wawel, Kraków51:2571:52:1371:05:5863:49:36
8349Januszewicz Katarzyna86UKS Azymut 45, Gdynia1:06:4781:54:1281:19:02104:20:01
9348Mikosza Ewelina82Stowarzyszenie Team 360 stopni1:11:5492:39:54101:13:3495:05:22
 
351Dominik Joannna83UKS Siódemka, Rumiaabsnklabs
450Dyksa Anna82CSIL Polska2:30:4991:10:268
 
 
 
K40 (13)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1361Urbánková Jana78SKOB Ostrov, Czech Republic44:02255:41136:3712:16:20
2367Karnia-Biskupska Anna80WKS Wawel, Kraków36:1411:10:50439:2922:26:33
3363Zbroja-Nowak Justyna80KS Hades, Poznań48:4131:25:13854:5753:08:51
4364Marszałek Maria81UKS Azymut 45, Gdynia55:4241:15:32759:1563:10:29
5360Włodarczyk Agnieszka80UKS Traper, Złocieniec1:01:0151:13:5851:00:3283:15:31
6359Szymańska Zuzanna77Stowarzyszenie Team 360 stopni1:04:0761:27:10949:5743:21:14
7365Margol-Szuwara Agnieszka801 batalion drogowo-mostowy Dęb1:17:5681:05:2721:00:1773:23:40
8358Sienkiewicz Monika81Brak1:24:4991:15:0361:06:4693:46:38
9356Różycka-Pustkowska Barbara79PKO Harpagan, Gdańsk1:57:28102:29:23122:16:00116:42:51
 
366Ukleja Ewa80UKS Azymut 45, Gdyniaabs1:08:49344:463
362Dubińska Monika81Stowarzyszenie Team 360 stopninklnklnkl
357Turska Magdalena77Stowarzyszenie Team 360 stopniabs1:56:48111:54:5310
368Michałowska Agata78PKO Harpagan, Gdańsk1:08:5371:56:2710abs
 
 
 
K45 (15)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1375Nowak Beata73UKS Siódemka, Rumia27:05143:18227:2311:37:46
2377Bączek-Motała Barbara72WKS Wawel, Kraków28:47241:42128:2921:38:58
3373Kulicka Agata75Skierniewickie Stowarzyszenie32:09344:43329:3531:46:27
4374Konc Katarzyna75UKS Azymut, Pabianice42:50454:11434:1152:11:12
5472Bielecka KorneliaUKS Siódemka, Rumia44:1461:05:13546:4682:36:13
6372Lemańczyk Aleksandra73PKO Harpagan, Gdańsk43:3951:11:37747:3792:42:53
7370Wójtowicz Katarzyna73UNTS, Warszawa47:5271:14:43946:3372:49:08
8376Trykozko Urszula69Stowarzyszenie Team 360 stopni1:01:2991:13:48855:51113:11:08
9378Filipiak Agnieszka75KS Hades, Poznań1:00:3781:31:40111:07:52143:40:09
 
369Grzywacz Agnieszka74Stowarzyszenie Team 360 stopninkl1:17:131049:2010
379Perfikowska Aleksandra74UMKS, Kwidzynnklnkl1:13:1415
371Sztranek Iwona74UKS Azymut, Pabianice1:06:1210abs58:1813
382Mianowska DorotaUNTS, Warszawa1:11:02656:3112
381Wetzel Annegret76Team Saxony37:126
380Pompe Katja76Team Saxony33:064
 
 
 
K50 (7)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1384Depta Monika70MKS Paulinum, Jelenia Góra26:08139:02138:1331:43:23
2386Morawska Irena62Indywidualni Pomorskie31:12249:12335:1611:55:40
3387Wysocka Joanna71WKS Śląsk, Wrocław31:37347:29236:5721:56:03
4385Witkowska Izabela70UKS Azymut 45, Gdynia35:20456:32439:3042:11:22
5388Bugaj Teresa68WKS Wawel, Kraków45:3351:02:34549:1352:37:20
6389Deptulska Agnieszka71Tczewskie Stowarzyszenie Radio1:00:1471:05:50650:2062:56:24
7447Nadera AgataCX80 Kalisz48:2061:16:45752:3472:57:39
 
 
 
K60 (2)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1390Mikielska Danuta59UMKS ORKAN, Ostróda41:1611:01:32238:2312:21:11
2391Krochmal Małgorzata58KU AZS WAT, Warszawa55:08259:00150:2822:44:36
 
 
 
K65 (4)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1395Lewoń Ewa55UMKS ORKAN, Ostróda37:32153:18143:0412:13:54
2393Łuńska Regina56UMKS ORKAN, Ostróda41:4821:05:43246:3532:34:06
3394Olbrycht Anna56Indywidualny Mazowsze1:13:1931:27:5331:01:0443:42:16
 
392Czabańska Małgorzata52indywidualnieabs2:19:37445:152
 
 
 
Krótka (14)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1399Krzyżanowski Bartłomiej93Warszawa23:05134:47125:0111:22:53
2466Melzer AnnaUKS Siódemka, Rumia25:22236:42332:1121:34:15
3455Marszałek MichałUKS Azymut 45, Gdynia1:35:1861:25:38540:3143:41:27
4444Lubicki Paweł08UKS Azymut 45, Gdynia1:34:5531:25:5771:10:37104:11:29
5456Fischbach NadiaUKS Azymut 45, Gdynia1:34:5741:25:5261:10:49124:11:38
6445Lubicki Szymon11UKS Azymut 45, Gdynia1:35:0051:25:5771:10:43114:11:40
 
441Łubisz Beata76UKS Azymut, Pabianicenkl1:38:239abs
446Uciechowska Anna83UKS Arkady, Raszkównklnkl43:075
442Drągowski Paweł01OK! Sport, Warszawaabsabs46:407
478Chwiejczak Dorotaindywidualnie55:48443:346
490Bakhovski Dimitriindywidualnie55:229
493Parfianowicz Agnieszkaindywidualnie54:388
443Wiśniewska Aleksandraindywidualnie36:232
486Muelstdat BettinaTeam Saxony37:183
 
 
 
M10 (6)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1103Górski Krzesimir12MKS Paulinum, Jelenia Góra17:27113:30116:11147:08
2105Jędras Jakub11UMKS, Kwidzyn20:42218:06216:34255:22
3102Januszewicz Michał11UKS Azymut 45, Gdynia23:47319:07318:5231:01:46
4104Mikosza Antoni11Stowarzyszenie Team 360 stopni39:03530:23430:2741:39:53
5101Tomaszewski Wojciech11UKS Włóczykij, Osiek25:58438:1161:01:2252:05:31
6100Marszałek Karol12UKS Azymut 45, Gdynia43:49636:1451:05:3762:25:40
 
 
 
M12 (22)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
190Lemańczyk Witold09PKO Harpagan, Gdańsk20:53219:50216:28157:11
286Ładomirski Szymon09MKS Paulinum, Jelenia Góra20:21119:33118:29558:23
395Wiśniewski Adam10UKS Azymut, Pabianice25:40520:11317:1721:03:08
491Pękal Paweł10UMKS, Kwidzyn24:37424:15618:1931:07:11
588Łubisz Łukasz09UKS Azymut, Pabianice23:40323:23520:1771:07:20
684Lipiec Gabriel10PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz26:46622:51420:1261:09:49
793Droń Wojciech10UMKS, Kwidzyn33:07731:54726:59131:32:00
894Borczyk Dawid10PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz37:41936:151122:0391:35:59
985Szuwara Eryk10AZS UMCS, Lublin41:561032:07826:01121:40:04
1087Bączek Jędrzej10UKS Technik, Ruciane-Nida37:16840:381323:33101:41:27
1183Górski Seweryn10UKS OSiR, Góra Kalwaria52:571239:141231:03152:03:14
1292Gromadzki Wiktor09Stowarzyszenie Team 360 stopni50:251152:241529:17142:12:06
1389Bieńkowski Wojciech10PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz1:22:521434:021033:58162:30:52
14458Guenther AntoniUKS Siódemka, Rumia1:23:461541:491434:24172:39:59
 
459Guenther WojtekUKS Siódemka, Rumia1:18:06pknklpk41:07pk
457Krefft AdamUKS Siódemka, Rumia1:01:571333:259abs
96Kuźma Kacper10BKS Wataha, Warszawa1:24:58161:05:2717nkl
82Mikosza Juliusz09Stowarzyszenie Team 360 stopninkl1:03:181625:4211
460Karoń AleksanderUKS Siódemka, Rumia1:20:21pk38:44pk29:20pk
99Wojda GrzegorzUNTS, Warszawa21:118
98Klein Aiko10Team Saxony42:0818
97Kunckel Raphael09Team Saxony18:214
 
 
 
M14 (32)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
171Wodzicki Filip07MKS MOS, Wrocław22:41229:06127:1111:18:58
257Drapella Stanisław07PKO Harpagan, Gdańsk22:21131:11330:5151:24:23
359Kociuba Wiktor08MKS MOS, Wrocław26:36633:18428:1121:28:05
465Wiśniewski Jakub07UKS Azymut, Pabianice25:38530:52233:3681:30:06
558Droń Wiktor07UMKS, Kwidzyn28:58735:09531:3361:35:40
670Perfikowski Paweł07UMKS, Kwidzyn25:00436:09936:05101:37:14
752Ukleja Krzysztof08UKS Azymut 45, Gdynia29:03836:04733:1271:38:19
856Rygielski Wiktor07UMKS, Kwidzyn24:40346:011529:2731:40:08
973Gil Szymon07MKS Paulinum, Jelenia Góra37:101335:46638:02131:50:58
1063Wasilewski Antoni08UKS OSiR, Góra Kalwaria31:58936:06843:46201:51:50
1166Zaremba Adam07UMKS, Kwidzyn32:121038:301246:38221:57:20
1253Motała Piotr08UKS Siódemka, Rumia36:501250:081836:13112:03:11
1364Pękal Mikołaj07UMKS, Kwidzyn39:301544:401441:54172:06:04
1461Górski Igor08MKS Paulinum, Jelenia Góra1:01:132136:131034:5692:12:22
1562Szostakowski Krzysztof08PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz34:201150:251949:15242:14:00
1660Lendzioszek Roman08BKS Wataha, Warszawa1:00:572037:131139:21142:17:31
1751Stefańczak Tymon08MKS MOS, Wrocław37:491447:481658:14292:23:51
1874Tufekcis Leonidas08BKS Wataha, Warszawa51:471848:101744:28212:24:25
1968Jończy Michał08MKS Paulinum, Jelenia Góra50:091750:552050:29262:31:33
2072Maślanka Mateusz08BKS Wataha, Warszawa56:071953:172143:22192:32:46
2167Domarus Aleksander07UKS Siódemka, Rumia1:06:012241:311355:28282:43:00
2255Chachurski Mieszko07UNTS, Warszawa1:14:542359:212246:48233:01:03
2350Szuwara Daniel07AZS UMCS, Lublin1:21:39241:14:142552:55273:28:48
 
69Rawluk Alan08KOS BnO, Szczecinnkl1:10:56241:05:3830
54Krawczyk Piotr08UKS Azymut, Pabianice46:07161:09:2023abs
75Schäfer Tomas07Team Saxony41:3416
76Weinert Tim08Team Saxony42:5318
77Wetzel Niklas07Team Saxony40:2315
78Richter Alwin07Team Saxony37:1712
79Drechsler Jakob07Team Saxony29:574
80Lucke Julius08Team Saxonynkl
81Mühlstädt Lennart07Team Saxony50:2125
 
 
 
M16 (18)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
143Podworski Kacper05UKS OSiR, Góra Kalwaria25:51154:26236:1821:56:35
239Dąbrowski Karol05UKS OSiR, Góra Kalwaria32:11457:05433:0112:02:17
336Tywonek Jan05UKS OSiR, Góra Kalwaria37:351051:42136:2032:05:37
440Wesołowski Oskar06UKS Azymut, Pabianice34:29656:04338:3452:09:07
532Łącki Jakub06UKS OSiR, Góra Kalwaria32:01357:45542:0992:11:55
641Kozel Mikołaj06PKO Harpagan, Gdańsk32:28559:59643:19102:15:46
733Krempiński Franciszek07UKS Azymut, Pabianice36:0891:03:23740:5082:20:21
831Sztranek Maciej06UKS Azymut, Pabianice36:0581:09:07840:2372:25:35
944Kilichowski Kacper06UKS Azymut 45, Gdynia35:3271:56:281246:28123:18:28
1034Wasilewski Mikołaj05UKS OSiR, Góra Kalwaria44:07121:37:20101:00:57153:22:24
1138Domagała Kacper06MKS Paulinum, Jelenia Góra50:20131:46:37111:20:05173:57:02
1235Miłkowski Jakub06UKS Azymut 45, Gdynia1:05:43142:16:05131:06:34164:28:22
 
42Łubisz Dominik06UKS Azymut, Pabianice39:22111:21:409nkl
37Żesławski Jakub05WKS Wawel, Kraków31:012nkl38:345
45Löhning Jakob05Team Saxony52:5413
46Weinert Florian05Team Saxony43:3011
49Kögler Jonas06Team Saxony56:5514
47Kunckel Vincent06Team Saxony36:334
 
 
 
M18 (12)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
127Sztranek Jan03UKS Azymut, Pabianice28:0111:00:13235:5522:04:09
219Nowak Grzegorz03UKS Siódemka, Rumia33:01359:34135:3412:08:09
325Muller Wiktor04UMKS, Kwidzyn37:4251:06:39338:2832:22:49
424Wójtowicz Krzysztof04UNTS, Warszawa32:1621:07:40445:5152:25:47
520Górski Patryk04UKS OSiR, Góra Kalwaria35:3441:24:57550:1582:50:46
623Żesławski Mateusz04WKS Wawel, Kraków43:5961:29:04747:1163:00:14
718Sobiepanek Maksymilian04UKS OSiR, Góra Kalwaria46:2881:25:3361:01:15103:13:16
822Bielecki Michał04UKS Siódemka, Rumia44:5071:36:19858:4293:19:51
 
26Rawluk Patryk04KOS BnO, Szczecin1:13:1792:11:499nkl
28Siegert Marek04Team Saxony39:494
29Lucke Moritz04Team Saxonynkl
30Borrmann Malte03Team Saxony47:547
 
 
 
M20 (7)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
112Pesta Piotr01UKS Azymut 45, Gdynia37:1811:06:37143:3822:27:33
211Pierzchała Michał01UNTS, Warszawa44:5621:16:33345:4132:47:10
315Petersburski Krystian01UKS Azymut 45, Gdynia46:1331:29:16455:0053:10:29
413Kubisiak Witold02Skierniewickie Stowarzyszenie1:00:3241:50:5351:24:2574:15:50
 
14Michalak Kacper01UNTS, Warszawankl1:11:05246:574
16Scheuermann Martin02Team Saxony38:201
17Holfeld Anton01Team Saxony56:286
 
 
 
M21E (12)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
11Danielsen Vegard90Kristiansand OK45:2821:07:59138:0812:31:35
26Dzioba Mateusz95MKS Paulinum JG/10BKPanc46:5731:17:36339:0622:43:39
32Kalata Michał89MKS Paulinum JG/10BKPanc44:3711:17:28243:2162:45:26
47Hewelt Maciej90PKO Harpagan, Gdańsk48:3441:22:01442:1642:52:51
55Kraszewski Przemysław97WKS Śląsk / 10BKPanc49:0751:26:40544:4573:00:32
63Grabowski Bogusz8715.GBZ1:01:5861:57:0481:03:26114:02:28
 
4Gładecki Dawid90UKS OSiR, Góra Kalwariaabs1:28:3661:01:1310
473Niewiedziała RobertUKS Siódemka, Rumia50:25pk1:10:5012
10Wołowczyk KrzysztofUNTS, Warszawa1:51:1371:01:109
488Dutkowski MikołajWKS Śląsk, Wrocław43:085
9Knitsch Sebastian90Team Saxony1:00:348
8Kundisch Wieland85Team Saxony41:313
 
 
 
M21S (14)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1406Wensław Mateusz87UKS Azymut 45, Gdynia25:55141:55131:1321:39:03
2397Przyworski Kamil91HKS Azymut, Mochy30:13256:18236:4442:03:15
3465Melzer SzymonUKS Siódemka, Rumia34:10358:24542:2662:15:00
4405Kurek Jarosław88KU AZS WAT, Warszawa49:02756:34330:2612:16:02
5401Patejko Przemysław82KOS Warszawa41:00657:37439:5952:18:36
6398Jakubczyk Arkadiusz99UKS Technik, Ruciane-Nida40:2641:01:31745:4472:27:41
7400Krupa Łukasz90UKS OSiR, Góra Kalwaria40:5051:09:371047:4582:38:12
8402Zając Bartosz875bdow57:0791:07:17855:23102:59:47
9403Parfianowicz Adam94Warszawa1:29:18101:46:59111:00:03124:16:20
 
404Piersa Jakub98UKS Technik, Ruciane-Nidaabs59:1161:05:1913
396Jakubczyk Damian95UKS Technik, Ruciane-Nida49:1781:09:219nkl
489Szeleżyński KamilUKS Siódemka, Rumia54:219
409Gawlitza Franz99Team Saxony35:093
408Gawlitza Peter72Team Saxony57:0811
 
 
 
M35 (17)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1117Pabich Tomasz82UKS Azymut, Pabianice49:4351:08:18140:5622:38:57
2112Kożyczkowski Edward85UKS Siódemka, Rumia46:4741:14:15239:0012:40:02
3115Kaczyński Piotr84PKO Harpagan, Gdańsk44:2111:19:52542:1532:46:28
4116From Piotr83UMKS, Kwidzyn45:0321:16:05345:3652:46:44
5122Łącki Łukasz82UKS OSiR, Góra Kalwaria45:0831:18:50444:2242:48:20
6114Wójcik Łukasz8510 BKPanc52:2061:28:28649:2573:10:13
7106Stężycki Grzegorz8210 BKPanc59:49101:40:19747:2263:27:30
8118Muzioł Łukasz83indywidualnie56:3281:45:24954:5993:36:55
9120Röhner Uwe72LOK Berlin59:3591:44:04857:20123:40:59
10109Pisarski Patryk82Indywidualni Pomorskie1:07:06131:48:081057:00113:52:14
11119Kowal Tomasz7512 BZ1:12:05151:53:45111:00:10134:06:00
 
111Kołucki Arkadiusz8412 BZ1:01:4111nkl1:07:0915
107Krawczyk Marcin83UKS Azymut, Pabianice1:10:4414nkl1:12:5617
108Wdowczyk Piotr83UMKS, Kwidzyn55:467abs51:358
113Frątczak Sławomir84PKO Harpagan, Gdańsk1:04:0512abs1:00:1714
121Paruszewski Marek75Indywidualni Pomorskie1:41:46161:07:5416
123Pilipczuk MarcinStowarzyszenie Team 360 stopni56:5110
 
 
 
M40 (26)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1135Tadejewski Paweł79UMKS ORKAN, Ostróda32:11150:58139:4342:02:52
2127Golinowski Paweł7910 BKPanc37:5041:03:23239:1332:20:26
3462Lehman KarstenUSV TU Dresden36:4321:06:02441:1952:24:04
4128Lehman Piotr81indywidualnie37:3831:04:33344:2282:26:33
5131Jędras Przemysław81UMKS, Kwidzyn39:3951:06:12545:0892:30:59
6138Dutkiewicz Damian77MKS Paulinum, Jelenia Góra42:1161:13:57743:5072:39:58
7144Patrejko Andrzej79UKS Azymut 45, Gdynia47:20101:21:141146:39122:55:13
8142Zimmer Łukasz81PACKMAN TEAM43:5971:17:19956:03192:57:21
9134MUSIAŁ Krzysztof798 Pułk Przeciwlotniczy Koszali51:53141:12:04654:09182:58:06
10143Kubisiak Marek77Skierniewickie Stowarzyszenie48:58131:19:161050:17152:58:31
11140Sitnicki Mariusz7710 BKPanc48:00121:35:571842:4663:06:43
12139Rzosiński Dariusz77Brak47:38111:21:211258:29213:07:28
13146Fankidejski Artur78UKS Włóczykij, Osiek1:02:10191:14:00853:10173:09:20
14125Włodarczyk Łukasz80UKS Traper, Złocieniec59:24181:22:521350:55163:13:11
15452Suchenia PiotrUKS Siódemka, Rumia53:33151:30:141650:13143:14:00
16126iefymenko oleksandr79indywidualnie55:25171:30:151758:08203:23:48
17137Damazyn Damian80JW110954:12161:55:411949:41133:39:34
18129Łapuć Krzysztof81ORT1:10:41201:27:10151:05:19223:43:10
19132Szuwara Piotr78CSIL Polska1:22:06212:00:21201:17:11244:39:38
20130Mikosza Marcin78Stowarzyszenie Team 360 stopni1:40:58222:25:22211:23:22255:29:42
 
136Kociuba Marek80KU AZS WAT, Warszawa47:179nkl46:2210
141Bek Michał81Indywidualny Łódzkie46:3181:26:3514abs
133Droń Grzegorz79UMKS, Kwidzynabsabs1:12:4423
491Richert MarcinUKS Siódemka, Rumia32:141
148Kärger Wieland78Team Saxony35:582
147Möser-Drechsler Uwe79Team Saxony46:3511
 
 
 
M45 (27)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1163Nowak Remigiusz72KS Hades, Poznań32:16148:43339:5922:00:58
2174Krasuski MarcinOK! Sport, Warszawa34:40247:37239:3712:01:54
3157Jończy Daniel75MKS Paulinum, Jelenia Góra37:06343:48141:2542:02:19
4159Banach Krzysztof74UMKS ORKAN, Ostróda38:18450:00540:1532:08:33
5160Sędłak Krystian73OK! Sport, Warszawa42:21549:10443:5472:15:25
6151Kalsztein Karol74PKO Harpagan, Gdańsk47:001057:10646:5582:31:05
7153Trzasko Bogusław76PKO Harpagan, Gdańsk45:3481:00:22850:42112:36:38
8161Mientki Sebastian76UMKS ORKAN, Ostróda45:0971:01:13951:34132:37:56
9150Krempiński Piotr76UKS Azymut, Pabianice45:4491:02:191153:27142:41:30
10156Duda Tomasz76UKS Traper, Złocieniec51:54121:02:461247:1592:41:55
11166Mol Krzysztof75HKS Azymut, Mochy44:2461:10:231555:26152:50:13
12149Filipiak Marek73KS Hades, Poznań55:04161:05:471357:18162:58:09
13165Mikhaylov Victor73Odessa Team53:25141:13:04171:08:16203:14:45
14152Wieczorek Piotr73Indywidualny Mazowsze53:53151:13:01161:08:42213:15:36
15168Lemańczyk Dariusz73PKO Harpagan, Gdańsk52:13131:19:49201:05:52193:17:54
16158Benesz Rafał75Stowarzyszenie Team 360 stopni59:31171:22:002359:03173:20:34
17154Preuss Andrzej76indywidualnie1:02:25181:15:24181:05:29183:23:18
18167Biskupski Michał76WKS Wawel, Kraków1:12:01201:01:21101:18:50223:32:12
 
169Serocki Wojciech75UMKS, Kwidzyn50:13111:21:1722nkl
162Mosiewicz Andrzej73indywidualnie1:08:54191:19:3619abs
173Sochacki MarcinUKS Energetyk, Dychów1:21:05211:28:3823
484Nowak JacekUKS Siódemka, Rumia42:45pk30:49pk
175Mianowski RafałUNTS, Warszawa58:11748:2110
176Radomyski ŁukaszPKO Harpagan, Gdańsk1:09:581451:2112
172Lucke Jens73Team Saxony42:145
170Wojtowicz Piotrindywidualnie1:32:1524
171Lenk Andreas73Team Saxony43:076
 
 
 
M50 (21)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1186Moszkowicz Paweł67WKS Wawel, Kraków30:15142:56133:5021:47:01
2188Bartczak Jarosław68UMKS ORKAN, Ostróda34:31452:51438:0542:05:27
3189Dzik Mirosław71LKS Górzanka, Nawojowa Góra33:10258:40542:3562:14:25
4177Novotný Tomáš70TJ Zlaté Hory41:2271:00:49743:2972:25:40
5190Urbánek Lumír67SKOB Ostrov, Czech Republic38:3051:01:06848:2492:28:00
6448Nadera DariuszCX80 Kalisz40:49659:24647:5182:28:04
7178Witkowski Adam70UKS Azymut 45, Gdynia41:4281:07:501042:3152:32:03
8183Krasuski Bartłomiej70Stowarzyszenie Team 360 stopni42:3491:03:52951:35132:38:01
9187Szczygieł Marcin71WKS Śląsk, Wrocław47:10121:14:491253:59152:55:58
10179Kosicki Tomasz71OK! Sport, Warszawa46:08111:18:051353:46142:57:59
 
191Pesta Adam69UKS Azymut 45, Gdyniankl51:32235:503
182Żesławski Wojciech67WKS Wawel, Kraków44:5810nkl48:4510
180Grajek Grzegorz70Indywidualny Kujawsko-Pomorskiabsabs51:2511
181Meier Wolfgang70Stowarzyszenie Team 360 stopniabs2:46:32162:13:2318
185Sztranek Paweł70UKS Azymut, Pabianice49:1113abs51:3112
184Rycerski Bogdan71KS Artemis, Wrocław34:22352:473abs
483Pupiec MariuszUKS Siódemka, Rumia1:30:4515abs
194Marszałek MarcinOK! Sport, Warszawa1:21:12141:09:4017
481Mueller TomaszUMKS, Kwidzyn1:09:5611
192Pompe Tilo70Team Saxony33:401
193Kaufmann Torsten71Team Saxony56:0916
 
 
 
M55 (10)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1200Morawski Paweł62Indywidualni Pomorskie30:42142:40134:5411:48:16
2198Depta Piotr65MKS Paulinum, Jelenia Góra32:18350:30336:0621:58:54
3195Niessner Piotr63WKS Wawel, Kraków34:13447:25239:2842:01:06
4201Bączek Dariusz65UKS Technik, Ruciane-Nida31:12255:21437:1632:03:49
5203Drągowski Marek65OK! Sport, Warszawa41:5851:07:42547:4552:37:25
6199Deptulski Tomasz65Tczewskie Stowarzyszenie Radio42:3961:13:09659:3362:55:21
7451Życki Wojciech63CSIL Polska48:3571:21:2571:13:1683:23:16
 
196Parfianowicz Marcin63Warszawa55:5710nkl1:07:397
197Król Adrian66BnO Tworóg55:389abs
202Szulżycki Kazimierz64UMKS ORKAN, Ostróda53:438
 
 
 
M60 (8)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1207Lech Bogdan60UMKS ORKAN, Ostróda31:03156:30230:2111:57:54
2209Kraśniewski Krzysztof61UMKS ORKAN, Ostróda37:24253:56138:4332:10:03
3211Andrzejewski Leszek59UKS Azymut 45, Gdynia49:29458:49440:2142:28:39
4205Olech Andrzej59PKO Harpagan, Gdańsk49:4851:03:25544:3962:37:52
5210Krochmal Grzegorz59KU AZS WAT, Warszawa1:03:00657:53337:3122:38:24
6206Kret Jacek57LKS Górzanka, Nawojowa Góra1:08:3771:25:03650:5473:24:34
7212Polewski Dariusz61Indywidualny Opolskie1:28:5381:26:0271:01:3883:56:33
 
204Mikielski Marek60UMKS ORKAN, Ostróda40:183nkl42:305
 
 
 
M65 (11)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1215Miszewski Romuald54Indywidualni Pomorskie32:04142:36238:4331:53:23
2216Mientki Tadeusz52UMKS ORKAN, Ostróda38:36340:12136:5521:55:43
3222Bohaczek Janusz52UMKS ORKAN, Ostróda34:39248:20441:5952:04:58
4223Pietrusiński Marek56KS Artemis, Wrocław41:26643:16344:0272:08:44
5213Wierciński Piotr56MKS Metalowiec, Łódź40:10451:40642:1162:14:01
6214Świerczyński Bogdan53PKO Harpagan, Gdańsk41:07552:46744:3582:18:28
7218Łuński Zbigniew52UMKS ORKAN, Ostróda48:291051:31538:4442:18:44
8221Szczepański Marek54UKS Technik, Ruciane-Nida42:03754:52847:5192:24:46
9217Olbrycht Janusz55Indywidualny Mazowsze48:2891:05:281051:41102:45:37
 
220Gackowski Bogdan53PKO Harpagan, Gdańsk47:2881:02:029abs
224Kundisch Diethard54Team Saxony33:121
 
 
 
M70 (8)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1230Łapanowski Jacenty50KU AZS WAT, Warszawa36:45435:23132:1711:44:25
2229Genderjahn Ludwig48LOK Berlin33:34338:46332:5621:45:16
3232Ziesche Juergen50LOK Berlin38:19537:27233:5031:49:36
4225Kmieciński Józef47PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz32:00138:54441:1971:52:13
5228Gliński Henryk50KS Artemis, Wrocław42:09640:24535:5641:58:29
6226Kruczek Stanisław48WKS Wawel, Kraków47:14744:09636:3452:07:57
7233Michael Frenzel43LOK Berlin33:26254:37741:1862:09:21
8231Woźniak Henryk48UMKS ORKAN, Ostróda47:5681:02:0381:07:0982:57:08
 
 
 
M75 (1)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
1234Wasilewski Stanisław46PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Maz31:47130:22132:1611:34:25
 
 
 
M80 (1)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2E3Czas
235Czabański Edward39indywidualnieabs49:0011:47:421